Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
nadstavba RS - třída A
114. 02. 2019 18:00TTC Litvínov DTJ Sokol Obrnice12:6
116. 01. 2019 18:00TTC Litvínov ETJ Baník Meziboří B11:7
114. 01. 2019 18:00SKST Baník Most FSokol Horní Jiřetín B8:10
221. 01. 2019 17:30TJ Sokol ObrniceSokol Horní Jiřetín B6:12
223. 01. 2019 18:00TJ Baník Meziboří BSKST Baník Most F9:9
221. 01. 2019 18:15TTC Litvínov DTTC Litvínov E18:0
330. 01. 2019 18:00TTC Litvínov ETJ Sokol Obrnice13:5
330. 01. 2019 18:00SKST Baník Most FTTC Litvínov D6:12
330. 01. 2019 17:00Sokol Horní Jiřetín BTJ Baník Meziboří B14:4
404. 02. 2019 17:30TJ Sokol ObrniceTJ Baník Meziboří B5:13
404. 02. 2019 18:15TTC Litvínov DSokol Horní Jiřetín B14:4
406. 02. 2019 18:00TTC Litvínov ESKST Baník Most F4:14
511. 02. 2019 18:00SKST Baník Most FTJ Sokol Obrnice13:5
513. 02. 2019 17:00Sokol Horní Jiřetín BTTC Litvínov E10:8
513. 02. 2019 18:00TJ Baník Meziboří BTTC Litvínov D2:16
618. 02. 2019 17:30TJ Sokol ObrniceTTC Litvínov D3:15
620. 02. 2019 18:00
odloženo
TJ Baník Meziboří BTTC Litvínov E5:13
620. 02. 2019 17:00Sokol Horní Jiřetín BSKST Baník Most F17:1
727. 02. 2019 17:00Sokol Horní Jiřetín BTJ Sokol Obrnice15:3
725. 02. 2019 18:00SKST Baník Most FTJ Baník Meziboří B9:9
728. 02. 2019 18:00TTC Litvínov ETTC Litvínov D5:13
804. 03. 2019 17:30TJ Sokol ObrniceTTC Litvínov E4:14
804. 03. 2019 18:15TTC Litvínov DSKST Baník Most F15:3
806. 03. 2019 18:00
odloženo
TJ Baník Meziboří BSokol Horní Jiřetín B3:15
920. 03. 2019 18:00TJ Baník Meziboří BTJ Sokol Obrnice6:12
920. 03. 2019 17:00Sokol Horní Jiřetín BTTC Litvínov D7:11
918. 03. 2019 18:00SKST Baník Most FTTC Litvínov E10:8
1025. 03. 2019 17:30TJ Sokol ObrniceSKST Baník Most F4:14
1027. 03. 2019 18:00TTC Litvínov ESokol Horní Jiřetín B7:11
1025. 03. 2019 18:15TTC Litvínov DTJ Baník Meziboří B18:0
nadstavba RS - třída B
115. 01. 2019 18:00OÚ PoleradySKST Baník Most H1:17
114. 01. 2019 18:30SKST Baník Most GTTC Litvínov F16:2
116. 01. 2019 18:15ST Kopisty BSokol Horní Jiřetín C11:7
221. 01. 2019 18:00SKST Baník Most HSokol Horní Jiřetín C9:9
223. 01. 2019 18:00TTC Litvínov FST Kopisty B5:13
222. 01. 2019 18:00OÚ PoleradySKST Baník Most G5:13
328. 01. 2019 18:30SKST Baník Most GSKST Baník Most H5:13
330. 01. 2019 18:15ST Kopisty BOÚ Polerady15:3
328. 01. 2019 18:00Sokol Horní Jiřetín CTTC Litvínov F12:6
404. 02. 2019 18:00SKST Baník Most HTTC Litvínov F13:5
405. 02. 2019 18:00OÚ PoleradySokol Horní Jiřetín C6:12
404. 02. 2019 18:30SKST Baník Most GST Kopisty B5:13
513. 02. 2019 18:15ST Kopisty BSKST Baník Most H8:10
511. 02. 2019 18:00Sokol Horní Jiřetín CSKST Baník Most G12:6
513. 02. 2019 18:00TTC Litvínov FOÚ Polerady12:6
618. 02. 2019 18:00SKST Baník Most HOÚ Polerady16:2
620. 02. 2019 18:00TTC Litvínov FSKST Baník Most G5:13
611. 03. 2019 18:30Sokol Horní Jiřetín CST Kopisty B7:11
725. 02. 2019 18:00Sokol Horní Jiřetín CSKST Baník Most H8:10
727. 02. 2019 18:15ST Kopisty BTTC Litvínov F15:3
725. 02. 2019 18:30SKST Baník Most GOÚ Polerady9:9
813. 03. 2019 18:00SKST Baník Most HSKST Baník Most G10:8
805. 03. 2019 18:00OÚ PoleradyST Kopisty B5:13
806. 03. 2019 18:00TTC Litvínov FSokol Horní Jiřetín C4:14
927. 03. 2019 18:00TTC Litvínov FSKST Baník Most H9:9
918. 03. 2019 18:00Sokol Horní Jiřetín COÚ Polerady17:1
920. 03. 2019 18:15ST Kopisty BSKST Baník Most G15:3
1001. 04. 2019 18:00SKST Baník Most HST Kopisty B10:8
1025. 03. 2019 18:30SKST Baník Most GSokol Horní Jiřetín C9:9
1026. 03. 2019 18:00OÚ PoleradyTTC Litvínov F13:5
Regionální soutěž
126. 09. 2018 18:00TTC Litvínov EOÚ Polerady18:0
124. 09. 2018 18:00SKST Baník Most FTJ Sokol Obrnice16:2
126. 09. 2018 18:15ST Kopisty BSokol Horní Jiřetín B4:14
124. 09. 2018 18:15TTC Litvínov DSokol Horní Jiřetín C18:0
124. 09. 2018 18:30SKST Baník Most GSKST Baník Most H15:3
126. 09. 2018 18:00TJ Baník Meziboří BTTC Litvínov F12:6
202. 10. 2018 18:00OÚ PoleradyTTC Litvínov F16:2
201. 10. 2018 18:00SKST Baník Most HTJ Baník Meziboří B3:15
201. 10. 2018 18:00Sokol Horní Jiřetín CSKST Baník Most G9:9
203. 10. 2018 17:00Sokol Horní Jiřetín BTTC Litvínov D5:13
201. 10. 2018 17:30TJ Sokol ObrniceST Kopisty B6:12
203. 10. 2018 18:00TTC Litvínov ESKST Baník Most F9:9
308. 10. 2018 18:00SKST Baník Most FOÚ Polerady14:4
310. 10. 2018 18:15ST Kopisty BTTC Litvínov E7:11
329. 10. 2018 18:00TTC Litvínov DTJ Sokol Obrnice13:5
308. 10. 2018 18:30SKST Baník Most GSokol Horní Jiřetín B4:14
310. 10. 2018 18:00TJ Baník Meziboří BSokol Horní Jiřetín C14:4
310. 10. 2018 18:00TTC Litvínov FSKST Baník Most H5:13
416. 10. 2018 18:00OÚ PoleradySKST Baník Most H1:17
415. 10. 2018 18:00Sokol Horní Jiřetín CTTC Litvínov F12:6
431. 10. 2018 17:00Sokol Horní Jiřetín BTJ Baník Meziboří B11:7
407. 11. 2018 18:00
herna Baník Most
TJ Sokol ObrniceSKST Baník Most G13:5
417. 10. 2018 18:00TTC Litvínov ETTC Litvínov D2:16
415. 10. 2018 18:00SKST Baník Most FST Kopisty B11:7
524. 10. 2018 18:15ST Kopisty BOÚ Polerady12:6
522. 10. 2018 18:15TTC Litvínov DSKST Baník Most F18:0
522. 10. 2018 18:30SKST Baník Most GTTC Litvínov E6:12
509. 11. 2018 18:00TJ Baník Meziboří BTJ Sokol Obrnice5:13
524. 10. 2018 18:00TTC Litvínov FSokol Horní Jiřetín B0:18
522. 10. 2018 18:00SKST Baník Most HSokol Horní Jiřetín C12:6
606. 11. 2018 18:00OÚ PoleradySokol Horní Jiřetín C4:14
607. 11. 2018 17:00Sokol Horní Jiřetín BSKST Baník Most H17:1
605. 11. 2018 17:30TJ Sokol ObrniceTTC Litvínov F14:4
607. 11. 2018 18:00TTC Litvínov ETJ Baník Meziboří B9:9
605. 11. 2018 18:00SKST Baník Most FSKST Baník Most G9:9
607. 11. 2018 18:15ST Kopisty BTTC Litvínov D1:17
712. 11. 2018 18:15TTC Litvínov DOÚ Polerady16:2
712. 11. 2018 18:30SKST Baník Most GST Kopisty B11:7
714. 11. 2018 18:00TJ Baník Meziboří BSKST Baník Most F11:7
714. 11. 2018 18:00TTC Litvínov FTTC Litvínov E3:15
712. 11. 2018 18:00SKST Baník Most HTJ Sokol Obrnice7:11
714. 11. 2018 18:00Sokol Horní Jiřetín CSokol Horní Jiřetín B1:17
820. 11. 2018 18:00OÚ PoleradySokol Horní Jiřetín B0:18
825. 11. 2018 10:00
herna Horní Jiřetín
TJ Sokol ObrniceSokol Horní Jiřetín C7:11
821. 11. 2018 18:00TTC Litvínov ESKST Baník Most H13:5
819. 11. 2018 18:00SKST Baník Most FTTC Litvínov F14:4
821. 11. 2018 18:15ST Kopisty BTJ Baník Meziboří B6:12
819. 11. 2018 18:15TTC Litvínov DSKST Baník Most G15:3
927. 11. 2018 18:00
herna Polerady
SKST Baník Most GOÚ Polerady15:3
928. 11. 2018 18:00TJ Baník Meziboří BTTC Litvínov D5:13
928. 11. 2018 18:00TTC Litvínov FST Kopisty B3:15
926. 11. 2018 18:00SKST Baník Most HSKST Baník Most F4:14
917. 12. 2018 18:00Sokol Horní Jiřetín CTTC Litvínov E11:7
928. 11. 2018 17:00Sokol Horní Jiřetín BTJ Sokol Obrnice7:11
1004. 12. 2018 18:00OÚ PoleradyTJ Sokol Obrnice7:11
1005. 12. 2018 18:00TTC Litvínov ESokol Horní Jiřetín B0:18
1003. 12. 2018 18:00SKST Baník Most FSokol Horní Jiřetín C10:8
1005. 12. 2018 18:15ST Kopisty BSKST Baník Most H13:5
1003. 12. 2018 18:15TTC Litvínov DTTC Litvínov F9:9
1003. 12. 2018 18:30SKST Baník Most GTJ Baník Meziboří B8:10
1112. 12. 2018 18:00TJ Baník Meziboří BOÚ Polerady15:3
1112. 12. 2018 18:00TTC Litvínov FSKST Baník Most G4:14
1110. 12. 2018 18:00SKST Baník Most HTTC Litvínov D4:14
1110. 12. 2018 18:00Sokol Horní Jiřetín CST Kopisty B12:6
1112. 12. 2018 17:00Sokol Horní Jiřetín BSKST Baník Most F10:8
1110. 12. 2018 17:30TJ Sokol ObrniceTTC Litvínov E13:5

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy