Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP III. třídy
127. 09. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CMoravan Lednice C18:0wo
127. 09. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Klobouky u Brna A8:10
129. 09. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Křepice C15:3
125. 09. 2013 18:00MSK Břeclav CTJ Sokol Brumovice B3:15
124. 09. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Němčičky C10:8
204. 10. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Němčičky C4:14
215. 10. 2013 19:00TJ Sokol Brumovice BTJ Agrotec Hustopeče D16:2
221. 10. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CMSK Břeclav C16:2
206. 10. 2013 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Šakvice B11:7
204. 10. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Perná B4:14
311. 10. 2013 19:00Moravan Lednice CTJ Sokol Perná B9:9
313. 10. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Velké Němčice C12:4
311. 10. 2013 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Klobouky u Brna A5:13
308. 10. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Křepice C12:6
310. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Brumovice B10:8
418. 10. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Brumovice B2:16
418. 10. 2013 18:00TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Křepice C10:8
420. 10. 2013 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Agrotec Hustopeče D9:9
423. 10. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CMSK Břeclav C11:7
418. 10. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Šakvice B11:7
527. 10. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BMoravan Lednice C12:6
525. 10. 2013 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Perná B2:16
522. 10. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Velké Němčice C13:5
524. 10. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Klobouky u Brna A7:11
527. 10. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Křepice C7:11
602. 11. 2013 09:30TJ Sokol Křepice CMoravan Lednice C9:9
603. 11. 2013 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Brumovice B14:4
601. 11. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Němčičky C2:16
608. 11. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Agrotec Hustopeče D11:7
603. 11. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BMSK Břeclav C18:0wo
708. 11. 2013 17:00MSK Břeclav CMoravan Lednice C7:11
705. 11. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Šakvice B6:12
707. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Perná B14:4
712. 11. 2013 18:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Velké Němčice C11:7
708. 11. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Klobouky u Brna A4:14
815. 11. 2013 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Klobouky u Brna A6:12
815. 11. 2013 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Křepice C7:11
815. 11. 2013 19:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Perná B12:6
817. 11. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Němčičky C9:9
820. 11. 2013 18:00MSK Břeclav CTJ Agrotec Hustopeče D8:10
919. 11. 2013 18:00TJ Agrotec Hustopeče DMoravan Lednice C13:5
921. 11. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky CMSK Břeclav C16:2
924. 11. 2013 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Šakvice B6:12
922. 11. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Perná B11:7
924. 11. 2013 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Velké Němčice C13:5
1010. 01. 2014 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Velké Němčice C10:8
1012. 01. 2014 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Perná B11:7
1005. 01. 2014 09:30TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Šakvice B10:8
1010. 01. 2014 18:30TJ Sokol Brumovice BMSK Břeclav C18:0
1009. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Agrotec Hustopeče D18:0wo
1116. 01. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky CMoravan Lednice C14:4
1114. 01. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Brumovice B12:6
1117. 01. 2014 17:00TJ Sokol Křepice CMSK Břeclav C14:4
1119. 01. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:8
1117. 01. 2014 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Velké Němčice C15:3
1224. 01. 2014 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Perná B7:11
1229. 01. 2014 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Šakvice B4:14
1226. 01. 2014 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav C15:3
1224. 01. 2014 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Agrotec Hustopeče D18:0wo
1226. 01. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Němčičky C13:5
1302. 02. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice BMoravan Lednice C10:8
1306. 12. 2013 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Němčičky C10:8
1328. 01. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Klobouky u Brna A9:9
1331. 01. 2014 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Velké Němčice C1:17
1302. 02. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Perná B10:8
1407. 02. 2014 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Šakvice B1:17
1407. 02. 2014 19:00TJ Sokol Perná BMSK Břeclav C9:9
1407. 02. 2014 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Agrotec Hustopeče D10:8
1409. 02. 2014 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Němčičky C14:4
1407. 02. 2014 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Brumovice B7:11
1514. 02. 2014 18:30TJ Sokol Křepice CMoravan Lednice C12:6
1516. 02. 2014 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Klobouky u Brna A7:11
1513. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Velké Němčice C14:4
1511. 02. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče DTJ Sokol Perná B11:7
1514. 02. 2014 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Šakvice B0:18
1621. 02. 2014 18:30Moravan Lednice CMSK Břeclav C18:0
1623. 02. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Agrotec Hustopeče DWO
1621. 02. 2014 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Němčičky C8:10
1621. 02. 2014 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Brumovice B5:13
1623. 02. 2014 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Křepice C17:1
1702. 03. 2014 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna AMoravan Lednice C18:0
1728. 02. 2014 18:00TJ Sokol Křepice CTJ Sokol Velké Němčice C16:2
1702. 03. 2014 09:30TJ Sokol Perná BTJ Sokol Brumovice B7:11
1727. 02. 2014 18:30TJ Sokol Němčičky CTJ Sokol Šakvice B6:12
1725. 02. 2014 18:00TJ Agrotec Hustopeče DMSK Břeclav C15:3
1807. 03. 2014 18:30Moravan Lednice CTJ Agrotec Hustopeče D18:0wo
1807. 03. 2014 17:00MSK Břeclav CTJ Sokol Němčičky C0:18
1816. 03. 2014 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Brumovice B8:10
1807. 03. 2014 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Křepice C13:5
1807. 03. 2014 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Klobouky u Brna A7:11

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy