Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor
129. 09. 2018 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ATJ Sokol Dětmarovice14:4
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Bohumín ASKST Baník Havířov F12:6
129. 09. 2018 17:00Slavoj Český Těšín CSK Slavia Orlová B10:8
129. 09. 2018 17:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověKLUBsten Karviná B9:9
230. 09. 2018 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ASKST Baník Havířov F12:6
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Bohumín ATJ Sokol Dětmarovice11:7
230. 09. 2018 10:00Slavoj Český Těšín CKLUBsten Karviná B12:6
230. 09. 2018 10:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověSK Slavia Orlová B7:11
310. 10. 2018 17:30TJ Sokol DětmaroviceSlavoj Český Těšín C15:3
308. 10. 2018 18:00SKST Baník Havířov FSlavoj Český Těšín C17:1
309. 10. 2018 17:00TJ Sokol Chotěbuz ATJ Slovan Karviná-Lázně Darkov A2:16
310. 10. 2018 17:30Sokol Rychvald ATJ Slovan Karviná-Lázně Darkov A5:13
412. 10. 2018 17:30TJ Sokol DětmaroviceCSVČ sv. Jana Boska v Havířově15:3
410. 10. 2018 18:30SKST Baník Havířov FCSVČ sv. Jana Boska v Havířově17:1
410. 10. 2018 17:00TJ Sokol Chotěbuz ATJ Sokol Bohumín A7:11
412. 10. 2018 17:30Sokol Rychvald ATJ Sokol Bohumín A5:13
527. 10. 2018 17:00Slavoj Český Těšín CTJ Sokol Chotěbuz A3:15
527. 10. 2018 17:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověSokol Rychvald A7:11
527. 10. 2018 17:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Dětmarovice10:8
527. 10. 2018 14:00KLUBsten Karviná BSKST Baník Havířov F7:11
628. 10. 2018 10:00Slavoj Český Těšín CSokol Rychvald A12:6
628. 10. 2018 10:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověTJ Sokol Chotěbuz A10:8
628. 10. 2018 10:00SK Slavia Orlová BSKST Baník Havířov F12:6
626. 10. 2018 18:15KLUBsten Karviná BTJ Sokol Dětmarovice6:12
706. 11. 2018 17:00TJ Sokol Chotěbuz ASK Slavia Orlová B4:14
707. 11. 2018 17:30Sokol Rychvald ASK Slavia Orlová B6:12
710. 11. 2018 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ASlavoj Český Těšín C18:0
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Bohumín ACSVČ sv. Jana Boska v Havířově10:8
807. 11. 2018 17:00TJ Sokol Chotěbuz AKLUBsten Karviná B13:5
809. 11. 2018 17:30Sokol Rychvald AKLUBsten Karviná B13:5
811. 11. 2018 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ACSVČ sv. Jana Boska v Havířově14:4
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Bohumín ASlavoj Český Těšín C15:3
924. 11. 2018 17:00SK Slavia Orlová BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov A13:5
924. 11. 2018 14:00KLUBsten Karviná BTJ Sokol Bohumín A7:11
921. 11. 2018 17:30TJ Sokol DětmaroviceTJ Sokol Chotěbuz A11:7
919. 11. 2018 18:00SKST Baník Havířov FTJ Sokol Chotěbuz A12:6
1025. 11. 2018 10:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Bohumín A16:2
1023. 11. 2018 18:15KLUBsten Karviná BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov A0:18
1023. 11. 2018 17:30TJ Sokol DětmaroviceSokol Rychvald A3:15
1021. 11. 2018 18:30SKST Baník Havířov FSokol Rychvald A13:5
1104. 12. 2018 17:00TJ Sokol Chotěbuz ASokol Rychvald A9:9
1108. 12. 2018 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ATJ Sokol Bohumín A16:2
1108. 12. 2018 17:00Slavoj Český Těšín CCSVČ sv. Jana Boska v Havířově13:5
1108. 12. 2018 17:00SK Slavia Orlová BKLUBsten Karviná B17:1
1105. 12. 2018 17:30TJ Sokol DětmaroviceSKST Baník Havířov F9:9
1209. 01. 2019 17:30Sokol Rychvald ATJ Sokol Chotěbuz A10:8
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Bohumín ATJ Slovan Karviná-Lázně Darkov A5:13
1212. 01. 2019 17:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověSlavoj Český Těšín C8:10
1212. 01. 2019 14:00KLUBsten Karviná BSK Slavia Orlová B1:17
1207. 01. 2019 18:00SKST Baník Havířov FTJ Sokol Dětmarovice11:7
1323. 01. 2019 17:30TJ Sokol DětmaroviceTJ Sokol Bohumín A7:11
1321. 01. 2019 18:00SKST Baník Havířov FTJ Sokol Bohumín A9:9
1326. 01. 2019 17:00SK Slavia Orlová BSlavoj Český Těšín C18:0
1326. 01. 2019 14:00KLUBsten Karviná BCSVČ sv. Jana Boska v Havířově14:4
1423. 01. 2019 18:30SKST Baník Havířov FTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov A2:16
1425. 01. 2019 17:30TJ Sokol DětmaroviceTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov A7:11
1425. 01. 2019 18:15KLUBsten Karviná BSlavoj Český Těšín C8:10
1427. 01. 2019 10:00SK Slavia Orlová BCSVČ sv. Jana Boska v Havířově14:4
1509. 02. 2019 17:00Slavoj Český Těšín CTJ Sokol Dětmarovice5:13
1509. 02. 2019 17:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověSKST Baník Havířov F8:10
1509. 02. 2019 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ATJ Sokol Chotěbuz A14:4
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Bohumín ASokol Rychvald A14:4
1610. 02. 2019 10:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověTJ Sokol Dětmarovice8:10
1610. 02. 2019 10:00Slavoj Český Těšín CSKST Baník Havířov F1:17
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Bohumín ATJ Sokol Chotěbuz A13:5
1610. 02. 2019 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ASokol Rychvald A16:2
1719. 02. 2019 17:00TJ Sokol Chotěbuz ACSVČ sv. Jana Boska v Havířově11:7
1720. 02. 2019 17:30Sokol Rychvald ACSVČ sv. Jana Boska v Havířově10:8
1720. 02. 2019 17:30TJ Sokol DětmaroviceSK Slavia Orlová B4:14
1718. 02. 2019 18:00SKST Baník Havířov FSK Slavia Orlová B0:18
1822. 02. 2019 17:30Sokol Rychvald ASlavoj Český Těšín C11:7
1820. 02. 2019 17:00TJ Sokol Chotěbuz ASlavoj Český Těšín C11:7
1820. 02. 2019 18:30SKST Baník Havířov FKLUBsten Karviná B16:2
1822. 02. 2019 17:30TJ Sokol DětmaroviceKLUBsten Karviná B14:4
1909. 03. 2019 17:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Chotěbuz A14:4
1909. 03. 2019 14:00KLUBsten Karviná BSokol Rychvald A12:6
1909. 03. 2019 17:00Slavoj Český Těšín CTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov A0:18
1909. 03. 2019 17:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověTJ Sokol Bohumín A5:13
2008. 03. 2019 18:15KLUBsten Karviná BTJ Sokol Chotěbuz A10:8
2010. 03. 2019 10:00SK Slavia Orlová BSokol Rychvald A15:3
2010. 03. 2019 10:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov A7:11
2010. 03. 2019 10:00Slavoj Český Těšín CTJ Sokol Bohumín A3:15
2123. 03. 2019 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ASK Slavia Orlová B5:13
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Bohumín AKLUBsten Karviná B16:2
2119. 03. 2019 17:00TJ Sokol Chotěbuz ATJ Sokol Dětmarovice6:12
2120. 03. 2019 17:30Sokol Rychvald ATJ Sokol Dětmarovice4:14
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Bohumín ASK Slavia Orlová B2:16
2224. 03. 2019 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov AKLUBsten Karviná B18:0
2222. 03. 2019 17:30Sokol Rychvald ASKST Baník Havířov F8:10
2220. 03. 2019 17:00TJ Sokol Chotěbuz ASKST Baník Havířov F9:9
Regionální soutěž 1. třídy
129. 09. 2018 17:00T3 - Table Tennis TěrlickoTJ Sokol Chotěbuz B7:11
113. 11. 2018 15:30TTC Siko Orlová FSokol Rychvald B3:15
226. 09. 2018 18:00T3 - Table Tennis TěrlickoSokol Rychvald B4:14
213. 11. 2018 17:00TTC Siko Orlová FTJ Sokol Chotěbuz B4:14
313. 10. 2018 17:00SK Slavia Orlová CTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B6:12
313. 10. 2018 14:00T.J. Sokol Záblatí BSKST Baník Havířov G12:6
414. 10. 2018 10:00SK Slavia Orlová CSKST Baník Havířov G2:16
414. 10. 2018 14:00T.J. Sokol Záblatí BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B11:7
527. 10. 2018 17:00T3 - Table Tennis TěrlickoSK Slavia Orlová C13:5
527. 10. 2018 10:00TTC Siko Orlová FT.J. Sokol Záblatí B6:12
624. 10. 2018 18:00T3 - Table Tennis TěrlickoT.J. Sokol Záblatí B5:13
628. 10. 2018 14:00TTC Siko Orlová FSK Slavia Orlová C0:18
710. 11. 2018 17:00SK Slavia Orlová CTJ Sokol Chotěbuz B11:7
710. 11. 2018 14:00T.J. Sokol Záblatí BSokol Rychvald B11:7
710. 11. 2018 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BT3 - Table Tennis Těrlicko17:1
710. 11. 2018 17:00SKST Baník Havířov GTTC Siko Orlová F18:0
811. 11. 2018 10:00SK Slavia Orlová CSokol Rychvald B8:10
811. 11. 2018 14:00T.J. Sokol Záblatí BTJ Sokol Chotěbuz B10:8
811. 11. 2018 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BTTC Siko Orlová F18:0
811. 11. 2018 10:00SKST Baník Havířov GT3 - Table Tennis Těrlicko11:7
920. 11. 2018 17:00TJ Sokol Chotěbuz BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B2:16
924. 11. 2018 17:00Sokol Rychvald BSKST Baník Havířov G8:10
1021. 11. 2018 17:00TJ Sokol Chotěbuz BSKST Baník Havířov G3:15
1021. 11. 2018 17:30Sokol Rychvald BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B2:16
1108. 12. 2018 17:00SK Slavia Orlová CT.J. Sokol Záblatí B6:12
1108. 12. 2018 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BSKST Baník Havířov G9:9
1108. 12. 2018 17:00T3 - Table Tennis TěrlickoTTC Siko Orlová F18:0
1104. 12. 2018 17:00TJ Sokol Chotěbuz BSokol Rychvald B8:10
1212. 01. 2019 14:00T.J. Sokol Záblatí BSK Slavia Orlová C13:5
1212. 01. 2019 17:00SKST Baník Havířov GTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B5:13
1212. 01. 2019 10:00TTC Siko Orlová FT3 - Table Tennis Těrlicko1:17
1212. 01. 2019 17:00Sokol Rychvald BTJ Sokol Chotěbuz B3:15
1322. 01. 2019 17:00TJ Sokol Chotěbuz BT3 - Table Tennis Těrlicko13:5
1326. 01. 2019 17:00Sokol Rychvald BTTC Siko Orlová F18:0
1423. 01. 2019 17:30Sokol Rychvald BT3 - Table Tennis Těrlicko9:9
1423. 01. 2019 17:00TJ Sokol Chotěbuz BTTC Siko Orlová F11:7
1509. 02. 2019 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BSK Slavia Orlová C13:5
1509. 02. 2019 17:00SKST Baník Havířov GT.J. Sokol Záblatí B10:8
1610. 02. 2019 10:00SKST Baník Havířov GSK Slavia Orlová C10:8
1610. 02. 2019 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BT.J. Sokol Záblatí B11:7
1723. 02. 2019 17:00SK Slavia Orlová CT3 - Table Tennis Těrlicko14:4
1723. 02. 2019 14:00T.J. Sokol Záblatí BTTC Siko Orlová F13:5
1824. 02. 2019 14:00T.J. Sokol Záblatí BT3 - Table Tennis Těrlicko13:5
1824. 02. 2019 10:00SK Slavia Orlová CTTC Siko Orlová F17:1
1905. 03. 2019 17:00TJ Sokol Chotěbuz BSK Slavia Orlová C7:11
1909. 03. 2019 17:00Sokol Rychvald BT.J. Sokol Záblatí B7:11
1909. 03. 2019 17:00T3 - Table Tennis TěrlickoTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B3:15
1909. 03. 2019 10:00TTC Siko Orlová FSKST Baník Havířov G1:17
2006. 03. 2019 17:30Sokol Rychvald BSK Slavia Orlová C2:16
2006. 03. 2019 17:00TJ Sokol Chotěbuz BT.J. Sokol Záblatí B7:11
2010. 03. 2019 14:00TTC Siko Orlová FTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B3:15
2006. 03. 2019 18:00T3 - Table Tennis TěrlickoSKST Baník Havířov G6:12
2123. 03. 2019 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BTJ Sokol Chotěbuz B11:7
2123. 03. 2019 17:00SKST Baník Havířov GSokol Rychvald B15:3
2224. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov GTJ Sokol Chotěbuz B10:8
2224. 03. 2019 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BSokol Rychvald B18:0
Regionální soutěž 2. třídy
028. 09. 2018 18:15KLUBsten Karviná CKLUBsten Karviná D12:6
028. 10. 2018 10:00KLUBsten Karviná DKLUBsten Karviná C5:13
129. 09. 2018 15:00Slavoj Český Těšín DT.J. Sokol Záblatí C12:6
206. 11. 2018 16:00Slavoj Český Těšín DSK Slavia Orlová D15:3
313. 10. 2018 14:00KLUBsten Karviná CTJ Sokol Chotěbuz C0:18
313. 10. 2018 14:00KLUBsten Karviná DTJ Sokol Bohumín B0:18
412. 10. 2018 18:15KLUBsten Karviná CTJ Sokol Bohumín B0:18
412. 10. 2018 18:15KLUBsten Karviná DTJ Sokol Chotěbuz C3:15
527. 10. 2018 15:00Slavoj Český Těšín DKLUBsten Karviná C18:0
628. 10. 2018 08:00Slavoj Český Těšín DKLUBsten Karviná D18:0
710. 11. 2018 14:00KLUBsten Karviná CT.J. Sokol Záblatí C0:18
710. 11. 2018 14:00KLUBsten Karviná DSK Slavia Orlová D2:16
730. 10. 2018 17:00TJ Sokol Chotěbuz CSlavoj Český Těšín D3:15
809. 11. 2018 18:15KLUBsten Karviná CSK Slavia Orlová D7:11
809. 11. 2018 18:15KLUBsten Karviná DT.J. Sokol Záblatí C1:17
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Bohumín BSlavoj Český Těšín D10:8
921. 11. 2018 16:00T.J. Sokol Záblatí CTJ Sokol Chotěbuz C7:11
924. 11. 2018 17:00SK Slavia Orlová DTJ Sokol Bohumín B3:15
1023. 11. 2018 16:00T.J. Sokol Záblatí CTJ Sokol Bohumín B1:17
1025. 11. 2018 10:00SK Slavia Orlová DTJ Sokol Chotěbuz C3:15
1127. 11. 2018 17:00TJ Sokol Chotěbuz CTJ Sokol Bohumín B3:15
1105. 12. 2018 16:00T.J. Sokol Záblatí CSK Slavia Orlová D9:9
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Bohumín BTJ Sokol Chotěbuz C15:3
1212. 01. 2019 17:00SK Slavia Orlová DT.J. Sokol Záblatí C8:10
1323. 01. 2019 16:00T.J. Sokol Záblatí CSlavoj Český Těšín D5:13
1427. 01. 2019 10:00SK Slavia Orlová DSlavoj Český Těšín D5:13
1505. 02. 2019 17:00TJ Sokol Chotěbuz CKLUBsten Karviná C18:0
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Bohumín BKLUBsten Karviná D18:0
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Bohumín BKLUBsten Karviná C15:3
1606. 02. 2019 17:00TJ Sokol Chotěbuz CKLUBsten Karviná D18:0
1723. 02. 2019 14:00KLUBsten Karviná CSlavoj Český Těšín D7:11
1822. 02. 2019 18:15KLUBsten Karviná DSlavoj Český Těšín D2:16
1906. 03. 2019 16:00T.J. Sokol Záblatí CKLUBsten Karviná C11:7
1909. 03. 2019 17:00SK Slavia Orlová DKLUBsten Karviná D4:12
1909. 03. 2019 15:00Slavoj Český Těšín DTJ Sokol Chotěbuz C14:4
2010. 03. 2019 10:00SK Slavia Orlová DKLUBsten Karviná C3:13
2008. 03. 2019 16:00T.J. Sokol Záblatí CKLUBsten Karviná D11:7
2010. 03. 2019 08:00Slavoj Český Těšín DTJ Sokol Bohumín B9:9
2112. 03. 2019 17:00
Přeložení z důvodu souběhu soutěží
TJ Sokol Chotěbuz CT.J. Sokol Záblatí C13:5
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Bohumín BSK Slavia Orlová D16:2
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Bohumín BT.J. Sokol Záblatí C17:1
2213. 03. 2019 17:00
Přeložení z důvodu souběhu soutěží
TJ Sokol Chotěbuz CSK Slavia Orlová D17:1

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy