Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
104. 10. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyKST Kadaň B13:5
104. 10. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Baník Březenecká D2:16
104. 10. 2018 17:00TJ Baník Březenecká EKST Libědice B0:18
104. 10. 2018 17:00KST Kadaň ATJ Sokol Spořice B12:6
104. 10. 2018 17:30KST Jirkov DTJ Klášterec nad Ohří B10:8
208. 10. 2018 18:00TJ Sokol Spořice BKST Jirkov D3:15
208. 10. 2018 18:00KST Libědice BKST Kadaň A7:11
211. 10. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Baník Březenecká E12:6
211. 10. 2018 17:00
Odloženo
KST Kadaň BTJ Baník Vysoká Pec A11:7
211. 10. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov ATJ Slovan Vejprty13:5
318. 10. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ VTŽ Chomutov A5:13
318. 10. 2018 17:00TJ Baník Březenecká EKST Kadaň B18:0
318. 10. 2018 17:00KST Kadaň ATJ Baník Březenecká D14:4
318. 10. 2018 17:30KST Jirkov DKST Libědice B11:7
317. 10. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Sokol Spořice B9:9
422. 10. 2018 18:00KST Libědice BTJ Klášterec nad Ohří B5:13
425. 10. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DKST Jirkov D7:11
425. 10. 2018 17:00KST Kadaň BKST Kadaň A0:18
425. 10. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov ATJ Baník Březenecká E15:3
425. 10. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Baník Vysoká Pec A12:6
501. 11. 2018 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Slovan Vejprty7:11
501. 11. 2018 17:00KST Kadaň ATJ VTŽ Chomutov A14:4
501. 11. 2018 17:30KST Jirkov DKST Kadaň B18:0
531. 10. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Březenecká D14:4
529. 10. 2018 18:00TJ Sokol Spořice BKST Libědice B1:17
608. 11. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Sokol Spořice B10:8
608. 11. 2018 17:00KST Kadaň BTJ Klášterec nad Ohří B2:16
608. 11. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov AKST Jirkov D13:5
608. 11. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyKST Kadaň A2:16
608. 11. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Baník Březenecká E12:6
715. 11. 2018 17:00KST Kadaň ATJ Baník Vysoká Pec A16:2
715. 11. 2018 17:30KST Jirkov DTJ Slovan Vejprty14:4
714. 11. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ VTŽ Chomutov A9:9
712. 11. 2018 18:00TJ Sokol Spořice BKST Kadaň B15:3
712. 11. 2018 18:00KST Libědice BTJ Baník Březenecká D14:4
822. 11. 2018 17:00KST Kadaň BKST Libědice B1:17
804. 12. 2018 17:15
přeloženo
TJ VTŽ Chomutov ATJ Sokol Spořice B13:5
822. 11. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Klášterec nad Ohří B3:15
822. 11. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Jirkov D2:16
822. 11. 2018 17:00TJ Baník Březenecká EKST Kadaň A2:16
929. 11. 2018 17:30KST Jirkov DTJ Baník Březenecká E12:6
928. 11. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Vysoká Pec A15:3
926. 11. 2018 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Slovan Vejprty14:4
926. 11. 2018 18:00KST Libědice BTJ VTŽ Chomutov A8:10
929. 11. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DKST Kadaň B16:2
1006. 12. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov ATJ Baník Březenecká D8:10
1006. 12. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyKST Libědice B7:11
1006. 12. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Sokol Spořice B3:15
1006. 12. 2018 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Klášterec nad Ohří B3:15
1011. 04. 2019 17:00
odlozeno
KST Kadaň AKST Jirkov D9:9
1109. 01. 2019 18:00
odlozeno
TJ Klášterec nad Ohří BKST Kadaň A10:8
1110. 12. 2018 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Baník Březenecká E14:4
1110. 12. 2018 18:00KST Libědice BTJ Baník Vysoká Pec A17:1
1113. 12. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Slovan Vejprty15:3
1113. 12. 2018 17:00KST Kadaň BTJ VTŽ Chomutov A5:13
1217. 01. 2019 17:00
odloženo
KST Kadaň BTJ Slovan Vejprty11:7
1217. 01. 2019 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Baník Vysoká Pec A7:11
1217. 01. 2019 18:00
přesunuto
KST Libědice BTJ Baník Březenecká E16:2
1214. 01. 2019 18:00TJ Sokol Spořice BKST Kadaň A8:10
1216. 01. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Jirkov D12:6
1324. 01. 2019 17:30KST Jirkov DTJ Sokol Spořice B11:7
1324. 01. 2019 17:00KST Kadaň AKST Libědice B10:8
1324. 01. 2019 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Baník Březenecká D10:8
1324. 01. 2019 17:00
odlozeno
TJ Baník Vysoká Pec AKST Kadaň B11:7
1324. 01. 2019 17:00TJ Slovan VejprtyTJ VTŽ Chomutov A4:14
1431. 01. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov ATJ Baník Vysoká Pec A8:10
1431. 01. 2019 17:00KST Kadaň BTJ Baník Březenecká E12:6
1431. 01. 2019 17:00TJ Baník Březenecká DKST Kadaň A5:13
1428. 01. 2019 18:00KST Libědice BKST Jirkov D13:5
1428. 01. 2019 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Klášterec nad Ohří B4:14
1506. 02. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Libědice B12:6
1518. 04. 2019 17:30
odloženo
KST Jirkov DTJ Baník Březenecká D13:5
1507. 02. 2019 17:00KST Kadaň AKST Kadaň B18:0
1507. 02. 2019 17:00TJ Baník Březenecká ETJ VTŽ Chomutov A7:11
1507. 02. 2019 17:00
odloženo
TJ Baník Vysoká Pec ATJ Slovan Vejprty10:8
1614. 02. 2019 17:00
odloženo
TJ Slovan VejprtyTJ Baník Březenecká E9:9
1614. 02. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov AKST Kadaň A5:13
1614. 02. 2019 17:00KST Kadaň BKST Jirkov D1:17
1614. 02. 2019 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Klášterec nad Ohří B3:15
1621. 01. 2019 18:00
předehrávka
KST Libědice BTJ Sokol Spořice B7:11
1718. 02. 2019 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Baník Březenecká D10:8
1720. 02. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Kadaň B17:1
1716. 04. 2019 17:30
odloženo
KST Jirkov DTJ VTŽ Chomutov A16:2
1721. 02. 2019 17:00KST Kadaň ATJ Slovan Vejprty18:0
1721. 02. 2019 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Baník Vysoká Pec A6:12
1828. 02. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Kadaň A2:16
1828. 02. 2019 17:00TJ Slovan VejprtyKST Jirkov D2:16
1828. 02. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov ATJ Klášterec nad Ohří B5:13
1828. 02. 2019 17:00KST Kadaň BTJ Sokol Spořice B7:11
1828. 02. 2019 17:00TJ Baník Březenecká DKST Libědice B8:10
1904. 03. 2019 18:00KST Libědice BKST Kadaň B17:1
1904. 03. 2019 18:00TJ Sokol Spořice BTJ VTŽ Chomutov A10:8
1906. 03. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Slovan Vejprty18:0
1907. 03. 2019 17:30KST Jirkov DTJ Baník Vysoká Pec A11:7
1907. 03. 2019 17:00KST Kadaň ATJ Baník Březenecká E13:5
2021. 03. 2019 17:00TJ Baník Březenecká EKST Jirkov D1:17
2021. 03. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Klášterec nad Ohří B7:11
2021. 03. 2019 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Sokol Spořice B10:8
2021. 03. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov AKST Libědice B8:10
2021. 03. 2019 17:00KST Kadaň BTJ Baník Březenecká D15:3
2128. 03. 2019 17:00TJ Baník Březenecká DTJ VTŽ Chomutov A12:6
2125. 03. 2019 18:00KST Libědice BTJ Slovan Vejprty15:3
2125. 03. 2019 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Baník Vysoká Pec A10:8
2127. 03. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Březenecká E11:7
2128. 03. 2019 17:30KST Jirkov DKST Kadaň A6:12
2204. 04. 2019 17:00KST Kadaň ATJ Klášterec nad Ohří B10:8
2204. 04. 2019 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Sokol Spořice B4:14
2204. 04. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Libědice B6:12
2204. 04. 2019 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Baník Březenecká D7:11
2204. 04. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov AKST Kadaň B15:3
Okresní přebor 2. třídy
101. 10. 2018 17:30KST Jirkov FTJ Baník Březenecká F1:17
102. 10. 2018 17:00KST Jirkov EKST Libědice C7:11
101. 10. 2018 17:00TJ Klášterec nad Ohří DTJ Baník Vysoká Pec B4:14
103. 10. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří CSportovní klub Strupčice16:2
209. 10. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Klášterec nad Ohří C7:11
211. 10. 2018 18:00KST Libědice CTJ Klášterec nad Ohří D16:2
209. 10. 2018 17:00TJ Baník Březenecká FKST Jirkov E4:14
210. 10. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov BKST Jirkov F15:3
316. 10. 2018 17:00KST Jirkov ETJ VTŽ Chomutov B13:5
315. 10. 2018 17:00TJ Klášterec nad Ohří DTJ Baník Březenecká F1:17
317. 10. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří CKST Libědice C11:7
315. 10. 2018 17:30Sportovní klub StrupčiceTJ Baník Vysoká Pec B1:17
425. 10. 2018 18:00KST Libědice CSportovní klub Strupčice17:1
423. 10. 2018 17:00TJ Baník Březenecká FTJ Klášterec nad Ohří C4:14
424. 10. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov BTJ Klášterec nad Ohří D15:3
422. 10. 2018 17:30KST Jirkov FKST Jirkov E3:15
529. 10. 2018 17:00TJ Klášterec nad Ohří DKST Jirkov F6:12
531. 10. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří CTJ VTŽ Chomutov B8:10
529. 10. 2018 17:30Sportovní klub StrupčiceTJ Baník Březenecká F4:14
530. 10. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Libědice C2:16
606. 11. 2018 17:00TJ Baník Březenecká FTJ Baník Vysoká Pec B8:10
607. 11. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov BSportovní klub Strupčice14:4
605. 11. 2018 17:30KST Jirkov FTJ Klášterec nad Ohří C0:18
606. 11. 2018 17:00KST Jirkov ETJ Klášterec nad Ohří D17:1
714. 11. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří CKST Jirkov E11:7
713. 11. 2018 17:30Sportovní klub StrupčiceKST Jirkov F1:17
713. 11. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ VTŽ Chomutov B13:5
715. 11. 2018 18:00KST Libědice CTJ Baník Březenecká F13:5
821. 11. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov BKST Libědice C9:9
819. 11. 2018 17:30KST Jirkov FTJ Baník Vysoká Pec B0:18
820. 11. 2018 17:00KST Jirkov ESportovní klub Strupčice14:4
819. 11. 2018 17:00TJ Klášterec nad Ohří DTJ Klášterec nad Ohří C5:13
926. 11. 2018 17:30Sportovní klub StrupčiceTJ Klášterec nad Ohří D16:2
927. 11. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Jirkov E3:15
929. 11. 2018 18:00KST Libědice CKST Jirkov F12:6
927. 11. 2018 17:00TJ Baník Březenecká FTJ VTŽ Chomutov B7:11
1004. 12. 2018 17:00TJ Baník Březenecká FKST Jirkov F16:2
1006. 12. 2018 18:00KST Libědice CKST Jirkov E6:12
1004. 12. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Klášterec nad Ohří D16:2
1003. 12. 2018 17:30Sportovní klub StrupčiceTJ Klášterec nad Ohří C2:16
1112. 12. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Vysoká Pec B12:6
1110. 12. 2018 17:00TJ Klášterec nad Ohří DKST Libědice C4:14
1118. 12. 2018 17:00
přeloženo
KST Jirkov ETJ Baník Březenecká F11:7
1110. 12. 2018 17:30KST Jirkov FTJ VTŽ Chomutov B2:16
1216. 01. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov BKST Jirkov E8:10
1215. 01. 2019 17:00TJ Baník Březenecká FTJ Klášterec nad Ohří D12:6
1218. 02. 2019 18:00
odloženo
KST Libědice CTJ Klášterec nad Ohří C5:13
1215. 01. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec BSportovní klub Strupčice17:1
1321. 01. 2019 17:30Sportovní klub StrupčiceKST Libědice C6:12
1323. 01. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Březenecká F17:1
1321. 01. 2019 17:00TJ Klášterec nad Ohří DTJ VTŽ Chomutov B1:17
1322. 01. 2019 17:00KST Jirkov EKST Jirkov F15:3
1428. 01. 2019 17:30KST Jirkov FTJ Klášterec nad Ohří D10:8
1430. 01. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov BTJ Klášterec nad Ohří C7:11
1429. 01. 2019 17:00TJ Baník Březenecká FSportovní klub Strupčice12:6
1431. 01. 2019 18:00KST Libědice CTJ Baník Vysoká Pec B10:8
1505. 02. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Baník Březenecká F16:2
1504. 02. 2019 17:30Sportovní klub StrupčiceTJ VTŽ Chomutov B3:15
1513. 02. 2019 17:30
odloženo
TJ Klášterec nad Ohří CKST Jirkov F18:0
1504. 02. 2019 17:00TJ Klášterec nad Ohří DKST Jirkov E0:18
1612. 02. 2019 17:00KST Jirkov ETJ Klášterec nad Ohří C8:10
1611. 02. 2019 17:30KST Jirkov FSportovní klub Strupčice6:12
1613. 02. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov BTJ Baník Vysoká Pec B8:10
1612. 02. 2019 17:00
odloženo
TJ Baník Březenecká FKST Libědice C3:15
1721. 02. 2019 18:00KST Libědice CTJ VTŽ Chomutov B16:2
1719. 02. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Jirkov F18:0
1718. 02. 2019 17:30Sportovní klub StrupčiceKST Jirkov E6:12
1720. 02. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří CTJ Klášterec nad Ohří D12:6
1825. 02. 2019 17:00TJ Klášterec nad Ohří DSportovní klub Strupčice0:18
1826. 02. 2019 17:00KST Jirkov ETJ Baník Vysoká Pec B17:1
1825. 02. 2019 17:30KST Jirkov FKST Libědice C7:11
1827. 02. 2019 17:00
odloženo
TJ VTŽ Chomutov BTJ Baník Březenecká F12:6
OP2 - nadstavba
121. 03. 2019 18:00KST Libědice CKST Jirkov E7:11
119. 03. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Klášterec nad Ohří C6:12
226. 03. 2019 17:00KST Jirkov ETJ Klášterec nad Ohří C8:10
228. 03. 2019 18:00KST Libědice CTJ Baník Vysoká Pec B11:7
302. 04. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Jirkov E6:12
303. 04. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří CKST Libědice C11:7
409. 04. 2019 17:00KST Jirkov EKST Libědice C12:6
410. 04. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Vysoká Pec B15:3
517. 04. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří CKST Jirkov E15:3
516. 04. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Libědice C6:12
623. 04. 2019 17:00KST Jirkov ETJ Baník Vysoká Pec B7:11
625. 04. 2019 18:00KST Libědice CTJ Klášterec nad Ohří C8:10
Okresní přebor 3. třídy
105. 04. 2019 17:00KST Jirkov GKST Jirkov H14:4
103. 04. 2019 17:00VTŽ Chomutov CVTŽ Chomutov D13:5
102. 04. 2019 16:30TJ Klášterec nad Ohří DSK Strupčice0:18
208. 04. 2019 17:00KST Jirkov HSK Strupčice9:9
210. 04. 2019 17:00VTŽ Chomutov DTJ Klášterec nad Ohří D11:7
212. 04. 2019 17:00KST Jirkov GVTŽ Chomutov C14:4
317. 04. 2019 17:00VTŽ Chomutov CKST Jirkov H13:5
315. 04. 2019 16:30TJ Klášterec nad Ohří DKST Jirkov G1:17
315. 04. 2019 17:00SK StrupčiceVTŽ Chomutov D6:12
424. 04. 2019 17:00
přeloženo
KST Jirkov HVTŽ Chomutov D7:11
426. 04. 2019 17:00KST Jirkov GSK Strupčice11:7
424. 04. 2019 17:00VTŽ Chomutov CTJ Klášterec nad Ohří D13:5
529. 04. 2019 16:30TJ Klášterec nad Ohří DKST Jirkov H6:12
529. 04. 2019 17:00SK StrupčiceVTŽ Chomutov C10:8
510. 05. 2019 17:00
odloženo
VTŽ Chomutov DKST Jirkov G7:11
606. 05. 2019 17:00KST Jirkov HKST Jirkov G4:14
606. 05. 2019 17:00
předehrávka
VTŽ Chomutov DVTŽ Chomutov C10:8
606. 05. 2019 17:00SK StrupčiceTJ Klášterec nad Ohří D13:5
713. 05. 2019 17:00SK StrupčiceKST Jirkov H16:2
713. 05. 2019 16:30TJ Klášterec nad Ohří DVTŽ Chomutov D12:6
715. 05. 2019 17:00VTŽ Chomutov CKST Jirkov G7:11
820. 05. 2019 17:00KST Jirkov HVTŽ Chomutov C5:13
824. 05. 2019 17:00
odloženo
KST Jirkov GTJ Klášterec nad Ohří D11:7
803. 06. 2019 17:00
odloženo
VTŽ Chomutov DSK Strupčice11:7
911. 06. 2019 17:00VTŽ Chomutov DKST Jirkov H14:4
927. 05. 2019 17:00
odloženo
SK StrupčiceKST Jirkov G10:8
927. 05. 2019 16:30TJ Klášterec nad Ohří DVTŽ Chomutov C0:18
1003. 06. 2019 17:00KST Jirkov HTJ Klášterec nad Ohří D10:8
1005. 06. 2019 17:00VTŽ Chomutov CSK Strupčice5:13
1007. 06. 2019 17:00KST Jirkov GVTŽ Chomutov D14:4

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy