Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1
104. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Pyšely A12:6
104. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DTJ Kavalier Sázava A3:15
104. 10. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Neveklov A8:10
102. 10. 2019 18:00Sokol Ostředek AKST Týnec nad Sázavou B12:6
116. 10. 2019 18:00TJ Sokol Votice ASokol Divišov A13:5
110. 10. 2019 19:00Sokol Netvořice ASDH Petroupim A13:5
211. 10. 2019 17:30Sokol Pyšely ASDH Petroupim A8:10
211. 10. 2019 18:45Sokol Divišov ASokol Netvořice A14:4
211. 10. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BTJ Sokol Votice A12:6
211. 10. 2019 18:30Sokol Neveklov ASokol Ostředek A10:8
211. 10. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Louňovice pod Blaníkem A12:6
211. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CStolní tenis Benešov D12:6
318. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Pyšely A11:7
318. 10. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem AStolní tenis Benešov C13:5
318. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek ATJ Kavalier Sázava A2:16
315. 11. 2019 18:00TJ Sokol Votice ASokol Neveklov A 
318. 10. 2019 18:00Sokol Netvořice AKST Týnec nad Sázavou B11:7
318. 10. 2019 18:00SDH Petroupim ASokol Divišov A13:5
425. 10. 2019 17:30Sokol Pyšely ASokol Divišov A
425. 10. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BSDH Petroupim A
425. 10. 2019 18:30Sokol Neveklov ASokol Netvořice A
425. 10. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava ATJ Sokol Votice A
425. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Ostředek A
425. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Louňovice pod Blaníkem A
501. 11. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Pyšely A
530. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek AStolní tenis Benešov D
501. 11. 2019 18:00TJ Sokol Votice AStolní tenis Benešov C
501. 11. 2019 18:00Sokol Netvořice ATJ Kavalier Sázava A
501. 11. 2019 18:00SDH Petroupim ASokol Neveklov A
501. 11. 2019 18:45Sokol Divišov AKST Týnec nad Sázavou B
Okresní přebor 2
104. 10. 2019 18:30SDH Olbramovice BKrusičany A10:8
104. 10. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BTJ Kavalier Sázava B7:11
104. 10. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASDH Olbramovice A12:6
104. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek BSokol Louňovice pod Blaníkem B12:6
109. 10. 2019 18:00Sokol Pyšely BTJ Slavoj Čerčany A8:10
104. 10. 2019 18:30SK MračStolní tenis Benešov E9:9
210. 10. 2019 18:30Krusičany AStolní tenis Benešov E10:8
211. 10. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany ASK Mrač13:5
211. 10. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSokol Pyšely B7:11
210. 10. 2019 18:30SDH Olbramovice ASokol Ostředek B11:7
211. 10. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BTJ Sokol Teplýšovice A11:7
211. 10. 2019 18:30SDH Olbramovice BTJ Slavoj Čerčany B9:9
318. 10. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BKrusičany A7:11
318. 10. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASDH Olbramovice B14:4
318. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek BTJ Kavalier Sázava B9:9
316. 10. 2019 18:00Sokol Pyšely BSDH Olbramovice A10:8
305. 11. 2019 18:30SK MračSokol Louňovice pod Blaníkem B 
318. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Slavoj Čerčany A5:13
424. 10. 2019 18:30Krusičany ATJ Slavoj Čerčany A
425. 10. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BStolní tenis Benešov E
424. 10. 2019 18:30SDH Olbramovice ASK Mrač
423. 10. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BSokol Pyšely B
425. 10. 2019 18:30SDH Olbramovice BSokol Ostředek B
425. 10. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BTJ Sokol Teplýšovice A
501. 11. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice AKrusičany A
501. 11. 2019 18:30Sokol Ostředek BTJ Slavoj Čerčany B
530. 10. 2019 18:00Sokol Pyšely BSDH Olbramovice B
501. 11. 2019 18:30SK MračTJ Kavalier Sázava B
501. 11. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ESDH Olbramovice A
501. 11. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany ASokol Louňovice pod Blaníkem B
Okresní přebor 3
211. 10. 2019 19:00Sokol Netvořice BSDH Petroupim B9:9
211. 10. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CSokol Heřmaničky13:5
210. 10. 2019 18:00SK Bystřice ASokol Neveklov B6:12
216. 10. 2019 17:30TJ Sokol Votice BTJ Úročnice Benešov, z.s.10:8
211. 10. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Divišov B5:13
318. 10. 2019 18:30Sokol Divišov BSokol Netvořice B10:8
318. 10. 2019 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.TATRAN Kamenný Přívoz A6:12
318. 10. 2019 18:30Sokol Neveklov BTJ Sokol Votice B6:12
318. 10. 2019 18:00Sokol HeřmaničkySK Bystřice A12:6
317. 10. 2019 18:00Krusičany BKST Týnec nad Sázavou C8:10
425. 10. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CSDH Petroupim B
424. 10. 2019 18:00SK Bystřice AKrusičany B
425. 10. 2019 17:30TJ Sokol Votice BSokol Heřmaničky
425. 10. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Neveklov B
425. 10. 2019 18:30Sokol Divišov BTJ Úročnice Benešov, z.s.
501. 11. 2019 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.Sokol Netvořice B
501. 11. 2019 18:30Sokol Neveklov BSokol Divišov B
501. 11. 2019 18:00Sokol HeřmaničkyTATRAN Kamenný Přívoz A
531. 10. 2019 18:00Krusičany BTJ Sokol Votice B
501. 11. 2019 18:00SDH Petroupim BSK Bystřice A
Okresní přebor 4
104. 10. 2019 18:00SDH Petroupim CSokol Netvořice C5:13
104. 10. 2019 18:30Sokol Divišov CTJ Sokol Votice C18:0
104. 10. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Ostředek C3:15
103. 10. 2019 18:00SK Bystřice BTJ Sokol Nesvačily A3:15
123. 10. 2019 18:00Sokol Pyšely CSDH Olbramovice C 
211. 10. 2019 17:30Sokol Netvořice CSDH Olbramovice C12:6
210. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily ASHD Smilkov A12:6
209. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek CSK Bystřice B16:2
215. 10. 2019 17:30TJ Sokol Votice CTJ Sokol Teplýšovice B13:5
211. 10. 2019 18:00SDH Petroupim CSokol Divišov C3:15
316. 10. 2019 18:30Sokol Divišov CSokol Netvořice C14:4
318. 10. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSDH Petroupim C5:13
323. 10. 2019 18:00SK Bystřice BTJ Sokol Votice C 
318. 10. 2019 18:00SHD Smilkov ASokol Ostředek C15:3
318. 10. 2019 17:30Sokol Pyšely CTJ Sokol Nesvačily A11:7
424. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily ASDH Olbramovice C
425. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek CSokol Pyšely C
425. 10. 2019 17:30TJ Sokol Votice CSHD Smilkov A
425. 10. 2019 18:00SDH Petroupim CSK Bystřice B
425. 10. 2019 18:30Sokol Divišov CTJ Sokol Teplýšovice B
501. 11. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Netvořice C
531. 10. 2019 18:00SK Bystřice BSokol Divišov C
501. 11. 2019 18:00SHD Smilkov ASDH Petroupim C
501. 11. 2019 17:30Sokol Pyšely CTJ Sokol Votice C
501. 11. 2019 18:30SDH Olbramovice CSokol Ostředek C
Okresní přebor 5
211. 10. 2019 18:00SK Bystřice CTATRAN Kamenný Přívoz B6:12
211. 10. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CSokol Netvořice D8:10
211. 10. 2019 18:00SHD Smilkov BTJ Sokol Nesvačily B14:4
211. 10. 2019 18:00SDH Petroupim DTJ Slavoj Čerčany C6:12
318. 10. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CSK Bystřice C9:9
317. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSDH Petroupim D11:7
317. 10. 2019 18:00Sokol Netvořice DSokol Ostředek D12:6
318. 10. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Divišov D10:8
425. 10. 2019 18:00SK Bystřice CSokol Divišov D
425. 10. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CTATRAN Kamenný Přívoz B
425. 10. 2019 18:00SHD Smilkov BSokol Netvořice D
425. 10. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CTJ Sokol Nesvačily B
531. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSK Bystřice C
531. 10. 2019 18:00Sokol Netvořice DSDH Petroupim D
501. 11. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Ostředek D
501. 11. 2019 18:00Sokol Divišov DSokol Louňovice pod Blaníkem C
Regionální přebor žactva
216. 11. 2019 09:00
Herna Netvořice
Sokol Netvořice ESKST Vlašim B 
216. 11. 2019 09:00
Herna Netvořice
SKST Vlašim BStolní tenis Benešov F 
216. 11. 2019 09:00
Herna Netvořice
Stolní tenis Benešov FSokol Netvořice E 
202. 11. 2019 09:00
Herna Votice
SK Bystřice DSokol Ostředek E 
202. 11. 2019 09:00
Herna Votice
Sokol Ostředek ETJ Sokol Votice D 
202. 11. 2019 09:00
Herna Votice
SK Bystřice DTJ Sokol Votice D 
216. 11. 2019 09:00
Herna Bystřice
SK Bystřice ESokol Divišov E 
216. 11. 2019 09:00
Herna Bystřice
Sokol Divišov ETJ Tatran Sedlčany E 
216. 11. 2019 09:00
Herna Bystřice
SK Bystřice ETJ Tatran Sedlčany E 
216. 11. 2019 09:00
Herna Petroupim
SDH Petroupim DSKST Vlašim C 
216. 11. 2019 09:00
Herna Petroupim
SKST Vlašim CTJ Tatran Sedlčany F 
216. 11. 2019 09:00
Herna Petroupim
SDH Petroupim DTJ Tatran Sedlčany F 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy