Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
1509. 02. 2019 09:00TJ Ostrov ATJ Batesta Chodov B4:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary AKST Karlovy Vary A10:6
1509. 02. 2019 09:00SKST Cheb BTJ Loket nad Ohří A10:8
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Jiskra Březová A10:1
1609. 02. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov B5:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Ostrov AKST Karlovy Vary A3:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Loket nad Ohří A10:1
1609. 02. 2019 14:00SKST Cheb BTJ Jiskra Březová A10:8
1723. 02. 2019 09:00SK ToužimSKST Cheb B 
1723. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Velká Hleďsebe A 
1723. 02. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Batesta Chodov B 
1723. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Březová AKST Karlovy Vary A 
1823. 02. 2019 14:00TJ Slavoj Kynšperk ASKST Cheb B 
1823. 02. 2019 14:00SK ToužimTJ Sokol Velká Hleďsebe A 
1823. 02. 2019 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Batesta Chodov B 
1823. 02. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří AKST Karlovy Vary A 
Krajský přebor 1. třídy
1509. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Batesta Chodov C10:3
1509. 02. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Luby A10:3
1509. 02. 2019 09:00KST Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe B4:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Aš10:0
1609. 02. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov C10:3
1609. 02. 2019 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Luby A10:3
1609. 02. 2019 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B10:0
1609. 02. 2019 14:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Aš10:2
1723. 02. 2019 09:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová B 
1723. 02. 2019 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary B 
1723. 02. 2019 09:00TJ Ostrov BTJ Batesta Chodov C 
1723. 02. 2019 09:00
v Chodově
TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Luby A 
1823. 02. 2019 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Březová B 
1823. 02. 2019 14:00KST Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary B 
1812. 01. 2019 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Batesta Chodov C5:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Ostrov BTJ Luby A 
Krajský přebor 2. třídy
1509. 02. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Sokolov B9:9
1509. 02. 2019 09:00TJ Baník SvatavaTJ Luby B10:2
1509. 02. 2019 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Sokol Velká Hleďsebe C2:10
1509. 02. 2019 09:00TJ LomniceTJ Slavoj Kynšperk B10:6
1609. 02. 2019 14:00TJ Baník SvatavaTJ Baník Sokolov B10:4
1609. 02. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Luby B7:10
1609. 02. 2019 14:00TJ LomniceTJ Sokol Velká Hleďsebe C6:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Batesta Chodov DTJ Slavoj Kynšperk B0:10
1723. 02. 2019 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Loket nad Ohří B 
1723. 02. 2019 09:00
v Kynšperku
TJ LomniceTJ Baník Svatava 
1723. 02. 2019 09:00TJ Ostrov CTJ Baník Sokolov B 
1723. 02. 2019 09:00NK BFB BochovTJ Luby B 
1819. 02. 2019 17:15TJ LomniceTJ Loket nad Ohří B 
1823. 02. 2019 14:00TJ Batesta Chodov DTJ Baník Svatava 
1823. 02. 2019 14:00NK BFB BochovTJ Baník Sokolov B 
1823. 02. 2019 14:00TJ Ostrov CTJ Luby B 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS