Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
303. 10. 2018 19:00TJ Neratovice DTJ Sokol Všetaty C18:0
301. 10. 2018 18:30TJ Neratovice ETJ Sokol Všetaty B1:17
305. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ KRALUPY B7:11
302. 10. 2018 18:30TJ KRALUPY ATJ Dynamo Nelahozeves A1:17
304. 10. 2018 18:30TJ Sokol Dřínov ASokol Mělník - Pšovka A9:9
305. 10. 2018 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Dolní Beřkovice B3:15
408. 10. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty CSokol Dolní Beřkovice B1:17
411. 10. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Horní Počaply18:0
412. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Dřínov A9:9
409. 10. 2018 18:30TJ KRALUPY BTJ KRALUPY A12:6
408. 10. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Dynamo Nelahozeves B17:1
410. 10. 2018 19:00TJ Neratovice DTJ Neratovice E13:5
515. 10. 2018 18:30TJ Neratovice ETJ Sokol Všetaty C16:2
519. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Neratovice D 
516. 10. 2018 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Všetaty B4:14
518. 10. 2018 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ KRALUPY B 
519. 10. 2018 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Dynamo Nelahozeves A 
517. 10. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice BSokol Mělník - Pšovka A3:15
622. 10. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty CSokol Mělník - Pšovka A 
626. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ASokol Dolní Beřkovice B 
623. 10. 2018 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Horní Počaply 
622. 10. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Dřínov A 
624. 10. 2018 19:00TJ Neratovice DTJ KRALUPY A 
622. 10. 2018 18:30TJ Neratovice ETJ Dynamo Nelahozeves B 
1231. 10. 2018 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Sokol Všetaty B 
1208. 01. 2019 18:30TJ KRALUPY BTJ Neratovice D 
1211. 01. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Neratovice E 
1210. 01. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Dynamo Nelahozeves B 
1209. 01. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ KRALUPY A 
1211. 01. 2019 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Dřínov A 
1530. 01. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Všetaty C 
1501. 02. 2019 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Mělník - Pšovka A 
1531. 01. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Dynamo Nelahozeves A 
1519. 10. 2018 18:30TJ KRALUPY ATJ KRALUPY B 
1501. 02. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Všetaty B 
1505. 10. 2018 18:00TJ Neratovice ETJ Neratovice D0:18
Regionální přebor 2.třídy
305. 10. 2018 18:30SK LiběchovTJ Sokol Dřínov B16:2
305. 10. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchSK Mšeno1:17
305. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice A11:7
303. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Start Mlékojedy B13:5
302. 10. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Dynamo Nelahozeves D0:18
305. 10. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Neratovice F0:18wo
326. 09. 2018 18:30TJ Sokol LibišSokol Dolní Beřkovice C2:16
412. 10. 2018 18:30TJ Sokol Dřínov BSokol Dolní Beřkovice C3:15
408. 10. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Libiš17:1
412. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSokol Mělník - Pšovka B6:12
410. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice B15:3
409. 10. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy A7:11
412. 10. 2018 18:00SK MšenoTJ Dynamo Nelahozeves C14:4
412. 10. 2018 18:30SK LiběchovTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch10:8
519. 10. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Dřínov B 
519. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Liběchov 
517. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Mšeno10:8
516. 10. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Byšice A0:18
519. 10. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy B 
519. 10. 2018 18:30TJ Sokol LibišTJ Dynamo Nelahozeves D 
515. 10. 2018 19:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Neratovice F8:10
626. 10. 2018 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Neratovice F 
626. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSokol Dolní Beřkovice C 
624. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Libiš 
623. 10. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Mělník - Pšovka B 
626. 10. 2018 18:00SK MšenoTJ Sokol Byšice B 
626. 10. 2018 18:30SK LiběchovTJ Start Mlékojedy A 
626. 10. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Dynamo Nelahozeves C 
709. 11. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Dřínov B 
707. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch11:7
706. 11. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BSK Liběchov 
709. 11. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSK Mšeno 
709. 11. 2018 18:30TJ Sokol LibišTJ Sokol Byšice A 
705. 11. 2018 19:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy B 
705. 11. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves D 
1411. 01. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BSK Mšeno 
1408. 01. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ASK Liběchov 
1409. 01. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1404. 10. 2018 19:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Dynamo Nelahozeves C9:9
1407. 01. 2019 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy A 
1407. 01. 2019 19:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Byšice B 
1411. 01. 2019 18:30TJ Sokol LibišSokol Mělník - Pšovka B 
1625. 01. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BSK Liběchov 
1625. 01. 2019 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1622. 01. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves C 
1612. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Start Mlékojedy A6:12
1625. 01. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Byšice B 
1621. 01. 2019 18:00TJ Neratovice FSokol Mělník - Pšovka B 
1621. 01. 2019 19:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Libiš 
Regionální přebor žactva
116. 10. 2018 17:00TJ KRALUPYTJ Dynamo Nelahozeves4:6
117. 10. 2018 16:30SK LiběchovTJ Neratovice B 
117. 10. 2018 17:00TJ Neratovice ATJ Kly6:4
224. 10. 2018 17:00TJ KlyTJ Sokol Všetaty 
224. 10. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Neratovice A 
223. 10. 2018 17:00TJ KRALUPYSK Liběchov 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS