Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
130. 09. 2018 09:00TJ Sokol RadosticeOrel Ivančice B10:8
130. 09. 2018 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Sokol Tvarožná A10:8
130. 09. 2018 09:00TJ Sokol Ostopovice ATJ Sokol Nové Bránice A5:13
130. 09. 2018 09:00TJ Lažánky BMK Řeznovice E5:13
118. 09. 2018 18:15
Změna pořadatelství - sokolovna Mor.Krumlov
MK Řeznovice DSokol Ořechov A17:1
104. 10. 2018 18:00
Herna Rebešovice, změna pořadatelství 1./12.kolo
TJ Sokol Rebešovice CTJ Cemo Mokrá C15:3
207. 10. 2018 09:00Orel Ivančice BTJ Sokol Rebešovice C12:6
209. 10. 2018 18:00MK Řeznovice DTJ Cemo Mokrá C11:7
207. 10. 2018 09:00MK Řeznovice ESokol Ořechov A13:5
207. 10. 2018 09:00TJ Sokol Nové Bránice ATJ Lažánky B17:1
207. 10. 2018 09:00TJ Sokol Tvarožná ATJ Sokol Ostopovice A12:6
207. 10. 2018 09:00TJ Sokol RadosticeTJ Jiskra Hrušovany u Brna A11:7
314. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna AOrel Ivančice B9:9
314. 10. 2018 09:00TJ Sokol Ostopovice ATJ Sokol Radostice8:10
314. 10. 2018 09:00TJ Lažánky BTJ Sokol Tvarožná A5:13
314. 10. 2018 09:00Sokol Ořechov ATJ Sokol Nové Bránice A2:16
313. 10. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá CMK Řeznovice E3:15
310. 10. 2018 18:30TJ Sokol Rebešovice CMK Řeznovice D6:12
421. 10. 2018 09:00Orel Ivančice BMK Řeznovice D12:6
422. 10. 2018 18:00
ZŠ v Hostěradicích
MK Řeznovice ETJ Sokol Rebešovice C12:6
421. 10. 2018 09:00TJ Sokol Nové Bránice ATJ Cemo Mokrá C14:4
421. 10. 2018 09:00TJ Sokol Tvarožná ASokol Ořechov A18:0
421. 10. 2018 09:00TJ Sokol RadosticeTJ Lažánky B9:9
421. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Sokol Ostopovice A8:10
528. 10. 2018 09:00TJ Sokol Ostopovice AOrel Ivančice B0:18
528. 10. 2018 08:00TJ Lažánky BTJ Jiskra Hrušovany u Brna A9:9
528. 10. 2018 09:00Sokol Ořechov ATJ Sokol Radostice11:7
527. 10. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá CTJ Sokol Tvarožná A5:13
528. 10. 2018 09:00TJ Sokol Rebešovice CTJ Sokol Nové Bránice A3:15
514. 09. 2018 19:00MK Řeznovice DMK Řeznovice E7:11
603. 11. 2018 17:00Orel Ivančice BMK Řeznovice E8:10
603. 11. 2018 17:00TJ Sokol Nové Bránice AMK Řeznovice D12:6
603. 11. 2018 17:00TJ Sokol Tvarožná ATJ Sokol Rebešovice C12:6
603. 11. 2018 17:00TJ Sokol RadosticeTJ Cemo Mokrá C10:8
602. 11. 2018 18:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ASokol Ořechov A11:7
603. 11. 2018 17:00TJ Sokol Ostopovice ATJ Lažánky B12:6
704. 11. 2018 09:00TJ Lažánky BOrel Ivančice B7:11
704. 11. 2018 09:00Sokol Ořechov ATJ Sokol Ostopovice A2:16
704. 11. 2018 09:00TJ Cemo Mokrá CTJ Jiskra Hrušovany u Brna A8:10
704. 11. 2018 09:00TJ Sokol Rebešovice CTJ Sokol Radostice11:7
723. 10. 2018 18:30MK Řeznovice DTJ Sokol Tvarožná A10:8
704. 11. 2018 09:00MK Řeznovice ETJ Sokol Nové Bránice A10:8
811. 11. 2018 09:00Orel Ivančice BTJ Sokol Nové Bránice A7:11
811. 11. 2018 09:00TJ Sokol Tvarožná AMK Řeznovice E12:6
811. 11. 2018 09:00TJ Sokol RadosticeMK Řeznovice D4:14
811. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Sokol Rebešovice C12:6
811. 11. 2018 09:00TJ Sokol Ostopovice ATJ Cemo Mokrá C14:4
811. 11. 2018 09:00TJ Lažánky BSokol Ořechov A7:11
925. 11. 2018 09:00Sokol Ořechov AOrel Ivančice B7:11
924. 11. 2018 14:00TJ Cemo Mokrá CTJ Lažánky B10:8
921. 11. 2018 18:30TJ Sokol Rebešovice CTJ Sokol Ostopovice A13:5
916. 11. 2018 18:30MK Řeznovice DTJ Jiskra Hrušovany u Brna A13:5
925. 11. 2018 09:00MK Řeznovice ETJ Sokol Radostice10:8
925. 11. 2018 09:00TJ Sokol Nové Bránice ATJ Sokol Tvarožná A11:7
1002. 12. 2018 09:00Orel Ivančice BTJ Sokol Tvarožná A10:8
1002. 12. 2018 09:00TJ Sokol RadosticeTJ Sokol Nové Bránice A4:14
1002. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna AMK Řeznovice E8:10
1015. 11. 2018 18:30TJ Sokol Ostopovice AMK Řeznovice D11:7
1002. 12. 2018 09:00TJ Lažánky BTJ Sokol Rebešovice C8:10
1002. 12. 2018 09:00Sokol Ořechov ATJ Cemo Mokrá C9:9
1108. 12. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá COrel Ivančice B7:11
1109. 12. 2018 09:00TJ Sokol Rebešovice CSokol Ořechov A11:7
1109. 12. 2018 09:00MK Řeznovice DTJ Lažánky B9:9
1109. 12. 2018 09:00MK Řeznovice ETJ Sokol Ostopovice A8:10
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Nové Bránice ATJ Jiskra Hrušovany u Brna A17:1
1109. 12. 2018 09:00TJ Sokol Tvarožná ATJ Sokol Radostice14:4
1213. 01. 2019 09:00Orel Ivančice BTJ Sokol Radostice13:5
1213. 01. 2019 09:00TJ Sokol Tvarožná ATJ Jiskra Hrušovany u Brna A17:1
1213. 01. 2019 09:00TJ Sokol Nové Bránice ATJ Sokol Ostopovice A6:12
1213. 01. 2019 09:00MK Řeznovice ETJ Lažánky B13:5
1212. 01. 2019 18:00
Změna pořadatelství 1./12.kolo
Sokol Ořechov AMK Řeznovice D8:10
1212. 01. 2019 17:00
změna pořadatelství 1./12.kolo
TJ Cemo Mokrá CTJ Sokol Rebešovice C3:15
1319. 01. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice COrel Ivančice B9:9
1319. 01. 2019 16:15TJ Cemo Mokrá CMK Řeznovice D6:12
1320. 01. 2019 09:00Sokol Ořechov AMK Řeznovice E14:4
1320. 01. 2019 09:00TJ Lažánky BTJ Sokol Nové Bránice A5:13
1317. 01. 2019 18:30TJ Sokol Ostopovice ATJ Sokol Tvarožná A7:11
1320. 01. 2019 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Sokol Radostice5:13
1427. 01. 2019 09:00Orel Ivančice BTJ Jiskra Hrušovany u Brna A17:1
1427. 01. 2019 09:00TJ Sokol RadosticeTJ Sokol Ostopovice A2:15
1427. 01. 2019 09:00TJ Sokol Tvarožná ATJ Lažánky B11:7
1427. 01. 2019 09:00TJ Sokol Nové Bránice ASokol Ořechov A13:5
1427. 01. 2019 13:00MK Řeznovice ETJ Cemo Mokrá C13:5
1422. 01. 2019 18:30MK Řeznovice DTJ Sokol Rebešovice C8:10
1503. 02. 2019 09:00MK Řeznovice DOrel Ivančice B8:10
1503. 02. 2019 10:30TJ Sokol Rebešovice CMK Řeznovice E8:10
1502. 02. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá CTJ Sokol Nové Bránice A8:10
1503. 02. 2019 09:00Sokol Ořechov ATJ Sokol Tvarožná A11:7
1503. 02. 2019 09:00TJ Lažánky BTJ Sokol Radostice9:9
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Ostopovice ATJ Jiskra Hrušovany u Brna A9:9
1610. 02. 2019 09:00Orel Ivančice BTJ Sokol Ostopovice A18:0
1608. 02. 2019 18:30TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Lažánky B3:15
1610. 02. 2019 09:00TJ Sokol RadosticeSokol Ořechov A8:10
1615. 01. 2019 18:00TJ Sokol Tvarožná ATJ Cemo Mokrá C12:6
1610. 02. 2019 09:00TJ Sokol Nové Bránice ATJ Sokol Rebešovice C13:5
1615. 10. 2018 18:00MK Řeznovice EMK Řeznovice D11:7
1717. 02. 2019 09:00MK Řeznovice EOrel Ivančice B10:8
1717. 02. 2019 17:00MK Řeznovice DTJ Sokol Nové Bránice A10:8
1716. 02. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice CTJ Sokol Tvarožná A10:8
1716. 02. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá CTJ Sokol Radostice10:8
1717. 02. 2019 09:00Sokol Ořechov ATJ Jiskra Hrušovany u Brna A9:9
1717. 02. 2019 09:00TJ Lažánky BTJ Sokol Ostopovice A8:10
1824. 02. 2019 09:00Orel Ivančice BTJ Lažánky B17:1
1819. 02. 2019 19:00TJ Sokol Ostopovice ASokol Ořechov A13:5
1824. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Cemo Mokrá C6:12
1822. 02. 2019 19:00TJ Sokol RadosticeTJ Sokol Rebešovice C8:10
1824. 02. 2019 09:00TJ Sokol Tvarožná AMK Řeznovice D10:8
1820. 02. 2019 19:00TJ Sokol Nové Bránice AMK Řeznovice E3:15
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Nové Bránice AOrel Ivančice B12:6
1903. 03. 2019 09:00MK Řeznovice ETJ Sokol Tvarožná A11:7
1902. 03. 2019 18:00MK Řeznovice DTJ Sokol Radostice8:10
1926. 02. 2019 18:30TJ Sokol Rebešovice CTJ Jiskra Hrušovany u Brna A8:10
1903. 03. 2019 09:00TJ Cemo Mokrá CTJ Sokol Ostopovice A10:8
1905. 03. 2019 19:30Sokol Ořechov ATJ Lažánky B10:8
2010. 03. 2019 09:00Orel Ivančice BSokol Ořechov A14:4
2010. 03. 2019 09:00TJ Lažánky BTJ Cemo Mokrá C7:11
2010. 03. 2019 09:00TJ Sokol Ostopovice ATJ Sokol Rebešovice C9:9
2010. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna AMK Řeznovice D7:11
2010. 03. 2019 09:00
hrací místnost Mor.Krumlov
TJ Sokol RadosticeMK Řeznovice E0:18wo
2010. 03. 2019 09:00TJ Sokol Tvarožná ATJ Sokol Nové Bránice A8:10
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Tvarožná AOrel Ivančice B8:10
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Nové Bránice ATJ Sokol Radostice8:10
2117. 03. 2019 09:00MK Řeznovice ETJ Jiskra Hrušovany u Brna A10:8
2112. 03. 2019 18:30MK Řeznovice DTJ Sokol Ostopovice A14:4
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Rebešovice CTJ Lažánky B12:6
2116. 03. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá CSokol Ořechov A7:11
2224. 03. 2019 10:30Orel Ivančice BTJ Cemo Mokrá C16:2
2224. 03. 2019 09:00Sokol Ořechov ATJ Sokol Rebešovice C11:7
2224. 03. 2019 09:00TJ Lažánky BMK Řeznovice D9:9
2223. 03. 2019 17:00TJ Sokol Ostopovice AMK Řeznovice E14:4
2224. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna ATJ Sokol Nové Bránice A10:8
2224. 03. 2019 09:00TJ Sokol RadosticeTJ Sokol Tvarožná A5:13
Okresní přebor 2.třídy
129. 09. 2018 14:00TJ Sokol Rebešovice DSokol Kuřim A11:7
130. 09. 2018 10:30TJ Družstevník Kratochvilka ASokol Kuřim B13:5
130. 09. 2018 09:00TJ Sokol Nové Bránice BMoravské Knínice A4:14
130. 09. 2018 09:00TJ Oslavany ATJ Sokol Ostopovice B9:9
130. 09. 2018 09:00TJ Sokol Tvarožná BTTC Sokol Střelice8:10
130. 09. 2018 09:00MK Řeznovice FMK Řeznovice G8:10
207. 10. 2018 10:30Sokol Kuřim AMK Řeznovice G8:10
207. 10. 2018 09:00TTC Sokol StřeliceMK Řeznovice F9:9
202. 10. 2018 18:30TJ Sokol Ostopovice BTJ Sokol Tvarožná B12:6
207. 10. 2018 09:00Moravské Knínice ATJ Oslavany A8:10
207. 10. 2018 08:00Sokol Kuřim BTJ Sokol Nové Bránice B12:6
207. 10. 2018 09:00TJ Sokol Rebešovice DTJ Družstevník Kratochvilka A6:12
314. 10. 2018 10:30TJ Družstevník Kratochvilka ASokol Kuřim A9:9
314. 10. 2018 09:00TJ Sokol Nové Bránice BTJ Sokol Rebešovice D6:12
314. 10. 2018 09:00TJ Oslavany ASokol Kuřim B13:5
314. 10. 2018 09:00TJ Sokol Tvarožná BMoravské Knínice A9:9
314. 10. 2018 09:00MK Řeznovice FTJ Sokol Ostopovice B8:10
314. 10. 2018 14:00MK Řeznovice GTTC Sokol Střelice14:4
421. 10. 2018 10:30Sokol Kuřim ATTC Sokol Střelice13:5
420. 10. 2018 17:00TJ Sokol Ostopovice BMK Řeznovice G12:6
420. 10. 2018 17:00Moravské Knínice AMK Řeznovice F12:6
421. 10. 2018 08:00Sokol Kuřim BTJ Sokol Tvarožná B9:9
418. 10. 2018 18:30TJ Sokol Rebešovice DTJ Oslavany A8:10
421. 10. 2018 10:30TJ Družstevník Kratochvilka ATJ Sokol Nové Bránice B17:1
528. 10. 2018 09:00TJ Sokol Nové Bránice BSokol Kuřim A7:11
528. 10. 2018 09:00TJ Oslavany ATJ Družstevník Kratochvilka A13:5
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Tvarožná BTJ Sokol Rebešovice D8:10
528. 10. 2018 09:00MK Řeznovice FSokol Kuřim B12:6
528. 10. 2018 09:00MK Řeznovice GMoravské Knínice A9:9
523. 10. 2018 18:30TTC Sokol StřeliceTJ Sokol Ostopovice B6:12
603. 11. 2018 17:00Sokol Kuřim ATJ Sokol Ostopovice B12:6
603. 11. 2018 17:00Moravské Knínice ATTC Sokol Střelice10:8
603. 11. 2018 17:00Sokol Kuřim BMK Řeznovice G7:11
631. 10. 2018 18:30TJ Sokol Rebešovice DMK Řeznovice F11:7
603. 11. 2018 17:00TJ Družstevník Kratochvilka ATJ Sokol Tvarožná B6:12
603. 11. 2018 14:30TJ Sokol Nové Bránice BTJ Oslavany A6:12
704. 11. 2018 09:00TJ Oslavany ASokol Kuřim A9:9
704. 11. 2018 09:00TJ Sokol Tvarožná BTJ Sokol Nové Bránice B14:4
704. 11. 2018 09:00
Změna pořadatelství 7/18 kolo
TJ Družstevník Kratochvilka AMK Řeznovice F9:9
704. 11. 2018 09:00MK Řeznovice GTJ Sokol Rebešovice D8:10
704. 11. 2018 09:00TTC Sokol StřeliceSokol Kuřim B12:6
730. 10. 2018 18:45TJ Sokol Ostopovice BMoravské Knínice A13:5
809. 11. 2018 18:30Sokol Kuřim AMoravské Knínice A11:7
811. 11. 2018 08:00Sokol Kuřim BTJ Sokol Ostopovice B7:11
807. 11. 2018 18:30TJ Sokol Rebešovice DTTC Sokol Střelice10:8
811. 11. 2018 10:30TJ Družstevník Kratochvilka AMK Řeznovice G13:5
811. 11. 2018 09:00TJ Sokol Nové Bránice BMK Řeznovice F5:13
811. 11. 2018 09:00TJ Oslavany ATJ Sokol Tvarožná B13:5
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Tvarožná BSokol Kuřim A8:10
925. 11. 2018 09:00MK Řeznovice FTJ Oslavany A8:10
925. 11. 2018 09:00MK Řeznovice GTJ Sokol Nové Bránice B15:3
925. 11. 2018 09:00TTC Sokol StřeliceTJ Družstevník Kratochvilka A10:8
922. 11. 2018 19:00TJ Sokol Ostopovice BTJ Sokol Rebešovice D8:10
923. 11. 2018 18:30Moravské Knínice ASokol Kuřim B9:9
1002. 12. 2018 09:00Sokol Kuřim ASokol Kuřim B11:7
1030. 11. 2018 19:00TJ Sokol Rebešovice DMoravské Knínice A9:9
1002. 12. 2018 10:30TJ Družstevník Kratochvilka ATJ Sokol Ostopovice B13:5
1002. 12. 2018 09:00TJ Sokol Nové Bránice BTTC Sokol Střelice12:6
1002. 12. 2018 09:00TJ Oslavany AMK Řeznovice G11:7
1017. 11. 2018 16:00TJ Sokol Tvarožná BMK Řeznovice F15:3
1108. 12. 2018 14:00MK Řeznovice FSokol Kuřim A10:8
1109. 12. 2018 09:00MK Řeznovice GTJ Sokol Tvarožná B9:9
1109. 12. 2018 09:00TTC Sokol StřeliceTJ Oslavany A7:11
1109. 12. 2018 09:00TJ Sokol Ostopovice BTJ Sokol Nové Bránice B12:6
1109. 12. 2018 09:00Moravské Knínice ATJ Družstevník Kratochvilka A9:9
1109. 12. 2018 09:00Sokol Kuřim BTJ Sokol Rebešovice D7:11
1213. 01. 2019 10:30Sokol Kuřim ATJ Sokol Rebešovice D9:9
1213. 01. 2019 08:00Sokol Kuřim BTJ Družstevník Kratochvilka A12:6
1213. 01. 2019 09:00Moravské Knínice ATJ Sokol Nové Bránice B14:4
1210. 01. 2019 18:30TJ Sokol Ostopovice BTJ Oslavany A9:9
1208. 01. 2019 18:30TTC Sokol StřeliceTJ Sokol Tvarožná B10:8
1213. 01. 2019 09:00MK Řeznovice GMK Řeznovice F11:7
1319. 01. 2019 17:00MK Řeznovice GSokol Kuřim A13:5
1320. 01. 2019 09:00MK Řeznovice FTTC Sokol Střelice12:6
1318. 01. 2019 18:00TJ Sokol Tvarožná BTJ Sokol Ostopovice B8:10
1320. 01. 2019 09:00TJ Oslavany AMoravské Knínice A11:7
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Nové Bránice BSokol Kuřim B7:11
1320. 01. 2019 10:30TJ Družstevník Kratochvilka ATJ Sokol Rebešovice D9:9
1427. 01. 2019 10:30Sokol Kuřim ATJ Družstevník Kratochvilka A6:12
1427. 01. 2019 09:00TJ Sokol Rebešovice DTJ Sokol Nové Bránice B12:6
1427. 01. 2019 08:00Sokol Kuřim BTJ Oslavany A5:13
1426. 01. 2019 17:00Moravské Knínice ATJ Sokol Tvarožná B9:9
1424. 01. 2019 18:30TJ Sokol Ostopovice BMK Řeznovice F9:9
1427. 01. 2019 13:30
herna Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
TTC Sokol StřeliceMK Řeznovice G10:8
1503. 02. 2019 09:00TTC Sokol StřeliceSokol Kuřim A7:11
1503. 02. 2019 09:00MK Řeznovice GTJ Sokol Ostopovice B13:5
1503. 02. 2019 13:30MK Řeznovice FMoravské Knínice A7:11
1502. 02. 2019 17:00TJ Sokol Tvarožná BSokol Kuřim B11:7
1531. 01. 2019 17:00TJ Oslavany ATJ Sokol Rebešovice D11:7
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Nové Bránice BTJ Družstevník Kratochvilka A2:16
1610. 02. 2019 10:30Sokol Kuřim ATJ Sokol Nové Bránice B16:2
1610. 02. 2019 10:30TJ Družstevník Kratochvilka ATJ Oslavany A8:10
1605. 02. 2019 19:00TJ Sokol Rebešovice DTJ Sokol Tvarožná B10:8
1610. 02. 2019 08:00Sokol Kuřim BMK Řeznovice F4:14
1610. 02. 2019 09:00Moravské Knínice AMK Řeznovice G12:6
1610. 02. 2019 09:00TJ Sokol Ostopovice BTTC Sokol Střelice9:9
1712. 02. 2019 18:30TJ Sokol Ostopovice BSokol Kuřim A10:8
1717. 02. 2019 09:00TTC Sokol StřeliceMoravské Knínice A9:9
1716. 02. 2019 17:00MK Řeznovice GSokol Kuřim B17:1
1717. 02. 2019 09:00MK Řeznovice FTJ Sokol Rebešovice D12:6
1716. 02. 2019 17:00TJ Sokol Tvarožná BTJ Družstevník Kratochvilka A10:8
1717. 02. 2019 09:00TJ Oslavany ATJ Sokol Nové Bránice B17:1
1824. 02. 2019 10:30Sokol Kuřim ATJ Oslavany A11:7
1813. 02. 2019 19:00TJ Sokol Nové Bránice BTJ Sokol Tvarožná B2:16
1824. 02. 2019 09:00
Změna pořadatelství 7/18 kolo
MK Řeznovice FTJ Družstevník Kratochvilka A11:7
1819. 02. 2019 18:30TJ Sokol Rebešovice DMK Řeznovice G5:13
1824. 02. 2019 08:00Sokol Kuřim BTTC Sokol Střelice6:12
1819. 02. 2019 19:00Moravské Knínice ATJ Sokol Ostopovice B9:9
1901. 03. 2019 18:30Moravské Knínice ASokol Kuřim A9:9
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Ostopovice BSokol Kuřim B13:5
1903. 03. 2019 09:00TTC Sokol StřeliceTJ Sokol Rebešovice D12:6
1927. 02. 2019 18:30MK Řeznovice GTJ Družstevník Kratochvilka A9:9
1903. 03. 2019 09:00MK Řeznovice FTJ Sokol Nové Bránice B18:0
1902. 03. 2019 17:00TJ Sokol Tvarožná BTJ Oslavany A3:15
2010. 03. 2019 10:30Sokol Kuřim ATJ Sokol Tvarožná B12:6
2010. 03. 2019 09:00TJ Oslavany AMK Řeznovice F13:5
2010. 03. 2019 09:00TJ Sokol Nové Bránice BMK Řeznovice G5:13
2010. 03. 2019 15:00TJ Družstevník Kratochvilka ATTC Sokol Střelice8:10
2006. 03. 2019 18:30TJ Sokol Rebešovice DTJ Sokol Ostopovice B9:9
2008. 03. 2019 18:00Sokol Kuřim BMoravské Knínice A10:8
2117. 03. 2019 09:00Sokol Kuřim BSokol Kuřim A8:10
2115. 03. 2019 18:00Moravské Knínice ATJ Sokol Rebešovice D9:9
2114. 03. 2019 18:00TJ Sokol Ostopovice BTJ Družstevník Kratochvilka A6:12
2117. 03. 2019 09:00TTC Sokol StřeliceTJ Sokol Nové Bránice B18:0
2115. 03. 2019 18:00MK Řeznovice GTJ Oslavany A15:3
2117. 03. 2019 09:00MK Řeznovice FTJ Sokol Tvarožná B10:8
2224. 03. 2019 09:00Sokol Kuřim AMK Řeznovice F11:7
2224. 03. 2019 09:00TJ Sokol Tvarožná BMK Řeznovice G9:9
2224. 03. 2019 08:00TJ Oslavany ATTC Sokol Střelice12:6
2224. 03. 2019 09:00TJ Sokol Nové Bránice BTJ Sokol Ostopovice B2:16
2222. 03. 2019 18:30TJ Družstevník Kratochvilka AMoravské Knínice A9:9
2224. 03. 2019 09:00TJ Sokol Rebešovice DSokol Kuřim B11:7
Okresní přebor 3.třídy
130. 09. 2018 09:00MK Řeznovice HSokol Lomnička A6:12
130. 09. 2018 09:00Orel Dolní a Horní Loučky ASokol Kuřim C13:5
130. 09. 2018 09:00TJ SOKOL BřezinaTJ Oslavany B7:11
130. 09. 2018 09:00Sokol Nosislav ASK Říčany A9:9
125. 09. 2018 18:30TJ Sokol KaniceTJ Sokol Ostrovačice A2:16
206. 10. 2018 17:00Sokol Lomnička ATJ Sokol Ostrovačice A11:7
207. 10. 2018 09:00SK Říčany ATJ Sokol Kanice8:10
207. 10. 2018 09:00TJ Oslavany BTJ Lažánky C9:9
207. 10. 2018 09:00Sokol Kuřim CTJ SOKOL Březina10:8
207. 10. 2018 09:00MK Řeznovice HOrel Dolní a Horní Loučky A8:10
309. 10. 2018 18:30Orel Dolní a Horní Loučky ASokol Lomnička A7:11
314. 10. 2018 09:00TJ SOKOL BřezinaMK Řeznovice H2:16
314. 10. 2018 09:00TJ Lažánky CSokol Kuřim C12:6
313. 10. 2018 17:00Sokol Nosislav ATJ Oslavany B5:13
314. 10. 2018 09:00TJ Sokol Ostrovačice ASK Říčany A6:12
417. 10. 2018 18:30Sokol Lomnička ASK Říčany A10:8
421. 10. 2018 09:00TJ Oslavany BTJ Sokol Kanice12:6
421. 10. 2018 09:00Sokol Kuřim CSokol Nosislav A4:14
421. 10. 2018 09:00MK Řeznovice HTJ Lažánky C12:6
421. 10. 2018 09:00Orel Dolní a Horní Loučky ATJ SOKOL Březina13:5
528. 10. 2018 09:00TJ SOKOL BřezinaSokol Lomnička A8:10
523. 10. 2018 19:00TJ Lažánky COrel Dolní a Horní Loučky A2:16
528. 10. 2018 09:00Sokol Nosislav AMK Řeznovice H7:11
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol KaniceSokol Kuřim C11:7
528. 10. 2018 09:00TJ Sokol Ostrovačice ATJ Oslavany B10:8
603. 11. 2018 17:00TJ Oslavany BSK Říčany A10:8
603. 11. 2018 17:00Sokol Kuřim CTJ Sokol Ostrovačice A2:16
601. 11. 2018 18:00MK Řeznovice HTJ Sokol Kanice8:10
603. 11. 2018 17:00Orel Dolní a Horní Loučky ASokol Nosislav A12:6
603. 11. 2018 17:00TJ SOKOL BřezinaTJ Lažánky C12:6
730. 10. 2018 18:30TJ Lažánky CSokol Lomnička A4:14
704. 11. 2018 09:00Sokol Nosislav ATJ SOKOL Březina15:3
704. 11. 2018 09:00TJ Sokol KaniceOrel Dolní a Horní Loučky A10:8
704. 11. 2018 09:00TJ Sokol Ostrovačice AMK Řeznovice H11:7
704. 11. 2018 09:00SK Říčany ASokol Kuřim C10:8
810. 11. 2018 17:00Sokol Lomnička ATJ Oslavany B13:5
811. 11. 2018 09:00MK Řeznovice HSK Říčany A11:7
801. 11. 2018 17:30Orel Dolní a Horní Loučky ATJ Sokol Ostrovačice A7:11
811. 11. 2018 09:00TJ SOKOL BřezinaTJ Sokol Kanice7:11
810. 11. 2018 17:00TJ Lažánky CSokol Nosislav A10:8
924. 11. 2018 17:00Sokol Nosislav ASokol Lomnička A4:14
918. 11. 2018 09:00TJ Sokol KaniceTJ Lažánky C8:10
925. 11. 2018 09:00TJ Sokol Ostrovačice ATJ SOKOL Březina14:4
925. 11. 2018 09:00SK Říčany AOrel Dolní a Horní Loučky A8:10
925. 11. 2018 09:00TJ Oslavany BSokol Kuřim C18:0
1001. 12. 2018 17:00Sokol Lomnička ASokol Kuřim C15:3
1002. 12. 2018 09:00MK Řeznovice HTJ Oslavany B12:6
1002. 12. 2018 09:00TJ SOKOL BřezinaSK Říčany A10:8
1001. 12. 2018 18:00TJ Lažánky CTJ Sokol Ostrovačice A11:7
1001. 12. 2018 17:00Sokol Nosislav ATJ Sokol Kanice13:5
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol KaniceSokol Lomnička A6:12
1109. 12. 2018 09:00TJ Sokol Ostrovačice ASokol Nosislav A11:7
1109. 12. 2018 09:00SK Říčany ATJ Lažánky C12:6
1109. 12. 2018 09:00TJ Oslavany BOrel Dolní a Horní Loučky A11:7
1109. 12. 2018 09:00Sokol Kuřim CMK Řeznovice H4:14
1212. 01. 2019 17:00Sokol Lomnička AMK Řeznovice H14:4
1213. 01. 2019 09:00Sokol Kuřim COrel Dolní a Horní Loučky A3:15
1213. 01. 2019 09:00TJ Oslavany BTJ SOKOL Březina14:4
1213. 01. 2019 09:00SK Říčany ASokol Nosislav A8:10
1213. 01. 2019 09:00TJ Sokol Ostrovačice ATJ Sokol Kanice10:8
1316. 01. 2019 19:00TJ Sokol Ostrovačice ASokol Lomnička A2:16
1315. 01. 2019 18:45TJ Sokol KaniceSK Říčany A7:11
1319. 01. 2019 17:00TJ Lažánky CTJ Oslavany B13:5
1320. 01. 2019 09:00TJ SOKOL BřezinaSokol Kuřim C12:6
1320. 01. 2019 09:00Orel Dolní a Horní Loučky AMK Řeznovice H13:5
1426. 01. 2019 17:00Sokol Lomnička AOrel Dolní a Horní Loučky A14:4
1427. 01. 2019 09:00MK Řeznovice HTJ SOKOL Březina13:5
1427. 01. 2019 09:00Sokol Kuřim CTJ Lažánky C6:12
1427. 01. 2019 09:00TJ Oslavany BSokol Nosislav A11:7
1427. 01. 2019 09:00SK Říčany ATJ Sokol Ostrovačice A7:11
1530. 01. 2019 18:30SK Říčany ASokol Lomnička A5:13
1502. 02. 2019 17:00TJ Sokol KaniceTJ Oslavany B9:9
1502. 02. 2019 17:00Sokol Nosislav ASokol Kuřim C14:4
1503. 02. 2019 09:00TJ Lažánky CMK Řeznovice H11:7
1530. 01. 2019 18:30TJ SOKOL BřezinaOrel Dolní a Horní Loučky A4:14
1610. 02. 2019 09:00Sokol Lomnička ATJ SOKOL Březina16:2
1610. 02. 2019 09:00Orel Dolní a Horní Loučky ATJ Lažánky C14:4
1631. 01. 2019 18:00MK Řeznovice HSokol Nosislav A9:9
1610. 02. 2019 09:00Sokol Kuřim CTJ Sokol Kanice7:11
1610. 02. 2019 09:00TJ Oslavany BTJ Sokol Ostrovačice A4:14
1717. 02. 2019 09:00SK Říčany ATJ Oslavany B11:7
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Ostrovačice ASokol Kuřim C17:1
1716. 02. 2019 17:00TJ Sokol KaniceMK Řeznovice H12:6
1716. 02. 2019 17:00Sokol Nosislav AOrel Dolní a Horní Loučky A7:11
1717. 02. 2019 14:30TJ Lažánky CTJ SOKOL Březina11:7
1823. 02. 2019 17:00Sokol Lomnička ATJ Lažánky C11:7
1824. 02. 2019 09:00TJ SOKOL BřezinaSokol Nosislav A3:15
1820. 02. 2019 18:30Orel Dolní a Horní Loučky ATJ Sokol Kanice9:9
1824. 02. 2019 09:00MK Řeznovice HTJ Sokol Ostrovačice A12:6
1824. 02. 2019 09:00Sokol Kuřim CSK Říčany A6:12
1903. 03. 2019 10:30TJ Oslavany BSokol Lomnička A4:14
1903. 03. 2019 09:00SK Říčany AMK Řeznovice H10:8
1902. 03. 2019 17:00TJ Sokol Ostrovačice AOrel Dolní a Horní Loučky A6:12
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol KaniceTJ SOKOL Březina16:2
1903. 03. 2019 09:00Sokol Nosislav ATJ Lažánky C8:10
2006. 03. 2019 18:00Sokol Lomnička ASokol Nosislav A13:5
2010. 03. 2019 09:00TJ Lažánky CTJ Sokol Kanice10:8
2010. 03. 2019 09:00TJ SOKOL BřezinaTJ Sokol Ostrovačice A3:15
2010. 03. 2019 09:00Orel Dolní a Horní Loučky ASK Říčany A8:10
2010. 03. 2019 09:00Sokol Kuřim CTJ Oslavany B11:7
2117. 03. 2019 09:00Sokol Kuřim CSokol Lomnička A1:17
2117. 03. 2019 09:00TJ Oslavany BMK Řeznovice H8:10
2117. 03. 2019 09:00SK Říčany ATJ SOKOL Březina14:4
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Ostrovačice ATJ Lažánky C13:5
2116. 03. 2019 17:00TJ Sokol KaniceSokol Nosislav A9:9
2224. 03. 2019 09:00Sokol Lomnička ATJ Sokol Kanice11:7
2223. 03. 2019 17:00Sokol Nosislav ATJ Sokol Ostrovačice A6:12
2224. 03. 2019 09:00TJ Lažánky CSK Říčany A6:12
2223. 03. 2019 17:00Orel Dolní a Horní Loučky ATJ Oslavany B15:3
2224. 03. 2019 09:00MK Řeznovice HSokol Kuřim C17:1
Okresní přebor 4.třídy
130. 09. 2018 09:00SK Prace BTTC Koral Tišnov C15:3
130. 09. 2018 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna BSokol Nosislav B9:9
130. 09. 2018 09:00Moravské Knínice BMK Řeznovice I6:12
130. 09. 2018 09:00TJ Oslavany CSK Říčany B13:5
129. 09. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá DMK Řeznovice J11:7
207. 10. 2018 09:00TTC Koral Tišnov CMK Řeznovice J10:8
207. 10. 2018 09:00SK Říčany BTJ Cemo Mokrá D9:9
207. 10. 2018 09:00MK Řeznovice ITJ Oslavany C12:6
206. 10. 2018 17:00Sokol Nosislav BMoravské Knínice B9:9
207. 10. 2018 09:00SK Prace BTJ Jiskra Hrušovany u Brna B14:4
314. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna BTTC Koral Tišnov C5:13
314. 10. 2018 09:00Moravské Knínice BSK Prace B7:11
314. 10. 2018 09:00TJ Oslavany CSokol Nosislav B14:4
313. 10. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá DMK Řeznovice I5:13
314. 10. 2018 09:00MK Řeznovice JSK Říčany B9:9
421. 10. 2018 09:00TTC Koral Tišnov CSK Říčany B17:1
421. 10. 2018 09:00MK Řeznovice IMK Řeznovice J12:6
420. 10. 2018 17:00Sokol Nosislav BTJ Cemo Mokrá D7:11
421. 10. 2018 09:00SK Prace BTJ Oslavany C16:2
421. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna BMoravské Knínice B9:9
528. 10. 2018 09:00Moravské Knínice BTTC Koral Tišnov C0:18
528. 10. 2018 09:00TJ Oslavany CTJ Jiskra Hrušovany u Brna B8:10
525. 10. 2018 18:30
herna Prace
SK Prace BTJ Cemo Mokrá D13:5
528. 10. 2018 09:00MK Řeznovice JSokol Nosislav B10:8
528. 10. 2018 09:00SK Říčany BMK Řeznovice I4:14
611. 11. 2018 09:00TTC Koral Tišnov CMK Řeznovice I18:0
604. 11. 2018 09:00Sokol Nosislav BSK Říčany B6:12
604. 11. 2018 12:00SK Prace BMK Řeznovice J12:6
611. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna BTJ Cemo Mokrá D8:10
602. 11. 2018 18:30Moravské Knínice BTJ Oslavany C13:5
725. 11. 2018 08:00TJ Oslavany CTTC Koral Tišnov C3:15
724. 11. 2018 14:00TJ Cemo Mokrá DMoravské Knínice B15:3
725. 11. 2018 09:00MK Řeznovice JTJ Jiskra Hrušovany u Brna B6:12
725. 11. 2018 09:00SK Říčany BSK Prace B3:15
725. 11. 2018 09:00MK Řeznovice ISokol Nosislav B10:8
802. 12. 2018 09:00TTC Koral Tišnov CSokol Nosislav B17:1
802. 12. 2018 09:00SK Prace BMK Řeznovice I12:6
802. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna BSK Říčany B9:9
802. 12. 2018 09:00Moravské Knínice BMK Řeznovice J12:6
802. 12. 2018 09:00TJ Oslavany CTJ Cemo Mokrá D13:5
901. 12. 2018 17:00
změna pořadatelství 9/18 kolo
TTC Koral Tišnov CTJ Cemo Mokrá D14:4
909. 12. 2018 09:00MK Řeznovice JTJ Oslavany C8:10
909. 12. 2018 09:00SK Říčany BMoravské Knínice B11:7
909. 12. 2018 09:00MK Řeznovice ITJ Jiskra Hrušovany u Brna B8:10
908. 12. 2018 17:00Sokol Nosislav BSK Prace B3:15
1013. 01. 2019 09:00TTC Koral Tišnov CSK Prace B17:1
1012. 01. 2019 17:00Sokol Nosislav BTJ Jiskra Hrušovany u Brna B9:9
1013. 01. 2019 09:00MK Řeznovice IMoravské Knínice B7:11
1013. 01. 2019 09:00SK Říčany BTJ Oslavany C10:8
1013. 01. 2019 09:00MK Řeznovice JTJ Cemo Mokrá D13:5
1120. 01. 2019 09:00MK Řeznovice JTTC Koral Tišnov C2:16
1119. 01. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá DSK Říčany B10:8
1120. 01. 2019 09:00TJ Oslavany CMK Řeznovice I3:15
1120. 01. 2019 09:00Moravské Knínice BSokol Nosislav B9:9
1120. 01. 2019 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna BSK Prace B2:16
1227. 01. 2019 09:00TTC Koral Tišnov CTJ Jiskra Hrušovany u Brna B17:1
1227. 01. 2019 09:00SK Prace BMoravské Knínice B16:2
1226. 01. 2019 17:00Sokol Nosislav BTJ Oslavany C12:6
1227. 01. 2019 09:00MK Řeznovice ITJ Cemo Mokrá D11:7
1227. 01. 2019 09:00SK Říčany BMK Řeznovice J9:9
1303. 02. 2019 09:00SK Říčany BTTC Koral Tišnov C1:17
1303. 02. 2019 09:00MK Řeznovice JMK Řeznovice I10:8
1302. 02. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá DSokol Nosislav B6:12
1303. 02. 2019 09:00TJ Oslavany CSK Prace B2:16
1301. 02. 2019 19:30Moravské Knínice BTJ Jiskra Hrušovany u Brna B9:9
1409. 02. 2019 09:00TTC Koral Tišnov CMoravské Knínice B14:4
1410. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna BTJ Oslavany C12:6
1409. 02. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá DSK Prace B2:16
1409. 02. 2019 17:00Sokol Nosislav BMK Řeznovice J10:8
1404. 02. 2019 18:00MK Řeznovice ISK Říčany B12:6
1503. 03. 2019 09:00MK Řeznovice ITTC Koral Tišnov C3:15
1503. 03. 2019 09:00SK Říčany BSokol Nosislav B9:9
1503. 03. 2019 09:00MK Řeznovice JSK Prace B1:17
1502. 03. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá DTJ Jiskra Hrušovany u Brna B10:8
1503. 03. 2019 08:00TJ Oslavany CMoravské Knínice B8:10
1609. 03. 2019 09:00TTC Koral Tišnov CTJ Oslavany C18:0
1610. 03. 2019 09:00Moravské Knínice BTJ Cemo Mokrá D15:3
1610. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna BMK Řeznovice J6:12
1610. 03. 2019 09:00SK Prace BSK Říčany B16:2
1609. 03. 2019 17:00Sokol Nosislav BMK Řeznovice I6:12
1716. 03. 2019 17:00Sokol Nosislav BTTC Koral Tišnov C1:17
1717. 03. 2019 09:00MK Řeznovice ISK Prace B8:10
1717. 03. 2019 09:00SK Říčany BTJ Jiskra Hrušovany u Brna B11:7
1717. 03. 2019 09:00MK Řeznovice JMoravské Knínice B8:10
1717. 03. 2019 09:00TJ Cemo Mokrá DTJ Oslavany C12:6
1823. 03. 2019 17:00
změna pořadatelství 9/18 kolo
TJ Cemo Mokrá DTTC Koral Tišnov C2:16
1824. 03. 2019 10:30TJ Oslavany CMK Řeznovice J7:11
1819. 03. 2019 19:00Moravské Knínice BSK Říčany B8:10
1824. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Hrušovany u Brna BMK Řeznovice I10:8
1824. 03. 2019 08:00SK Prace BSokol Nosislav B15:3
Okresní soutěž
130. 09. 2018 09:00TJ Sokol Rebešovice EOrel Ivančice C3:15
130. 09. 2018 08:00TJ Družstevník Kratochvilka BSokol Ořechov B11:7
127. 09. 2018 18:00TJ Sokol Ostopovice CSokol Nosislav C3:15
130. 09. 2018 10:30
změna pořadatelství 1./10. kolo
Orel Dolní a Horní Loučky BTJ Sokol Tvarožná C15:3
130. 09. 2018 09:00Sokol Lomnička BTJ Sokol Ostrovačice B6:12
207. 10. 2018 09:00Orel Ivančice CTJ Sokol Ostrovačice B8:10
207. 10. 2018 09:00Orel Dolní a Horní Loučky BSokol Lomnička B14:4
206. 10. 2018 17:00Sokol Nosislav CTJ Sokol Tvarožná C9:9
207. 10. 2018 09:00Sokol Ořechov BTJ Sokol Ostopovice C17:1
207. 10. 2018 09:00TJ Sokol Rebešovice ETJ Družstevník Kratochvilka B4:14
314. 10. 2018 08:00TJ Družstevník Kratochvilka BOrel Ivančice C8:10
314. 10. 2018 10:30TJ Sokol Ostopovice CTJ Sokol Rebešovice E11:7
314. 10. 2018 09:00TJ Sokol Tvarožná CSokol Ořechov B4:14
314. 10. 2018 09:00Sokol Lomnička BSokol Nosislav C15:3
314. 10. 2018 09:00TJ Sokol Ostrovačice BOrel Dolní a Horní Loučky B12:6
421. 10. 2018 09:00Orel Ivančice COrel Dolní a Horní Loučky B4:14
420. 10. 2018 17:00Sokol Nosislav CTJ Sokol Ostrovačice B5:13
421. 10. 2018 09:00Sokol Ořechov BSokol Lomnička B9:9
421. 10. 2018 09:00TJ Sokol Rebešovice ETJ Sokol Tvarožná C0:18
421. 10. 2018 08:00TJ Družstevník Kratochvilka BTJ Sokol Ostopovice C13:5
528. 10. 2018 08:00TJ Sokol Ostopovice COrel Ivančice C5:13
528. 10. 2018 09:00TJ Sokol Tvarožná CTJ Družstevník Kratochvilka B13:5
528. 10. 2018 09:00Sokol Lomnička BTJ Sokol Rebešovice E13:5
528. 10. 2018 09:00TJ Sokol Ostrovačice BSokol Ořechov B10:8
528. 10. 2018 09:00Orel Dolní a Horní Loučky BSokol Nosislav C17:1
611. 11. 2018 09:00Orel Ivančice CSokol Nosislav C14:4
611. 11. 2018 09:00Sokol Ořechov BOrel Dolní a Horní Loučky B7:11
611. 11. 2018 09:00TJ Sokol Rebešovice ETJ Sokol Ostrovačice B4:14
611. 11. 2018 08:00TJ Družstevník Kratochvilka BSokol Lomnička B5:13
610. 11. 2018 15:00TJ Sokol Ostopovice CTJ Sokol Tvarožná C4:14
725. 11. 2018 09:00TJ Sokol Tvarožná COrel Ivančice C10:8
725. 11. 2018 09:00Sokol Lomnička BTJ Sokol Ostopovice C13:5
725. 11. 2018 09:00TJ Sokol Ostrovačice BTJ Družstevník Kratochvilka B15:3
725. 11. 2018 09:00Orel Dolní a Horní Loučky BTJ Sokol Rebešovice E17:1
724. 11. 2018 17:00Sokol Nosislav CSokol Ořechov B0:18
802. 12. 2018 09:00Orel Ivančice CSokol Ořechov B9:9
802. 12. 2018 09:00TJ Sokol Rebešovice ESokol Nosislav C0:18
802. 12. 2018 08:00TJ Družstevník Kratochvilka BOrel Dolní a Horní Loučky B3:15
802. 12. 2018 09:00TJ Sokol Ostopovice CTJ Sokol Ostrovačice B6:12
803. 11. 2018 17:00TJ Sokol Tvarožná CSokol Lomnička B9:9
909. 12. 2018 09:00Sokol Lomnička BOrel Ivančice C12:6
909. 12. 2018 09:00TJ Sokol Ostrovačice BTJ Sokol Tvarožná C16:2
909. 12. 2018 09:00Orel Dolní a Horní Loučky BTJ Sokol Ostopovice C17:1
908. 12. 2018 17:00Sokol Nosislav CTJ Družstevník Kratochvilka B7:11
909. 12. 2018 09:00Sokol Ořechov BTJ Sokol Rebešovice E11:7
1013. 01. 2019 09:00Orel Ivančice CTJ Sokol Rebešovice E17:1
1013. 01. 2019 09:00Sokol Ořechov BTJ Družstevník Kratochvilka B12:6
1012. 01. 2019 17:00Sokol Nosislav CTJ Sokol Ostopovice C6:12
1013. 01. 2019 09:00
změna pořadatelství 1./10. kolo
TJ Sokol Tvarožná COrel Dolní a Horní Loučky B4:14
1013. 01. 2019 09:00TJ Sokol Ostrovačice BSokol Lomnička B12:6
1120. 01. 2019 09:00TJ Sokol Ostrovačice BOrel Ivančice C12:6
1120. 01. 2019 09:00Sokol Lomnička BOrel Dolní a Horní Loučky B6:12
1118. 01. 2019 18:00TJ Sokol Tvarožná CSokol Nosislav C12:6
1120. 01. 2019 09:00TJ Sokol Ostopovice CSokol Ořechov B3:15
1120. 01. 2019 08:00TJ Družstevník Kratochvilka BTJ Sokol Rebešovice E18:0
1227. 01. 2019 09:00Orel Ivančice CTJ Družstevník Kratochvilka B9:9
1227. 01. 2019 09:00TJ Sokol Rebešovice ETJ Sokol Ostopovice C8:10
1227. 01. 2019 09:00Sokol Ořechov BTJ Sokol Tvarožná C5:13
1226. 01. 2019 17:00Sokol Nosislav CSokol Lomnička B3:15
1227. 01. 2019 09:00Orel Dolní a Horní Loučky BTJ Sokol Ostrovačice B5:13
1303. 02. 2019 09:00Orel Dolní a Horní Loučky BOrel Ivančice C18:0
1303. 02. 2019 09:00TJ Sokol Ostrovačice BSokol Nosislav C17:1
1303. 02. 2019 09:00Sokol Lomnička BSokol Ořechov B8:10
1302. 02. 2019 17:00TJ Sokol Tvarožná CTJ Sokol Rebešovice E18:0
1303. 02. 2019 09:00TJ Sokol Ostopovice CTJ Družstevník Kratochvilka B13:5
1410. 02. 2019 09:00Orel Ivančice CTJ Sokol Ostopovice C17:1
1410. 02. 2019 08:00TJ Družstevník Kratochvilka BTJ Sokol Tvarožná C1:17
1410. 02. 2019 09:00TJ Sokol Rebešovice ESokol Lomnička B3:15
1409. 02. 2019 17:00
Sokolovna Ostrovačice
Sokol Ořechov BTJ Sokol Ostrovačice B11:7
1409. 02. 2019 17:00Sokol Nosislav COrel Dolní a Horní Loučky B5:13
1502. 03. 2019 17:00Sokol Nosislav COrel Ivančice C10:8
1503. 03. 2019 09:00Orel Dolní a Horní Loučky BSokol Ořechov B9:9
1503. 03. 2019 09:00TJ Sokol Ostrovačice BTJ Sokol Rebešovice E15:3
1503. 03. 2019 09:00Sokol Lomnička BTJ Družstevník Kratochvilka B16:2
1502. 03. 2019 17:00TJ Sokol Tvarožná CTJ Sokol Ostopovice C14:4
1610. 03. 2019 09:00Orel Ivančice CTJ Sokol Tvarožná C13:5
1610. 03. 2019 09:00TJ Sokol Ostopovice CSokol Lomnička B7:11
1610. 03. 2019 08:00TJ Družstevník Kratochvilka BTJ Sokol Ostrovačice B4:14
1608. 03. 2019 18:30TJ Sokol Rebešovice EOrel Dolní a Horní Loučky B6:12
1610. 03. 2019 09:00Sokol Ořechov BSokol Nosislav C7:11
1717. 03. 2019 09:00Sokol Ořechov BOrel Ivančice C8:10
1716. 03. 2019 17:00Sokol Nosislav CTJ Sokol Rebešovice E17:1
1717. 03. 2019 09:00Orel Dolní a Horní Loučky BTJ Družstevník Kratochvilka B16:2
1717. 03. 2019 09:00TJ Sokol Ostrovačice BTJ Sokol Ostopovice C17:1
1717. 03. 2019 09:00Sokol Lomnička BTJ Sokol Tvarožná C9:9
1824. 03. 2019 09:00Orel Ivančice CSokol Lomnička B11:7
1824. 03. 2019 09:00TJ Sokol Tvarožná CTJ Sokol Ostrovačice B6:12
1824. 03. 2019 09:00TJ Sokol Ostopovice COrel Dolní a Horní Loučky B4:14
1821. 03. 2019 18:00TJ Družstevník Kratochvilka BSokol Nosislav C8:10
1824. 03. 2019 09:00TJ Sokol Rebešovice ESokol Ořechov B1:17

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy