Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
101. 10. 2019 18:15TTC Brandýs ESpartak Čelákovice B8:10
101. 10. 2019 19:15Sokol Líbeznice AAero Odolena Voda D10:8
103. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda BTTC Říčany D12:6
104. 10. 2019 19:15SKST Úvaly ATTC Říčany C11:7
104. 10. 2019 19:00TJ MnichoviceSokol Velké Popovice B6:12
211. 10. 2019 18:30TTC Říčany CTJ Mnichovice15:3
211. 10. 2019 18:30TTC Říčany DSKST Úvaly A5:13
210. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda DAero Odolena Voda B10:8
211. 10. 2019 19:00Spartak Čelákovice BSokol Líbeznice A13:5
208. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda CTTC Brandýs E7:11
315. 10. 2019 19:15Sokol Líbeznice AAero Odolena Voda C17:1
317. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda BSpartak Čelákovice B 
318. 10. 2019 19:15SKST Úvaly AAero Odolena Voda D 
318. 10. 2019 19:00TJ MnichoviceTTC Říčany D 
314. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice BTTC Říčany C14:4
425. 10. 2019 18:30TTC Říčany DSokol Velké Popovice B 
424. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda DTJ Mnichovice 
425. 10. 2019 19:00Spartak Čelákovice BSKST Úvaly A 
422. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda CAero Odolena Voda B 
422. 10. 2019 18:15TTC Brandýs ESokol Líbeznice A 
531. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda BTTC Brandýs E 
501. 11. 2019 19:15SKST Úvaly AAero Odolena Voda C 
501. 11. 2019 19:00TJ MnichoviceSpartak Čelákovice B 
528. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice BAero Odolena Voda D 
501. 11. 2019 18:30TTC Říčany CTTC Říčany D 
Okresní přebor 2.třídy
130. 09. 2019 18:30Sokol Velké Popovice CSokol Nehvizdy A16:2
102. 10. 2019 18:30TTC Říčany ESpartak Čelákovice C11:7
zápis
103. 10. 2019 19:45Sokol Líbeznice CSokol Mratín9:9
101. 10. 2019 19:15SKST Úvaly BSokol Líbeznice B5:13
130. 09. 2019 19:30Slavoj VeleňTTC Brandýs F13:5
103. 10. 2019 19:30Sokol Přezletice BJizera Káraný A9:9
208. 10. 2019 18:30Sokol Nehvizdy AJizera Káraný A5:13
208. 10. 2019 18:15TTC Brandýs FSokol Přezletice B4:14
210. 10. 2019 19:45Sokol Líbeznice BSlavoj Veleň8:10
210. 10. 2019 19:15Sokol MratínSKST Úvaly B16:2
208. 10. 2019 19:15Spartak Čelákovice CSokol Líbeznice C5:13
207. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice CTTC Říčany E13:5
316. 10. 2019 18:30TTC Říčany ESokol Nehvizdy A 
317. 10. 2019 19:45Sokol Líbeznice CSokol Velké Popovice C 
315. 10. 2019 19:15SKST Úvaly BSpartak Čelákovice C3:15
314. 10. 2019 19:30Slavoj VeleňSokol Mratín10:8
317. 10. 2019 19:30Sokol Přezletice BSokol Líbeznice B 
315. 10. 2019 20:00Jizera Káraný ATTC Brandýs F11:7
422. 10. 2019 18:30Sokol Nehvizdy ATTC Brandýs F 
424. 10. 2019 19:45Sokol Líbeznice BJizera Káraný A 
424. 10. 2019 19:15Sokol MratínSokol Přezletice B 
422. 10. 2019 19:15Spartak Čelákovice CSlavoj Veleň 
421. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice CSKST Úvaly B 
423. 10. 2019 18:30TTC Říčany ESokol Líbeznice C 
531. 10. 2019 19:45Sokol Líbeznice CSokol Nehvizdy A 
529. 10. 2019 19:15SKST Úvaly BTTC Říčany E 
528. 10. 2019 19:30Slavoj VeleňSokol Velké Popovice C 
531. 10. 2019 19:30Sokol Přezletice BSpartak Čelákovice C 
502. 11. 2019 10:00Jizera Káraný ASokol Mratín 
529. 10. 2019 18:15TTC Brandýs FSokol Líbeznice B 
Okresní přebor 3.třídy
105. 10. 2019 10:00Jizera Káraný BSokol Přezletice C6:12
104. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice DSKST Úvaly D11:7
104. 10. 2019 19:00ASK Stará BoleslavSKST Úvaly C13:5
102. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice DSokol Líbeznice D2:16
101. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice ETTC Říčany F12:6
101. 10. 2019 18:30Sokol Nehvizdy BAero Odolena Voda E12:6
210. 10. 2019 19:30Sokol Přezletice CAero Odolena Voda E13:5
209. 10. 2019 18:30TTC Říčany FSokol Nehvizdy B5:13
208. 10. 2019 19:15Sokol Líbeznice DSpartak Čelákovice E17:1
208. 10. 2019 19:15SKST Úvaly CSpartak Čelákovice D12:6
211. 10. 2019 19:15SKST Úvaly DASK Stará Boleslav7:11
212. 10. 2019 10:00Jizera Káraný BSokol Velké Popovice D7:11
318. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice DSokol Přezletice C 
318. 10. 2019 19:00ASK Stará BoleslavJizera Káraný B 
316. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice DSKST Úvaly D6:12
315. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice ESKST Úvaly C2:16
315. 10. 2019 18:30Sokol Nehvizdy BSokol Líbeznice D6:12
315. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda ETTC Říčany F8:10
424. 10. 2019 19:30Sokol Přezletice CTTC Říčany F 
422. 10. 2019 19:15Sokol Líbeznice DAero Odolena Voda E 
422. 10. 2019 19:15SKST Úvaly CSokol Nehvizdy B 
425. 10. 2019 19:15SKST Úvaly DSpartak Čelákovice E 
426. 10. 2019 10:00Jizera Káraný BSpartak Čelákovice D 
425. 10. 2019 18:30Sokol Velké Popovice DASK Stará Boleslav 
501. 11. 2019 19:00ASK Stará BoleslavSokol Přezletice C 
530. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice DSokol Velké Popovice D 
529. 10. 2019 18:30Spartak Čelákovice EJizera Káraný B 
529. 10. 2019 18:30Sokol Nehvizdy BSKST Úvaly D 
529. 10. 2019 18:30Aero Odolena Voda ESKST Úvaly C 
530. 10. 2019 18:30TTC Říčany FSokol Líbeznice D 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy