Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
113. 10. 2018 09:00TJ Sokol Semily BTJ Sokol Turnov C5:10
113. 10. 2018 09:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Nová Ves n. P. B10:0
113. 10. 2018 09:00TJ Sokol Horní BrannáTJ Sokol Košťálov A4:10
113. 10. 2018 13:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Košťálov A10:3
113. 10. 2018 13:00TJ Sokol Horní BrannáTJ Sokol Nová Ves n. P. B10:2
115. 12. 2018 09:00TJ Sokol Turnov DSokol Víchová nad Jizerou A10:1
115. 12. 2018 09:00TJ Sokol Bradlecká LhotaOrel Studenec u Horek10:8
115. 12. 2018 13:00TJ Sokol Bradlecká LhotaSokol Víchová nad Jizerou A10:4
115. 12. 2018 13:00TJ Sokol Turnov DOrel Studenec u Horek6:10
220. 10. 2018 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Turnov C1:10
220. 10. 2018 09:00Orel Studenec u HorekTJ Sokol Semily B9:9
220. 10. 2018 13:00Orel Studenec u HorekTJ Sokol Turnov C3:10
220. 10. 2018 13:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Semily B5:10
226. 10. 2018 19:30TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Nová Ves n. P. B10:2
227. 10. 2018 09:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Turnov D10:4
227. 10. 2018 09:00TJ Sokol Horní BrannáTJ Sokol Bradlecká Lhota10:8
227. 10. 2018 13:00TJ Sokol Horní BrannáTJ Sokol Turnov D9:9
227. 10. 2018 13:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Bradlecká Lhota10:3
310. 11. 2018 09:00Sokol Víchová nad Jizerou AOrel Studenec u Horek3:10
310. 11. 2018 09:00TJ Sokol Horní BrannáTJ Sokol Turnov C1:10
310. 11. 2018 09:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Semily B10:2
310. 11. 2018 09:00TJ Sokol Turnov DTJ Sokol Nová Ves n. P. B10:5
310. 11. 2018 09:00TJ Sokol Bradlecká LhotaTJ Sokol Košťálov A6:10
310. 11. 2018 13:00TJ Sokol Horní BrannáTJ Sokol Semily B9:9
310. 11. 2018 13:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Turnov C10:8
310. 11. 2018 13:00TJ Sokol Turnov DTJ Sokol Košťálov A7:10
310. 11. 2018 13:00TJ Sokol Bradlecká LhotaTJ Sokol Nová Ves n. P. B10:5
424. 11. 2018 09:00TJ Sokol Turnov DTJ Sokol Bradlecká Lhota7:10
424. 11. 2018 09:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BSokol Víchová nad Jizerou A10:0
424. 11. 2018 09:00TJ Sokol Horní BrannáOrel Studenec u Horek8:10
424. 11. 2018 13:00TJ Sokol Horní BrannáSokol Víchová nad Jizerou A10:1
424. 11. 2018 13:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BOrel Studenec u Horek10:3
415. 12. 2018 09:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Nová Ves n. P. B10:1
415. 12. 2018 09:00TJ Sokol Semily BTJ Sokol Košťálov A3:10
415. 12. 2018 13:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Košťálov A10:7
415. 12. 2018 13:00TJ Sokol Semily BTJ Sokol Nová Ves n. P. B10:5
527. 11. 2018 18:30TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Horní Branná10:2
508. 12. 2018 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BSokol Víchová nad Jizerou A10:8
508. 12. 2018 09:00TJ Sokol Košťálov AOrel Studenec u Horek9:9
508. 12. 2018 09:00TJ Sokol Turnov DTJ Sokol Semily B9:9
508. 12. 2018 09:00TJ Sokol Bradlecká LhotaTJ Sokol Turnov C3:10
508. 12. 2018 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BOrel Studenec u Horek6:10
508. 12. 2018 13:00TJ Sokol Košťálov ASokol Víchová nad Jizerou A10:5
530. 11. 2018 17:30TJ Sokol Turnov DTJ Sokol Turnov C10:5
508. 12. 2018 13:00TJ Sokol Bradlecká LhotaTJ Sokol Semily B3:10
612. 01. 2019 09:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Semily B10:2
612. 01. 2019 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Turnov D3:10
612. 01. 2019 09:00Orel Studenec u HorekTJ Sokol Bradlecká Lhota10:0
612. 01. 2019 13:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Bradlecká Lhota5:10
612. 01. 2019 13:00Orel Studenec u HorekTJ Sokol Turnov D10:2
619. 01. 2019 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B3:10
619. 01. 2019 09:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Horní Branná10:4
619. 01. 2019 13:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B1:10
619. 01. 2019 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Horní Branná6:10
719. 01. 2019 09:00TJ Sokol Turnov CSokol Víchová nad Jizerou A10:1
719. 01. 2019 09:00TJ Sokol Semily BOrel Studenec u Horek10:2
719. 01. 2019 13:00TJ Sokol Semily BSokol Víchová nad Jizerou A10:7
719. 01. 2019 13:00TJ Sokol Turnov COrel Studenec u Horek10:1
726. 01. 2019 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Košťálov A5:10
726. 01. 2019 09:00TJ Sokol Turnov DTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B6:10
726. 01. 2019 09:00TJ Sokol Bradlecká LhotaTJ Sokol Horní Branná8:10
726. 01. 2019 13:00TJ Sokol Turnov DTJ Sokol Horní Branná10:5
726. 01. 2019 13:00TJ Sokol Bradlecká LhotaTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B3:10
831. 01. 2019 18:30Orel Studenec u HorekSokol Víchová nad Jizerou A10:5
802. 02. 2019 09:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B9:9
802. 02. 2019 09:00TJ Sokol Semily BTJ Sokol Horní Branná10:7
802. 02. 2019 13:00TJ Sokol Semily BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B3:10
802. 02. 2019 13:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Horní Branná10:2
802. 02. 2019 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Turnov D1:10
802. 02. 2019 09:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Bradlecká Lhota10:3
802. 02. 2019 13:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Turnov D10:1
802. 02. 2019 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Bradlecká Lhota5:10
923. 02. 2019 09:00TJ Sokol Bradlecká LhotaTJ Sokol Turnov D7:10
923. 02. 2019 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Horní Branná7:10
923. 02. 2019 09:00Orel Studenec u HorekTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B3:10
923. 02. 2019 13:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B0:10
923. 02. 2019 13:00Orel Studenec u HorekTJ Sokol Horní Branná10:4
923. 03. 2019 09:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Turnov C0:10
923. 03. 2019 09:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Semily B10:4
923. 03. 2019 13:00TJ Sokol Košťálov ATJ Sokol Turnov C4:10
923. 03. 2019 13:00TJ Sokol Nová Ves n. P. BTJ Sokol Semily B10:8
1014. 03. 2019 18:30TJ Sokol Horní BrannáTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B3:10
1016. 03. 2019 09:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Nová Ves n. P. B9:9
1016. 03. 2019 09:00Orel Studenec u HorekTJ Sokol Košťálov A10:6
1016. 03. 2019 09:00TJ Sokol Semily BTJ Sokol Turnov D4:10
1016. 03. 2019 09:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Bradlecká Lhota10:2
1016. 03. 2019 13:00Orel Studenec u HorekTJ Sokol Nová Ves n. P. B10:2
1016. 03. 2019 13:00Sokol Víchová nad Jizerou ATJ Sokol Košťálov A5:10
1008. 03. 2019 17:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Turnov D10:4
1016. 03. 2019 13:00TJ Sokol Semily BTJ Sokol Bradlecká Lhota10:8
Okresní přebor 2. třídy
107. 10. 2018 09:00Obec Jesenný BSokol STAR Turnov B16:2
107. 10. 2018 09:00Sokol Benešov u SemilTJ Sokol Turnov E9:9
107. 10. 2018 09:00Sokol Víchová nad Jizerou BSokol STAR Turnov A4:14
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Košťálov BTJ Sokol Tatobity A11:7
108. 10. 2018 09:00TJ Sokol Tatobity BSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily12:6
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Vesec BObec Jesenný A11:7
107. 10. 2018 13:00Sokol Benešov u SemilSokol STAR Turnov B9:9
107. 10. 2018 13:00Obec Jesenný BTJ Sokol Turnov E9:9
107. 10. 2018 13:00Sokol Víchová nad Jizerou BTJ Sokol Tatobity A0:18
107. 10. 2018 13:00TJ Sokol Košťálov BSokol STAR Turnov A10:8
107. 10. 2018 13:00TJ Sokol Tatobity BObec Jesenný A0:18
108. 10. 2018 13:00TJ Sokol Vesec BSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily17:1
214. 10. 2018 09:00Sokol Benešov u SemilObec Jesenný A7:11
221. 10. 2018 09:00Obec Jesenný BSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily18:0
214. 10. 2018 09:00Sokol Víchová nad Jizerou BTJ Sokol Tatobity B17:1
214. 10. 2018 09:00TJ Sokol Košťálov BTJ Sokol Vesec B7:11
210. 10. 2018 19:00Sokol STAR Turnov BSokol STAR Turnov A3:15
212. 10. 2018 18:15
KD Tatobity
TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Tatobity A6:12
215. 10. 2018 18:00Sokol Benešov u SemilSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily13:5
214. 10. 2018 13:00Obec Jesenný BObec Jesenný A8:10
214. 10. 2018 13:00Sokol Víchová nad Jizerou BTJ Sokol Vesec B0:18
214. 10. 2018 13:00TJ Sokol Košťálov BTJ Sokol Tatobity B14:4
214. 10. 2018 12:00Sokol STAR Turnov BTJ Sokol Tatobity A1:17
210. 10. 2018 16:00TJ Sokol Turnov ESokol STAR Turnov A8:10
311. 11. 2018 09:00Sokol STAR Turnov AObec Jesenný B14:4
311. 11. 2018 09:00TJ Sokol Tatobity ASokol Benešov u Semil16:2
311. 11. 2018 09:00Obec Jesenný ATJ Sokol Košťálov B5:13
311. 11. 2018 09:00Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilySokol Víchová nad Jizerou B4:14
311. 11. 2018 13:00Sokol STAR Turnov ASokol Benešov u Semil15:3
311. 11. 2018 13:00TJ Sokol Tatobity AObec Jesenný B12:6
311. 11. 2018 13:00Obec Jesenný ASokol Víchová nad Jizerou B16:2
311. 11. 2018 13:00Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyTJ Sokol Košťálov B3:15
318. 11. 2018 09:00Sokol STAR Turnov BTJ Sokol Tatobity B18:0
318. 11. 2018 09:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Vesec B2:16
318. 11. 2018 12:00Sokol STAR Turnov BTJ Sokol Vesec B4:14
318. 11. 2018 12:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Tatobity B18:0
425. 11. 2018 09:00Sokol Víchová nad Jizerou BObec Jesenný B4:14
425. 11. 2018 09:00TJ Sokol Košťálov BSokol Benešov u Semil17:1
425. 11. 2018 09:00Obec Jesenný ASokol STAR Turnov B12:6
425. 11. 2018 09:00Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyTJ Sokol Turnov E2:16
421. 11. 2018 17:00TJ Sokol Tatobity BSokol STAR Turnov A0:18
425. 11. 2018 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Tatobity A15:3
425. 11. 2018 13:00TJ Sokol Košťálov BObec Jesenný B16:2
426. 11. 2018 18:00Sokol Víchová nad Jizerou BSokol Benešov u Semil10:8
425. 11. 2018 13:00Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilySokol STAR Turnov B7:11
425. 11. 2018 13:00Obec Jesenný ATJ Sokol Turnov E10:8
423. 11. 2018 18:00TJ Sokol Tatobity BTJ Sokol Tatobity A0:18
425. 11. 2018 13:00TJ Sokol Vesec BSokol STAR Turnov A15:3
513. 01. 2019 09:00Obec Jesenný BTJ Sokol Tatobity B18:0
513. 01. 2019 09:00Sokol Benešov u SemilTJ Sokol Vesec B1:17
513. 01. 2019 09:00Sokol STAR Turnov AObec Jesenný A9:9
515. 01. 2019 18:00TJ Sokol Tatobity ASdružení rodičů a přátel ZŠ Semily18:0
513. 01. 2019 09:00Sokol STAR Turnov BSokol Víchová nad Jizerou B14:4
513. 01. 2019 09:00TJ Sokol Turnov ETJ Sokol Košťálov B4:14
513. 01. 2019 13:00Sokol Benešov u SemilTJ Sokol Tatobity B12:6
513. 01. 2019 13:00Obec Jesenný BTJ Sokol Vesec B2:16
513. 01. 2019 13:00TJ Sokol Tatobity AObec Jesenný A13:5
516. 01. 2019 18:00Sokol STAR Turnov ASdružení rodičů a přátel ZŠ Semily14:4
513. 01. 2019 12:00Sokol STAR Turnov BTJ Sokol Košťálov B1:17
513. 01. 2019 12:00TJ Sokol Turnov ESokol Víchová nad Jizerou B14:4
605. 12. 2018 16:30Sokol STAR Turnov BTJ Sokol Turnov E8:10
609. 12. 2018 09:00Sokol STAR Turnov ATJ Sokol Tatobity A7:11
606. 12. 2018 18:00TJ Sokol Tatobity BTJ Sokol Vesec B2:16
609. 12. 2018 09:00Obec Jesenný ASdružení rodičů a přátel ZŠ Semily18:0
609. 12. 2018 09:00Sokol Víchová nad Jizerou BTJ Sokol Košťálov B1:17
609. 12. 2018 09:00Sokol Benešov u SemilObec Jesenný B4:14
726. 01. 2019 09:00Sokol STAR Turnov BObec Jesenný B11:7
726. 01. 2019 09:00TJ Sokol Turnov ESokol Benešov u Semil9:9
726. 01. 2019 12:00Sokol STAR Turnov BSokol Benešov u Semil12:6
726. 01. 2019 12:00TJ Sokol Turnov EObec Jesenný B7:11
727. 01. 2019 09:00Sokol STAR Turnov ASokol Víchová nad Jizerou B13:5
727. 01. 2019 09:00TJ Sokol Tatobity ATJ Sokol Košťálov B8:10
727. 01. 2019 09:00Obec Jesenný ATJ Sokol Vesec B5:13
727. 01. 2019 09:00Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyTJ Sokol Tatobity B6:12
727. 01. 2019 13:00TJ Sokol Tatobity ASokol Víchová nad Jizerou B14:4
727. 01. 2019 13:00Sokol STAR Turnov ATJ Sokol Košťálov B8:10
727. 01. 2019 13:00Obec Jesenný ATJ Sokol Tatobity B18:0
727. 01. 2019 13:00Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyTJ Sokol Vesec B0:18
810. 02. 2019 09:00TJ Sokol Tatobity BSokol Víchová nad Jizerou B3:15
810. 02. 2019 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Košťálov B15:3
810. 02. 2019 13:00TJ Sokol Tatobity BTJ Sokol Košťálov B9:9
810. 02. 2019 13:00TJ Sokol Vesec BSokol Víchová nad Jizerou B16:2
810. 02. 2019 09:00Obec Jesenný ASokol Benešov u Semil11:7
815. 02. 2019 18:00Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyObec Jesenný B0:18
806. 02. 2019 16:30Sokol STAR Turnov ASokol STAR Turnov B17:1
805. 02. 2019 16:30TJ Sokol Tatobity ATJ Sokol Turnov E15:3
814. 02. 2019 18:00Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilySokol Benešov u Semil8:10
810. 02. 2019 13:00Obec Jesenný AObec Jesenný B8:10
805. 02. 2019 18:00TJ Sokol Tatobity ASokol STAR Turnov B14:4
830. 01. 2019 16:45Sokol STAR Turnov ATJ Sokol Turnov E10:8
924. 02. 2019 09:00Obec Jesenný BSokol STAR Turnov A12:6
924. 02. 2019 09:00Sokol Benešov u SemilTJ Sokol Tatobity A8:10
924. 02. 2019 09:00TJ Sokol Tatobity BSokol STAR Turnov B7:11
903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Turnov E12:6
924. 02. 2019 09:00TJ Sokol Košťálov BObec Jesenný A9:9
924. 02. 2019 09:00Sokol Víchová nad Jizerou BSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily12:6
925. 02. 2019 18:00Sokol Benešov u SemilSokol STAR Turnov A1:17
924. 02. 2019 13:00Obec Jesenný BTJ Sokol Tatobity A9:9
903. 03. 2019 11:30TJ Sokol Vesec BSokol STAR Turnov B13:5
912. 02. 2019 16:30TJ Sokol Tatobity BTJ Sokol Turnov E1:17
924. 02. 2019 13:00Sokol Víchová nad Jizerou BObec Jesenný A4:14
924. 02. 2019 13:00TJ Sokol Košťálov BSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily18:0
1017. 03. 2019 09:00Obec Jesenný BSokol Víchová nad Jizerou B14:4
1017. 03. 2019 09:00Sokol Benešov u SemilTJ Sokol Košťálov B2:16
1017. 03. 2019 09:00Sokol STAR Turnov BObec Jesenný A9:9
1017. 03. 2019 09:00TJ Sokol Turnov ESdružení rodičů a přátel ZŠ Semily16:2
1017. 03. 2019 09:00Sokol STAR Turnov ATJ Sokol Tatobity B9:9
1012. 03. 2019 18:00TJ Sokol Tatobity ATJ Sokol Vesec B4:14
1017. 03. 2019 13:00Obec Jesenný BTJ Sokol Košťálov B3:15
1017. 03. 2019 13:00Sokol Benešov u SemilSokol Víchová nad Jizerou B11:7
1017. 03. 2019 12:00Sokol STAR Turnov BSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily16:2
1017. 03. 2019 12:00TJ Sokol Turnov EObec Jesenný A9:9
1017. 03. 2019 13:00TJ Sokol Tatobity ATJ Sokol Tatobity B13:5
1017. 03. 2019 13:00Sokol STAR Turnov ATJ Sokol Vesec B9:9
1124. 03. 2019 11:30TJ Sokol Tatobity BObec Jesenný B3:15
1118. 02. 2019 18:00TJ Sokol Vesec BSokol Benešov u Semil15:3
1114. 04. 2019 09:00Obec Jesenný ASokol STAR Turnov A11:7
1114. 04. 2019 09:00Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyTJ Sokol Tatobity A0:18
1107. 04. 2019 09:00TJ Sokol Košťálov BSokol STAR Turnov B15:3
1107. 04. 2019 09:00Sokol Víchová nad Jizerou BTJ Sokol Turnov E5:13
1119. 03. 2019 18:00TJ Sokol Tatobity BSokol Benešov u Semil3:15
1115. 03. 2019 17:00TJ Sokol Vesec BObec Jesenný B14:4
1114. 04. 2019 13:00Obec Jesenný ATJ Sokol Tatobity A3:15
1114. 04. 2019 13:00Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilySokol STAR Turnov A7:11
1107. 04. 2019 13:00Sokol Víchová nad Jizerou BSokol STAR Turnov B7:11
1107. 04. 2019 13:00TJ Sokol Košťálov BTJ Sokol Turnov E13:5
1213. 03. 2019 17:00TJ Sokol Turnov ESokol STAR Turnov B12:6
1224. 03. 2019 09:00TJ Sokol Tatobity ASokol STAR Turnov A7:11
1221. 03. 2019 18:00TJ Sokol Vesec BTJ Sokol Tatobity B15:3
1224. 03. 2019 09:00Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyObec Jesenný A2:16
1224. 03. 2019 09:00TJ Sokol Košťálov BSokol Víchová nad Jizerou B14:4
1224. 03. 2019 09:00Obec Jesenný BSokol Benešov u Semil12:6

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy