Výsledky
Divize muži
201. 10. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexTTC Elizza Praha D10:3
202. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASF SKK El Niňo Praha F4:10
204. 10. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Nusle Praha A7:10
230. 09. 2019 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Stodůlky A5:10
230. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha DSlovan KST Bohnice B10:7
202. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha C2:10
310. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ AVIA Čakovice B Alimpex7:10
308. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Slavoj Praha A10:4
309. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky AAC Sparta Praha D10:7
310. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Střížkov A10:7
308. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha FTJ Orion Praha A9:9
309. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Lokomotiva Vršovice A3:10
415. 10. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexTJ Lokomotiva Vršovice A 
416. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Orion Praha A 
414. 10. 2019 19:15TJ Střížkov ASF SKK El Niňo Praha F4:10
414. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha A 
416. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Stodůlky A 
417. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha CSlovan KST Bohnice B 
522. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice B Alimpex 
523. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky AAC Sparta Praha C 
524. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slavoj Praha A 
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha FAC Sparta Praha D 
523. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Střížkov A 
523. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Orion Praha A 
1. třída A muži
125. 09. 2019 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Běchovice II A2:10
123. 09. 2019 18:45TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha B10:8
123. 09. 2019 19:00SK Start Praha ASF SKK El Niňo Praha G3:10
107. 10. 2019 19:00
OA, Krupkovo nám. 4
TJ Sokol Stodůlky BPSK Olymp Praha A10:8
123. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Michle B6:10
125. 09. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Slavoj Praha B6:10
202. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Slavoj Praha B10:5
201. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle BTTC Klánovice A10:2
202. 10. 2019 18:30PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha F9:9
202. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Stodůlky B10:5
230. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSK Start Praha A 
202. 10. 2019 18:00TTC Rebel ATTC Elizza Praha E4:10
307. 10. 2019 18:45TTC Elizza Praha ETJ Sokol Běchovice II A10:2
307. 10. 2019 19:00SK Start Praha ATTC Rebel A10:2
309. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha B10:4
307. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha FSF SKK El Niňo Praha G1:10
309. 10. 2019 18:30TTC Klánovice APSK Olymp Praha A10:0wo
309. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle B8:10
416. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Michle B 
416. 10. 2019 18:30PSK Olymp Praha ATJ Slavoj Praha B 
416. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha GTTC Klánovice A 
417. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha F 
416. 10. 2019 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Stodůlky B 
414. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha ESK Start Praha A10:2
521. 10. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Běchovice II A 
523. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Elizza Praha E 
521. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha FTTC Rebel A 
523. 10. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha B 
523. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BSF SKK El Niňo Praha G 
522. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle BPSK Olymp Praha A 
1. třída B muži
203. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ AVIA Čakovice C Alimpex10:1
230. 09. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSlovan KST Bohnice C8:10
203. 10. 2019 19:15SK OAZA Praha AAC Sparta Praha E10:8
203. 10. 2019 18:30TTC Praha BTJ Střížkov B10:4
230. 09. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Lokomotiva Vršovice B7:10
203. 10. 2019 19:20TJ Pankrác ATTC Elizza Praha F10:8
307. 10. 2019 18:45TTC Elizza Praha FSF SKK El Niňo Praha H10:5
307. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Pankrác A10:2
307. 10. 2019 19:15TJ Střížkov BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A1:10
308. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha ETTC Praha B9:9
310. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CSK OAZA Praha A10:6
307. 10. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice C AlimpexTJ Sokol Nusle Praha C10:5
415. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Nusle Praha C 
417. 10. 2019 19:15SK OAZA Praha ATJ AVIA Čakovice C Alimpex 
417. 10. 2019 18:30TTC Praha BSlovan KST Bohnice C 
414. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAC Sparta Praha E 
417. 10. 2019 19:20TJ Pankrác ATJ Střížkov B 
414. 10. 2019 18:45TTC Elizza Praha FTJ Lokomotiva Vršovice B10:7
524. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSF SKK El Niňo Praha H 
521. 10. 2019 19:15TJ Střížkov BTTC Elizza Praha F 
522. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ Pankrác A 
524. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
521. 10. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice C AlimpexTTC Praha B 
521. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSK OAZA Praha A 
2. třída A muži
228. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice DTJ Pankrác B 
201. 10. 2019 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Michle C10:2
201. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Žižkov A10:8
202. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Malešice A10:8
201. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Petrovice B6:10
203. 10. 2019 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Nusle Praha D10:4
307. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ AVIA Čakovice D10:4
308. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTTC Rebel B10:5
310. 10. 2019 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha G8:10
310. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Stodůlky C10:8
308. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle CSlovan KST Bohnice E10:3
310. 10. 2019 19:20TJ Pankrác BTJ ABC Braník A10:4
415. 10. 2019 19:30
ABC Braník Za Mlýnem 1778/10 Praha 4
TJ AVIA Čakovice DTJ ABC Braník A 
415. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Pankrác B 
416. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Michle C 
415. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Žižkov A 
417. 10. 2019 18:00TTC Rebel BTJ Malešice A 
414. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Petrovice B 
522. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ AVIA Čakovice D 
524. 10. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Nusle Praha D 
524. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Rebel B 
521. 10. 2019 00:00TJ Sokol Michle CAC Sparta Praha G 
524. 10. 2019 19:20TJ Pankrác BTJ Sokol Stodůlky C 
522. 10. 2019 19:30TJ ABC Braník ASlovan KST Bohnice E 
2. třída B muži
203. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Slavoj Praha C9:9
203. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha HTTC Elizza Praha G9:9
230. 09. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Pankrác C10:4
230. 09. 2019 19:15TTC Klánovice BSF SKK El Niňo Praha I10:2
230. 09. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Petrovice A5:10
230. 09. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Michle D9:9
307. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle DSlovan KST Bohnice D10:5
308. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Lokomotiva Vršovice C10:2
309. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Orion Praha B10:8
311. 10. 2019 19:20TJ Pankrác CTTC Klánovice B9:9
311. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha GSK Dolní Měcholupy A10:6
309. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CAC Sparta Praha H10:2
417. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DAC Sparta Praha H 
414. 10. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Slavoj Praha C9:9
414. 10. 2019 19:15TTC Klánovice BTTC Elizza Praha G8:10
414. 10. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Pankrác C 
414. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSF SKK El Niňo Praha I10:5
415. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle DTJ Sokol Petrovice A 
522. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ASlovan KST Bohnice D 
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Michle D 
525. 10. 2019 19:20TJ Pankrác CTJ Lokomotiva Vršovice C 
525. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Orion Praha B 
523. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CTTC Klánovice B 
524. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha HSK Dolní Měcholupy A 
3. třída A muži
230. 09. 2019 19:00TJ Sokol Michle ETJ AVIA Čakovice E9:9
203. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Běchovice II B8:10
202. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSK OAZA Praha B9:9
203. 10. 2019 18:45TJ Malešice CTTC Klánovice C5:10
203. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BPSK Olymp Praha B10:4
202. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha ISlovan KST Bohnice F9:9
309. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Michle E10:4
309. 10. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTTC Elizza Praha I5:10
307. 10. 2019 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Žižkov B10:5
307. 10. 2019 19:30SK OAZA Praha BTJ Malešice C10:2
309. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:3
328. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice ESokol Nové Vysočany A 
415. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle ESokol Nové Vysočany A 
416. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ AVIA Čakovice E 
417. 10. 2019 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Běchovice II B 
417. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha B 
416. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha ITTC Klánovice C 
416. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FPSK Olymp Praha B 
523. 10. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Michle E 
521. 10. 2019 19:00TTC Klánovice CSlovan KST Bohnice F 
524. 10. 2019 19:30SK OAZA Praha BTTC Elizza Praha I 
523. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Žižkov B 
524. 10. 2019 19:00TJ AVIA Čakovice ETJ Malešice C 
524. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
3. třída B muži
204. 10. 2019 19:00TTC Rebel CTJ ABC Braník B4:10
230. 09. 2019 19:15TTC Elizza Praha HSK Slivenec A10:6
203. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Střížkov C10:2
203. 10. 2019 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Petrovice C10:4
203. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Start Praha B2:10
230. 09. 2019 19:15TJ Sokol Michle FAC Sparta Praha I10:8
310. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha ITTC Rebel C10:5
310. 10. 2019 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Michle F10:1
301. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ Sokol Žižkov C 
311. 10. 2019 19:15TJ Střížkov CTJ Malešice B1:10
310. 10. 2019 19:30SK Slivenec ATJ Lokomotiva Vršovice D10:6
309. 10. 2019 19:30TJ ABC Braník BTTC Elizza Praha H7:10
418. 10. 2019 19:00TTC Rebel CTTC Elizza Praha H 
417. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ ABC Braník B 
417. 10. 2019 18:45TJ Malešice BSK Slivenec A 
417. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Střížkov C 
414. 10. 2019 19:15TJ Sokol Michle FTJ Sokol Petrovice C4:10
417. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha ISK Start Praha B 
524. 10. 2019 19:15SK Start Praha BTTC Rebel C 
525. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice CAC Sparta Praha I 
525. 10. 2019 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Michle F 
522. 10. 2019 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Žižkov C 
523. 10. 2019 19:30TJ ABC Braník BTJ Malešice B 
521. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha HTJ Lokomotiva Vršovice D 
4. třída A muži
204. 10. 2019 18:30SK Slivenec BTJ AVIA Čakovice F10:8
202. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Kbely A10:4
229. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice DAC Sparta Praha J 
202. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETTC Praha C10:8
204. 10. 2019 19:20TJ Pankrác DSK Dolní Měcholupy B6:10
230. 09. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:0
308. 10. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ASK Slivenec B10:3
310. 10. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BVSK MFF UK Praha A10:0
310. 10. 2019 18:30TTC Praha CTJ Pankrác D10:6
308. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Nusle Praha E10:1
310. 10. 2019 18:00TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Petrovice D10:2
307. 10. 2019 19:15
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha 8 - Bohnice
TJ AVIA Čakovice FSlovan KST Bohnice G10:6
417. 10. 2019 19:30SK Slivenec BSlovan KST Bohnice G 
415. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ AVIA Čakovice F 
416. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Kbely A 
418. 10. 2019 19:20TJ Pankrác DAC Sparta Praha J 
414. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATTC Praha C 
415. 10. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ASK Dolní Měcholupy B 
524. 10. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BSK Slivenec B 
524. 10. 2019 18:30TTC Praha CTJ Sokol Suchdol - Sedlec A 
522. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha JVSK MFF UK Praha A 
524. 10. 2019 18:00TJ Sokol Kbely ATJ Pankrác D 
521. 10. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Nusle Praha E 
523. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Petrovice D 
4. třída B muži
202. 10. 2019 19:00TTC Klánovice DSF SKK El Niňo Praha J10:0
202. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ ABC Braník C9:9
201. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C8:10
202. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ Zelená Liška A10:8
201. 10. 2019 19:30SK OAZA Praha CTJ Lokomotiva Vršovice E9:9
230. 09. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HKK Konstruktiva Praha A3:10
307. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Klánovice D10:5
308. 10. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice EKK Konstruktiva Praha A8:10
307. 10. 2019 19:15TJ Zelená Liška ASK OAZA Praha C6:10
307. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Stodůlky D3:10
307. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Petrovice E10:1
307. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Praha - Břevnov A9:9
416. 10. 2019 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Praha - Břevnov A 
415. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ESF SKK El Niňo Praha J 
416. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ ABC Braník C 
416. 10. 2019 19:30SK OAZA Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
416. 10. 2019 19:00TJ Zelená Liška AKK Konstruktiva Praha A 
414. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Lokomotiva Vršovice E 
522. 10. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Klánovice D 
521. 10. 2019 19:15TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice H 
521. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CKK Konstruktiva Praha A 
521. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník CSK OAZA Praha C 
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Stodůlky D 
523. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Sokol Petrovice E 
5. třída A muži
204. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha KSlovan KST Bohnice I9:9
202. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATTC Rebel D5:10
202. 10. 2019 19:00SK Start Praha CPSK Olymp Praha C10:1
202. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Malešice D5:10
204. 10. 2019 19:15TJ Střížkov DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:1
201. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha KTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A4:10
309. 10. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATTC Elizza Praha K10:2
309. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSF SKK El Niňo Praha K10:7
310. 10. 2019 18:45TJ Malešice DTJ Střížkov D2:10
308. 10. 2019 19:30PSK Olymp Praha CTJ Sokol Nusle Praha F10:6
311. 10. 2019 18:00TTC Rebel DSK Start Praha C2:10
311. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Praha - Podolí A10:3
418. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Praha - Podolí A 
414. 10. 2019 19:00SK Start Praha CSlovan KST Bohnice I10:2
416. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTTC Rebel D 
418. 10. 2019 19:15TJ Střížkov DPSK Olymp Praha C 
414. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha KTJ Malešice D10:6
416. 10. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
523. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Elizza Praha K 
524. 10. 2019 18:45TJ Malešice DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 
522. 10. 2019 19:30PSK Olymp Praha CSF SKK El Niňo Praha K 
525. 10. 2019 18:00TTC Rebel DTJ Střížkov D 
525. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Nusle Praha F 
523. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ASK Start Praha C 
5. třída B muži
228. 10. 2019 00:00TTC Elizza Praha JTJ AVIA Čakovice G 
230. 09. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK SANK Běchovice A10:3
201. 10. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FSK Slivenec C10:2
204. 10. 2019 18:45KST Vršovice ATJ Zelená Liška B10:3
230. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha KSK OAZA Praha D8:10
204. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ESokol Nové Vysočany B10:8
308. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany BTTC Elizza Praha J10:5
308. 10. 2019 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Stodůlky E3:10
310. 10. 2019 19:00TJ Zelená Liška BAC Sparta Praha K4:10
307. 10. 2019 19:30SK Slivenec CKST Vršovice A2:10
308. 10. 2019 20:00
Sportovní 1380, P10
SK SANK Běchovice ATJ Lokomotiva Vršovice F7:10
328. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Běchovice II C 
418. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha JTJ Sokol Běchovice II C 
415. 10. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ AVIA Čakovice G 
418. 10. 2019 18:45KST Vršovice ASK SANK Běchovice A 
414. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha KSK Slivenec C 
418. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ETJ Zelená Liška B 
415. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany BSK OAZA Praha D 
522. 10. 2019 19:30SK OAZA Praha DTTC Elizza Praha J 
522. 10. 2019 19:00TJ Zelená Liška BSokol Nové Vysočany B 
524. 10. 2019 19:30SK Slivenec CTJ Sokol Stodůlky E 
525. 10. 2019 18:15SK SANK Běchovice AAC Sparta Praha K 
524. 10. 2019 19:00TJ AVIA Čakovice GKST Vršovice A 
521. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Lokomotiva Vršovice F 
6. třída A muži
125. 09. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BTTC Praha E5:10
125. 09. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BSK Slivenec D10:2
127. 09. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha LAC Sparta Praha L10:0
126. 09. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B10:3
126. 09. 2019 19:30TJ Slovan Svoboda ATTC Praha F10:4
202. 10. 2019 18:30TTC Praha ETTC Praha F10:8
202. 10. 2019 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Slovan Svoboda A10:5
204. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Žižkov D8:10
201. 10. 2019 19:30SK Slivenec DKK Konstruktiva Praha B1:10
202. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BTJ Sokol Praha - Podolí B3:10
309. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTTC Praha E10:4
309. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BKK Konstruktiva Praha B4:10
310. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha LSK Slivenec D10:0
310. 10. 2019 19:30TJ Slovan Svoboda AAC Sparta Praha L9:9
310. 10. 2019 18:30TTC Praha FTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B3:10
416. 10. 2019 18:30TTC Praha ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
418. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha LTTC Praha F 
418. 10. 2019 18:30SK Slivenec DTJ Sokol Žižkov D 
416. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BSF SKK El Niňo Praha L 
416. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BKK Konstruktiva Praha B 
524. 10. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Praha E 
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Praha - Podolí B 
524. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DVSK MFF UK Praha B 
524. 10. 2019 19:30TJ Slovan Svoboda ASK Slivenec D 
523. 10. 2019 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BAC Sparta Praha L 
6. třída B muži
204. 10. 2019 18:00TTC Rebel ETJ Sokol Stodůlky F1:10
201. 10. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Kbely B6:10
204. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany CSK Dolní Měcholupy C10:6
201. 10. 2019 19:00TJ Zelená Liška CKST Vršovice B10:3
203. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha D7:10
204. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Sokol Běchovice II D0:10wo
307. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Rebel E10:6
310. 10. 2019 18:30TTC Praha DSlovan KST Bohnice J10:0
311. 10. 2019 18:45KST Vršovice BTJ Lokomotiva Vršovice G10:3
311. 10. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Zelená Liška C10:5
308. 10. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BSokol Nové Vysočany C10:2
311. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky FTJ Sokol Suchdol - Sedlec B10:4
418. 10. 2019 18:00TTC Rebel ETJ Sokol Suchdol - Sedlec B 
418. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Stodůlky F 
415. 10. 2019 19:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Kbely B 
417. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSK Dolní Měcholupy C 
418. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JKST Vršovice B 
414. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Praha D6:10
524. 10. 2019 18:30TTC Praha DTTC Rebel E 
525. 10. 2019 18:45KST Vršovice BTJ Sokol Běchovice II D 
525. 10. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CSlovan KST Bohnice J 
522. 10. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Lokomotiva Vršovice G 
525. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky FTJ Zelená Liška C 
522. 10. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BSokol Nové Vysočany C 
7. třída A muži
204. 10. 2019 18:15SK SANK Běchovice BVSK MFF UK Praha C10:3
230. 09. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CTTC Elizza Praha L5:10
202. 10. 2019 19:00SK Start Praha DTTC Klánovice E0:10
202. 10. 2019 18:30TTC Praha ITJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C0:10
203. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník EAC Sparta Praha N10:7
203. 10. 2019 18:30TTC Praha HSF SKK El Niňo Praha N10:0
307. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha NSK SANK Běchovice B1:10
311. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha NTTC Praha H4:10
309. 10. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTJ ABC Braník E10:0wo
307. 10. 2019 19:00TTC Klánovice ETTC Praha I10:2
311. 10. 2019 18:00TTC Elizza Praha LSK Start Praha D10:1
307. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha CTJ Sokol Praha - Podolí C10:4
418. 10. 2019 18:15SK SANK Běchovice BTJ Sokol Praha - Podolí C 
416. 10. 2019 19:00SK Start Praha DVSK MFF UK Praha C 
416. 10. 2019 18:30TTC Praha ITTC Elizza Praha L 
417. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník ETTC Klánovice E 
417. 10. 2019 18:30TTC Praha HTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C 
414. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha NAC Sparta Praha N10:4
525. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha NSK SANK Běchovice B 
523. 10. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CSF SKK El Niňo Praha N 
521. 10. 2019 19:00TTC Klánovice ETTC Praha H 
525. 10. 2019 18:00TTC Elizza Praha LTJ ABC Braník E 
521. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha CTTC Praha I 
521. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CSK Start Praha D 
7. třída B muži
230. 09. 2019 19:00TJ ABC Braník DSlovan KST Bohnice K10:2
203. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha MKST OBO Praha A10:0
203. 10. 2019 18:45KK Konstruktiva Praha CAC Sparta Praha M3:10
204. 10. 2019 18:45KST Vršovice CTTC Praha G4:10
204. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSokol Nové Vysočany D10:1
204. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky GTJ Sokol Praha - Břevnov B10:6
309. 10. 2019 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BTJ ABC Braník D10:3
309. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Stodůlky G3:10
309. 10. 2019 18:30TTC Praha GTJ Sokol Nusle Praha G3:10
307. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha MKST Vršovice C10:7
309. 10. 2019 19:00KST OBO Praha AKK Konstruktiva Praha C10:4
311. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice KSF SKK El Niňo Praha M0:10
414. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník DSF SKK El Niňo Praha M7:10
417. 10. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha CSlovan KST Bohnice K 
418. 10. 2019 18:45KST Vršovice CKST OBO Praha A 
418. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha GAC Sparta Praha M 
418. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky GTTC Praha G 
416. 10. 2019 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BSokol Nové Vysočany D 
523. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany DTJ ABC Braník D 
523. 10. 2019 18:30TTC Praha GTJ Sokol Praha - Břevnov B 
521. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha MTJ Sokol Stodůlky G 
523. 10. 2019 19:00KST OBO Praha ATJ Sokol Nusle Praha G 
525. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice KKST Vršovice C 
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha MKK Konstruktiva Praha C 
Divize ženy
201. 10. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Sokol Stodůlky B
odloženo
230. 09. 2019 19:15TTC Elizza Praha CTTC Elizza Praha B2:8
201. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Rebel A4:6
230. 09. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha CTJ ABC Braník B
odloženo
204. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha D7:3
201. 10. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice BSlovan KST Bohnice C
odloženo
309. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ AVIA Čakovice C 
311. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ AVIA Čakovice B3:7
307. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník BTJ Sokol Nusle Praha A7:3
311. 10. 2019 18:00TTC Rebel ASF SKK El Niňo Praha C7:3
311. 10. 2019 18:00TTC Elizza Praha BTJ Lokomotiva Vršovice A7:3
311. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Elizza Praha C6:4
415. 10. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice CTTC Elizza Praha C 
415. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Stodůlky B 
417. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha CTTC Elizza Praha B 
418. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha ATTC Rebel A 
415. 10. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ ABC Braník B5:5
416. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha D 
525. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ AVIA Čakovice C 
521. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník BSlovan KST Bohnice C 
522. 10. 2019 18:30TTC Rebel ATJ AVIA Čakovice B 
525. 10. 2019 18:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Nusle Praha A 
525. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BSF SKK El Niňo Praha C 
521. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha CTJ Lokomotiva Vršovice A 
1. třída ženy
204. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha DVSK MFF UK Praha A3:7
203. 10. 2019 19:00TJ Košíře ATJ ABC Braník C5:5
203. 10. 2019 18:30TTC Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B3:7
230. 09. 2019 18:30TJ Zelená Liška BTJ Zelená Liška A0:10
201. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha EFC Přední Kopanina A7:3
202. 10. 2019 18:00TJ Slavoj Praha CTJ Lokomotiva Vršovice C7:3
309. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha D6:4
307. 10. 2019 19:00FC Přední Kopanina ATJ Slavoj Praha C0:10
309. 10. 2019 19:00TJ Zelená Liška AAC Sparta Praha E6:4
310. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Zelená Liška B9:1
311. 10. 2019 18:00TJ ABC Braník CTTC Praha A9:1
309. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Košíře A7:3
418. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha DTJ Košíře A 
417. 10. 2019 18:30TTC Praha AVSK MFF UK Praha A 
414. 10. 2019 18:00TJ Zelená Liška BTJ ABC Braník C 
415. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B 
416. 10. 2019 18:00TJ Slavoj Praha CTJ Zelená Liška A 
416. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CFC Přední Kopanina A 
521. 10. 2019 19:00FC Přední Kopanina ATTC Elizza Praha D 
524. 10. 2019 19:00TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice C 
524. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Slavoj Praha C 
525. 10. 2019 18:00TJ ABC Braník CAC Sparta Praha E 
523. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Zelená Liška B 
524. 10. 2019 19:00TJ Košíře ATTC Praha A 
608. 11. 2019 18:30TTC Elizza Praha DTTC Praha A 
604. 11. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTJ Košíře A 
605. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha EVSK MFF UK Praha A 
606. 11. 2019 18:00TJ Slavoj Praha CTJ ABC Braník C 
606. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Lokomotiva Vršovice B 
604. 11. 2019 19:00FC Přední Kopanina ATJ Zelená Liška A 
1. třída dorostenci
106. 10. 2019 09:00TTC Elizza Praha BTTC Elizza Praha A1:3
106. 10. 2019 09:00Slovan KST Bohnice AAC Sparta Praha A1:3
106. 10. 2019 09:00SK DDM Kotlářka Praha ASK DDM Kotlářka Praha B3:1
206. 10. 2019 10:00TTC Elizza Praha ASK DDM Kotlářka Praha B3:1
206. 10. 2019 10:00AC Sparta Praha ASK DDM Kotlářka Praha A0:3
206. 10. 2019 10:00TTC Elizza Praha BSlovan KST Bohnice A3:1
306. 10. 2019 11:00Slovan KST Bohnice ATTC Elizza Praha A0:3
306. 10. 2019 11:00SK DDM Kotlářka Praha ATTC Elizza Praha B3:0
306. 10. 2019 11:00SK DDM Kotlářka Praha BAC Sparta Praha A3:0
406. 10. 2019 12:00TTC Elizza Praha AAC Sparta Praha A1:3
406. 10. 2019 12:00TTC Elizza Praha BSK DDM Kotlářka Praha B0:3
406. 10. 2019 12:00Slovan KST Bohnice ASK DDM Kotlářka Praha A0:3
506. 10. 2019 13:00SK DDM Kotlářka Praha ATTC Elizza Praha A3:0
506. 10. 2019 13:00SK DDM Kotlářka Praha BSlovan KST Bohnice A3:0
506. 10. 2019 13:00AC Sparta Praha ATTC Elizza Praha B1:3
1. třída dorostenky
106. 10. 2019 09:00SK DDM Kotlářka PrahaTTC Elizza Praha
odloženo
106. 10. 2019 09:00AC Sparta Praha BAC Sparta Praha A0:3
206. 10. 2019 10:00TTC Elizza PrahaAC Sparta Praha B3:0
206. 10. 2019 10:00Slovan KST BohniceSK DDM Kotlářka Praha
odloženo
306. 10. 2019 11:00AC Sparta Praha BSlovan KST Bohnice0:3
306. 10. 2019 11:00AC Sparta Praha ATTC Elizza Praha2:3
406. 10. 2019 12:00Slovan KST BohniceAC Sparta Praha A0:3
406. 10. 2019 12:00SK DDM Kotlářka PrahaAC Sparta Praha B
odloženo
506. 10. 2019 13:00AC Sparta Praha ASK DDM Kotlářka Praha
odloženo
506. 10. 2019 13:00TTC Elizza PrahaSlovan KST Bohnice2:3
1. třída mladší žactvo
105. 10. 2019 09:00SK DDM Kotlářka Praha ASK DDM Kotlářka Praha B3:1
105. 10. 2019 09:00TTC Elizza Praha AAC Sparta Praha A0:3
105. 10. 2019 09:00TJ Slavoj Praha BTJ Slavoj Praha A2:3
205. 10. 2019 10:00SK DDM Kotlářka Praha BTJ Slavoj Praha A1:3
205. 10. 2019 10:00AC Sparta Praha ATJ Slavoj Praha B3:0
205. 10. 2019 10:00SK DDM Kotlářka Praha ATTC Elizza Praha A3:1
305. 10. 2019 11:00TTC Elizza Praha ASK DDM Kotlářka Praha B2:3
305. 10. 2019 11:00TJ Slavoj Praha BSK DDM Kotlářka Praha A0:3
305. 10. 2019 11:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha A1:3
405. 10. 2019 12:00SK DDM Kotlářka Praha BAC Sparta Praha A1:3
405. 10. 2019 12:00SK DDM Kotlářka Praha ATJ Slavoj Praha A3:2
405. 10. 2019 12:00TTC Elizza Praha ATJ Slavoj Praha B3:0
505. 10. 2019 13:00TJ Slavoj Praha BSK DDM Kotlářka Praha B0:3
505. 10. 2019 13:00TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha A3:2
505. 10. 2019 13:00AC Sparta Praha ASK DDM Kotlářka Praha A1:3

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy