Výsledky
Sokolský pohár A
112. 03. 2019 19:00TJ Úholičky ASK Viktorie Ořech D,10:0
115. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Unětice A4:6
218. 03. 2019 19:30SK Viktorie Ořech D,TJ Sokol Unětice A3:7
219. 03. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Viktoria Vestec B8:2
329. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech D, 
325. 03. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Úholičky A3:7
401. 04. 2019 19:30SK Viktorie Ořech D,TJ Úholičky A 
401. 04. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Viktoria Vestec B 
508. 04. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ASK Viktorie Ořech D, 
512. 04. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Úholičky A 
Sokolský pohár B
113. 03. 2019 20:00Libčice Sokolí ptactvoSokol Lety srdcaři9:1
117. 03. 2019 18:00Sokol Rudná ITJ Viktoria Vestec A8:2
219. 03. 2019 19:00Sokol Lety srdcařiTJ Viktoria Vestec A1:9
220. 03. 2019 20:00Libčice Sokolí ptactvoSokol Rudná I7:3
331. 03. 2019 18:00Sokol Rudná ISokol Lety srdcaři 
327. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ALibčice Sokolí ptactvo 
402. 04. 2019 19:00Sokol Lety srdcařiLibčice Sokolí ptactvo 
403. 04. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ASokol Rudná I 
Sokolský pohár C
114. 03. 2019 19:45Sokol Roztoky CSokol Rudná II8:2
112. 03. 2019 19:45Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech B5:5
224. 03. 2019 18:00Sokol Rudná IISK Viktorie Ořech B4:6
221. 03. 2019 19:45Sokol Roztoky CSokol Černošice B9:1
326. 03. 2019 19:45Sokol Černošice BSokol Rudná II 
322. 03. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BSokol Roztoky C2:8
407. 04. 2019 18:00Sokol Rudná IISokol Roztoky C 
405. 04. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BSokol Černošice B 
512. 04. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BSokol Rudná II 
509. 04. 2019 19:45Sokol Černošice BSokol Roztoky C 
Sokolský pohár D
114. 03. 2019 19:00TJ Úholičky BSokol Černošice A3:7
112. 03. 2019 19:00Sokol Lety letíSK Viktorie Ořech E7:3
219. 03. 2019 19:45Sokol Černošice ASK Viktorie Ořech E5:5
221. 03. 2019 19:00TJ Úholičky BSokol Lety letí4:6
326. 03. 2019 19:00Sokol Lety letíSokol Černošice A 
330. 03. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky B 
402. 04. 2019 19:45Sokol Černošice ATJ Úholičky B 
406. 04. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ESokol Lety letí 
513. 04. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ESokol Černošice A 
509. 04. 2019 19:00Sokol Lety letíTJ Úholičky B 
Sokolský pohár útěcha
116. 03. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky D6:4
218. 03. 2019 19:30Sokol Černošice CTJ Úholičky D4:6
325. 03. 2019 19:30Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech F7:3
404. 04. 2019 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech F 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS