Výsledky
Regionální přebor 3
102. 10. 2013 09:00Sk Skořenice ATJ Sokol Sudslava C9:9
105. 10. 2013 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Zálší B10:0
105. 10. 2013 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Lanškroun C5:10
105. 10. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Nekoř A4:10
105. 10. 2013 09:00Orel Orlice CTJ Sokol Libchavy B10:3
105. 10. 2013 09:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:4
219. 10. 2013 09:00TJ Lanškroun DTJ Jiskra Králíky C10:3
219. 10. 2013 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Nekoř A9:9
220. 10. 2013 09:00Orel Orlice CTJ Sokol Tatenice A3:10
220. 10. 2013 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Lanškroun C9:9
220. 10. 2013 09:00Sk Skořenice ATJ Zálší B10:5
220. 10. 2013 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Řetová B1:10
319. 10. 2013 13:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Nekoř A9:9
319. 10. 2013 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Jiskra Králíky C10:1
320. 10. 2013 13:00Orel Orlice CTJ Lanškroun C3:10
320. 10. 2013 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Tatenice A5:10
320. 10. 2013 13:00Sk Skořenice ATJ Sokol Řetová B4:10
320. 10. 2013 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Zálší B6:10
402. 11. 2013 09:00TJ Zálší BTJ Lanškroun D10:8
402. 11. 2013 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:4
402. 11. 2013 09:00TJ Sokol Tatenice ASk Skořenice A10:3
402. 11. 2013 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Sudslava C10:3
402. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky COrel Orlice C8:10
402. 11. 2013 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Libchavy B10:7
502. 11. 2013 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Dolní Dobrouč A3:10
502. 11. 2013 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Lanškroun D9:9
502. 11. 2013 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Sudslava C10:5
502. 11. 2013 13:00TJ Lanškroun CSk Skořenice A10:2
502. 11. 2013 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Libchavy B5:10
502. 11. 2013 13:00TJ Sokol Nekoř AOrel Orlice C10:6
616. 11. 2013 09:00TJ Lanškroun DOrel Orlice C10:8
616. 11. 2013 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Libchavy B6:10
617. 11. 2013 09:00Sk Skořenice ATJ Jiskra Králíky C10:1
617. 11. 2013 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Nekoř A3:10
617. 11. 2013 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Tatenice A4:10
617. 11. 2013 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Lanškroun C7:10
716. 11. 2013 13:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Libchavy B8:10
716. 11. 2013 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč AOrel Orlice C10:6
717. 11. 2013 13:00Sk Skořenice ATJ Sokol Nekoř A10:8
717. 11. 2013 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Jiskra Králíky C10:3
717. 11. 2013 13:00TJ Zálší BTJ Lanškroun C1:10
717. 11. 2013 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Tatenice A7:10
830. 11. 2013 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Lanškroun D9:9
830. 11. 2013 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:3
830. 11. 2013 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Zálší B10:7
830. 11. 2013 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Řetová B4:10
830. 11. 2013 09:00Orel Orlice CSk Skořenice A4:10
830. 11. 2013 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Sudslava C9:9
930. 11. 2013 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Dolní Dobrouč A10:2
925. 09. 2013 13:00TJ Lanškroun CTJ Lanškroun D10:0
930. 11. 2013 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Řetová B1:10
930. 11. 2013 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Zálší B7:10
930. 11. 2013 13:00Orel Orlice CTJ Sokol Sudslava C10:5
930. 11. 2013 13:00TJ Sokol Libchavy BSk Skořenice A10:3
1014. 12. 2013 09:00Sk Skořenice ATJ Lanškroun D8:10
1014. 12. 2013 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Dolní Dobrouč A9:9
1015. 12. 2013 09:00TJ Zálší BOrel Orlice C4:10
1015. 12. 2013 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Libchavy B10:4
1014. 12. 2013 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Jiskra Králíky C10:2
1014. 12. 2013 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Nekoř A10:8
1114. 12. 2013 13:00Sk Skořenice ATJ Sokol Dolní Dobrouč A8:10
1114. 12. 2013 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Lanškroun D5:10
1115. 12. 2013 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Libchavy B10:5
1115. 12. 2013 13:00TJ Sokol Řetová BOrel Orlice C10:4
1114. 12. 2013 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Nekoř A10:7
1114. 12. 2013 13:00TJ Lanškroun CTJ Jiskra Králíky C10:0
1218. 01. 2014 03:00TJ Sokol Sudslava CSk Skořenice A10:0
1218. 01. 2014 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Řetová B7:10
1218. 01. 2014 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Tatenice A10:3
1218. 01. 2014 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Jiskra Králíky C10:0
1218. 01. 2014 09:00TJ Sokol Libchavy BOrel Orlice C10:4
1218. 01. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Lanškroun D9:9
1301. 02. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Lanškroun D10:8
1301. 02. 2014 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Dolní Dobrouč A10:6
1301. 02. 2014 09:00TJ Sokol Tatenice AOrel Orlice C7:10
1301. 02. 2014 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Libchavy B10:0
1301. 02. 2014 09:00TJ Zálší BSk Skořenice A6:10
1301. 02. 2014 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Sudslava C10:1
1401. 02. 2014 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Lanškroun D6:10
1401. 02. 2014 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Dolní Dobrouč A5:10
1401. 02. 2014 13:00TJ Lanškroun COrel Orlice C10:8
1401. 02. 2014 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Libchavy B10:7
1401. 02. 2014 13:00TJ Sokol Řetová BSk Skořenice A10:4
1401. 02. 2014 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Sudslava C10:3
1515. 02. 2014 09:00TJ Lanškroun DTJ Zálší B10:8
1515. 02. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Řetová B7:10
1515. 02. 2014 09:00Sk Skořenice ATJ Sokol Tatenice A10:8
1515. 02. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Lanškroun C1:10
1516. 02. 2014 09:00Orel Orlice CTJ Jiskra Králíky C10:2
1516. 02. 2014 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Nekoř A8:10
1615. 02. 2014 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Zálší B5:10
1615. 02. 2014 13:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Řetová B9:9
1615. 02. 2014 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Tatenice A10:8
1615. 02. 2014 13:00Sk Skořenice ATJ Lanškroun C1:10
1616. 02. 2014 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Jiskra Králíky C10:0
1616. 02. 2014 13:00Orel Orlice CTJ Sokol Nekoř A10:5
1701. 03. 2014 09:00Orel Orlice CTJ Lanškroun D3:10
1701. 03. 2014 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Dolní Dobrouč A10:6
1701. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky CSk Skořenice A3:10
1701. 03. 2014 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Sudslava C9:9
1701. 03. 2014 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Zálší B10:4
1701. 03. 2014 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Řetová B10:5
1801. 03. 2014 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Lanškroun D9:9
1801. 03. 2014 13:00Orel Orlice CTJ Sokol Dolní Dobrouč A9:9
1801. 03. 2014 13:00TJ Sokol Nekoř ASk Skořenice A9:9
1801. 03. 2014 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Sudslava C9:9
1801. 03. 2014 13:00TJ Lanškroun CTJ Zálší B10:5
1801. 03. 2014 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Řetová B10:3
1915. 03. 2014 09:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Tatenice A7:10
1915. 03. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Lanškroun C5:10
1915. 03. 2014 09:00TJ Zálší BTJ Jiskra Králíky C10:1
1915. 03. 2014 09:00TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Nekoř A10:7
1915. 03. 2014 09:00Sk Skořenice AOrel Orlice C10:3
1915. 03. 2014 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Libchavy B10:8
2015. 03. 2014 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Tatenice A10:2
2027. 09. 2013 13:00TJ Lanškroun DTJ Lanškroun C5:10
2015. 03. 2014 13:00TJ Sokol Řetová BTJ Jiskra Králíky C10:2
2015. 03. 2014 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Nekoř A10:1
2015. 03. 2014 13:00TJ Sokol Sudslava COrel Orlice C6:10
2015. 03. 2014 13:00Sk Skořenice ATJ Sokol Libchavy B10:4
2129. 03. 2014 09:00TJ Lanškroun DSk Skořenice A10:3
2129. 03. 2014 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Sudslava C10:7
2129. 03. 2014 09:00Orel Orlice CTJ Zálší B10:5
2129. 03. 2014 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Řetová B7:10
2129. 03. 2014 09:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Tatenice A5:10
2129. 03. 2014 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Lanškroun C9:9
2229. 03. 2014 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ASk Skořenice A3:10
2229. 03. 2014 13:30TJ Lanškroun DTJ Sokol Sudslava C10:3
2229. 03. 2014 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Zálší B10:3
2229. 03. 2014 13:00Orel Orlice CTJ Sokol Řetová B9:9
2229. 03. 2014 13:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Tatenice A8:10
2229. 03. 2014 13:00TJ Jiskra Králíky CTJ Lanškroun C5:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS