Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP II. třídy
127. 09. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Jevišovka A5:13
129. 09. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Boleradice A13:5
129. 09. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BMSK Břeclav B15:3
127. 09. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Perná A10:8
127. 09. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Kobylí D8:10
127. 09. 2013 18:30Moravan Lednice BOrel Šitbořice A6:12
206. 10. 2013 10:00TJ Jevišovka AOrel Šitbořice A12:6
206. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DMoravan Lednice B16:2
206. 10. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Němčičky B12:6
204. 10. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Hostěrádky A5:13
206. 10. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Velké Němčice B9:9
204. 10. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Brumovice A11:7
313. 10. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Jevišovka A8:10
313. 10. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Vranovice C11:7
311. 10. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Boleradice A10:8
311. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BMSK Břeclav B12:6
311. 10. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Perná A7:11
311. 10. 2013 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí D9:9
420. 10. 2013 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Kobylí D15:3
420. 10. 2013 09:30TJ Sokol Perná AOrel Šitbořice A11:7
418. 10. 2013 17:00MSK Břeclav BMoravan Lednice B5:13
420. 10. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Němčičky B9:9
418. 10. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Velké Hostěrádky A8:10
420. 10. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Velké Němčice B13:5
527. 10. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Jevišovka A6:12
525. 10. 2013 18:30
orlovna Moutnice
TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Brumovice A10:8
525. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Vranovice C11:7
525. 10. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Boleradice A3:15
525. 10. 2013 17:30Orel Šitbořice AMSK Břeclav B10:8
527. 10. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Perná A1:17
603. 11. 2013 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Perná A11:7
601. 11. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Kobylí D1:17
603. 11. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice AOrel Šitbořice A12:6
601. 11. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CMoravan Lednice B11:7
603. 11. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Němčičky B11:7
603. 11. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A13:5
708. 11. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Jevišovka A4:14
708. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Velké Němčice B14:4
708. 11. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Brumovice A9:9
708. 11. 2013 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Vranovice C6:12
710. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Boleradice A18:0wo
710. 11. 2013 09:30TJ Sokol Perná AMSK Břeclav B14:4
817. 11. 2013 10:00TJ Jevišovka AMSK Břeclav B16:2
817. 11. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Perná A7:11
815. 11. 2013 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Kobylí D14:4
817. 11. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice AOrel Šitbořice A12:6
817. 11. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BMoravan Lednice B11:7
815. 11. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Němčičky B9:9
922. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Jevišovka A8:10
922. 11. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A5:13
922. 11. 2013 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Velké Němčice B10:8
924. 11. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Brumovice A6:12
924. 11. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Vranovice C13:5
922. 11. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Boleradice A4:14
1001. 12. 2013 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Boleradice A12:6
1001. 12. 2013 09:30TJ Sokol Vranovice CMSK Břeclav B14:4
1001. 12. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná A11:7
1027. 11. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Kobylí D7:11
1029. 11. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AOrel Šitbořice A11:7
1029. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BMoravan Lednice B14:4
1106. 12. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Jevišovka A1:17
1106. 12. 2013 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Němčičky B7:11
1108. 12. 2013 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Velké Hostěrádky A10:8
1108. 12. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Němčice B10:8
1106. 12. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Brumovice A4:14
1108. 12. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Vranovice C14:4
1205. 01. 2014 17:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Vranovice C15:3
1212. 01. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Brumovice A10:8
1210. 01. 2014 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Němčice B6:12
1212. 01. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Hostěrádky A13:5
1214. 01. 2014 18:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Němčičky B3:15
1210. 01. 2014 18:30Orel Šitbořice AMoravan Lednice B7:11
1317. 01. 2014 18:30Orel Šitbořice ATJ Jevišovka A2:16
1317. 01. 2014 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Kobylí D9:9
1317. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Perná A11:7
1329. 01. 2014 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMSK Břeclav B9:9
1319. 01. 2014 09:30
Herna ST Hustopeče
TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Boleradice A11:7
1319. 01. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Vranovice C10:8
1424. 01. 2014 18:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Brumovice A13:5
1424. 01. 2014 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Velké Němčice B11:7
1426. 01. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A6:12
1424. 01. 2014 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Němčičky B6:12
1426. 01. 2014 09:30TJ Sokol Perná AMoravan Lednice B13:5
1426. 01. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí DOrel Šitbořice A15:3
1502. 02. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Jevišovka A3:15
1531. 01. 2014 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Perná A5:13
1531. 01. 2014 18:30Moravan Lednice BMSK Břeclav B18:0
1531. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Boleradice A13:5
1531. 01. 2014 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Vranovice C6:12
1502. 02. 2014 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Brumovice A3:15
1609. 02. 2014 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Velké Němčice B15:3
1609. 02. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A13:5
1607. 02. 2014 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Němčičky B9:9
1609. 02. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice AMoravan Lednice B12:6
1605. 02. 2014 18:30MSK Břeclav BOrel Šitbořice A6:12
1609. 02. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Kobylí D10:8
1716. 02. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Jevišovka A8:10
1716. 02. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí DMSK Břeclav B18:0
1714. 02. 2014 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Boleradice A9:9
1714. 02. 2014 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Vranovice C6:12
1714. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Brumovice A9:9
1714. 02. 2014 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Velké Němčice B7:11
1823. 02. 2014 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Velké Hostěrádky A16:2
1823. 02. 2014 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Němčičky B3:15
1823. 02. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice AMoravan Lednice B17:1
1821. 02. 2014 19:00TJ Sokol Vranovice COrel Šitbořice A8:10
1823. 02. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Kobylí D10:8
1821. 02. 2014 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Perná A1:17
1928. 02. 2014 17:00MSK Břeclav BTJ Jevišovka A6:12
1902. 03. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Boleradice A9:9
1909. 03. 2014 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Vranovice C10:8
1928. 02. 2014 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Brumovice A10:8
1928. 02. 2014 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Němčice B6:12
1928. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Velké Hostěrádky A14:4
2009. 03. 2014 10:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Němčičky B8:10
2007. 03. 2014 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMoravan Lednice B0:18wo
2009. 03. 2014 09:30TJ Sokol Velké Němčice BOrel Šitbořice A12:6
2007. 03. 2014 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Kobylí D10:8
2011. 03. 2014 18:30TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Perná A10:8
2009. 03. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice AMSK Břeclav B15:3
2116. 03. 2014 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Jevišovka A7:11
2119. 03. 2014 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice C3:15
2116. 03. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice A11:7
2114. 03. 2014 17:30TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Velké Němčice B10:8
2114. 03. 2014 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
2114. 03. 2014 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Němčičky B7:11
2223. 03. 2014 10:00TJ Jevišovka AMoravan Lednice B18:0wo
2221. 03. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BOrel Šitbořice A12:6
2221. 03. 2014 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Kobylí D5:13
2223. 03. 2014 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Perná A0:18wo
2223. 03. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice AMSK Břeclav B18:0
2221. 03. 2014 19:00TJ Sokol Vranovice CTJ Sokol Boleradice A12:6
1/130. 03. 2014 09:30TJ Jevišovka ATJ Sokol Brumovice A9:0wo
1/130. 03. 2014 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Němčičky B6:9
1/204. 04. 2014 18:00TJ Sokol Brumovice ATJ Jevišovka A2:9
1/204. 04. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Perná A9:3
2/111. 04. 2014 18:00TJ Jevišovka ATJ Sokol Němčičky B9:7
2/216. 04. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Jevišovka A5:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy