Výsledky
Krajská soutěž I.třídy
112. 10. 2013 10:00TJ Odry ASKST Český Těšín A5:10
112. 10. 2013 17:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Lískovec A10:6
112. 10. 2013 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Klimkovice A4:10
112. 10. 2013 17:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Hrabůvka A10:0
112. 10. 2013 17:00TTC Bolatice ATTC Siko Orlová D10:7
112. 10. 2013 15:00TJ Sokol Kateřinky ABSK Malenovice A10:7
213. 10. 2013 10:00TJ Odry ATJ Sokol Lískovec A7:10
213. 10. 2013 10:00TJ Frenštát p. R. ASKST Český Těšín A10:2
213. 10. 2013 10:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Hrabůvka A2:10
213. 10. 2013 10:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Klimkovice A10:7
213. 10. 2013 10:00TTC Bolatice ABSK Malenovice A6:10
213. 10. 2013 14:00TJ Sokol Kateřinky ATTC Siko Orlová D9:9
326. 10. 2013 17:30TTC Siko Orlová DTJ Odry A10:7
326. 10. 2013 17:00BSK Malenovice ATJ Frenštát p. R. A3:10
325. 10. 2013 19:30TJ Sokol Klimkovice ATTC Bolatice A9:9
326. 10. 2013 17:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Sokol Kateřinky A3:10
326. 10. 2013 17:00SKST Český Těšín ATJ Sokol Brušperk B10:1
326. 10. 2013 17:00TJ Sokol Lískovec ATJ Ostrava KST D10:8
427. 10. 2013 12:30TTC Siko Orlová DTJ Frenštát p. R. A6:10
427. 10. 2013 11:00BSK Malenovice ATJ Odry A10:5
427. 10. 2013 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Kateřinky A7:10
423. 10. 2013 18:30TJ Sokol Hrabůvka ATTC Bolatice A2:10
427. 10. 2013 12:00SKST Český Těšín ATJ Ostrava KST D7:10
427. 10. 2013 10:00TJ Sokol Lískovec ATJ Sokol Brušperk B10:3
509. 11. 2013 10:00TJ Odry ATJ Sokol Brušperk B10:1
509. 11. 2013 17:00TJ Frenštát p. R. ATJ Ostrava KST D7:10
509. 11. 2013 17:00TTC Bolatice ASKST Český Těšín A10:2
509. 11. 2013 17:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Lískovec A10:6
509. 11. 2013 17:30TTC Siko Orlová DTJ Sokol Klimkovice A10:5
509. 11. 2013 17:00BSK Malenovice ATJ Sokol Hrabůvka A10:3
610. 11. 2013 10:00TJ Odry ATJ Ostrava KST D8:10
610. 11. 2013 10:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Brušperk B10:0
610. 11. 2013 10:00TTC Bolatice ATJ Sokol Lískovec A10:3
610. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kateřinky ASKST Český Těšín A10:5
610. 11. 2013 12:30TTC Siko Orlová DTJ Sokol Hrabůvka A10:4
610. 11. 2013 11:00BSK Malenovice ATJ Sokol Klimkovice A10:8
723. 11. 2013 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Odry A5:10
723. 11. 2013 17:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Frenštát p. R. A3:10
719. 11. 2013 17:00SKST Český Těšín ATTC Siko Orlová D10:0
723. 11. 2013 17:00TJ Sokol Lískovec ABSK Malenovice A10:8
723. 11. 2013 17:00TJ Sokol Brušperk BTTC Bolatice A3:10
723. 11. 2013 10:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Kateřinky A10:0
824. 11. 2013 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Frenštát p. R. A6:10
824. 11. 2013 10:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Odry A2:10
824. 11. 2013 12:00SKST Český Těšín ABSK Malenovice A5:10
824. 11. 2013 10:00TJ Sokol Lískovec ATTC Siko Orlová D10:7
824. 11. 2013 10:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Kateřinky A4:10
824. 11. 2013 10:00TJ Ostrava KST DTTC Bolatice A7:10
907. 12. 2013 17:00TTC Bolatice ATJ Odry A10:2
907. 12. 2013 17:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Frenštát p. R. A9:9
907. 12. 2013 17:30TTC Siko Orlová DTJ Sokol Brušperk B10:8
907. 12. 2013 17:00BSK Malenovice ATJ Ostrava KST D6:10
907. 12. 2013 10:00TJ Sokol Klimkovice ASKST Český Těšín A7:10
907. 12. 2013 17:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Sokol Lískovec A2:10
1008. 12. 2013 10:00TTC Bolatice ATJ Frenštát p. R. A10:8
1008. 12. 2013 10:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Odry A10:4
1008. 12. 2013 12:30TTC Siko Orlová DTJ Ostrava KST D10:8
1008. 12. 2013 11:00BSK Malenovice ATJ Sokol Brušperk B10:3
1008. 12. 2013 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Lískovec A5:10
1008. 12. 2013 10:00TJ Sokol Hrabůvka ASKST Český Těšín A6:10
1121. 12. 2013 17:00TTC Bolatice ATJ Sokol Kateřinky A10:2
1121. 12. 2013 17:30TTC Siko Orlová DBSK Malenovice A10:8
1118. 12. 2013 18:30TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Hrabůvka A10:2
1117. 12. 2013 17:00SKST Český Těšín ATJ Sokol Lískovec A10:7
1121. 12. 2013 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Ostrava KST D3:10
1121. 12. 2013 10:00TJ Odry ATJ Frenštát p. R. A6:10
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Kateřinky ATTC Bolatice A6:10
1211. 01. 2014 17:00BSK Malenovice ATTC Siko Orlová D10:2
1211. 01. 2014 17:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Sokol Klimkovice A6:10
1210. 01. 2014 17:00TJ Sokol Lískovec ASKST Český Těšín A8:10
1211. 01. 2014 15:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Brušperk B10:1
1211. 01. 2014 17:00TJ Frenštát p. R. ATJ Odry A10:6
1325. 01. 2014 17:00SKST Český Těšín ATJ Odry A10:8
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Lískovec ATJ Frenštát p. R. A6:10
1325. 01. 2014 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Sokol Brušperk B10:3
1325. 01. 2014 17:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Ostrava KST D2:10
1325. 01. 2014 17:30TTC Siko Orlová DTTC Bolatice A3:10
1325. 01. 2014 17:00BSK Malenovice ATJ Sokol Kateřinky A10:6
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Lískovec ATJ Odry A7:10
1426. 01. 2014 12:00SKST Český Těšín ATJ Frenštát p. R. A8:10
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Hrabůvka ATJ Sokol Brušperk B10:2
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Klimkovice ATJ Ostrava KST D10:5
1426. 01. 2014 10:00BSK Malenovice ATTC Bolatice A10:8
1426. 01. 2014 12:30TTC Siko Orlová DTJ Sokol Kateřinky A10:2
1508. 02. 2014 10:00TJ Odry ATTC Siko Orlová D10:1
1508. 02. 2014 17:00TJ Frenštát p. R. ABSK Malenovice A5:10
1508. 02. 2014 10:00TTC Bolatice ATJ Sokol Klimkovice A10:2
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Hrabůvka A10:2
1508. 02. 2014 17:00TJ Sokol Brušperk BSKST Český Těšín A1:10
1508. 02. 2014 17:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Lískovec A9:9
1609. 02. 2014 10:00TJ Frenštát p. R. ATTC Siko Orlová D10:4
1609. 02. 2014 10:00TJ Odry ABSK Malenovice A6:10
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Klimkovice A10:8
1609. 02. 2014 10:00TTC Bolatice ATJ Sokol Hrabůvka A10:2
1609. 02. 2014 10:00TJ Ostrava KST DSKST Český Těšín A10:3
1609. 02. 2014 10:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Lískovec A0:10
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Odry A0:10
1701. 03. 2014 16:00
kolize s 2. a 3.ligou
TJ Ostrava KST DTJ Frenštát p. R. A5:10
1722. 02. 2014 10:00SKST Český Těšín ATTC Bolatice A5:10
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Lískovec ATJ Sokol Kateřinky A10:8
1722. 02. 2014 10:00TJ Sokol Klimkovice ATTC Siko Orlová D10:0
1722. 02. 2014 17:00TJ Sokol Hrabůvka ABSK Malenovice A6:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Ostrava KST DTJ Odry A9:9
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Brušperk BTJ Frenštát p. R. A0:10
1818. 02. 2014 18:00TJ Sokol Lískovec ATTC Bolatice A4:10
1823. 02. 2014 12:00SKST Český Těšín ATJ Sokol Kateřinky A9:9
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Hrabůvka ATTC Siko Orlová D2:10
1823. 02. 2014 10:00TJ Sokol Klimkovice ABSK Malenovice A10:8
1908. 03. 2014 10:00TJ Odry ATJ Sokol Klimkovice A10:6
1908. 03. 2014 10:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Hrabůvka A10:1
1907. 03. 2014 17:00TTC Siko Orlová DSKST Český Těšín A10:5
1908. 03. 2014 17:00BSK Malenovice ATJ Sokol Lískovec A10:6
1907. 03. 2014 17:00TTC Bolatice ATJ Sokol Brušperk B10:1
1908. 03. 2014 17:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Ostrava KST D10:1
2009. 03. 2014 10:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Klimkovice A10:8
2009. 03. 2014 10:00TJ Odry ATJ Sokol Hrabůvka A10:0
2009. 03. 2014 11:00BSK Malenovice ASKST Český Těšín A9:9
2009. 03. 2014 12:30TTC Siko Orlová DTJ Sokol Lískovec A10:8
2009. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kateřinky ATJ Sokol Brušperk B10:0
2009. 03. 2014 10:00TTC Bolatice ATJ Ostrava KST D10:5
2122. 03. 2014 10:00TJ Odry ATTC Bolatice A4:10
2122. 03. 2014 17:00TJ Frenštát p. R. ATJ Sokol Kateřinky A10:3
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Brušperk BTTC Siko Orlová D1:10
2122. 03. 2014 10:00TJ Ostrava KST DBSK Malenovice A10:7
2122. 03. 2014 17:00SKST Český Těšín ATJ Sokol Klimkovice A10:5
2122. 03. 2014 17:00TJ Sokol Lískovec ATJ Sokol Hrabůvka A10:1
2223. 03. 2014 10:00TJ Frenštát p. R. ATTC Bolatice A10:8
2223. 03. 2014 10:00TJ Odry ATJ Sokol Kateřinky A8:10
2217. 03. 2014 18:00TJ Ostrava KST DTTC Siko Orlová D9:9
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Brušperk BBSK Malenovice A1:10
2223. 03. 2014 10:00TJ Sokol Lískovec ATJ Sokol Klimkovice A9:9
2223. 03. 2014 12:00SKST Český Těšín ATJ Sokol Hrabůvka A10:0

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS