Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
1604. 02. 2019 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Neratovice E3:15
1606. 02. 2019 19:00TJ Neratovice DTJ Dynamo Nelahozeves B18:0
1604. 02. 2019 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ KRALUPY A9:9
1605. 02. 2019 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Dřínov A11:7
1608. 02. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Horní Počaply15:3
1607. 02. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka ASokol Dolní Beřkovice B13:5
1714. 02. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Všetaty C18:0
1713. 02. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Dynamo Nelahozeves A1:17
1715. 02. 2019 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ KRALUPY B10:8
1714. 02. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Sokol Všetaty B12:6
1712. 02. 2019 18:30TJ KRALUPY ATJ Neratovice D2:16
1715. 02. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Neratovice E9:9
1818. 02. 2019 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Dynamo Nelahozeves B7:11
1818. 02. 2019 18:30TJ Neratovice ETJ KRALUPY A6:12
1820. 02. 2019 19:00TJ Neratovice DTJ Sokol Dřínov A 
1818. 02. 2019 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Horní Počaply14:4
1819. 02. 2019 18:30TJ KRALUPY BSokol Dolní Beřkovice B15:3
1822. 02. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ASokol Mělník - Pšovka A 
1908. 03. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Všetaty C 
1907. 03. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ KRALUPY B 
1906. 03. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Všetaty B 
1908. 03. 2019 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice D 
1907. 03. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Neratovice E 
1905. 03. 2019 18:30TJ KRALUPY ATJ Dynamo Nelahozeves B 
Regionální přebor 2.třídy
1830. 01. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch8:10
1808. 02. 2019 18:30SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves C1:17
1808. 02. 2019 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy A9:9
1828. 09. 2018 18:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Byšice B17:1
1806. 02. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka B9:9
1808. 02. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Libiš12:6
1804. 02. 2019 18:00TJ Neratovice FSokol Dolní Beřkovice C14:4
1911. 02. 2019 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Dřínov B17:1
1911. 02. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Dynamo Nelahozeves D7:11
1913. 02. 2019 18:30TJ Sokol LibišTJ Start Mlékojedy B0:18
1915. 02. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice A13:5
1912. 02. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BSK Mšeno0:18
1913. 02. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Liběchov18:0
1915. 02. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch16:2
2022. 02. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Dynamo Nelahozeves C 
2023. 10. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Start Mlékojedy A0:18
2022. 02. 2019 18:30SK LiběchovTJ Sokol Byšice B 
2022. 02. 2019 18:00SK MšenoSokol Mělník - Pšovka B 
2019. 02. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Libiš18:0
2020. 02. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Dolní Beřkovice C 
2022. 02. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Neratovice F 
2108. 03. 2019 18:00
Obecní úřad Dřínov 38
TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Dřínov B 
2104. 03. 2019 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy B 
2104. 03. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Byšice A 
2106. 03. 2019 18:30TJ Sokol LibišSK Mšeno 
2108. 03. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSK Liběchov 
2105. 03. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
2106. 03. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Dynamo Nelahozeves C 
Regionální přebor žactva
1012. 02. 2019 17:00TJ Dynamo NelahozevesSK Liběchov5:5
1012. 02. 2019 17:00TJ KRALUPYTJ Neratovice A1:9
1013. 02. 2019 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Všetaty5:5
1120. 02. 2019 17:00TJ KlyTJ Dynamo Nelahozeves 
1120. 02. 2019 17:00TJ Sokol VšetatyTJ KRALUPY 
1120. 02. 2019 17:00TJ Neratovice ASK Liběchov 
1206. 03. 2019 17:00
herna TJ Neratovice
TJ Dynamo NelahozevesTJ Neratovice A 
1206. 03. 2019 16:30SK LiběchovTJ Sokol Všetaty 
1206. 03. 2019 17:00TJ Neratovice BTJ Kly 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS