Výsledky
7. třída muži
103. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HTTC Praha - klub stolního tenisu G0:10
102. 10. 2013 18:00TJ Sokol Nusle Praha GSK Slivenec E10:5
104. 10. 2013 18:00SK HAMR BAC Sparta Praha J10:2
102. 10. 2013 19:30VŠSK MFF Praha BKST OBO Praha A10:0
102. 10. 2013 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DSF SKK EL Nino Praha M10:0
103. 10. 2013 19:30SK RTTI Poplatky.com BSK Vršovice C10:1
130. 09. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Běchovice II C4:10
211. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GTJ Sokol Běchovice II C1:10
201. 11. 2013 19:15SK Vršovice CTJ Sokol Běchovice II D4:10
209. 10. 2013 19:00SF SKK EL Nino Praha MSK RTTI Poplatky.com B0:10
207. 10. 2013 19:30KST OBO Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany D0:10
207. 10. 2013 00:00AC Sparta Praha JVŠSK MFF Praha B1:10
207. 10. 2013 00:00SK Slivenec ESK HAMR B10:5
210. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HTJ Sokol Nusle Praha G1:10
316. 10. 2013 18:00TJ Sokol Nusle Praha GTTC Praha - klub stolního tenisu G9:9
318. 10. 2013 18:00SK HAMR BTTC Praha - klub stolního tenisu H10:6
330. 10. 2013 19:45VŠSK MFF Praha BSK Slivenec E10:8
314. 10. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DAC Sparta Praha J10:2
317. 10. 2013 19:30SK RTTI Poplatky.com BKST OBO Praha A10:3
314. 10. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II DSF SKK EL Nino Praha M10:5
316. 10. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK Vršovice C10:3
425. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GSK Vršovice C10:6
421. 10. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Sokol Běchovice II C2:10
421. 10. 2013 19:30KST OBO Praha ATJ Sokol Běchovice II D5:10
421. 10. 2013 00:00AC Sparta Praha JSK RTTI Poplatky.com B0:10
421. 10. 2013 00:00SK Slivenec ETJ Sokol Břevnov Hradčany D1:10
424. 10. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HVŠSK MFF Praha B0:10
423. 10. 2013 18:00TJ Sokol Nusle Praha GSK HAMR B10:2
508. 11. 2013 18:00SK HAMR BTTC Praha - klub stolního tenisu G2:10
506. 11. 2013 19:30VŠSK MFF Praha BTJ Sokol Nusle Praha G3:10
504. 11. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTTC Praha - klub stolního tenisu H10:2
507. 11. 2013 19:30SK RTTI Poplatky.com BSK Slivenec E10:2
504. 11. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II DAC Sparta Praha J10:5
506. 11. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II CKST OBO Praha A10:0
508. 11. 2013 19:15SK Vršovice CSF SKK EL Nino Praha M10:3
601. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GSF SKK EL Nino Praha M10:0
611. 11. 2013 19:30KST OBO Praha ASK Vršovice C0:10
611. 11. 2013 00:00AC Sparta Praha JTJ Sokol Běchovice II C0:10
611. 11. 2013 00:00SK Slivenec ETJ Sokol Běchovice II D10:2
614. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HSK RTTI Poplatky.com B1:10
613. 11. 2013 18:00TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:6
615. 11. 2013 18:00SK HAMR BVŠSK MFF Praha B2:10
720. 11. 2013 19:30VŠSK MFF Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu G10:5
718. 11. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DSK HAMR B10:1
721. 11. 2013 19:30SK RTTI Poplatky.com BTJ Sokol Nusle Praha G10:2
718. 11. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Praha - klub stolního tenisu H10:4
720. 11. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK Slivenec E10:6
722. 11. 2013 19:15SK Vršovice CAC Sparta Praha J10:4
718. 11. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MKST OBO Praha A10:7
829. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GKST OBO Praha A10:4
825. 11. 2013 00:00AC Sparta Praha JSF SKK EL Nino Praha M1:10
825. 11. 2013 00:00SK Slivenec ESK Vršovice C10:7
828. 11. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HTJ Sokol Běchovice II C2:10
827. 11. 2013 18:00TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Běchovice II D10:4
829. 11. 2013 18:00SK HAMR BSK RTTI Poplatky.com B1:10
827. 11. 2013 19:30VŠSK MFF Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany D9:9
902. 12. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTTC Praha - klub stolního tenisu G10:5
905. 12. 2013 19:30SK RTTI Poplatky.com BVŠSK MFF Praha B10:1
902. 12. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK HAMR B10:6
904. 12. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Nusle Praha G10:5
906. 12. 2013 19:15SK Vršovice CTTC Praha - klub stolního tenisu H10:1
902. 12. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MSK Slivenec E1:10
902. 12. 2013 19:30KST OBO Praha AAC Sparta Praha J3:10
1013. 12. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GAC Sparta Praha J10:2
1009. 12. 2013 00:00SK Slivenec EKST OBO Praha A10:0
1012. 12. 2013 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HSF SKK EL Nino Praha M9:9
1011. 12. 2013 18:00TJ Sokol Nusle Praha GSK Vršovice C10:2
1013. 12. 2013 18:00SK HAMR BTJ Sokol Běchovice II C1:10
1011. 12. 2013 19:30VŠSK MFF Praha BTJ Sokol Běchovice II D10:4
1009. 12. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DSK RTTI Poplatky.com B4:10
1119. 12. 2013 19:30SK RTTI Poplatky.com BTTC Praha - klub stolního tenisu G10:1
1116. 12. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Břevnov Hradčany D2:10
1118. 12. 2013 19:10TJ Sokol Běchovice II CVŠSK MFF Praha B10:3
1120. 12. 2013 19:15SK Vršovice CSK HAMR B10:5
1116. 12. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Sokol Nusle Praha G2:10
1116. 12. 2013 19:30KST OBO Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu H3:10
1116. 12. 2013 00:00AC Sparta Praha JSK Slivenec E10:8
1211. 04. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GSK Slivenec E10:4
1210. 04. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HAC Sparta Praha J10:6
1209. 04. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GKST OBO Praha A10:1
1211. 04. 2014 18:00SK HAMR BSF SKK EL Nino Praha M3:10
1209. 04. 2014 19:30VŠSK MFF Praha BSK Vršovice C10:3
1207. 04. 2014 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTJ Sokol Běchovice II C9:9
1207. 04. 2014 19:30TJ Sokol Běchovice II DSK RTTI Poplatky.com B0:10
1314. 04. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Praha - klub stolního tenisu G8:10
1316. 04. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK RTTI Poplatky.com B0:10
1318. 04. 2014 19:15SK Vršovice CTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:4
1314. 04. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha MVŠSK MFF Praha B2:10
1314. 04. 2014 19:30KST OBO Praha ASK HAMR B0:10
1314. 04. 2014 00:00AC Sparta Praha JTJ Sokol Nusle Praha G2:10
1314. 04. 2014 00:00SK Slivenec ETTC Praha - klub stolního tenisu H5:10
1410. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GTTC Praha - klub stolního tenisu H10:4
1406. 01. 2014 00:00SK Slivenec ETJ Sokol Nusle Praha G0:10
1406. 01. 2014 00:00AC Sparta Praha JSK HAMR B1:10
1421. 01. 2014 19:30KST OBO Praha AVŠSK MFF Praha B0:10
1408. 01. 2014 19:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Sokol Břevnov Hradčany D6:10
1410. 01. 2014 19:15SK Vršovice CSK RTTI Poplatky.com B2:10
1408. 01. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Běchovice II D10:3
1515. 01. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II CTTC Praha - klub stolního tenisu G10:0
1513. 01. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK Vršovice C10:4
1516. 01. 2014 19:30SK RTTI Poplatky.com BSF SKK EL Nino Praha M10:0
1513. 01. 2014 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DKST OBO Praha A10:0
1515. 01. 2014 19:30VŠSK MFF Praha BAC Sparta Praha J10:0
1517. 01. 2014 18:00SK HAMR BSK Slivenec E5:10
1515. 01. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GTTC Praha - klub stolního tenisu H10:3
1624. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GTJ Sokol Nusle Praha G1:10
1623. 01. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HSK HAMR B7:10
1620. 01. 2014 00:00SK Slivenec EVŠSK MFF Praha B3:10
1620. 01. 2014 00:00AC Sparta Praha JTJ Sokol Břevnov Hradčany D0:10
1620. 01. 2014 19:30KST OBO Praha ASK RTTI Poplatky.com B1:10
1620. 01. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Sokol Běchovice II D8:10
1624. 01. 2014 19:15SK Vršovice CTJ Sokol Běchovice II C2:10
1731. 01. 2014 19:15SK Vršovice CTTC Praha - klub stolního tenisu G5:10
1729. 01. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II CSF SKK EL Nino Praha M10:0
1727. 01. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II DKST OBO Praha A10:4
1730. 01. 2014 19:30SK RTTI Poplatky.com BAC Sparta Praha J10:0
1727. 01. 2014 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DSK Slivenec E6:10
1729. 01. 2014 19:30VŠSK MFF Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu H10:2
1731. 01. 2014 18:00SK HAMR BTJ Sokol Nusle Praha G5:10
1807. 02. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GSK HAMR B10:7
1805. 02. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GVŠSK MFF Praha B10:4
1806. 02. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HTJ Sokol Břevnov Hradčany D2:10
1803. 02. 2014 00:00SK Slivenec ESK RTTI Poplatky.com B0:10
1803. 02. 2014 00:00AC Sparta Praha JTJ Sokol Běchovice II D3:10
1803. 02. 2014 19:30KST OBO Praha ATJ Sokol Běchovice II C1:10
1803. 02. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha MSK Vršovice C9:9
1910. 02. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Praha - klub stolního tenisu G1:10
1914. 02. 2014 19:15SK Vršovice CKST OBO Praha A10:5
1912. 02. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II CAC Sparta Praha J10:0
1910. 02. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK Slivenec E10:6
1913. 02. 2014 19:30SK RTTI Poplatky.com BTTC Praha - klub stolního tenisu H10:0
1910. 02. 2014 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTJ Sokol Nusle Praha G10:8
1912. 02. 2014 19:30VŠSK MFF Praha BSK HAMR B10:3
2013. 03. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GVŠSK MFF Praha B1:10
2019. 03. 2014 18:00SK HAMR BTJ Sokol Břevnov Hradčany D1:10
2005. 03. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GSK RTTI Poplatky.com B8:10
2006. 03. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HTJ Sokol Běchovice II D0:10
2003. 03. 2014 00:00SK Slivenec ETJ Sokol Běchovice II C0:10wo
2003. 03. 2014 00:00AC Sparta Praha JSK Vršovice C7:10
2003. 03. 2014 19:30KST OBO Praha ASF SKK EL Nino Praha M1:10
2110. 03. 2014 19:30KST OBO Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu G1:10
2110. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha MAC Sparta Praha J10:6
2114. 03. 2014 19:15SK Vršovice CSK Slivenec E5:10
2112. 03. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II CTTC Praha - klub stolního tenisu H10:0
2110. 03. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Nusle Praha G5:10
2113. 03. 2014 19:30SK RTTI Poplatky.com BSK HAMR B10:7
2110. 03. 2014 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DVŠSK MFF Praha B7:10
2221. 03. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GTJ Sokol Břevnov Hradčany D7:10
2219. 03. 2014 19:30VŠSK MFF Praha BSK RTTI Poplatky.com B9:9
2221. 03. 2014 18:00SK HAMR BTJ Sokol Běchovice II D10:7
2219. 03. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Běchovice II C10:2
2220. 03. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HSK Vršovice C7:10
2217. 03. 2014 00:00SK Slivenec ESF SKK EL Nino Praha M6:10
2217. 03. 2014 00:00AC Sparta Praha JKST OBO Praha A10:3
2324. 03. 2014 00:00AC Sparta Praha JTTC Praha - klub stolního tenisu G0:10
2324. 03. 2014 19:30KST OBO Praha ASK Slivenec E4:10
2324. 03. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Praha - klub stolního tenisu H10:3
2328. 03. 2014 19:15SK Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha G3:10
2326. 03. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK HAMR B10:4
2324. 03. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II DVŠSK MFF Praha B2:10
2327. 03. 2014 19:30SK RTTI Poplatky.com BTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:7
2404. 04. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GSK RTTI Poplatky.com B1:10
2431. 03. 2014 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTJ Sokol Běchovice II D10:1
2402. 04. 2014 19:30VŠSK MFF Praha BTJ Sokol Běchovice II C10:7
2404. 04. 2014 18:00SK HAMR BSK Vršovice C10:5
2402. 04. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GSF SKK EL Nino Praha M10:4
2403. 04. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HKST OBO Praha A10:2
2431. 03. 2014 00:00SK Slivenec EAC Sparta Praha J8:10
2521. 04. 2014 00:00SK Slivenec ETTC Praha - klub stolního tenisu G5:10
2521. 04. 2014 00:00AC Sparta Praha JTTC Praha - klub stolního tenisu H5:10
2521. 04. 2014 19:30KST OBO Praha ATJ Sokol Nusle Praha G0:10
2521. 04. 2014 00:00SF SKK EL Nino Praha MSK HAMR B10:7
2525. 04. 2014 19:15SK Vršovice CVŠSK MFF Praha B4:10
2523. 04. 2014 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:7
2524. 04. 2014 19:10SK RTTI Poplatky.com BTJ Sokol Běchovice II D10:4
2625. 04. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu GTJ Sokol Běchovice II D10:0wo
2628. 04. 2014 19:00SK RTTI Poplatky.com BTJ Sokol Běchovice II C10:3
2628. 04. 2014 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DSK Vršovice C10:1
2628. 04. 2014 18:45VŠSK MFF Praha BSF SKK EL Nino Praha M10:3
2628. 04. 2014 18:00SK HAMR BKST OBO Praha A10:0
2629. 04. 2014 18:00TJ Sokol Nusle Praha GAC Sparta Praha J10:0
2622. 04. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu HSK Slivenec E10:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS