Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
108. 10. 2018 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BSKP Sever Ústí nad Labem C10:8
108. 10. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem BTJ Brná nad Labem A14:4
110. 10. 2018 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem B7:11
111. 10. 2018 18:00TJ Pikron ASKP Sever Ústí nad Labem D15:3
109. 10. 2018 18:00
ODLOŽENO
TJ Dolní Zálezly BTJ Pikron B0:18wo
215. 10. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Pikron B12:6
219. 10. 2018 17:30SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Dolní Zálezly B11:7
216. 10. 2018 18:00TJ Pikron ATJ Brná nad Labem B12:6
215. 10. 2018 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Chemička Ústí nad Labem B8:10
215. 10. 2018 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTTC Ústí nad Labem B14:4
325. 10. 2018 18:00
ODLOŽENO
TTC Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem C6:12
322. 10. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B14:4
322. 10. 2018 18:00
ODLOŽENO
TJ Brná nad Labem ATJ Pikron A8:10
323. 10. 2018 18:00
ODLOŽENO
TJ Dolní Zálezly BTJ Brná nad Labem B7:11
325. 10. 2018 18:00TJ Pikron BSKP Sever Ústí nad Labem D4:14
431. 10. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CSKP Sever Ústí nad Labem D10:8
401. 11. 2018 18:00TJ Pikron BTJ Brná nad Labem B6:12
429. 10. 2018 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Dolní Zálezly B12:6
429. 10. 2018 17:30
ODLOŽENO
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTJ Pikron A11:7
429. 10. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTTC Ústí nad Labem B15:3
505. 11. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem C13:5
505. 11. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem BTJ Pikron A10:8
506. 11. 2018 18:00TJ Dolní Zálezly BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B6:12
508. 11. 2018 18:00TJ Pikron BTJ Brná nad Labem A7:11
507. 11. 2018 17:00TJ Brná nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem D11:7
612. 11. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Brná nad Labem B7:11
612. 11. 2018 18:00TJ Brná nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem D10:8
615. 11. 2018 18:00TJ Pikron BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B3:15
612. 11. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem BTJ Dolní Zálezly B15:3
612. 11. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Pikron A9:9
722. 11. 2018 18:00TJ Pikron ASKP Sever Ústí nad Labem C15:3
720. 11. 2018 18:00TJ Dolní Zálezly BTJ Chemička Ústí nad Labem B3:15
719. 11. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem BTJ Pikron B15:3
719. 11. 2018 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BSKP Sever Ústí nad Labem D13:5
721. 11. 2018 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Brná nad Labem A9:9
826. 11. 2018 18:00TJ Brná nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem C10:8
826. 11. 2018 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTJ Brná nad Labem B13:5
826. 11. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem D12:6
826. 11. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Pikron B16:2
829. 11. 2018 18:00TJ Pikron ATJ Dolní Zálezly B18:0
904. 12. 2018 18:00TJ Dolní Zálezly BSKP Sever Ústí nad Labem C7:11
906. 12. 2018 18:00TJ Pikron BTJ Pikron A1:17
903. 12. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem D12:6
905. 12. 2018 17:00TJ Brná nad Labem BTTC Ústí nad Labem B10:8
903. 12. 2018 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTJ Brná nad Labem A16:2
1014. 01. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B6:12
1014. 01. 2019 18:00TJ Brná nad Labem ATTC Ústí nad Labem B10:8
1014. 01. 2019 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Brná nad Labem B12:6
1018. 01. 2019 17:30
ODLOŽENO
SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Pikron A6:12
1017. 01. 2019 18:00TJ Pikron BTJ Dolní Zálezly B6:12
1124. 01. 2019 18:00TJ Pikron BSKP Sever Ústí nad Labem C7:11
1122. 01. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly BSKP Sever Ústí nad Labem D9:9
1127. 02. 2019 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Pikron A6:12
1121. 01. 2019 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Brná nad Labem A16:2
1121. 01. 2019 18:00TTC Ústí nad Labem BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B8:10
1228. 01. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTTC Ústí nad Labem B11:7
1228. 01. 2019 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTJ Chemička Ústí nad Labem B14:4
1231. 01. 2019 18:00TJ Pikron ATJ Brná nad Labem A16:2
1224. 04. 2019 17:00
ODLOŽENO
TJ Brná nad Labem BTJ Dolní Zálezly B18:0
1204. 01. 2019 17:30SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Pikron B11:7
1306. 02. 2019 17:00SKP Sever Ústí nad Labem DSKP Sever Ústí nad Labem C12:6
1306. 02. 2019 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Pikron B7:11
1305. 02. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly BTJ Brná nad Labem A12:6
1307. 02. 2019 18:00TJ Pikron ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B8:10
1304. 02. 2019 18:00TTC Ústí nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem B3:15
1425. 03. 2019 18:00
ODLOŽENO
SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Chemička Ústí nad Labem B9:9
1414. 02. 2019 18:00TJ Pikron ATTC Ústí nad Labem B16:2
1411. 02. 2019 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTJ Dolní Zálezly B14:4
1411. 02. 2019 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Pikron B7:11
1411. 01. 2019 17:30SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Brná nad Labem B10:8
1520. 02. 2019 17:00TJ Brná nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem C6:12
1522. 02. 2019 17:30SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Brná nad Labem A5:13
1518. 02. 2019 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTJ Pikron B15:3
1519. 02. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly BTTC Ústí nad Labem B6:12
1521. 02. 2019 18:00TJ Pikron ATJ Chemička Ústí nad Labem B13:5
1625. 02. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Pikron A9:9
1627. 02. 2019 18:00
ODLOŽENO
TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Dolní Zálezly B11:7
1628. 02. 2019 18:00TJ Pikron BTTC Ústí nad Labem B4:14
1601. 03. 2019 17:30
ODLOŽENO
SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B7:11
1625. 02. 2019 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Brná nad Labem B6:12
1704. 03. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Brná nad Labem A11:7
1706. 03. 2019 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B9:9
1708. 03. 2019 17:30SKP Sever Ústí nad Labem DTTC Ústí nad Labem B4:14
1707. 03. 2019 18:00TJ Pikron BTJ Chemička Ústí nad Labem B2:16
1705. 03. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly BTJ Pikron A7:11
1818. 03. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Dolní Zálezly B10:8
1821. 03. 2019 18:00TJ Pikron ATJ Pikron B13:5
1822. 03. 2019 17:30SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Chemička Ústí nad Labem B2:16
1803. 04. 2019 17:00
ODLOŽENO
TTC Ústí nad Labem BTJ Brná nad Labem B11:7
1818. 03. 2019 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B9:9
Regionální přebor 2.třídy
103. 12. 2018 17:30TJ Dolní Zálezly CTTC Ústí nad Labem C6:12
109. 10. 2018 18:00TJ Pikron CTJ Slovan Chabařovice6:12
110. 10. 2018 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Brná nad Labem C10:8
108. 10. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C11:7
108. 10. 2018 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Dolní Zálezly D5:13
218. 10. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Brná nad Labem D18:0
217. 10. 2018 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Dolní Zálezly D15:3
217. 10. 2018 17:00TJ Brná nad Labem CSKP Sever Ústí nad Labem E14:4
218. 10. 2018 17:15
ODLOŽENO
TJ Slovan ChabařoviceTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D10:8
215. 10. 2018 17:30
ODLOŽENO
TJ Dolní Zálezly CTJ Pikron C15:3
323. 10. 2018 18:00TJ Pikron CTTC Ústí nad Labem C7:11
308. 03. 2019 17:30
ODLOŽENO
TJ Dolní Zálezly CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D15:3
322. 10. 2018 17:30SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Slovan Chabařovice7:11
324. 10. 2018 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Chemička Ústí nad Labem C7:11
324. 10. 2018 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Brná nad Labem D14:4
407. 11. 2018 18:00
ODLOŽENO
TTC Ústí nad Labem CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C9:9
412. 12. 2018 17:00
ODLOŽENO
TJ Brná nad Labem CTJ Dolní Zálezly D14:4
401. 11. 2018 17:15TJ Slovan ChabařoviceTJ Chemička Ústí nad Labem C12:6
429. 10. 2018 17:30TJ Dolní Zálezly CSKP Sever Ústí nad Labem E11:7
431. 10. 2018 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Pikron C7:11
513. 02. 2019 17:00
ODLOŽENO
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTTC Ústí nad Labem C5:13
505. 11. 2018 17:30SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Pikron C5:13
505. 11. 2018 17:30TJ Dolní Zálezly CTJ Chemička Ústí nad Labem C7:11
508. 11. 2018 17:15TJ Slovan ChabařoviceTJ Dolní Zálezly D15:3
505. 11. 2018 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Brná nad Labem C4:14
614. 11. 2018 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C11:7
615. 11. 2018 17:15TJ Slovan ChabařoviceTJ Brná nad Labem D17:1
612. 11. 2018 17:30TJ Dolní Zálezly CTJ Dolní Zálezly D11:7
613. 11. 2018 18:00TJ Pikron CTJ Chemička Ústí nad Labem C1:17
614. 11. 2018 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DSKP Sever Ústí nad Labem E14:4
719. 11. 2018 17:30SKP Sever Ústí nad Labem ETTC Ústí nad Labem C0:18
719. 11. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D17:1
723. 04. 2019 17:30
ODLOŽENO
TJ Dolní Zálezly DTJ Pikron C6:12
719. 11. 2018 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Dolní Zálezly C2:16
721. 11. 2018 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Slovan Chabařovice6:12
828. 11. 2018 17:00TJ Brná nad Labem CTTC Ústí nad Labem C6:12
826. 11. 2018 17:30TJ Dolní Zálezly CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C9:9
827. 11. 2018 18:00TJ Pikron CTJ Brná nad Labem D18:0
828. 11. 2018 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Dolní Zálezly D12:6
826. 11. 2018 17:30SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Chemička Ústí nad Labem C4:14
906. 12. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Chemička Ústí nad Labem C12:6
903. 12. 2018 17:30SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Dolní Zálezly D9:9
903. 12. 2018 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D5:13
905. 12. 2018 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Pikron C11:7
906. 12. 2018 17:15TJ Slovan ChabařoviceTJ Brná nad Labem C15:3
1013. 12. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Slovan Chabařovice12:6
1010. 12. 2018 17:30TJ Dolní Zálezly CTJ Brná nad Labem C10:8
1012. 12. 2018 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C7:11
1010. 12. 2018 17:30
ODLOŽENO
SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Brná nad Labem D18:0wo
1010. 12. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Dolní Zálezly D16:2
1117. 12. 2018 17:30TJ Dolní Zálezly DTTC Ústí nad Labem C7:11
1117. 12. 2018 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Chemička Ústí nad Labem C1:17
1119. 12. 2018 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CSKP Sever Ústí nad Labem E11:7
1119. 12. 2018 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Pikron C7:11
1120. 12. 2018 17:15TJ Slovan ChabařoviceTJ Dolní Zálezly C7:11
1217. 01. 2019 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Dolní Zálezly C11:7
1217. 01. 2019 17:15TJ Slovan ChabařoviceTJ Pikron C14:4
1216. 01. 2019 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D8:10
1216. 01. 2019 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Chemička Ústí nad Labem C12:6
1214. 01. 2019 17:30TJ Dolní Zálezly DTJ Brná nad Labem D18:0wo
1321. 01. 2019 17:00TJ Brná nad Labem DTTC Ústí nad Labem C2:16
1323. 01. 2019 17:30TJ Dolní Zálezly DTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C9:9
1321. 01. 2019 17:30SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Brná nad Labem C7:11
1323. 01. 2019 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Slovan Chabařovice8:10
1322. 01. 2019 18:00TJ Pikron CTJ Dolní Zálezly C9:8
1431. 01. 2019 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Pikron C13:5
1430. 01. 2019 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Dolní Zálezly C9:9
1431. 01. 2019 17:15TJ Slovan ChabařoviceSKP Sever Ústí nad Labem E15:3
1428. 01. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Brná nad Labem C15:3
1428. 01. 2019 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C1:17
1506. 02. 2019 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTTC Ústí nad Labem C7:11
1504. 02. 2019 17:30TJ Dolní Zálezly DTJ Brná nad Labem C7:11
1504. 02. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Slovan Chabařovice10:8
1504. 02. 2019 17:30SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Dolní Zálezly C6:12
1505. 02. 2019 18:00TJ Pikron CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D11:7
1621. 02. 2019 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D14:4
1612. 02. 2019 18:00TJ Pikron CSKP Sever Ústí nad Labem E14:4
1611. 02. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Dolní Zálezly C6:12
1611. 02. 2019 17:30TJ Dolní Zálezly DTJ Slovan Chabařovice4:14
1613. 02. 2019 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Brná nad Labem D14:4
1720. 02. 2019 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Brná nad Labem C9:9
1718. 02. 2019 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Slovan Chabařovice1:17
1718. 02. 2019 17:30TJ Dolní Zálezly DTJ Dolní Zálezly C5:13
1718. 02. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Pikron C15:3
1718. 02. 2019 17:30SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D6:12
1815. 04. 2019 17:00
ODLOŽENO - Herna SKP Sever ÚL
TTC Ústí nad Labem CSKP Sever Ústí nad Labem E14:4
1827. 02. 2019 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Chemička Ústí nad Labem C4:14
1826. 02. 2019 18:00TJ Pikron CTJ Dolní Zálezly D13:5
1825. 02. 2019 17:30TJ Dolní Zálezly CTJ Brná nad Labem D18:0wo
1828. 02. 2019 17:15TJ Slovan ChabařoviceTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C7:11
1913. 03. 2019 17:00
ODLOŽENO - herna TJ Brná C
TTC Ústí nad Labem CTJ Brná nad Labem C15:3
1903. 04. 2019 17:30
ODLOŽENO
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Dolní Zálezly C7:11
1904. 03. 2019 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Pikron C0:18
1904. 03. 2019 17:30TJ Dolní Zálezly DTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D7:11
1909. 04. 2019 17:30
ODLOŽENO
TJ Chemička Ústí nad Labem CSKP Sever Ústí nad Labem E14:4
2018. 03. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem CTTC Ústí nad Labem C13:5
2018. 03. 2019 17:30TJ Dolní Zálezly DSKP Sever Ústí nad Labem E11:7
2020. 03. 2019 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Brná nad Labem D18:0wo
2019. 03. 2019 18:00TJ Pikron CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C9:9
2020. 03. 2019 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Slovan Chabařovice8:10
2128. 03. 2019 17:15TJ Slovan ChabařoviceTTC Ústí nad Labem C5:13
2127. 03. 2019 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Dolní Zálezly C7:11
2127. 03. 2019 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D14:4
2125. 03. 2019 17:00TJ Brná nad Labem DSKP Sever Ústí nad Labem E0:18wo
2125. 03. 2019 17:30TJ Dolní Zálezly DTJ Chemička Ústí nad Labem C4:14
2204. 04. 2019 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Dolní Zálezly D12:6
2201. 04. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Brná nad Labem D18:0
2201. 04. 2019 17:30SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C9:9
2202. 04. 2019 18:00TJ Pikron CTJ Brná nad Labem C12:6
2211. 04. 2019 17:00
ODLOŽENO
TJ Dolní Zálezly CTJ Slovan Chabařovice8:10

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy