Výsledky
RP 1.třídy
107. 10. 2018 09:00Vlčnov BAMON Kunovice D9:9
107. 10. 2018 09:00Velehrad ABílovice B7:11
107. 10. 2018 08:00Břestek AVážany - Ořechov A11:7
107. 10. 2018 11:00Újezdec-Těšov BKST Dolní Němčí E12:6
107. 10. 2018 09:00Komňa ATJ Nivnice C8:10
106. 10. 2018 17:30Strání AOrel Ostrožská N. Ves B11:7
213. 10. 2018 14:00AMON Kunovice DOrel Ostrožská N. Ves B10:8
213. 10. 2018 17:30Strání ATJ Nivnice C7:11
213. 10. 2018 11:00Komňa AKST Dolní Němčí E12:6
214. 10. 2018 08:00Břestek AÚjezdec-Těšov B7:11
214. 10. 2018 09:00Bílovice BVážany - Ořechov A10:8
214. 10. 2018 09:00Velehrad AVlčnov B6:12
321. 10. 2018 09:00AMON Kunovice DVelehrad A12:6
321. 10. 2018 09:00Vlčnov BVážany - Ořechov A13:5
321. 10. 2018 11:00Újezdec-Těšov BBílovice B5:13
321. 10. 2018 08:00Břestek AKomňa A13:5
320. 10. 2018 14:00Strání AKST Dolní Němčí E8:10
321. 10. 2018 09:00TJ Nivnice COrel Ostrožská N. Ves B11:7
428. 10. 2018 09:00AMON Kunovice DTJ Nivnice C12:6
427. 10. 2018 10:00KST Dolní Němčí EOrel Ostrožská N. Ves B11:7
428. 10. 2018 08:00Břestek AStrání A10:8
428. 10. 2018 10:30Komňa ABílovice B8:10
428. 10. 2018 09:00Vlčnov BÚjezdec-Těšov B13:5
428. 10. 2018 09:00Velehrad AVážany - Ořechov A12:6
503. 11. 2018 18:00Vážany - Ořechov AAMON Kunovice D6:12
504. 11. 2018 11:00Újezdec-Těšov BVelehrad A9:9
504. 11. 2018 09:00Vlčnov BKomňa A15:3
504. 11. 2018 09:00Bílovice BStrání A9:9
503. 11. 2018 17:00Orel Ostrožská N. Ves BBřestek A10:8
504. 11. 2018 09:00TJ Nivnice CKST Dolní Němčí E10:8
610. 11. 2018 14:00AMON Kunovice DKST Dolní Němčí E13:5
611. 11. 2018 09:00TJ Nivnice CBřestek A11:7
611. 11. 2018 09:00Bílovice BOrel Ostrožská N. Ves B14:4
610. 11. 2018 17:30Strání AVlčnov B7:11
611. 11. 2018 09:00Velehrad AKomňa A11:7
610. 11. 2018 18:00Vážany - Ořechov AÚjezdec-Těšov B9:9
718. 11. 2018 11:00Újezdec-Těšov BAMON Kunovice D10:8
718. 11. 2018 09:00Komňa AVážany - Ořechov A6:12
716. 11. 2018 18:00Strání AVelehrad A9:9
717. 11. 2018 17:00Orel Ostrožská N. Ves BVlčnov B6:12
718. 11. 2018 09:00TJ Nivnice CBílovice B7:11
717. 11. 2018 17:00KST Dolní Němčí EBřestek A7:11
825. 11. 2018 09:00AMON Kunovice DBřestek A5:13
825. 11. 2018 08:00Bílovice BKST Dolní Němčí E15:3
825. 11. 2018 07:30Vlčnov BTJ Nivnice C11:7
825. 11. 2018 09:00Velehrad AOrel Ostrožská N. Ves B9:9
823. 11. 2018 18:00Strání AVážany - Ořechov A13:5
825. 11. 2018 11:00Újezdec-Těšov BKomňa A9:9
902. 12. 2018 10:30Komňa AAMON Kunovice D8:10
930. 11. 2018 17:00Strání AÚjezdec-Těšov B11:7
901. 12. 2018 17:00Orel Ostrožská N. Ves BVážany - Ořechov A12:6
902. 12. 2018 09:00TJ Nivnice CVelehrad A6:12
901. 12. 2018 17:00KST Dolní Němčí EVlčnov B6:12
902. 12. 2018 09:00Bílovice BBřestek A5:13
1009. 12. 2018 09:00AMON Kunovice DBílovice B11:7
1009. 12. 2018 08:00Břestek AVlčnov B9:9
1009. 12. 2018 09:00Velehrad AKST Dolní Němčí E9:9
1008. 12. 2018 18:00Vážany - Ořechov ATJ Nivnice C8:10
1009. 12. 2018 11:00Újezdec-Těšov BOrel Ostrožská N. Ves B10:8
1009. 12. 2018 09:00Komňa AStrání A12:6
1114. 12. 2018 18:00AMON Kunovice DStrání A14:4
1115. 12. 2018 17:00Orel Ostrožská N. Ves BKomňa A11:7
1116. 12. 2018 11:00Újezdec-Těšov BTJ Nivnice C10:8
1115. 12. 2018 17:00KST Dolní Němčí EVážany - Ořechov A6:12
1116. 12. 2018 09:00Velehrad ABřestek A13:5
1116. 12. 2018 09:00Bílovice BVlčnov B11:7
1213. 01. 2019 09:00AMON Kunovice DVlčnov B11:7
1213. 01. 2019 09:00Bílovice BVelehrad A10:8
1212. 01. 2019 18:00Vážany - Ořechov ABřestek A8:10
1212. 01. 2019 10:00KST Dolní Němčí EÚjezdec-Těšov B10:8
1213. 01. 2019 09:00TJ Nivnice CKomňa A7:11
1212. 01. 2019 17:00Orel Ostrožská N. Ves BStrání A10:8
1319. 01. 2019 17:00Orel Ostrožská N. Ves BAMON Kunovice D6:12
1320. 01. 2019 09:00TJ Nivnice CStrání A9:9
1315. 01. 2019 19:30KST Dolní Němčí EKomňa A9:9
1320. 01. 2019 11:00Újezdec-Těšov BBřestek A3:15
1319. 01. 2019 18:00Vážany - Ořechov ABílovice B9:9
1320. 01. 2019 09:00Vlčnov BVelehrad A14:4
1427. 01. 2019 09:00Velehrad AAMON Kunovice D8:10
1426. 01. 2019 18:00
bude hráno ve Vážanech
Vážany - Ořechov AVlčnov B5:13
1427. 01. 2019 09:00Bílovice BÚjezdec-Těšov B10:8
1427. 01. 2019 10:30Komňa ABřestek A8:10
1426. 01. 2019 10:00KST Dolní Němčí EStrání A2:16
1426. 01. 2019 14:00Orel Ostrožská N. Ves BTJ Nivnice C15:3
1503. 02. 2019 09:00TJ Nivnice CAMON Kunovice D3:15
1502. 02. 2019 17:00Orel Ostrožská N. Ves BKST Dolní Němčí E13:5
1502. 02. 2019 16:30Strání ABřestek A10:8
1503. 02. 2019 09:00Bílovice BKomňa A15:3
1503. 02. 2019 11:00Újezdec-Těšov BVlčnov B7:11
1502. 02. 2019 18:00Vážany - Ořechov AVelehrad A10:8
1609. 02. 2019 13:00AMON Kunovice DVážany - Ořechov A13:5
1610. 02. 2019 09:00Velehrad AÚjezdec-Těšov B14:4
1610. 02. 2019 10:30Komňa AVlčnov B6:12
1610. 02. 2019 08:00Bílovice BStrání A9:9
1605. 02. 2019 18:30Břestek AOrel Ostrožská N. Ves B12:6
1609. 02. 2019 10:00KST Dolní Němčí ETJ Nivnice C2:16
1716. 02. 2019 17:00KST Dolní Němčí EAMON Kunovice D1:17
1717. 02. 2019 08:00Břestek ATJ Nivnice C13:5
1716. 02. 2019 17:00Orel Ostrožská N. Ves BBílovice B12:6
1717. 02. 2019 09:00Vlčnov BStrání A12:6
1717. 02. 2019 09:00Komňa AVelehrad A8:10
1717. 02. 2019 11:00Újezdec-Těšov BVážany - Ořechov A7:11
1823. 02. 2019 14:00AMON Kunovice DÚjezdec-Těšov B10:8
1823. 02. 2019 13:00
bude hráno ve Vážanech
Vážany - Ořechov AKomňa A13:5
1824. 02. 2019 09:00Velehrad AStrání A8:10
1824. 02. 2019 07:30Vlčnov BOrel Ostrožská N. Ves B15:3
1824. 02. 2019 09:00Bílovice BTJ Nivnice C9:9
1824. 02. 2019 08:00Břestek AKST Dolní Němčí E15:3
1903. 03. 2019 08:00Břestek AAMON Kunovice D7:11
1902. 03. 2019 17:00KST Dolní Němčí EBílovice B3:15
1903. 03. 2019 09:00TJ Nivnice CVlčnov B5:13
1902. 03. 2019 17:00Orel Ostrožská N. Ves BVelehrad A2:16
1902. 03. 2019 18:00Vážany - Ořechov AStrání A8:10
1903. 03. 2019 10:30Komňa AÚjezdec-Těšov B5:13
2010. 03. 2019 09:00AMON Kunovice DKomňa A18:0wo
2010. 03. 2019 11:00Újezdec-Těšov BStrání A9:9
2009. 03. 2019 13:30Vážany - Ořechov AOrel Ostrožská N. Ves B7:11
2010. 03. 2019 09:00Velehrad ATJ Nivnice C10:8
2010. 03. 2019 07:30Vlčnov BKST Dolní Němčí E16:2
2010. 03. 2019 08:00Břestek ABílovice B11:7
2117. 03. 2019 09:00Bílovice BAMON Kunovice D7:11
2117. 03. 2019 09:00Vlčnov BBřestek A8:10
2117. 03. 2019 09:00KST Dolní Němčí EVelehrad A7:11
2117. 03. 2019 09:00TJ Nivnice CVážany - Ořechov A12:6
2115. 03. 2019 18:30Újezdec-Těšov BOrel Ostrožská N. Ves B14:4
2116. 03. 2019 17:30Strání AKomňa A18:0wo
2222. 03. 2019 17:30Strání AAMON Kunovice D9:9
2224. 03. 2019 10:30Komňa AOrel Ostrožská N. Ves B10:8
2224. 03. 2019 09:00TJ Nivnice CÚjezdec-Těšov B5:13
2223. 03. 2019 13:00Vážany - Ořechov AKST Dolní Němčí E11:7
2224. 03. 2019 08:00Břestek AVelehrad A0:18wo
2224. 03. 2019 09:00Vlčnov BBílovice B10:8
RP 2.třídy
107. 10. 2018 09:00Bílovice CVlčnov C11:7
107. 10. 2018 09:00Vážany - Ořechov BBojkovice B7:11
107. 10. 2018 10:30Drslavice - Veletiny BÚjezdec - Těšov C15:3
107. 10. 2018 08:00Drslavice - Veletiny CSpartak Hluk B5:13
106. 10. 2018 18:00Bánov AHorní Němčí A14:4
107. 10. 2018 09:00KST Hluk AOstrožská N. Ves C7:11
213. 10. 2018 14:00Vlčnov COstrožská N. Ves C13:5
213. 10. 2018 18:00Bánov AKST Hluk A18:0wo
213. 10. 2018 17:00Spartak Hluk BHorní Němčí A13:5
213. 10. 2018 18:00Újezdec - Těšov CDrslavice - Veletiny C7:11
213. 10. 2018 14:00Drslavice - Veletiny BVážany - Ořechov B14:4
214. 10. 2018 09:00Bílovice CBojkovice B6:12
320. 10. 2018 18:00Bojkovice BVlčnov C7:11
320. 10. 2018 14:00Drslavice - Veletiny BBílovice C9:9
321. 10. 2018 09:00Drslavice - Veletiny CVážany - Ořechov B15:3
321. 10. 2018 10:30Horní Němčí AÚjezdec - Těšov C6:12
321. 10. 2018 09:00KST Hluk ASpartak Hluk B0:18wo
321. 10. 2018 10:30Ostrožská N. Ves CBánov A8:10
426. 10. 2018 17:00Vlčnov CBánov A13:5
427. 10. 2018 17:00Spartak Hluk BOstrožská N. Ves C17:1
428. 10. 2018 09:00KST Hluk AÚjezdec - Těšov C0:18wo
425. 10. 2018 19:00Horní Němčí AVážany - Ořechov B11:7
428. 10. 2018 08:00Bílovice CDrslavice - Veletiny C10:8
427. 10. 2018 14:00Drslavice - Veletiny BBojkovice B6:12
501. 11. 2018 18:00Drslavice - Veletiny BVlčnov C10:8
504. 11. 2018 09:00Bojkovice BDrslavice - Veletiny C9:9
504. 11. 2018 09:00Bílovice CHorní Němčí A15:3
504. 11. 2018 09:00Vážany - Ořechov BKST Hluk A8:10
501. 11. 2018 18:00Ostrožská N. Ves CÚjezdec - Těšov C9:9
520. 10. 2018 09:00Bánov ASpartak Hluk B1:17
608. 11. 2018 17:30Vlčnov CSpartak Hluk B5:13
610. 11. 2018 18:00Bánov AÚjezdec - Těšov C8:10
611. 11. 2018 09:00Vážany - Ořechov BOstrožská N. Ves C8:10
611. 11. 2018 09:00Bílovice CKST Hluk A18:0wo
611. 11. 2018 09:00Bojkovice BHorní Němčí A11:7
609. 10. 2018 17:30Drslavice - Veletiny BDrslavice - Veletiny C7:11
714. 11. 2018 17:00Vlčnov CDrslavice - Veletiny C11:7
718. 11. 2018 10:30Horní Němčí ADrslavice - Veletiny B6:12
718. 11. 2018 09:00KST Hluk ABojkovice B8:10
718. 11. 2018 10:30Ostrožská N. Ves CBílovice C6:12
717. 11. 2018 18:00Bánov AVážany - Ořechov B11:7
717. 11. 2018 17:00Spartak Hluk BÚjezdec - Těšov C17:1
824. 11. 2018 18:00Újezdec - Těšov CVlčnov C14:4
814. 11. 2018 18:00
ve Vážanech
Vážany - Ořechov BSpartak Hluk B4:14
824. 11. 2018 18:00Bánov ABílovice C6:12
825. 11. 2018 09:00Ostrožská N. Ves CBojkovice B12:6
825. 11. 2018 10:30KST Hluk ADrslavice - Veletiny B11:7
820. 11. 2018 18:00Drslavice - Veletiny CHorní Němčí A14:4
902. 12. 2018 10:30Horní Němčí AVlčnov C11:7
902. 12. 2018 09:00KST Hluk ADrslavice - Veletiny C11:7
902. 12. 2018 10:30Ostrožská N. Ves CDrslavice - Veletiny B5:13
902. 12. 2018 09:00Bojkovice BBánov A13:5
902. 12. 2018 09:00Bílovice CSpartak Hluk B4:14
901. 12. 2018 18:00Újezdec - Těšov CVážany - Ořechov B12:6
1005. 12. 2018 18:00Vlčnov CVážany - Ořechov B11:7
1009. 12. 2018 09:00Bílovice CÚjezdec - Těšov C18:0
1009. 12. 2018 10:00Bojkovice BSpartak Hluk B6:12
1008. 12. 2018 18:00Bánov ADrslavice - Veletiny B5:13
1009. 12. 2018 09:00Drslavice - Veletiny COstrožská N. Ves C10:8
1009. 12. 2018 09:00KST Hluk AHorní Němčí A8:10
1116. 12. 2018 09:00KST Hluk AVlčnov C16:2
1116. 12. 2018 10:30Ostrožská N. Ves CHorní Němčí A11:7
1116. 12. 2018 09:00Drslavice - Veletiny CBánov A13:5
1115. 12. 2018 17:00Spartak Hluk BDrslavice - Veletiny B16:2
1115. 12. 2018 18:00Újezdec - Těšov CBojkovice B10:8
1116. 12. 2018 09:00Vážany - Ořechov BBílovice C9:9
1212. 01. 2019 17:00Vlčnov CBílovice C9:9
1213. 01. 2019 09:00Bojkovice BVážany - Ořechov B11:7
1212. 01. 2019 18:00Újezdec - Těšov CDrslavice - Veletiny B11:7
1212. 01. 2019 17:00Spartak Hluk BDrslavice - Veletiny C9:9
1213. 01. 2019 10:30Horní Němčí ABánov A9:9
1213. 01. 2019 10:30Ostrožská N. Ves CKST Hluk A10:8
1320. 01. 2019 10:30Ostrožská N. Ves CVlčnov C4:14
1320. 01. 2019 09:00KST Hluk ABánov A12:6
1320. 01. 2019 10:30Horní Němčí ASpartak Hluk B3:15
1317. 01. 2019 17:30Drslavice - Veletiny CÚjezdec - Těšov C11:7
1320. 01. 2019 09:00Vážany - Ořechov BDrslavice - Veletiny B10:8
1320. 01. 2019 09:00Bojkovice BBílovice C12:6
1425. 01. 2019 17:00Vlčnov CBojkovice B10:8
1427. 01. 2019 09:00Bílovice CDrslavice - Veletiny B9:9
1423. 01. 2019 18:00Vážany - Ořechov BDrslavice - Veletiny C5:13
1426. 01. 2019 18:00Újezdec - Těšov CHorní Němčí A11:7
1426. 01. 2019 17:00Spartak Hluk BKST Hluk A14:4
1426. 01. 2019 18:00Bánov AOstrožská N. Ves C11:7
1502. 02. 2019 18:00Bánov AVlčnov C7:11
1503. 02. 2019 10:30Ostrožská N. Ves CSpartak Hluk B3:15
1502. 02. 2019 18:00Újezdec - Těšov CKST Hluk A11:7
1530. 01. 2019 18:00Vážany - Ořechov BHorní Němčí A10:8
1503. 02. 2019 09:00Drslavice - Veletiny CBílovice C9:9
1503. 02. 2019 09:00Bojkovice BDrslavice - Veletiny B10:8
1609. 02. 2019 17:00Vlčnov CDrslavice - Veletiny B11:7
1610. 02. 2019 08:00Drslavice - Veletiny CBojkovice B12:6
1610. 02. 2019 10:30Horní Němčí ABílovice C10:8
1606. 02. 2019 19:00KST Hluk AVážany - Ořechov B13:5
1608. 02. 2019 18:30Újezdec - Těšov COstrožská N. Ves C5:13
1609. 02. 2019 17:00Spartak Hluk BBánov A16:2
1714. 02. 2019 17:00Spartak Hluk BVlčnov C15:3
1716. 02. 2019 18:00Újezdec - Těšov CBánov A6:12
1717. 02. 2019 10:30Ostrožská N. Ves CVážany - Ořechov B18:0
1717. 02. 2019 09:00KST Hluk ABílovice C12:6
1717. 02. 2019 10:30Horní Němčí ABojkovice B9:9
1719. 10. 2018 19:30Drslavice - Veletiny CDrslavice - Veletiny B13:5
1824. 02. 2019 09:00Drslavice - Veletiny CVlčnov C14:4
1823. 02. 2019 14:00Drslavice - Veletiny BHorní Němčí A14:4
1824. 02. 2019 09:00Bojkovice BKST Hluk A8:10
1824. 02. 2019 09:00Bílovice COstrožská N. Ves C10:8
1824. 02. 2019 09:00
bude hráno ve Vážanech
Vážany - Ořechov BBánov A7:11
1823. 02. 2019 18:00Újezdec - Těšov CSpartak Hluk B2:16
1902. 03. 2019 17:00Vlčnov CÚjezdec - Těšov C14:4
1902. 03. 2019 17:00Spartak Hluk BVážany - Ořechov B18:0
1903. 03. 2019 09:00Bílovice CBánov A14:4
1903. 03. 2019 09:00Bojkovice BOstrožská N. Ves C11:7
1903. 03. 2019 10:00Drslavice - Veletiny BKST Hluk A11:7
1903. 03. 2019 10:30Horní Němčí ADrslavice - Veletiny C7:11
2009. 03. 2019 14:00Vlčnov CHorní Němčí A11:7
2010. 03. 2019 09:00Drslavice - Veletiny CKST Hluk A18:0
2009. 03. 2019 14:00Drslavice - Veletiny BOstrožská N. Ves C10:8
2009. 03. 2019 18:00Bánov ABojkovice B10:8
2009. 03. 2019 18:00
bude hráno ve Slavkově
Spartak Hluk BBílovice C14:4
2010. 03. 2019 09:00Vážany - Ořechov BÚjezdec - Těšov C9:9
2117. 03. 2019 09:00Vážany - Ořechov BVlčnov C6:12
2116. 03. 2019 18:00Újezdec - Těšov CBílovice C11:7
2116. 03. 2019 17:00
bude hráno ve Slavkově
Spartak Hluk BBojkovice B18:0wo
2116. 03. 2019 14:00Drslavice - Veletiny BBánov A13:5
2117. 03. 2019 10:30Ostrožská N. Ves CDrslavice - Veletiny C8:10
2117. 03. 2019 10:30Horní Němčí AKST Hluk A7:11
2223. 03. 2019 17:00Vlčnov CKST Hluk A0:18wo
2224. 03. 2019 10:30Horní Němčí AOstrožská N. Ves C10:8
2223. 03. 2019 18:00Bánov ADrslavice - Veletiny C7:11
2223. 03. 2019 14:00Drslavice - Veletiny BSpartak Hluk B5:13
2224. 03. 2019 09:00Bojkovice BÚjezdec - Těšov C10:8
2224. 03. 2019 09:00Bílovice CVážany - Ořechov B18:0wo
RP 3.třídy
106. 10. 2018 17:00AMON Kunovice EVelehrad B4:14
106. 10. 2018 17:00Bílovice DVážany - Ořechov C7:11
106. 10. 2018 17:00
bude odehráno v Komni
Bystřice pod Lop. BKomňa B12:6
106. 10. 2018 17:00Drslavice - Veletiny DZŠ Strání B8:10
107. 10. 2018 10:30Ostrožská N. Ves DSpartak Hluk C10:8
107. 10. 2018 08:00Orel Uherské Hradiště AZlechov A10:8
213. 10. 2018 17:00Velehrad BZlechov A7:11
211. 10. 2018 17:00Spartak Hluk COrel Uherské Hradiště A8:10
213. 10. 2018 14:30ZŠ Strání BOstrožská N. Ves D13:5
213. 10. 2018 17:00Drslavice - Veletiny DKomňa B2:16
214. 10. 2018 09:00Vážany - Ořechov CBystřice pod Lop. B3:15
213. 10. 2018 17:00Bílovice DAMON Kunovice E10:8
320. 10. 2018 17:00Bílovice DVelehrad B3:15
320. 10. 2018 17:00Bystřice pod Lop. BAMON Kunovice E11:7
320. 10. 2018 17:00Drslavice - Veletiny DVážany - Ořechov C5:13
321. 10. 2018 08:00Ostrožská N. Ves DKomňa B10:8
319. 10. 2018 17:00ZŠ Strání BOrel Uherské Hradiště A8:10
321. 10. 2018 09:00Zlechov ASpartak Hluk C11:7
427. 10. 2018 17:00Velehrad BSpartak Hluk C8:10
427. 10. 2018 14:30ZŠ Strání BZlechov A11:7
428. 10. 2018 08:00Komňa BOrel Uherské Hradiště A16:2
428. 10. 2018 09:00Vážany - Ořechov COstrožská N. Ves D4:14
427. 10. 2018 17:00AMON Kunovice EDrslavice - Veletiny D8:10
427. 10. 2018 14:30Bystřice pod Lop. BBílovice D13:5
503. 11. 2018 18:00Bystřice pod Lop. BVelehrad B11:7
503. 11. 2018 17:00Bílovice DDrslavice - Veletiny D11:7
504. 11. 2018 08:00Ostrožská N. Ves DAMON Kunovice E16:2
502. 11. 2018 18:00Vážany - Ořechov COrel Uherské Hradiště A14:4
504. 11. 2018 09:00Zlechov AKomňa B18:0
503. 11. 2018 14:00Spartak Hluk CZŠ Strání B12:6
610. 11. 2018 14:30ZŠ Strání BVelehrad B11:7
611. 11. 2018 08:00Komňa BSpartak Hluk C2:16
611. 11. 2018 09:00Zlechov AVážany - Ořechov C13:5
611. 11. 2018 08:00Orel Uherské Hradiště AAMON Kunovice E6:12
610. 11. 2018 17:00Bílovice DOstrožská N. Ves D10:8
610. 11. 2018 17:00Bystřice pod Lop. BDrslavice - Veletiny D9:9
717. 11. 2018 17:00Drslavice - Veletiny DVelehrad B4:14
718. 11. 2018 08:00Ostrožská N. Ves DBystřice pod Lop. B9:9
718. 11. 2018 08:00Orel Uherské Hradiště ABílovice D7:11
717. 11. 2018 17:00AMON Kunovice EZlechov A3:15
718. 11. 2018 09:00Vážany - Ořechov CSpartak Hluk C10:8
717. 11. 2018 14:30ZŠ Strání BKomňa B14:4
824. 11. 2018 17:00Velehrad BKomňa B12:6
824. 11. 2018 14:30ZŠ Strání BVážany - Ořechov C10:8
824. 11. 2018 17:00AMON Kunovice ESpartak Hluk C7:11
825. 11. 2018 09:00Zlechov ABílovice D16:2
825. 11. 2018 08:00Orel Uherské Hradiště ABystřice pod Lop. B4:14
822. 11. 2018 18:00Drslavice - Veletiny DOstrožská N. Ves D7:11
902. 12. 2018 08:00Ostrožská N. Ves DVelehrad B9:9
902. 12. 2018 08:00Orel Uherské Hradiště ADrslavice - Veletiny D10:8
930. 11. 2018 18:00Bystřice pod Lop. BZlechov A11:7
901. 12. 2018 17:00Bílovice DSpartak Hluk C4:14
901. 12. 2018 14:30ZŠ Strání BAMON Kunovice E13:5
902. 12. 2018 09:00Vážany - Ořechov CKomňa B11:7
1009. 12. 2018 09:00Vážany - Ořechov CVelehrad B5:13
1008. 12. 2018 17:00AMON Kunovice EKomňa B16:2
1008. 12. 2018 17:00Bílovice DZŠ Strání B4:14
1004. 12. 2018 17:00Spartak Hluk CBystřice pod Lop. B15:3
1009. 12. 2018 09:00Zlechov ADrslavice - Veletiny D13:5
1009. 12. 2018 10:30Ostrožská N. Ves DOrel Uherské Hradiště A10:8
1114. 12. 2018 18:00Orel Uherské Hradiště AVelehrad B6:12
1116. 12. 2018 09:00Zlechov AOstrožská N. Ves D7:11
1116. 12. 2018 10:00Spartak Hluk CDrslavice - Veletiny D12:6
1115. 12. 2018 17:00ZŠ Strání BBystřice pod Lop. B8:10
1116. 12. 2018 08:00Komňa BBílovice D14:4
1115. 12. 2018 17:00AMON Kunovice EVážany - Ořechov C11:7
1212. 01. 2019 17:00Velehrad BAMON Kunovice E8:10
1211. 01. 2019 18:00Vážany - Ořechov CBílovice D13:5
1213. 01. 2019 08:00Bystřice pod Lop. BKomňa B11:7
1212. 01. 2019 14:30ZŠ Strání BDrslavice - Veletiny D14:4
1213. 01. 2019 10:00Spartak Hluk COstrožská N. Ves D4:14
1213. 01. 2019 09:00Zlechov AOrel Uherské Hradiště A12:6
1306. 01. 2019 09:00Zlechov AVelehrad B11:7
1320. 01. 2019 08:00Orel Uherské Hradiště ASpartak Hluk C7:11
1318. 01. 2019 19:00Ostrožská N. Ves DZŠ Strání B14:4
1320. 01. 2019 08:00Komňa BDrslavice - Veletiny D15:3
1317. 01. 2019 18:00Bystřice pod Lop. BVážany - Ořechov C13:5
1319. 01. 2019 17:00AMON Kunovice EBílovice D14:4
1426. 01. 2019 17:00Velehrad BBílovice D11:7
1426. 01. 2019 14:00AMON Kunovice EBystřice pod Lop. B2:16
1427. 01. 2019 09:00Vážany - Ořechov CDrslavice - Veletiny D13:5
1427. 01. 2019 08:00Komňa BOstrožská N. Ves D1:17
1425. 01. 2019 18:20Orel Uherské Hradiště AZŠ Strání B5:13
1427. 01. 2019 10:00Spartak Hluk CZlechov A6:12
1503. 02. 2019 10:00Spartak Hluk CVelehrad B7:11
1503. 02. 2019 09:00
bude hráno ve sportovní hale Břestek
Zlechov AZŠ Strání B12:6
1503. 02. 2019 08:00Orel Uherské Hradiště AKomňa B6:12
1503. 02. 2019 08:00Ostrožská N. Ves DVážany - Ořechov C13:5
1502. 02. 2019 17:00Drslavice - Veletiny DAMON Kunovice E4:14
1502. 02. 2019 17:00Bílovice DBystřice pod Lop. B7:11
1609. 02. 2019 17:00Velehrad BBystřice pod Lop. B8:10
1609. 02. 2019 14:00Drslavice - Veletiny DBílovice D7:11
1609. 02. 2019 17:00AMON Kunovice EOstrožská N. Ves D4:14
1608. 02. 2019 18:30Orel Uherské Hradiště AVážany - Ořechov C1:17
1610. 02. 2019 08:00Komňa BZlechov A7:11
1609. 02. 2019 14:30ZŠ Strání BSpartak Hluk C12:6
1716. 02. 2019 17:00Velehrad BZŠ Strání B8:10
1717. 02. 2019 10:00Spartak Hluk CKomňa B13:5
1717. 02. 2019 09:00Vážany - Ořechov CZlechov A4:14
1715. 02. 2019 18:00AMON Kunovice EOrel Uherské Hradiště A17:1
1716. 02. 2019 14:00Ostrožská N. Ves DBílovice D6:12
1714. 02. 2019 18:00Drslavice - Veletiny DBystřice pod Lop. B2:16
1823. 02. 2019 17:00Velehrad BDrslavice - Veletiny D14:4
1824. 02. 2019 08:00Bystřice pod Lop. BOstrožská N. Ves D12:6
1823. 02. 2019 17:00Bílovice DOrel Uherské Hradiště A18:0
1824. 02. 2019 09:00Zlechov AAMON Kunovice E14:4
1821. 02. 2019 17:00Spartak Hluk CVážany - Ořechov C8:10
1824. 02. 2019 08:00Komňa BZŠ Strání B13:5
1903. 03. 2019 08:00Komňa BVelehrad B13:5
1903. 03. 2019 09:00Vážany - Ořechov CZŠ Strání B12:6
1903. 03. 2019 10:00Spartak Hluk CAMON Kunovice E6:12
1902. 03. 2019 17:00Bílovice DZlechov A2:16
1902. 03. 2019 17:00Bystřice pod Lop. BOrel Uherské Hradiště A18:0wo
1903. 03. 2019 10:30Ostrožská N. Ves DDrslavice - Veletiny D16:2
2009. 03. 2019 17:00Velehrad BOstrožská N. Ves D12:6
2009. 03. 2019 17:00Drslavice - Veletiny DOrel Uherské Hradiště A18:0wo
2020. 02. 2019 18:00Zlechov ABystřice pod Lop. B11:7
2009. 03. 2019 15:00
bude hráno ve Slavkově
Spartak Hluk CBílovice D4:14
2009. 03. 2019 17:00AMON Kunovice EZŠ Strání B13:5
2010. 03. 2019 08:00Komňa BVážany - Ořechov C11:7
2116. 03. 2019 17:00Velehrad BVážany - Ořechov C10:8
2117. 03. 2019 08:00Komňa BAMON Kunovice E8:10
2116. 03. 2019 14:30ZŠ Strání BBílovice D9:9
2115. 03. 2019 17:00Spartak Hluk CBystřice pod Lop. B2:16
2115. 03. 2019 19:00Drslavice - Veletiny DZlechov A10:8
2117. 03. 2019 08:00Orel Uherské Hradiště AOstrožská N. Ves D0:18wo
2223. 03. 2019 17:00Velehrad BOrel Uherské Hradiště A18:0wo
2223. 03. 2019 17:00Ostrožská N. Ves DZlechov A7:11
2224. 03. 2019 08:00Drslavice - Veletiny DSpartak Hluk C15:3
2223. 03. 2019 17:00Bystřice pod Lop. BZŠ Strání B12:6
2223. 03. 2019 17:00Bílovice DKomňa B10:8
2222. 03. 2019 18:00AMON Kunovice EVážany - Ořechov C8:10
RP 4.třídy
107. 10. 2018 09:00Břestek BVlčnov D12:6
107. 10. 2018 09:00Dolní Němčí FVážany - Ořechov D4:14
107. 10. 2018 10:30Horní Němčí BÚjezdec - Těšov D6:12
106. 10. 2018 17:00Nivnice DUherský Ostroh A9:9
106. 10. 2018 14:00Orel Ostrožská N. Ves EBánov B7:11
107. 10. 2018 10:30Uherské Hradiště BZlechov B2:16
212. 10. 2018 17:00Vlčnov DZlechov B16:2
213. 10. 2018 15:30Bánov BUherské Hradiště B16:2
214. 10. 2018 08:00Orel Ostrožská N. Ves EUherský Ostroh A10:8
214. 10. 2018 08:00Újezdec - Těšov DNivnice D11:7
214. 10. 2018 10:30Horní Němčí BVážany - Ořechov D13:5
214. 10. 2018 09:00Břestek BDolní Němčí F10:8
321. 10. 2018 09:00Dolní Němčí FVlčnov D8:10
321. 10. 2018 09:00Břestek BHorní Němčí B7:11
320. 10. 2018 17:00Nivnice DVážany - Ořechov D11:7
320. 10. 2018 16:00Orel Ostrožská N. Ves EÚjezdec - Těšov D7:11
321. 10. 2018 10:30Uherské Hradiště BUherský Ostroh A3:15
321. 10. 2018 09:00Zlechov BBánov B11:7
427. 10. 2018 15:30Bánov BVlčnov D2:16
428. 10. 2018 10:30Uherský Ostroh AZlechov B2:16
428. 10. 2018 08:00Újezdec - Těšov DUherské Hradiště B18:0
427. 10. 2018 15:30Vážany - Ořechov DOrel Ostrožská N. Ves E4:14
428. 10. 2018 09:00Břestek BNivnice D15:3
428. 10. 2018 08:30Horní Němčí BDolní Němčí F12:6
504. 11. 2018 10:30Horní Němčí BVlčnov D6:12
504. 11. 2018 09:00Dolní Němčí FNivnice D7:11
503. 11. 2018 14:00Orel Ostrožská N. Ves EBřestek B6:12
504. 11. 2018 10:30Uherské Hradiště BVážany - Ořechov D0:18
504. 11. 2018 09:00Zlechov BÚjezdec - Těšov D11:7
503. 11. 2018 17:00Uherský Ostroh ABánov B6:12
611. 11. 2018 09:00Vlčnov DUherský Ostroh A16:2
610. 11. 2018 15:30Bánov BÚjezdec - Těšov D6:12
607. 11. 2018 18:00Vážany - Ořechov DZlechov B4:14
606. 11. 2018 18:30Uherské Hradiště BBřestek B4:14
610. 11. 2018 10:00Orel Ostrožská N. Ves EDolní Němčí F8:10
611. 11. 2018 10:30Horní Němčí BNivnice D6:12
718. 11. 2018 09:00Vlčnov DNivnice D14:4
717. 11. 2018 14:00Orel Ostrožská N. Ves EHorní Němčí B8:10
718. 11. 2018 09:00Dolní Němčí FUherské Hradiště B13:5
718. 11. 2018 09:00Zlechov BBřestek B12:6
717. 11. 2018 15:30Bánov BVážany - Ořechov D6:12
717. 11. 2018 16:00Uherský Ostroh AÚjezdec - Těšov D6:12
823. 11. 2018 18:30Újezdec - Těšov DVlčnov D8:10
824. 11. 2018 15:30Vážany - Ořechov DUherský Ostroh A8:10
824. 11. 2018 15:30Bánov BBřestek B10:8
825. 11. 2018 09:00Zlechov BDolní Němčí F14:4
825. 11. 2018 10:30Horní Němčí BUherské Hradiště B18:0wo
824. 11. 2018 14:00Orel Ostrožská N. Ves ENivnice D10:8
901. 12. 2018 14:00Orel Ostrožská N. Ves EVlčnov D10:8
901. 12. 2018 17:00Nivnice DUherské Hradiště B12:6
902. 12. 2018 09:00Zlechov BHorní Němčí B12:6
902. 12. 2018 09:00Dolní Němčí FBánov B10:8
901. 12. 2018 17:00Uherský Ostroh ABřestek B8:10
902. 12. 2018 08:00Újezdec - Těšov DVážany - Ořechov D12:6
1009. 12. 2018 09:00Vlčnov DVážany - Ořechov D11:7
1009. 12. 2018 09:00Břestek BÚjezdec - Těšov D4:14
1006. 12. 2018 18:00Dolní Němčí FUherský Ostroh A9:9
1009. 12. 2018 10:30Horní Němčí BBánov B10:8
1008. 12. 2018 17:00Nivnice DZlechov B3:15
1006. 12. 2018 17:30Orel Ostrožská N. Ves EUherské Hradiště B14:4
1116. 12. 2018 09:00Vlčnov DUherské Hradiště B17:1
1116. 12. 2018 09:00Zlechov BOrel Ostrožská N. Ves E9:9
1115. 12. 2018 15:30Bánov BNivnice D9:9
1116. 12. 2018 10:30Horní Němčí BUherský Ostroh A9:9
1116. 12. 2018 09:00Dolní Němčí FÚjezdec - Těšov D4:14
1112. 12. 2018 18:00Vážany - Ořechov DBřestek B12:6
1213. 01. 2019 09:00Vlčnov DBřestek B7:11
1212. 01. 2019 15:30Vážany - Ořechov DDolní Němčí F9:9
1213. 01. 2019 08:00Újezdec - Těšov DHorní Němčí B11:7
1212. 01. 2019 17:00Uherský Ostroh ANivnice D11:7
1212. 01. 2019 15:30Bánov BOrel Ostrožská N. Ves E9:9
1213. 01. 2019 09:00Zlechov BUherské Hradiště B18:0
1306. 01. 2019 09:00Zlechov BVlčnov D9:9
1320. 01. 2019 10:30Uherské Hradiště BBánov B1:17
1319. 01. 2019 17:00Uherský Ostroh AOrel Ostrožská N. Ves E11:7
1319. 01. 2019 17:00Nivnice DÚjezdec - Těšov D3:15
1319. 01. 2019 15:30Vážany - Ořechov DHorní Němčí B7:11
1320. 01. 2019 09:00Dolní Němčí FBřestek B15:3
1426. 01. 2019 17:00Vlčnov DDolní Němčí F10:8
1427. 01. 2019 10:00Horní Němčí BBřestek B12:6
1426. 01. 2019 15:30
bude hráno ve Vážanech
Vážany - Ořechov DNivnice D8:10
1427. 01. 2019 08:00Újezdec - Těšov DOrel Ostrožská N. Ves E17:1
1426. 01. 2019 17:00Uherský Ostroh AUherské Hradiště B18:0
1426. 01. 2019 15:30Bánov BZlechov B10:8
1503. 02. 2019 09:00Vlčnov DBánov B7:11
1530. 01. 2019 18:00Zlechov BUherský Ostroh A15:3
1503. 02. 2019 10:30Uherské Hradiště BÚjezdec - Těšov D0:18
1502. 02. 2019 14:00Orel Ostrožská N. Ves EVážany - Ořechov D13:5
1502. 02. 2019 17:00Nivnice DBřestek B4:14
1531. 01. 2019 19:00Dolní Němčí FHorní Němčí B10:8
1610. 02. 2019 09:00Vlčnov DHorní Němčí B12:6
1607. 02. 2019 17:00Nivnice DDolní Němčí F12:6
1610. 02. 2019 09:00Břestek BOrel Ostrožská N. Ves E12:6
1609. 02. 2019 15:30Vážany - Ořechov DUherské Hradiště B18:0
1610. 02. 2019 08:00Újezdec - Těšov DZlechov B9:9
1609. 02. 2019 15:30Bánov BUherský Ostroh A13:5
1716. 02. 2019 17:00Uherský Ostroh AVlčnov D7:11
1717. 02. 2019 08:00Újezdec - Těšov DBánov B9:9
1717. 02. 2019 09:00Zlechov BVážany - Ořechov D12:6
1708. 02. 2019 18:30Břestek BUherské Hradiště B18:0
1717. 02. 2019 09:00Dolní Němčí FOrel Ostrožská N. Ves E17:1
1716. 02. 2019 17:00Nivnice DHorní Němčí B9:9
1821. 02. 2019 17:00Nivnice DVlčnov D14:4
1824. 02. 2019 10:30Horní Němčí BOrel Ostrožská N. Ves E9:9
1819. 02. 2019 18:00Uherské Hradiště BDolní Němčí F5:13
1824. 02. 2019 09:00Břestek BZlechov B6:12
1823. 02. 2019 15:30
bude hráno ve Vážanech
Vážany - Ořechov DBánov B4:14
1824. 02. 2019 08:00Újezdec - Těšov DUherský Ostroh A14:4
1903. 03. 2019 09:00Vlčnov DÚjezdec - Těšov D6:12
1902. 03. 2019 17:00Uherský Ostroh AVážany - Ořechov D8:10
1903. 03. 2019 09:00Břestek BBánov B15:3
1903. 03. 2019 09:00Dolní Němčí FZlechov B6:12
1903. 03. 2019 10:30Uherské Hradiště BHorní Němčí B2:16
1902. 03. 2019 17:00Nivnice DOrel Ostrožská N. Ves E0:18wo
2008. 03. 2019 17:00Vlčnov DOrel Ostrožská N. Ves E10:8
2005. 03. 2019 18:00Uherské Hradiště BNivnice D5:13
2010. 03. 2019 10:30Horní Němčí BZlechov B10:8
2009. 03. 2019 15:30Bánov BDolní Němčí F10:8
2010. 03. 2019 09:00Břestek BUherský Ostroh A9:9
2006. 03. 2019 17:00Vážany - Ořechov DÚjezdec - Těšov D8:10
2116. 03. 2019 15:30Vážany - Ořechov DVlčnov D0:18wo
2117. 03. 2019 08:00Újezdec - Těšov DBřestek B15:3
2116. 03. 2019 17:00Uherský Ostroh ADolní Němčí F9:9
2116. 03. 2019 15:00Bánov BHorní Němčí B7:11
2117. 03. 2019 09:00Zlechov BNivnice D18:0wo
2115. 03. 2019 18:00Uherské Hradiště BOrel Ostrožská N. Ves E2:16
2224. 03. 2019 10:30Uherské Hradiště BVlčnov D0:18wo
2223. 03. 2019 14:00Orel Ostrožská N. Ves EZlechov B9:9
2223. 03. 2019 17:00Nivnice DBánov B0:18wo
2223. 03. 2019 17:00Uherský Ostroh AHorní Němčí B7:11
2224. 03. 2019 08:00Újezdec - Těšov DDolní Němčí F9:9
2224. 03. 2019 09:00Břestek BVážany - Ořechov D13:5
RP 5.třídy
107. 10. 2018 09:00ST AMON Kunovice FTJ Vlčnov E18:0wo
107. 10. 2018 10:00Bystřice pod Lop. CVážany - Ořechov E13:5
107. 10. 2018 09:00KST Hluk BUherský Ostroh B4:14
106. 10. 2018 15:30Bánov CSpartak Hluk D18:0
213. 10. 2018 15:00Spartak Hluk DTJ Vlčnov E0:18
213. 10. 2018 17:00Uherský Ostroh BBánov C8:10
213. 10. 2018 18:00Vážany - Ořechov EKST Hluk B18:0wo
213. 10. 2018 14:00ST AMON Kunovice FBystřice pod Lop. C13:5
321. 10. 2018 10:00Bystřice pod Lop. CTJ Vlčnov E12:6
321. 10. 2018 09:00KST Hluk BST AMON Kunovice F1:17
319. 10. 2018 18:00Bánov CVážany - Ořechov E9:9
320. 10. 2018 15:00Spartak Hluk DUherský Ostroh B1:17
423. 10. 2018 18:00TJ Vlčnov EUherský Ostroh B11:7
427. 10. 2018 18:00Vážany - Ořechov ESpartak Hluk D16:2
427. 10. 2018 14:00ST AMON Kunovice FBánov C12:6
428. 10. 2018 09:00KST Hluk BBystřice pod Lop. C4:14
504. 11. 2018 09:00KST Hluk BTJ Vlčnov E2:16
503. 11. 2018 15:30Bánov CBystřice pod Lop. C15:3
503. 11. 2018 15:00Spartak Hluk DST AMON Kunovice F0:18
503. 11. 2018 18:00Vážany - Ořechov EUherský Ostroh B14:4
610. 11. 2018 14:00TJ Vlčnov EVážany - Ořechov E6:12
610. 11. 2018 14:00ST AMON Kunovice FUherský Ostroh B14:4
610. 11. 2018 15:00Spartak Hluk DBystřice pod Lop. C3:15
611. 11. 2018 09:00KST Hluk BBánov C8:10
717. 11. 2018 14:00TJ Vlčnov EBánov C12:6
717. 11. 2018 15:00Spartak Hluk DKST Hluk B15:3
718. 11. 2018 10:00Bystřice pod Lop. CUherský Ostroh B11:7
717. 11. 2018 18:00Vážany - Ořechov EST AMON Kunovice F5:13
824. 11. 2018 14:00TJ Vlčnov EST AMON Kunovice F10:8
824. 11. 2018 18:00Vážany - Ořechov EBystřice pod Lop. C7:11
824. 11. 2018 17:00Uherský Ostroh BKST Hluk B12:6
824. 11. 2018 15:00Spartak Hluk DBánov C2:16
901. 12. 2018 15:00Spartak Hluk DTJ Vlčnov E0:18
901. 12. 2018 15:30Bánov CUherský Ostroh B15:3
902. 12. 2018 09:00KST Hluk BVážany - Ořechov E3:15
902. 12. 2018 10:00Bystřice pod Lop. CST AMON Kunovice F13:5
1008. 12. 2018 14:00TJ Vlčnov EBystřice pod Lop. C14:4
1009. 12. 2018 09:00ST AMON Kunovice FKST Hluk B18:0
1025. 11. 2018 10:00Vážany - Ořechov EBánov C5:13
1008. 12. 2018 17:00Uherský Ostroh BSpartak Hluk D9:9
1115. 12. 2018 17:00Uherský Ostroh BTJ Vlčnov E6:12
1115. 12. 2018 15:00Spartak Hluk DVážany - Ořechov E6:12
1116. 12. 2018 09:00ST AMON Kunovice FBánov C16:2
1116. 12. 2018 10:00Bystřice pod Lop. CKST Hluk B18:0
1212. 01. 2019 14:00TJ Vlčnov EKST Hluk B17:1
1213. 01. 2019 10:00Bystřice pod Lop. CBánov C10:8
1213. 01. 2019 09:00ST AMON Kunovice FSpartak Hluk D14:4
1212. 01. 2019 14:30Uherský Ostroh BVážany - Ořechov E12:6
1317. 01. 2019 18:00Vážany - Ořechov ETJ Vlčnov E11:7
1319. 01. 2019 14:30Uherský Ostroh BST AMON Kunovice F1:17
1320. 01. 2019 10:00Bystřice pod Lop. CSpartak Hluk D16:2
1319. 01. 2019 15:30Bánov CKST Hluk B16:2
1426. 01. 2019 14:00TJ Vlčnov EBánov C10:8
1427. 01. 2019 09:00KST Hluk BSpartak Hluk D5:13
1426. 01. 2019 14:30Uherský Ostroh BBystřice pod Lop. C6:12
1425. 01. 2019 18:00Vážany - Ořechov EST AMON Kunovice F2:16
1530. 01. 2019 17:30ST AMON Kunovice FTJ Vlčnov E12:6
1503. 02. 2019 10:00Bystřice pod Lop. CVážany - Ořechov E11:7
1503. 02. 2019 09:00KST Hluk BUherský Ostroh B3:15
1502. 02. 2019 15:30Bánov CSpartak Hluk D18:0
1609. 02. 2019 14:00TJ Vlčnov ESpartak Hluk D18:0
1609. 02. 2019 17:00Uherský Ostroh BBánov C6:12
1609. 02. 2019 14:00Vážany - Ořechov EKST Hluk B16:2
1609. 02. 2019 09:00ST AMON Kunovice FBystřice pod Lop. C18:0
1713. 02. 2019 17:30Bystřice pod Lop. CTJ Vlčnov E9:9
1717. 02. 2019 09:00KST Hluk BST AMON Kunovice F1:17
1716. 02. 2019 18:00Vážany - Ořechov EBánov C4:14
1716. 02. 2019 15:00Spartak Hluk DUherský Ostroh B4:14
1823. 02. 2019 14:00TJ Vlčnov EUherský Ostroh B16:2
1823. 02. 2019 18:00Vážany - Ořechov ESpartak Hluk D11:7
1823. 02. 2019 15:30Bánov CST AMON Kunovice F2:16
1824. 02. 2019 10:00Bystřice pod Lop. CKST Hluk B14:4
1903. 03. 2019 09:00KST Hluk BTJ Vlčnov E0:18wo
1902. 03. 2019 15:30Bánov CBystřice pod Lop. C11:7
1902. 03. 2019 17:00Spartak Hluk DST AMON Kunovice F0:18
1902. 03. 2019 18:00Vážany - Ořechov EUherský Ostroh B11:7
2007. 03. 2019 17:30Vážany - Ořechov ETJ Vlčnov E8:10
2009. 03. 2019 16:00ST AMON Kunovice FUherský Ostroh B18:0
2007. 03. 2019 18:00Bystřice pod Lop. CSpartak Hluk D15:3
2010. 03. 2019 09:00KST Hluk BBánov C7:11
2116. 03. 2019 18:00Bánov CTJ Vlčnov E9:9
2116. 03. 2019 15:00Spartak Hluk DKST Hluk B12:6
2117. 03. 2019 10:00Bystřice pod Lop. CUherský Ostroh B16:2
2117. 03. 2019 09:00ST AMON Kunovice FVážany - Ořechov E9:9
RP žáků - 1.liga 1/3
105. 10. 2018 17:00AMON Kunovice AVážany - Ořechov A7:3
105. 10. 2018 17:00Bílovice AÚjezdec - Těšov A2:8
105. 10. 2018 17:00Bojkovice AKomňa A5:5
105. 10. 2018 17:00KST Dolní Němčí ANivnice A9:1
212. 10. 2018 17:30Vážany - Ořechov ANivnice A3:6
212. 10. 2018 17:00Komňa AKST Dolní Němčí A3:7
212. 10. 2018 17:00Újezdec - Těšov ABojkovice A7:3
212. 10. 2018 17:00AMON Kunovice ABílovice A7:3
319. 10. 2018 17:00Bílovice AVážany - Ořechov A6:4
319. 10. 2018 17:00Bojkovice AAMON Kunovice A2:8
319. 10. 2018 17:00KST Dolní Němčí AÚjezdec - Těšov A6:4
319. 10. 2018 17:00Nivnice AKomňa A5:5
426. 10. 2018 17:30Vážany - Ořechov AKomňa A6:4
426. 10. 2018 17:00Újezdec - Těšov ANivnice A6:4
426. 10. 2018 17:00AMON Kunovice AKST Dolní Němčí A3:7
426. 10. 2018 17:00Bílovice ABojkovice A7:3
502. 11. 2018 17:00Bojkovice AVážany - Ořechov A2:8
502. 11. 2018 17:00Bílovice AKST Dolní Němčí A2:8
502. 11. 2018 17:00Nivnice AAMON Kunovice A5:5
502. 11. 2018 17:00Komňa AÚjezdec - Těšov A2:8
609. 11. 2018 17:30Vážany - Ořechov AÚjezdec - Těšov A2:8
613. 11. 2018 17:00AMON Kunovice AKomňa A8:2
609. 11. 2018 17:00Nivnice ABílovice A7:3
609. 11. 2018 17:00Bojkovice AKST Dolní Němčí A2:8
716. 11. 2018 17:00KST Dolní Němčí AVážany - Ořechov A10:0
716. 11. 2018 17:00Nivnice ABojkovice A7:3
716. 11. 2018 17:00Komňa ABílovice A1:9
716. 11. 2018 17:00Újezdec - Těšov AAMON Kunovice A7:3
RP žáků - 2.liga 1/3
105. 10. 2018 17:00Spartak Hluk AKST Hluk B10:0wo
105. 10. 2018 17:00Orel Ostr. Nová Ves AKST Hluk A2:8
105. 10. 2018 17:00Bánov ABystřice pod Lop. A10:0
105. 10. 2018 17:00Bílovice BAMON Kunovice B9:1
212. 10. 2018 17:00Bílovice BSpartak Hluk A4:6
212. 10. 2018 17:00Bystřice pod Lop. AAMON Kunovice B7:3
212. 10. 2018 17:00KST Hluk ABánov A0:10
224. 10. 2018 17:30KST Hluk BOrel Ostr. Nová Ves A5:5
319. 10. 2018 17:00Spartak Hluk AOrel Ostr. Nová Ves A9:1
319. 10. 2018 17:00Bánov AKST Hluk B10:0wo
319. 10. 2018 17:00AMON Kunovice BKST Hluk A6:4
319. 10. 2018 17:00Bílovice BBystřice pod Lop. A5:5
426. 10. 2018 17:00Bystřice pod Lop. ASpartak Hluk A6:4
426. 10. 2018 17:00KST Hluk ABílovice B9:1
426. 10. 2018 17:00KST Hluk BAMON Kunovice B2:8
426. 10. 2018 17:00Orel Ostr. Nová Ves ABánov A1:9
502. 11. 2018 17:00Spartak Hluk ABánov A0:10
502. 11. 2018 17:00AMON Kunovice BOrel Ostr. Nová Ves A5:5
514. 11. 2018 17:00Bílovice BKST Hluk B7:3
502. 11. 2018 17:00Bystřice pod Lop. AKST Hluk A6:4
609. 11. 2018 17:00KST Hluk ASpartak Hluk A8:2
609. 11. 2018 17:00KST Hluk BBystřice pod Lop. A2:8
609. 11. 2018 17:00Orel Ostr. Nová Ves ABílovice B7:3
609. 11. 2018 17:00AMON Kunovice BBánov A4:6
716. 11. 2018 17:00AMON Kunovice BSpartak Hluk A0:10
716. 11. 2018 17:00Bílovice BBánov A0:10
716. 11. 2018 17:00Bystřice pod Lop. AOrel Ostr. Nová Ves A6:4
716. 11. 2018 17:00KST Hluk AKST Hluk B4:6
RP žáků - 1.liga 2/3
123. 11. 2018 17:30Vážany - Ořechov AAMON Kunovice A1:9
127. 11. 2018 19:00Újezdec - Těšov ABílovice A8:2
123. 11. 2018 17:00Bánov ABystřice pod Lop. A10:0
123. 11. 2018 17:00Nivnice AKST Dolní Němčí A10:0wo
230. 11. 2018 17:00KST Dolní Němčí AAMON Kunovice A8:2
230. 11. 2018 17:00Bystřice pod Lop. ANivnice A0:10
230. 11. 2018 17:00Bílovice ABánov A5:5
230. 11. 2018 17:00Újezdec - Těšov AVážany - Ořechov A6:4
307. 12. 2018 17:00AMON Kunovice AÚjezdec - Těšov A4:6
306. 12. 2018 17:00Bánov AVážany - Ořechov A8:2
307. 12. 2018 17:00Bílovice ANivnice A3:7
307. 12. 2018 17:00KST Dolní Němčí ABystřice pod Lop. A10:0
414. 12. 2018 17:00AMON Kunovice ABystřice pod Lop. A10:0
421. 12. 2018 17:00KST Dolní Němčí ABílovice A9:1
414. 12. 2018 17:00Nivnice AVážany - Ořechov A10:0wo
414. 12. 2018 17:00Újezdec - Těšov ABánov A7:3
504. 01. 2019 17:00Bánov AAMON Kunovice A3:7
504. 01. 2019 17:00Nivnice AÚjezdec - Těšov A4:6
504. 01. 2019 17:30Vážany - Ořechov AKST Dolní Němčí A1:9
504. 01. 2019 17:00Bystřice pod Lop. ABílovice A4:6
611. 01. 2019 17:00Bílovice AAMON Kunovice A3:7
611. 01. 2019 17:30Vážany - Ořechov ABystřice pod Lop. A6:4
611. 01. 2019 17:00Újezdec - Těšov AKST Dolní Němčí A5:5
611. 01. 2019 17:00Bánov ANivnice A6:4
718. 01. 2019 17:00AMON Kunovice ANivnice A6:4
718. 01. 2019 17:00KST Dolní Němčí ABánov A9:1
718. 01. 2019 17:00Bystřice pod Lop. AÚjezdec - Těšov A0:10
718. 01. 2019 17:30Vážany - Ořechov ABílovice A3:7
RP žáků - 2.liga 2/3
123. 11. 2018 17:00Komňa AOrel Ostr. Nová Ves A8:2
123. 11. 2018 17:00Bílovice CKST Hluk A2:8
123. 11. 2018 17:00KST Hluk BBojkovice A4:6
123. 11. 2018 17:00AMON Kunovice BBílovice B5:5
230. 11. 2018 17:00Bojkovice AAMON Kunovice B8:2
230. 11. 2018 17:00KST Hluk AKST Hluk B3:7
230. 11. 2018 17:00Orel Ostr. Nová Ves ABílovice C6:4
230. 11. 2018 17:00Komňa ASpartak Hluk A6:3
307. 12. 2018 17:00Bílovice CSpartak Hluk A6:4
307. 12. 2018 17:00Orel Ostr. Nová Ves AKST Hluk B4:6
307. 12. 2018 17:00KST Hluk AAMON Kunovice B3:7
307. 12. 2018 17:00Bílovice BBojkovice A3:7
414. 12. 2018 17:00Bílovice BKST Hluk A4:6
414. 12. 2018 17:00Orel Ostr. Nová Ves AAMON Kunovice B3:7
414. 12. 2018 17:00KST Hluk BSpartak Hluk A5:5
419. 12. 2018 17:00Komňa ABílovice C7:3
521. 12. 2018 17:00KST Hluk BKomňa A6:4
521. 12. 2018 17:00Spartak Hluk AAMON Kunovice B2:8
521. 12. 2018 17:00Bílovice BOrel Ostr. Nová Ves A7:3
521. 12. 2018 17:00Bojkovice AKST Hluk A8:2
604. 01. 2019 17:00Orel Ostr. Nová Ves ABojkovice A4:6
604. 01. 2019 17:00Spartak Hluk ABílovice B7:3
604. 01. 2019 17:00Komňa AAMON Kunovice B7:3
604. 01. 2019 17:00Bílovice CKST Hluk B4:6
711. 01. 2019 17:00AMON Kunovice BBílovice C10:0
711. 01. 2019 17:00Bílovice BKomňa A6:4
717. 01. 2019 16:30Bojkovice ASpartak Hluk A5:4
711. 01. 2019 17:00KST Hluk AOrel Ostr. Nová Ves A5:5
818. 01. 2019 17:00Spartak Hluk AKST Hluk A5:5
818. 01. 2019 17:00Komňa ABojkovice A4:6
818. 01. 2019 17:00Bílovice CBílovice B3:7
822. 01. 2019 17:00AMON Kunovice BKST Hluk B6:4
925. 01. 2019 17:00KST Hluk BBílovice B6:4
925. 01. 2019 17:00Bojkovice ABílovice C9:1
925. 01. 2019 17:00KST Hluk AKomňa A2:7
925. 01. 2019 17:00Orel Ostr. Nová Ves ASpartak Hluk A4:6
RP žáků - 1.liga 3/3
108. 02. 2019 17:00AMON Kunovice ABílovice A8:2
108. 02. 2019 17:00Bánov AÚjezdec-Těšov A3:7
113. 02. 2019 16:30KST Dol.Němčí ANivnice A9:1
205. 03. 2019 17:00Nivnice ABílovice A8:2
215. 02. 2019 17:00Bánov AKST Dol.Němčí A3:7
215. 02. 2019 17:00AMON Kunovice AÚjezdec-Těšov A6:4
322. 02. 2019 17:00Újezdec-Těšov ABílovice A5:5
319. 02. 2019 17:00AMON Kunovice AKST Dol.Němčí A4:6
322. 02. 2019 17:00Nivnice ABánov A4:6
408. 03. 2019 17:00Bánov ABílovice A10:0wo
422. 03. 2019 17:00Nivnice AAMON Kunovice A7:3
408. 03. 2019 17:00KST Dol.Němčí AÚjezdec-Těšov A6:4
515. 03. 2019 17:00Bílovice AKST Dol.Němčí A4:6
515. 03. 2019 17:00Újezdec-Těšov ANivnice A8:2
515. 03. 2019 17:00AMON Kunovice ABánov A7:3
RP žáků - 2.liga 3/3
114. 02. 2019 17:00Komňa AVážany-Ořechov A5:5
108. 02. 2019 17:00Bystřice pod Lopeníkem AKST Hluk A10:0
108. 02. 2019 17:00AMON Kunovice BBojkovice A5:5
215. 02. 2019 17:00Bojkovice AKomňa A8:2
215. 02. 2019 17:00KST Hluk AAMON Kunovice B4:6
215. 02. 2019 17:00Bystřice pod Lopeníkem AVážany-Ořechov A3:7
320. 02. 2019 17:00Komňa ABystřice pod Lopeníkem A5:5
322. 02. 2019 17:00AMON Kunovice BVážany-Ořechov A5:5
322. 02. 2019 17:00Bojkovice AKST Hluk A9:1
408. 03. 2019 17:00Komňa AKST Hluk A6:4
408. 03. 2019 17:00Vážany-Ořechov ABojkovice A9:1
408. 03. 2019 17:00Bystřice pod Lopeníkem AAMON Kunovice B4:6
515. 03. 2019 17:00AMON Kunovice BKomňa A3:7
515. 03. 2019 17:00Bojkovice ABystřice pod Lopeníkem A5:5
515. 03. 2019 17:00KST Hluk AVážany-Ořechov A3:7
RP žáků - 3.liga 3/3
101. 02. 2019 17:00Bílovice BBílovice C5:5
101. 02. 2019 17:00AMON Kunovice COstrožská Nová Ves A5:5
101. 02. 2019 17:00KST Hluk BKST Hluk C10:0
213. 02. 2019 17:00Bílovice CKST Hluk C6:4
212. 02. 2019 16:00Spartak Hluk AKST Hluk B3:7
208. 02. 2019 17:00Bílovice BAMON Kunovice C2:8
319. 02. 2019 17:00AMON Kunovice CBílovice C10:0
315. 02. 2019 17:00KST Hluk BOstrožská Nová Ves A5:5
315. 02. 2019 17:00KST Hluk CSpartak Hluk A0:10
422. 02. 2019 17:00Bílovice CSpartak Hluk A0:10
422. 02. 2019 17:00Ostrožská Nová Ves AKST Hluk C9:1
422. 02. 2019 17:00Bílovice BKST Hluk B3:7
508. 03. 2019 17:00KST Hluk BAMON Kunovice C8:2
508. 03. 2019 17:00KST Hluk CBílovice B0:10
508. 03. 2019 17:00Spartak Hluk AOstrožská Nová Ves A6:4
615. 03. 2019 17:00Bílovice COstrožská Nová Ves A3:7
615. 03. 2019 17:00Bílovice BSpartak Hluk A6:4
615. 03. 2019 17:00AMON Kunovice CKST Hluk C10:0
722. 03. 2019 17:00KST Hluk BBílovice C9:1
722. 03. 2019 17:00Spartak Hluk AAMON Kunovice C9:1
722. 03. 2019 17:00Ostrožská Nová Ves ABílovice B7:3

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy