Výsledky
Okresní přebor
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Moravské PrusyOST Nevojice A14:4
107. 10. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Vážany nad Litavou A11:7
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Bučovice B13:5
107. 10. 2018 09:00TJ Němčany ATJ Sokol Otnice B12:6
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Hodějice A12:6
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Hlubočany CSK Olšany A15:3
213. 10. 2018 16:00OST Nevojice ASK Olšany A3:15
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Hlubočany C8:10
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Rousínovec A9:9
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Němčany A2:16
213. 10. 2018 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A8:10
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Hoštice - Heroltice A6:12
321. 10. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice AOST Nevojice A16:2
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Moravské Prusy15:3
321. 10. 2018 09:00TJ Němčany ATJ Vážany nad Litavou A11:7
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Bučovice B13:5
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Otnice B14:4
321. 10. 2018 09:00SK Olšany ATJ Sokol Hodějice A6:12
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Hodějice AOST Nevojice A17:1
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Otnice BSK Olšany A6:12
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Hlubočany C5:13
427. 10. 2018 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Rousínovec A8:10
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Němčany A0:18
427. 10. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A9:9
504. 11. 2018 09:00OST Nevojice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A2:16
504. 11. 2018 09:00TJ Němčany ATJ Hoštice - Heroltice A3:15
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Moravské Prusy15:3
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Vážany nad Litavou A9:9
504. 11. 2018 09:00SK Olšany ATJ Sokol Bučovice B10:8
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hodějice A5:13
610. 11. 2018 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Otnice B8:10
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Hodějice A3:15
610. 11. 2018 16:00TJ Vážany nad Litavou ASK Olšany A14:4
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Sokol Hlubočany C6:12
610. 11. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Rousínovec A14:4
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Němčany A13:5
718. 11. 2018 09:00TJ Němčany AOST Nevojice A16:2
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A10:8
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Hoštice - Heroltice A4:14
718. 11. 2018 09:00SK Olšany ATJ Sokol Moravské Prusy9:9
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Vážany nad Litavou A4:14
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Bučovice B11:7
824. 11. 2018 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Bučovice B7:11
824. 11. 2018 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Otnice B14:4
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Sokol Hodějice A12:6
824. 11. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice ASK Olšany A12:6
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Hlubočany C13:5
824. 11. 2018 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Rousínovec A16:2
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec AOST Nevojice A13:5
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Němčany A6:12
902. 12. 2018 09:00SK Olšany ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A5:13
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Hoštice - Heroltice A7:11
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Moravské Prusy11:7
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Vážany nad Litavou A4:14
1008. 12. 2018 16:00OST Nevojice ATJ Vážany nad Litavou A3:15
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Sokol Bučovice B10:8
1008. 12. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Otnice B13:5
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Hodějice A9:9
1008. 12. 2018 16:00TJ Němčany ASK Olšany A18:0
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Hlubočany C7:11
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Hlubočany COST Nevojice A16:2
1116. 12. 2018 09:00SK Olšany ATJ Sokol Rousínovec A12:6
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Němčany A6:12
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A3:15
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Hoštice - Heroltice A0:18
1116. 12. 2018 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Moravské Prusy13:5
1212. 01. 2019 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Moravské Prusy5:13
1212. 01. 2019 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Hoštice - Heroltice A9:9
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A2:16
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Otnice BTJ Němčany A4:14
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Rousínovec A8:10
1212. 01. 2019 16:00SK Olšany ATJ Sokol Hlubočany C3:15
1320. 01. 2019 09:00SK Olšany AOST Nevojice A9:9
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Hodějice A9:9
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Otnice B16:2
1320. 01. 2019 09:00TJ Němčany ATJ Sokol Bučovice B16:2
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Vážany nad Litavou A11:7
1320. 01. 2019 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Moravské Prusy13:5
1426. 01. 2019 16:00OST Nevojice ATJ Hoštice - Heroltice A3:15
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A3:15
1426. 01. 2019 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Němčany A8:10
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Rousínovec A2:16
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hlubočany C7:11
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Hodějice ASK Olšany A11:7
1503. 02. 2019 09:00OST Nevojice ATJ Sokol Hodějice A4:14
1503. 02. 2019 09:00SK Olšany ATJ Sokol Otnice B14:4
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Bučovice B11:7
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Vážany nad Litavou A8:10
1503. 02. 2019 09:00TJ Němčany ATJ Sokol Moravské Prusy13:5
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Hoštice - Heroltice A11:7
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AOST Nevojice A17:1
1609. 02. 2019 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Němčany A13:5
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Sokol Rousínovec A1:17
1609. 02. 2019 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Hlubočany C9:9
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice BSK Olšany A4:14
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Otnice B18:0
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Otnice BOST Nevojice A12:6
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Bučovice B16:2
1717. 02. 2019 09:00SK Olšany ATJ Vážany nad Litavou A11:7
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Moravské Prusy12:6
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Hoštice - Heroltice A3:15
1717. 02. 2019 09:00TJ Němčany ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A6:12
1823. 02. 2019 16:00OST Nevojice ATJ Němčany A1:17
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Rousínovec A10:8
1823. 02. 2019 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Hlubočany C13:5
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Moravské PrusySK Olšany A9:9
1823. 02. 2019 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Hodějice A17:1
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Otnice B3:15
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bučovice BOST Nevojice A11:7
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Vážany nad Litavou A4:14
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Moravské Prusy13:5
1903. 03. 2019 09:00SK Olšany ATJ Hoštice - Heroltice A6:12
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A7:11
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Němčany A8:10
2009. 03. 2019 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Rousínovec A3:15
2009. 03. 2019 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Hlubočany C15:3
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ASK Olšany A16:2
2009. 03. 2019 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Hodějice A17:1
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Sokol Otnice B8:10
2009. 03. 2019 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Bučovice B16:2
2117. 03. 2019 09:00TJ Vážany nad Litavou AOST Nevojice A18:0
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Moravské Prusy3:15
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Hoštice - Heroltice A0:18
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A1:17
2117. 03. 2019 09:00SK Olšany ATJ Němčany A1:17
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Rousínovec A7:11
2223. 03. 2019 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Hlubočany C5:13
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec ASK Olšany A8:10
2223. 03. 2019 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Hodějice A18:0
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Otnice B9:9
2223. 03. 2019 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Bučovice B18:0
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Moravské PrusyTJ Vážany nad Litavou A10:8
Okresní soutěž 1
107. 10. 2018 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Bučovice C7:11
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B4:14
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Velešovice B10:8
107. 10. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTTC Komořany C6:12
107. 10. 2018 09:00KST Vyškov BTJ Brankovice13:5
107. 10. 2018 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Orlovice6:12
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Orlovice7:11
213. 10. 2018 16:00TJ BrankoviceTJ Němčany B4:14
213. 10. 2018 16:00KST Vyškov BTTC Komořany C10:8
213. 10. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Velešovice B6:12
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Rousínovec B11:7
213. 10. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Drnovice B16:2
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Bučovice C8:10
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Tatran Hrušky A11:7
321. 10. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B9:9
321. 10. 2018 09:00KST Vyškov BTJ Velešovice B7:11
321. 10. 2018 09:00TTC Komořany CTJ Němčany B9:9
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol OrloviceTJ Brankovice11:7
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Brankovice9:9
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol OrloviceTTC Komořany C6:12
427. 10. 2018 16:00TJ Němčany BTJ Velešovice B3:15
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BKST Vyškov B12:6
427. 10. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Hoštice - Heroltice B8:10
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Rousínovec B4:14
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Bučovice C12:6
504. 11. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Drnovice B13:5
504. 11. 2018 09:00KST Vyškov BTJ Tatran Hrušky A9:9
504. 11. 2018 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B10:8
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol OrloviceTJ Velešovice B9:9
504. 11. 2018 09:00TTC Komořany CTJ Brankovice13:5
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice CTTC Komořany C6:12
610. 11. 2018 16:00TJ Velešovice BTJ Brankovice15:3
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol OrloviceTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B9:9
610. 11. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Němčany B6:12
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol Drnovice BKST Vyškov B9:9
610. 11. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Rousínovec B7:11
718. 11. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Bučovice C11:7
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec BKST Vyškov B6:12
718. 11. 2018 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Drnovice B7:11
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol OrloviceTJ Tatran Hrušky A11:7
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Brankovice9:9
718. 11. 2018 09:00TTC Komořany CTJ Velešovice B11:7
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Velešovice B5:13
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTTC Komořany C12:6
824. 11. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Brankovice5:13
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Orlovice6:12
824. 11. 2018 16:00TJ Němčany BTJ Sokol Rousínovec B4:14
824. 11. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice BKST Vyškov B14:4
902. 12. 2018 09:00KST Vyškov BTJ Sokol Bučovice C10:8
902. 12. 2018 09:00TJ Němčany BTJ Hoštice - Heroltice B10:8
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Orlovice9:9
902. 12. 2018 09:00TJ BrankoviceTJ Sokol Drnovice B16:2
902. 12. 2018 09:00TTC Komořany CTJ Tatran Hrušky A15:3
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Velešovice B9:9
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B2:16
1008. 12. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Velešovice B5:13
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol Drnovice BTTC Komořany C8:10
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Brankovice13:5
1008. 12. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Orlovice6:12
1008. 12. 2018 16:00KST Vyškov BTJ Němčany B9:9
1116. 12. 2018 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Bučovice C16:2
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol OrloviceKST Vyškov B12:6
1116. 12. 2018 09:00TJ BrankoviceTJ Hoštice - Heroltice B9:9
1116. 12. 2018 09:00TTC Komořany CTJ Sokol Rousínovec B12:6
1116. 12. 2018 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Drnovice B11:7
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Tatran Hrušky A9:9
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Tatran Hrušky A6:12
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Drnovice B8:10
1212. 01. 2019 16:00TJ Velešovice BTJ Sokol Rousínovec B7:11
1212. 01. 2019 16:00TTC Komořany CTJ Hoštice - Heroltice B10:8
1212. 01. 2019 16:00TJ BrankoviceKST Vyškov B10:8
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol OrloviceTJ Němčany B8:10
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol OrloviceTJ Sokol Bučovice C14:4
1320. 01. 2019 09:00TJ Němčany BTJ Brankovice9:9
1320. 01. 2019 09:00TTC Komořany CKST Vyškov B8:10
1320. 01. 2019 09:00TJ Velešovice BTJ Hoštice - Heroltice B9:9
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B11:7
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Drnovice BTJ Tatran Hrušky A7:11
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Drnovice B9:9
1426. 01. 2019 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Rousínovec B9:9
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Hoštice - Heroltice B9:9
1426. 01. 2019 16:00TJ Velešovice BKST Vyškov B12:6
1426. 01. 2019 16:00TJ Němčany BTTC Komořany C8:10
1426. 01. 2019 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Orlovice4:14
1503. 02. 2019 09:00TJ BrankoviceTJ Sokol Bučovice C11:7
1503. 02. 2019 09:00TTC Komořany CTJ Sokol Orlovice11:7
1503. 02. 2019 09:00TJ Velešovice BTJ Němčany B11:7
1503. 02. 2019 09:00KST Vyškov BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B9:9
1503. 02. 2019 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Tatran Hrušky A9:9
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Drnovice B14:4
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Rousínovec B8:10
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Hoštice - Heroltice B7:11
1609. 02. 2019 16:00TJ Tatran Hrušky AKST Vyškov B13:5
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Němčany B9:9
1609. 02. 2019 16:00TJ Velešovice BTJ Sokol Orlovice10:8
1609. 02. 2019 16:00TJ BrankoviceTTC Komořany C9:9
1717. 02. 2019 09:00TTC Komořany CTJ Sokol Bučovice C11:7
1717. 02. 2019 09:00TJ BrankoviceTJ Velešovice B9:9
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Orlovice9:9
1717. 02. 2019 09:00TJ Němčany BTJ Tatran Hrušky A10:8
1717. 02. 2019 09:00KST Vyškov BTJ Sokol Drnovice B10:8
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Hoštice - Heroltice B12:6
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Hoštice - Heroltice B12:6
1823. 02. 2019 16:00KST Vyškov BTJ Sokol Rousínovec B15:3
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Němčany B7:11
1823. 02. 2019 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Orlovice8:10
1823. 02. 2019 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B10:8
1823. 02. 2019 16:00TJ Velešovice BTTC Komořany C14:4
1903. 03. 2019 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Bučovice C17:1
1903. 03. 2019 09:00TTC Komořany CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B12:6
1903. 03. 2019 09:00TJ BrankoviceTJ Tatran Hrušky A6:12
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol OrloviceTJ Sokol Drnovice B11:7
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Němčany B14:4
1903. 03. 2019 09:00KST Vyškov BTJ Hoštice - Heroltice B10:8
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice CKST Vyškov B12:6
2009. 03. 2019 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Němčany B9:9
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol OrloviceTJ Sokol Rousínovec B5:13
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Brankovice8:10
2009. 03. 2019 16:00TJ Tatran Hrušky ATTC Komořany C7:11
2009. 03. 2019 16:00TJ Velešovice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B11:7
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Bučovice C10:8
2117. 03. 2019 09:00TJ Velešovice BTJ Tatran Hrušky A12:6
2117. 03. 2019 09:00TTC Komořany CTJ Sokol Drnovice B14:4
2117. 03. 2019 09:00TJ BrankoviceTJ Sokol Rousínovec B9:9
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol OrloviceTJ Hoštice - Heroltice B8:10
2117. 03. 2019 09:00TJ Němčany BKST Vyškov B11:7
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Němčany B9:9
2223. 03. 2019 16:00KST Vyškov BTJ Sokol Orlovice9:9
2223. 03. 2019 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Brankovice8:10
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec BTTC Komořany C10:8
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Velešovice B3:15
2223. 03. 2019 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov B9:9
Okresní soutěž 2
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Slavíkovice6:12
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol LovčičkySK Újezd u Brna A13:5
107. 10. 2018 09:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Rousínovec C8:10
107. 10. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Otnice C18:0
107. 10. 2018 09:00SK Olšany BTJ Němčany C6:12
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice DKST Vyškov C13:5
213. 10. 2018 16:00KST Vyškov CTJ Sokol Hodějice B4:14
213. 10. 2018 16:00SK Olšany BTJ Sokol Bučovice D4:14
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Němčany C6:12
213. 10. 2018 16:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Hoštice - Heroltice C7:11
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec CSK Újezd u Brna A12:6
213. 10. 2018 16:00TJ SlavíkoviceTJ Sokol Lovčičky7:11
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Lovčičky9:9
321. 10. 2018 09:00TJ SlavíkoviceTJ Sokol Rousínovec C7:11
321. 10. 2018 09:00SK Újezd u Brna ATJ Hoštice - Heroltice C10:8
321. 10. 2018 09:00TJ Němčany CSPŠ Bošky Bošovice A13:5
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Otnice C16:2
321. 10. 2018 09:00KST Vyškov CSK Olšany B10:8
427. 10. 2018 16:00SK Olšany BTJ Sokol Hodějice B5:13
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Otnice CKST Vyškov C8:10
427. 10. 2018 16:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Bučovice D4:14
427. 10. 2018 16:00SK Újezd u Brna ATJ Němčany C13:5
427. 10. 2018 16:00TJ SlavíkoviceTJ Hoštice - Heroltice C9:9
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Lovčičky11:7
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Rousínovec C9:9
504. 11. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Lovčičky8:10
504. 11. 2018 09:00TJ Němčany CTJ Slavíkovice5:13
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice DSK Újezd u Brna A4:14
504. 11. 2018 09:00KST Vyškov CSPŠ Bošky Bošovice A6:12
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol Otnice CSK Olšany B3:15
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Otnice C13:5
610. 11. 2018 16:00SK Olšany BSPŠ Bošky Bošovice A5:13
610. 11. 2018 16:00KST Vyškov CSK Újezd u Brna A6:12
610. 11. 2018 16:00TJ SlavíkoviceTJ Sokol Bučovice D10:8
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Němčany C10:8
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Hoštice - Heroltice C11:7
718. 11. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Hodějice B10:8
718. 11. 2018 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Rousínovec C6:12
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Lovčičky8:10
718. 11. 2018 09:00TJ SlavíkoviceKST Vyškov C8:10
718. 11. 2018 09:00SK Újezd u Brna ASK Olšany B13:5
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol Otnice CSPŠ Bošky Bošovice A6:12
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Hodějice BSPŠ Bošky Bošovice A9:9
824. 11. 2018 16:00SK Újezd u Brna ATJ Sokol Otnice C16:2
824. 11. 2018 16:00SK Olšany BTJ Slavíkovice3:15
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol LovčičkyKST Vyškov C16:2
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Bučovice D12:6
824. 11. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Němčany C9:9
902. 12. 2018 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Hodějice B7:11
902. 12. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Bučovice D10:8
902. 12. 2018 09:00KST Vyškov CTJ Sokol Rousínovec C1:17
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol LovčičkySK Olšany B18:0
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Slavíkovice2:16
902. 12. 2018 09:00SPŠ Bošky Bošovice ASK Újezd u Brna A10:8
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol Hodějice BSK Újezd u Brna A8:10
1008. 12. 2018 16:00TJ SlavíkoviceSPŠ Bošky Bošovice A12:6
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Otnice C16:2
1008. 12. 2018 16:00SK Olšany BTJ Sokol Rousínovec C4:14
1008. 12. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice CKST Vyškov C14:4
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Němčany C8:10
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Hodějice B11:7
1116. 12. 2018 09:00KST Vyškov CTJ Němčany C10:8
1116. 12. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice CSK Olšany B13:5
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Otnice C13:5
1116. 12. 2018 09:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Lovčičky6:12
1116. 12. 2018 09:00SK Újezd u Brna ATJ Slavíkovice4:14
1212. 01. 2019 16:00TJ SlavíkoviceTJ Sokol Hodějice B13:5
1212. 01. 2019 16:00SK Újezd u Brna ATJ Sokol Lovčičky10:8
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec CSPŠ Bošky Bošovice A14:4
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Hoštice - Heroltice C4:14
1212. 01. 2019 16:00TJ Němčany CSK Olšany B12:6
1212. 01. 2019 16:00KST Vyškov CTJ Sokol Bučovice D4:14
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Hodějice BKST Vyškov C8:10
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Bučovice DSK Olšany B14:4
1320. 01. 2019 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Otnice C14:4
1320. 01. 2019 09:00TJ Hoštice - Heroltice CSPŠ Bošky Bošovice A12:6
1320. 01. 2019 09:00SK Újezd u Brna ATJ Sokol Rousínovec C12:6
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Slavíkovice9:9
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Hodějice B12:6
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Slavíkovice5:13
1426. 01. 2019 16:00TJ Hoštice - Heroltice CSK Újezd u Brna A7:11
1426. 01. 2019 16:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Němčany C14:4
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Bučovice D1:17
1426. 01. 2019 16:00SK Olšany BKST Vyškov C11:7
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Hodějice BSK Olšany B14:4
1503. 02. 2019 09:00KST Vyškov CTJ Sokol Otnice C16:2
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Bučovice DSPŠ Bošky Bošovice A10:8
1503. 02. 2019 09:00TJ Němčany CSK Újezd u Brna A10:8
1503. 02. 2019 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Slavíkovice5:13
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Rousínovec C11:7
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Hodějice B15:3
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Hoštice - Heroltice C9:9
1609. 02. 2019 16:00TJ SlavíkoviceTJ Němčany C16:2
1609. 02. 2019 16:00SK Újezd u Brna ATJ Sokol Bučovice D13:5
1609. 02. 2019 16:00SPŠ Bošky Bošovice AKST Vyškov C4:14
1609. 02. 2019 16:00SK Olšany BTJ Sokol Otnice C16:2
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Hodějice B3:15
1717. 02. 2019 09:00SPŠ Bošky Bošovice ASK Olšany B10:8
1717. 02. 2019 09:00SK Újezd u Brna AKST Vyškov C7:11
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Slavíkovice4:14
1717. 02. 2019 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Lovčičky7:11
1717. 02. 2019 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Rousínovec C8:10
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Hoštice - Heroltice C13:5
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Němčany C14:4
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Bučovice D13:5
1823. 02. 2019 16:00KST Vyškov CTJ Slavíkovice9:9
1823. 02. 2019 16:00SK Olšany BSK Újezd u Brna A10:8
1823. 02. 2019 16:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Otnice C14:4
1903. 03. 2019 09:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Sokol Hodějice B3:15
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Otnice CSK Újezd u Brna A0:18
1903. 03. 2019 09:00TJ SlavíkoviceSK Olšany B14:4
1903. 03. 2019 09:00KST Vyškov CTJ Sokol Lovčičky8:10
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Rousínovec C13:5
1903. 03. 2019 09:00TJ Němčany CTJ Hoštice - Heroltice C6:12
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Němčany C15:3
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Hoštice - Heroltice C12:6
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec CKST Vyškov C8:10
2009. 03. 2019 16:00SK Olšany BTJ Sokol Lovčičky5:13
2009. 03. 2019 16:00TJ SlavíkoviceTJ Sokol Otnice C16:2
2009. 03. 2019 16:00SK Újezd u Brna ASPŠ Bošky Bošovice A8:10
2117. 03. 2019 09:00SK Újezd u Brna ATJ Sokol Hodějice B7:11
2117. 03. 2019 09:00SPŠ Bošky Bošovice ATJ Slavíkovice4:14
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Lovčičky0:18
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Rousínovec CSK Olšany B18:0
2117. 03. 2019 09:00KST Vyškov CTJ Hoštice - Heroltice C9:9
2117. 03. 2019 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Bučovice D10:8
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Bučovice D11:7
2223. 03. 2019 16:00TJ Němčany CKST Vyškov C12:6
2223. 03. 2019 16:00SK Olšany BTJ Hoštice - Heroltice C5:13
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Rousínovec C1:17
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol LovčičkySPŠ Bošky Bošovice A13:5
2223. 03. 2019 16:00TJ SlavíkoviceSK Újezd u Brna A7:11
Okresní soutěž 3
107. 10. 2018 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Bohdalice A3:15
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Drnovice C3:15
107. 10. 2018 09:00KST Vyškov DTJ Sokol Královopolské Vážany0:18
107. 10. 2018 09:00SK Újezd u Brna BTJ Mouřínov A11:7
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Luleč ATJ Sokol Rousínovec D8:10
107. 10. 2018 09:00OST Nevojice BLetonice1:17
213. 10. 2018 16:00LetoniceTJ Vážany nad Litavou B14:4
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec DOST Nevojice B9:9
213. 10. 2018 16:00SK Újezd u Brna BTJ Sokol Luleč A6:12
213. 10. 2018 16:00TJ Mouřínov AKST Vyškov D14:4
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Bučovice E16:2
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Drnovice C15:3
321. 10. 2018 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Drnovice C4:14
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Bohdalice A8:10
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Mouřínov A2:16
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Luleč AKST Vyškov D11:7
321. 10. 2018 09:00OST Nevojice BSK Újezd u Brna B8:10
321. 10. 2018 09:00LetoniceTJ Sokol Rousínovec D8:10
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Vážany nad Litavou B15:3
427. 10. 2018 16:00LetoniceSK Újezd u Brna B12:6
427. 10. 2018 16:00OST Nevojice BKST Vyškov D12:6
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Luleč ATJ Sokol Bučovice E16:2
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Mouřínov A9:9
427. 10. 2018 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Královopolské Vážany10:8
504. 11. 2018 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Královopolské Vážany4:14
504. 11. 2018 09:00TJ Mouřínov ATJ Sokol Drnovice C8:10
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol Luleč ATJ Sokol Bohdalice A8:10
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice EOST Nevojice B8:10
504. 11. 2018 09:00LetoniceKST Vyškov D12:6
504. 11. 2018 09:00SK Újezd u Brna BTJ Sokol Rousínovec D7:11
610. 11. 2018 16:00SK Újezd u Brna BTJ Vážany nad Litavou B15:3
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec DKST Vyškov D11:7
610. 11. 2018 16:00LetoniceTJ Sokol Bučovice E16:2
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol Bohdalice AOST Nevojice B18:0
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Luleč A6:12
610. 11. 2018 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Mouřínov A10:8
718. 11. 2018 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Mouřínov A5:13
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol Luleč ATJ Sokol Královopolské Vážany9:9
718. 11. 2018 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Drnovice C5:13
718. 11. 2018 09:00LetoniceTJ Sokol Bohdalice A5:13
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Rousínovec D5:13
718. 11. 2018 09:00KST Vyškov DSK Újezd u Brna B7:11
824. 11. 2018 16:00KST Vyškov DTJ Vážany nad Litavou B13:5
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice ESK Újezd u Brna B16:2
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Bohdalice A12:6
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Drnovice CLetonice11:7
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyOST Nevojice B15:3
824. 11. 2018 16:00TJ Mouřínov ATJ Sokol Luleč A3:15
902. 12. 2018 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Luleč A2:16
902. 12. 2018 09:00OST Nevojice BTJ Mouřínov A7:11
902. 12. 2018 09:00LetoniceTJ Sokol Královopolské Vážany9:9
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Rousínovec D10:8
902. 12. 2018 09:00SK Újezd u Brna BTJ Sokol Bohdalice A4:14
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice EKST Vyškov D8:10
1008. 12. 2018 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Bučovice E7:11
1008. 12. 2018 16:00KST Vyškov DTJ Sokol Bohdalice A5:13
1008. 12. 2018 16:00SK Újezd u Brna BTJ Sokol Drnovice C6:12
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Rousínovec D11:7
1008. 12. 2018 16:00TJ Mouřínov ALetonice10:8
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol Luleč AOST Nevojice B15:3
1116. 12. 2018 09:00OST Nevojice BTJ Vážany nad Litavou B14:4
1116. 12. 2018 09:00LetoniceTJ Sokol Luleč A6:12
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Mouřínov A15:3
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Královopolské VážanySK Újezd u Brna B16:2
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice CKST Vyškov D9:9
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Bučovice E17:1
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Vážany nad Litavou B18:0
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Bučovice E10:8
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyKST Vyškov D17:1
1212. 01. 2019 16:00TJ Mouřínov ASK Újezd u Brna B15:3
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Luleč A13:5
1212. 01. 2019 16:00LetoniceOST Nevojice B8:10
1320. 01. 2019 09:00TJ Vážany nad Litavou BLetonice12:6
1320. 01. 2019 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Rousínovec D9:9
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Luleč ASK Újezd u Brna B11:7
1320. 01. 2019 09:00KST Vyškov DTJ Mouřínov A3:15
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Královopolské Vážany6:12
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Bohdalice A11:7
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Vážany nad Litavou B11:7
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Královopolské Vážany13:5
1426. 01. 2019 16:00TJ Mouřínov ATJ Sokol Bučovice E13:5
1426. 01. 2019 16:00KST Vyškov DTJ Sokol Luleč A4:14
1426. 01. 2019 16:00SK Újezd u Brna BOST Nevojice B12:6
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec DLetonice16:2
1503. 02. 2019 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Rousínovec D6:12
1503. 02. 2019 09:00SK Újezd u Brna BLetonice10:8
1503. 02. 2019 09:00KST Vyškov DOST Nevojice B14:4
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Luleč A5:13
1503. 02. 2019 09:00TJ Mouřínov ATJ Sokol Bohdalice A7:11
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Drnovice C3:15
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Vážany nad Litavou B11:7
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Mouřínov A7:11
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Luleč A12:6
1609. 02. 2019 16:00OST Nevojice BTJ Sokol Bučovice E11:7
1609. 02. 2019 16:00KST Vyškov DLetonice2:16
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec DSK Újezd u Brna B14:4
1717. 02. 2019 09:00TJ Vážany nad Litavou BSK Újezd u Brna B6:12
1717. 02. 2019 09:00KST Vyškov DTJ Sokol Rousínovec D8:10
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Bučovice ELetonice4:14
1717. 02. 2019 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Bohdalice A2:16
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Luleč ATJ Sokol Drnovice C12:6
1717. 02. 2019 09:00TJ Mouřínov ATJ Sokol Královopolské Vážany11:7
1823. 02. 2019 16:00TJ Mouřínov ATJ Vážany nad Litavou B14:4
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Luleč A12:6
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Drnovice COST Nevojice B10:8
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Bohdalice ALetonice13:5
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Bučovice E14:4
1823. 02. 2019 16:00SK Újezd u Brna BKST Vyškov D10:8
1903. 03. 2019 09:00TJ Vážany nad Litavou BKST Vyškov D4:14
1903. 03. 2019 09:00SK Újezd u Brna BTJ Sokol Bučovice E12:6
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Rousínovec D9:9
1903. 03. 2019 09:00LetoniceTJ Sokol Drnovice C12:6
1903. 03. 2019 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Královopolské Vážany6:12
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Luleč ATJ Mouřínov A6:12
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol Luleč ATJ Vážany nad Litavou B13:5
2009. 03. 2019 16:00TJ Mouřínov AOST Nevojice B13:5
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyLetonice12:6
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Drnovice C15:3
2009. 03. 2019 16:00TJ Sokol Bohdalice ASK Újezd u Brna B16:2
2009. 03. 2019 16:00KST Vyškov DTJ Sokol Bučovice E10:8
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Vážany nad Litavou B7:11
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bohdalice AKST Vyškov D18:0
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Drnovice CSK Újezd u Brna B7:11
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Královopolské Vážany7:11
2117. 03. 2019 09:00LetoniceTJ Mouřínov A7:11
2117. 03. 2019 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Luleč A10:8
2223. 03. 2019 16:00TJ Vážany nad Litavou BOST Nevojice B9:9
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Luleč ALetonice12:6
2223. 03. 2019 16:00TJ Mouřínov ATJ Sokol Rousínovec D10:8
2223. 03. 2019 16:00SK Újezd u Brna BTJ Sokol Královopolské Vážany3:15
2223. 03. 2019 16:00KST Vyškov DTJ Sokol Drnovice C11:7
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Bohdalice A3:15
Okresní soutěž 4
107. 10. 2018 09:00TJ Tatran Hrušky BKST Vyškov E13:5
107. 10. 2018 09:00TJ Mouřínov BTJ Heršpice1:17
107. 10. 2018 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Luleč B13:5
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Bohdalice BSPŠ Bošky Bošovice B11:7
107. 10. 2018 09:00SK Újezd u Brna DSK Újezd u Brna C5:13
213. 10. 2018 16:00SK Újezd u Brna DSPŠ Bošky Bošovice B13:5
213. 10. 2018 16:00TJ Sokol Luleč BTJ Sokol Bohdalice B10:8
213. 10. 2018 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Mouřínov B13:5
213. 10. 2018 16:00KST Vyškov ETJ Heršpice10:8
213. 10. 2018 16:00TJ Němčany DTJ Tatran Hrušky B11:7
321. 10. 2018 09:00TJ HeršpiceTJ Němčany D2:16
321. 10. 2018 09:00KST Vyškov EDDM Slavkov u Brna8:10
321. 10. 2018 09:00TJ Mouřínov BTJ Sokol Bohdalice B5:13
321. 10. 2018 09:00SK Újezd u Brna DTJ Sokol Luleč B9:9
321. 10. 2018 09:00SPŠ Bošky Bošovice BSK Újezd u Brna C9:9
427. 10. 2018 16:00SK Újezd u Brna CTJ Sokol Luleč B12:6
427. 10. 2018 16:00TJ Mouřínov BSK Újezd u Brna D4:14
427. 10. 2018 16:00KST Vyškov ETJ Sokol Bohdalice B7:11
427. 10. 2018 16:00TJ Němčany DDDM Slavkov u Brna17:1
427. 10. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky BTJ Heršpice14:4
504. 11. 2018 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Tatran Hrušky B10:8
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Němčany D4:14
504. 11. 2018 09:00KST Vyškov ESK Újezd u Brna D8:10
504. 11. 2018 09:00SK Újezd u Brna CTJ Mouřínov B13:5
504. 11. 2018 09:00SPŠ Bošky Bošovice BTJ Sokol Luleč B1:17
610. 11. 2018 16:00TJ Mouřínov BSPŠ Bošky Bošovice B11:7
610. 11. 2018 16:00KST Vyškov ESK Újezd u Brna C7:11
610. 11. 2018 16:00SK Újezd u Brna DTJ Němčany D0:18
610. 11. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky BTJ Sokol Bohdalice B12:6
610. 11. 2018 16:00TJ HeršpiceDDM Slavkov u Brna4:14
718. 11. 2018 09:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Heršpice9:9
718. 11. 2018 09:00SK Újezd u Brna DTJ Tatran Hrušky B5:13
718. 11. 2018 09:00TJ Němčany DSK Újezd u Brna C15:3
718. 11. 2018 09:00SPŠ Bošky Bošovice BKST Vyškov E4:14
718. 11. 2018 09:00TJ Mouřínov BTJ Sokol Luleč B3:15
824. 11. 2018 16:00TJ Sokol Luleč BKST Vyškov E8:10
824. 11. 2018 16:00TJ Němčany DSPŠ Bošky Bošovice B15:3
824. 11. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky BSK Újezd u Brna C8:10
824. 11. 2018 16:00SK Újezd u Brna DTJ Heršpice5:13
824. 11. 2018 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Bohdalice B14:4
902. 12. 2018 09:00SK Újezd u Brna DDDM Slavkov u Brna11:7
902. 12. 2018 09:00TJ HeršpiceSK Újezd u Brna C10:8
902. 12. 2018 09:00SPŠ Bošky Bošovice BTJ Tatran Hrušky B7:11
902. 12. 2018 09:00TJ Sokol Luleč BTJ Němčany D1:17
902. 12. 2018 09:00TJ Mouřínov BKST Vyškov E5:13
1008. 12. 2018 16:00TJ Němčany DTJ Mouřínov B18:0
1008. 12. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky BTJ Sokol Luleč B10:8
1008. 12. 2018 16:00TJ HeršpiceSPŠ Bošky Bošovice B15:3
1008. 12. 2018 16:00DDM Slavkov u BrnaSK Újezd u Brna C9:9
1008. 12. 2018 16:00SK Újezd u Brna DTJ Sokol Bohdalice B10:8
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Bohdalice BSK Újezd u Brna C8:10
1116. 12. 2018 09:00SPŠ Bošky Bošovice BDDM Slavkov u Brna3:15
1116. 12. 2018 09:00TJ Sokol Luleč BTJ Heršpice5:13
1116. 12. 2018 09:00TJ Mouřínov BTJ Tatran Hrušky B3:15
1116. 12. 2018 09:00KST Vyškov ETJ Němčany D7:11
1212. 01. 2019 16:00KST Vyškov ETJ Tatran Hrušky B12:6
1212. 01. 2019 16:00TJ HeršpiceTJ Mouřínov B11:7
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Luleč BDDM Slavkov u Brna9:9
1212. 01. 2019 16:00SPŠ Bošky Bošovice BTJ Sokol Bohdalice B5:13
1212. 01. 2019 16:00SK Újezd u Brna CSK Újezd u Brna D15:3
1320. 01. 2019 09:00SPŠ Bošky Bošovice BSK Újezd u Brna D11:7
1320. 01. 2019 09:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Sokol Luleč B8:10
1320. 01. 2019 09:00TJ Mouřínov BDDM Slavkov u Brna10:8
1320. 01. 2019 09:00TJ HeršpiceKST Vyškov E7:11
1320. 01. 2019 09:00TJ Tatran Hrušky BTJ Němčany D9:9
1426. 01. 2019 16:00TJ Němčany DTJ Heršpice14:4
1426. 01. 2019 16:00DDM Slavkov u BrnaKST Vyškov E11:7
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Mouřínov B12:6
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Luleč BSK Újezd u Brna D14:4
1426. 01. 2019 16:00SK Újezd u Brna CSPŠ Bošky Bošovice B12:6
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Luleč BSK Újezd u Brna C5:13
1503. 02. 2019 09:00SK Újezd u Brna DTJ Mouřínov B9:9
1503. 02. 2019 09:00TJ Sokol Bohdalice BKST Vyškov E11:7
1503. 02. 2019 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Němčany D12:6
1503. 02. 2019 09:00TJ HeršpiceTJ Tatran Hrušky B6:12
1609. 02. 2019 16:00TJ Tatran Hrušky BDDM Slavkov u Brna9:9
1609. 02. 2019 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Bohdalice B14:4
1609. 02. 2019 16:00SK Újezd u Brna DKST Vyškov E4:14
1609. 02. 2019 16:00TJ Mouřínov BSK Újezd u Brna C15:3
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Luleč BSPŠ Bošky Bošovice B11:7
1717. 02. 2019 09:00SPŠ Bošky Bošovice BTJ Mouřínov B10:8
1717. 02. 2019 09:00SK Újezd u Brna CKST Vyškov E13:5
1717. 02. 2019 09:00TJ Němčany DSK Újezd u Brna D16:2
1717. 02. 2019 09:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Tatran Hrušky B5:13
1717. 02. 2019 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Heršpice7:11
1823. 02. 2019 16:00TJ HeršpiceTJ Sokol Bohdalice B7:11
1823. 02. 2019 16:00TJ Tatran Hrušky BSK Újezd u Brna D16:2
1823. 02. 2019 16:00SK Újezd u Brna CTJ Němčany D6:12
1823. 02. 2019 16:00KST Vyškov ESPŠ Bošky Bošovice B15:3
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Luleč BTJ Mouřínov B11:7
1903. 03. 2019 09:00KST Vyškov ETJ Sokol Luleč B9:9
1903. 03. 2019 09:00SPŠ Bošky Bošovice BTJ Němčany D9:9
1903. 03. 2019 09:00SK Újezd u Brna CTJ Tatran Hrušky B7:11
1903. 03. 2019 09:00TJ HeršpiceSK Újezd u Brna D9:9
1903. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bohdalice BDDM Slavkov u Brna6:12
2009. 03. 2019 16:00DDM Slavkov u BrnaSK Újezd u Brna D9:9
2009. 03. 2019 16:00SK Újezd u Brna CTJ Heršpice9:9
2009. 03. 2019 16:00TJ Tatran Hrušky BSPŠ Bošky Bošovice B15:3
2009. 03. 2019 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Luleč B14:4
2009. 03. 2019 16:00KST Vyškov ETJ Mouřínov B8:10
2117. 03. 2019 09:00TJ Mouřínov BTJ Němčany D7:11
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Luleč BTJ Tatran Hrušky B8:10
2117. 03. 2019 09:00SPŠ Bošky Bošovice BTJ Heršpice11:7
2117. 03. 2019 09:00SK Újezd u Brna CDDM Slavkov u Brna10:8
2117. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bohdalice BSK Újezd u Brna D15:3
2223. 03. 2019 16:00SK Újezd u Brna CTJ Sokol Bohdalice B11:7
2223. 03. 2019 16:00DDM Slavkov u BrnaSPŠ Bošky Bošovice B15:3
2223. 03. 2019 16:00TJ HeršpiceTJ Sokol Luleč B7:11
2223. 03. 2019 16:00TJ Tatran Hrušky BTJ Mouřínov B11:7
2223. 03. 2019 16:00TJ Němčany DKST Vyškov E11:7
Žákovská liga A
106. 10. 2018 08:00
Komořany
TTC KomořanyTJ Sokol Drnovice0:10
106. 10. 2018 08:00
Komořany
TTC KomořanyKST Vyškov E1:9
106. 10. 2018 08:00
Komořany
KST Vyškov CTTC Komořany10:0
106. 10. 2018 08:00
Komořany
KST Vyškov CKST Vyškov E8:2
106. 10. 2018 08:00
Komořany
KST Vyškov CTJ Sokol Drnovice6:4
106. 10. 2018 08:00
Velešovice
KST Vyškov ATJ Vážany nad Litavou10:0
106. 10. 2018 08:00
Velešovice
TJ Sokol BučoviceTJ Velešovice10:0
106. 10. 2018 08:00
Velešovice
KST Vyškov ATJ Sokol Bučovice5:5
106. 10. 2018 08:00
Velešovice
TJ VelešoviceTJ Vážany nad Litavou5:5
203. 11. 2018 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov ATJ Velešovice10:0
203. 11. 2018 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov AKST Vyškov C10:0
203. 11. 2018 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov ATTC Komořany10:0
203. 11. 2018 08:00
KST Vyškov
TJ VelešoviceKST Vyškov C10:0
203. 11. 2018 08:00
KST Vyškov
TJ VelešoviceTTC Komořany10:0
203. 11. 2018 08:00
Bučovice
TJ Sokol BučoviceTJ Vážany nad Litavou8:2
203. 11. 2018 08:00
Bučovice
TJ Sokol BučoviceKST Vyškov E10:0
203. 11. 2018 08:00
Bučovice
TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Drnovice10:0
203. 11. 2018 08:00
Bučovice
TJ Vážany nad LitavouKST Vyškov E9:1
203. 11. 2018 08:00
Bučovice
TJ Vážany nad LitavouTJ Sokol Drnovice8:2
315. 12. 2018 08:00
Drnovice
KST Vyškov AKST Vyškov E10:0
315. 12. 2018 08:00
Drnovice
KST Vyškov ATJ Sokol Drnovice7:3
315. 12. 2018 08:00
Drnovice
TJ VelešoviceKST Vyškov E0:10
315. 12. 2018 08:00
Drnovice
TJ VelešoviceTJ Sokol Drnovice0:10
315. 12. 2018 08:00
Drnovice
TJ Sokol DrnoviceKST Vyškov E6:4
315. 12. 2018 08:00
Komořany
TJ Sokol BučoviceKST Vyškov C9:1
315. 12. 2018 08:00
Komořany
TJ Sokol BučoviceTTC Komořany10:0
315. 12. 2018 08:00
Komořany
TJ Vážany nad LitavouKST Vyškov C6:4
315. 12. 2018 08:00
Komořany
TJ Vážany nad LitavouTTC Komořany6:3
Žákovská liga B
106. 10. 2018 08:00
Otnice
TJ Sokol OtniceTJ Sokol Račice8:2
106. 10. 2018 08:00
Otnice
KST Vyškov BSPŠ Bošky Bošovice7:3
106. 10. 2018 08:00
Otnice
TJ Sokol OtniceKST Vyškov B5:5
106. 10. 2018 08:00
Otnice
SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Račice8:2
106. 10. 2018 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov DTJ Hoštice - Heroltice9:1
106. 10. 2018 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov DMaják Vyškov9:1
106. 10. 2018 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol BohdaliceKST Vyškov D0:10
106. 10. 2018 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol BohdaliceMaják Vyškov2:7
106. 10. 2018 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol BohdaliceTJ Hoštice - Heroltice0:10
203. 11. 2018 08:00
Bošovice
TJ Sokol OtniceSPŠ Bošky Bošovice5:5
203. 11. 2018 08:00
Bošovice
TJ Sokol OtniceTJ Sokol Bohdalice10:0
203. 11. 2018 08:00
Bošovice
TJ Sokol OtniceKST Vyškov D10:0
203. 11. 2018 08:00
Bošovice
SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bohdalice10:0
203. 11. 2018 08:00
Bošovice
SPŠ Bošky BošoviceKST Vyškov D9:1
203. 11. 2018 08:00
Maják Vyškov
KST Vyškov BTJ Sokol Račice9:1
203. 11. 2018 08:00
Maják Vyškov
KST Vyškov BMaják Vyškov8:2
203. 11. 2018 08:00
Maják Vyškov
KST Vyškov BTJ Hoštice - Heroltice10:0
203. 11. 2018 08:00
Maják Vyškov
TJ Sokol RačiceMaják Vyškov1:9
203. 11. 2018 08:00
Maják Vyškov
TJ Sokol RačiceTJ Hoštice - Heroltice8:2
315. 12. 2018 08:00
Bohdalice
KST Vyškov BTJ Sokol Bohdalice10:0
315. 12. 2018 08:00
Bohdalice
KST Vyškov BKST Vyškov D8:2
315. 12. 2018 08:00
Bohdalice
TJ Sokol RačiceTJ Sokol Bohdalice7:3
315. 12. 2018 08:00
Bohdalice
TJ Sokol RačiceKST Vyškov D6:4
315. 12. 2018 08:00
Hoštice
TJ Sokol OtniceMaják Vyškov10:0
315. 12. 2018 08:00
Hoštice
TJ Sokol OtniceTJ Hoštice - Heroltice10:0
315. 12. 2018 08:00
Hoštice
SPŠ Bošky BošoviceMaják Vyškov9:1
315. 12. 2018 08:00
Hoštice
SPŠ Bošky BošoviceTJ Hoštice - Heroltice9:1
315. 12. 2018 08:00
Hoštice
TJ Hoštice - HerolticeMaják Vyškov0:10
Žákovská liga finále
113. 01. 2019 08:00
Vyškov
TJ Sokol BučoviceTJ Vážany nad Litavou10:0
113. 01. 2019 08:00
Vyškov
TJ Vážany nad LitavouKST Vyškov C8:2
113. 01. 2019 08:00
Vyškov
TJ Sokol BučoviceKST Vyškov C10:0
113. 01. 2019 08:00
Bošovice
KST Vyškov BTJ Sokol Otnice4:6
113. 01. 2019 08:00
Bošovice
KST Vyškov BSPŠ Bošky Bošovice3:7
113. 01. 2019 08:00
Bošovice
KST Vyškov BKST Vyškov D5:5
113. 01. 2019 08:00
Bošovice
TJ Sokol OtniceSPŠ Bošky Bošovice8:2
113. 01. 2019 08:00
Bošovice
TJ Sokol OtniceKST Vyškov D10:0
129. 03. 2019 08:00
Vyškov
KST Vyškov AKST Vyškov C10:0
129. 03. 2019 08:00
Vyškov
KST Vyškov ATJ Vážany nad Litavou10:0
216. 02. 2019 08:00
Vyškov
SPŠ Bošky BošoviceKST Vyškov D10:0
216. 02. 2019 08:00
Vyškov
TJ Vážany nad LitavouSPŠ Bošky Bošovice0:10
216. 02. 2019 08:00
Vyškov
TJ Vážany nad LitavouKST Vyškov D3:6
216. 02. 2019 08:00
Vyškov
KST Vyškov CKST Vyškov D5:5
216. 02. 2019 08:00
Vyškov
KST Vyškov CSPŠ Bošky Bošovice0:10
216. 02. 2019 08:00
Otnice
TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Otnice4:6
216. 02. 2019 08:00
Otnice
KST Vyškov BTJ Sokol Bučovice2:8
229. 03. 2019 08:00
Otnice
KST Vyškov ATJ Sokol Bučovice9:1
229. 03. 2019 08:00
Otnice
KST Vyškov AKST Vyškov B10:0
229. 03. 2019 08:00
Otnice
KST Vyškov ATJ Sokol Otnice8:2
330. 03. 2019 08:00
Otnice
TJ Vážany nad LitavouKST Vyškov B4:6
330. 03. 2019 08:00
Otnice
TJ Vážany nad LitavouTJ Sokol Otnice1:9
330. 03. 2019 08:00
Otnice
KST Vyškov CKST Vyškov B5:5
330. 03. 2019 08:00
Otnice
KST Vyškov CTJ Sokol Otnice0:10
330. 03. 2019 08:00
Bučovice
TJ Sokol BučoviceSPŠ Bošky Bošovice8:2
330. 03. 2019 08:00
Bučovice
TJ Sokol BučoviceKST Vyškov D10:0
330. 03. 2019 08:00
Bučovice
KST Vyškov AKST Vyškov D10:0
330. 03. 2019 08:00
Bučovice
KST Vyškov ASPŠ Bošky Bošovice9:1
Žákovská liga útěcha
113. 01. 2019 08:00
Drnovice
TJ Sokol DrnoviceTTC Komořany4:5
113. 01. 2019 08:00
Drnovice
TJ Sokol DrnoviceKST Vyškov E3:7
113. 01. 2019 08:00
Drnovice
TJ VelešoviceKST Vyškov E10:0
113. 01. 2019 08:00
Drnovice
TJ VelešoviceTTC Komořany10:0
113. 01. 2019 08:00
Drnovice
KST Vyškov ETTC Komořany6:4
113. 01. 2019 08:00
Maják Vyškov
Maják VyškovTJ Sokol Račice5:5
113. 01. 2019 08:00
Maják Vyškov
Maják VyškovTJ Hoštice - Heroltice5:5
113. 01. 2019 08:00
Maják Vyškov
Maják VyškovTJ Sokol Bohdalice10:0
113. 01. 2019 08:00
Maják Vyškov
TJ Sokol RačiceTJ Hoštice - Heroltice3:7
113. 01. 2019 08:00
Maják Vyškov
TJ Hoštice - HerolticeTJ Sokol Bohdalice10:0
216. 02. 2019 08:00
Velešovice
TJ Sokol DrnoviceTJ Velešovice7:3
216. 02. 2019 08:00
Velešovice
TJ Sokol DrnoviceMaják Vyškov4:6
216. 02. 2019 08:00
Velešovice
TJ Sokol DrnoviceTJ Sokol Račice5:5
216. 02. 2019 08:00
Velešovice
TJ VelešoviceMaják Vyškov4:6
216. 02. 2019 08:00
Velešovice
TJ VelešoviceTJ Sokol Račice5:4
216. 02. 2019 08:00
Bohdalice
TJ Hoštice - HerolticeKST Vyškov E9:1
216. 02. 2019 08:00
Bohdalice
TJ Hoštice - HerolticeTTC Komořany10:0
216. 02. 2019 08:00
Bohdalice
TJ Sokol BohdaliceKST Vyškov E6:4
216. 02. 2019 08:00
Bohdalice
TTC KomořanyTJ Sokol Bohdalice2:8
216. 02. 2019 08:00
Bohdalice
TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Račice3:7
330. 03. 2019 08:00
Hoštice
TJ Sokol DrnoviceTJ Sokol Bohdalice8:2
330. 03. 2019 08:00
Hoštice
TJ Sokol DrnoviceTJ Hoštice - Heroltice0:10
330. 03. 2019 08:00
Hoštice
TJ VelešoviceTJ Hoštice - Heroltice5:5
330. 03. 2019 08:00
Hoštice
TJ VelešoviceTJ Sokol Bohdalice7:3
330. 03. 2019 08:00
Komořany
KST Vyškov EMaják Vyškov1:9
330. 03. 2019 08:00
Komořany
KST Vyškov ETJ Sokol Račice2:8
330. 03. 2019 08:00
Komořany
TTC KomořanyMaják Vyškov1:9
330. 03. 2019 08:00
Komořany
TTC KomořanyTJ Sokol Račice0:10

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy