Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 2. třídy
130. 09. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"Viktoria Radim "C"7:11
102. 10. 2014 17:45FK Kolín "E"Stolní tenis Kolín "D"0:18
106. 10. 2014 18:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Starý Kolín "B"0:18
odloženo
103. 10. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Velim "B"14:4
103. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Velký Osek "E"17:1
105. 10. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TTC Dobřichovská Pivnice "B"17:1
208. 10. 2014 18:30Viktoria Radim "C"TTC Dobřichovská Pivnice "B"18:0
206. 10. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TJ Sokol Týnec n. L. "C"2:16
209. 10. 2014 19:00TJ Sokol Velim "B"SK Nová Ves "D"10:8
208. 10. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Velký Osek "D"14:4
211. 10. 2014 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Plaňany6:12
210. 10. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"FK Kolín "E"18:0
314. 10. 2014 17:45FK Kolín "E"Viktoria Radim "C"5:13
319. 10. 2014 16:00TJ Sokol PlaňanyTTC Dobřichovská Pivnice "A"6:12
320. 10. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "D"Stolní tenis Kolín "D"17:1
odloženo
317. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Starý Kolín "B"6:12
319. 10. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TJ Sokol Velim "B"10:8
317. 10. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Velký Osek "E"11:7
422. 10. 2014 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Velký Osek "E"13:5
423. 10. 2014 19:00TJ Sokol Velim "B"TTC Dobřichovská Pivnice "B"18:0
422. 10. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Týnec n. L. "C"13:5
425. 10. 2014 10:30Stolní tenis Kolín "D"SK Nová Ves "D"1:17
424. 10. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Velký Osek "D"6:12
423. 10. 2014 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Plaňany0:18
502. 11. 2014 16:00TJ Sokol PlaňanyViktoria Radim "C"4:14
531. 10. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"FK Kolín "E"18:0
531. 10. 2014 18:30SK Nová Ves "D"TTC Dobřichovská Pivnice "A"6:12
502. 11. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"Stolní tenis Kolín "D"11:7
531. 10. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Starý Kolín "B"0:18
527. 10. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TJ Sokol Velim "B"4:14
605. 11. 2014 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Velim "B"16:2
605. 11. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Velký Osek "E"14:4
608. 11. 2014 10:30Stolní tenis Kolín "D"TTC Dobřichovská Pivnice "B"9:9
607. 11. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Týnec n. L. "C"14:4
606. 11. 2014 17:45FK Kolín "E"SK Nová Ves "D"0:18
609. 11. 2014 16:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Velký Osek "D"5:13
710. 11. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "D"Viktoria Radim "C"10:8
718. 11. 2014 18:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Plaňany16:2
odloženo
716. 11. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"FK Kolín "E"14:4
714. 11. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"10:8
710. 11. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"Stolní tenis Kolín "D"3:15
713. 11. 2014 19:00TJ Sokol Velim "B"TJ Sokol Starý Kolín "B"6:12
819. 11. 2014 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Starý Kolín "B"5:13
822. 11. 2014 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Velim "B"7:11
819. 11. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Velký Osek "E"14:4
820. 11. 2014 17:45FK Kolín "E"TTC Dobřichovská Pivnice "B"5:13
823. 11. 2014 16:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Týnec n. L. "C"4:14
821. 11. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"SK Nová Ves "D"13:5
925. 11. 2014 18:30SK Nová Ves "D"Viktoria Radim "C"9:9
930. 11. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TJ Sokol Velký Osek "D"9:9
928. 11. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Plaňany9:9
924. 11. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"FK Kolín "E"14:4
901. 12. 2014 19:00TJ Sokol Velim "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"4:14
odloženo
926. 11. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"Stolní tenis Kolín "D"14:4
1003. 12. 2014 18:30Viktoria Radim "C"Stolní tenis Kolín "D"16:2
1003. 12. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Starý Kolín "B"9:9
1004. 12. 2014 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Velim "B"1:17
1007. 12. 2014 16:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Velký Osek "E"12:6
1005. 12. 2014 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TTC Dobřichovská Pivnice "B"16:2
1007. 12. 2014 16:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Týnec n. L. "C"11:7
odloženo
1114. 12. 2014 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"Viktoria Radim "C"5:13
1112. 12. 2014 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"SK Nová Ves "D"1:17
1108. 12. 2014 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TJ Sokol Velký Osek "D"7:11
1119. 12. 2014 19:00TJ Sokol Velim "B"TJ Sokol Plaňany10:8
odloženo
1110. 12. 2014 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"FK Kolín "E"18:0
1113. 12. 2014 10:30Stolní tenis Kolín "D"TTC Dobřichovská Pivnice "A"0:18
1214. 01. 2015 18:30Viktoria Radim "C"TTC Dobřichovská Pivnice "A"12:6
1217. 01. 2015 10:30Stolní tenis Kolín "D"FK Kolín "E"11:7
1218. 01. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Plaňany16:2
1215. 01. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"TJ Sokol Velký Osek "D"6:12
1212. 01. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"SK Nová Ves "D"2:16
1212. 01. 2015 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Týnec n. L. "C"0:18
1323. 01. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"Viktoria Radim "C"5:13
1325. 01. 2015 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TJ Sokol Velký Osek "E"13:5
1330. 01. 2015 18:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Velim "B"11:7
odloženo
1323. 01. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Starý Kolín "B"8:10
1325. 01. 2015 16:00TJ Sokol PlaňanyStolní tenis Kolín "D"13:5
1322. 01. 2015 17:45FK Kolín "E"TTC Dobřichovská Pivnice "A"0:18
1428. 01. 2015 18:30Viktoria Radim "C"FK Kolín "E"18:0
1430. 01. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Plaňany15:3
1431. 01. 2015 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Velký Osek "D"7:11
1428. 01. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"SK Nová Ves "D"11:7
1429. 01. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"TJ Sokol Týnec n. L. "C"9:9
1426. 01. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TTC Dobřichovská Pivnice "B"5:13
1505. 01. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"Viktoria Radim "C"3:15
1509. 01. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Velim "B"3:15
1511. 01. 2015 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TJ Sokol Starý Kolín "B"4:14
1509. 01. 2015 18:30SK Nová Ves "D"Stolní tenis Kolín "D"14:4
1509. 01. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TTC Dobřichovská Pivnice "A"12:6
1511. 01. 2015 16:00TJ Sokol PlaňanyFK Kolín "E"18:0
1611. 02. 2015 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Plaňany15:3
1612. 02. 2015 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Velký Osek "D"2:16
1613. 02. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"SK Nová Ves "D"7:11
1612. 02. 2015 17:00Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Týnec n. L. "C"1:17
1618. 02. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TTC Dobřichovská Pivnice "B"16:2
1612. 02. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"TJ Sokol Velký Osek "E"9:9
1719. 02. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"Viktoria Radim "C"9:9
1716. 02. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TJ Sokol Starý Kolín "B"4:14
1710. 03. 2015 18:30TTC Dobřichovská Pivnice "B"Stolní tenis Kolín "D"6:12
odloženo
1701. 03. 2015 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TTC Dobřichovská Pivnice "A"10:8
odloženo
1720. 02. 2015 18:30SK Nová Ves "D"FK Kolín "E"14:4
1720. 02. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Plaňany13:5
1825. 02. 2015 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Velký Osek "D"8:10
1801. 03. 2015 16:00TJ Sokol PlaňanySK Nová Ves "D"3:15
1826. 02. 2015 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Týnec n. L. "C"4:14
1827. 02. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TTC Dobřichovská Pivnice "B"10:8
1828. 02. 2015 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Velký Osek "E"10:8
1825. 02. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Velim "B"17:1
1904. 03. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"Viktoria Radim "C"12:6
1905. 03. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"Stolní tenis Kolín "D"10:8
1909. 03. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TTC Dobřichovská Pivnice "A"5:13
odloženo
1906. 03. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"FK Kolín "E"13:5
1908. 03. 2015 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"TJ Sokol Plaňany14:4
1906. 03. 2015 18:30SK Nová Ves "D"TJ Sokol Velký Osek "D"9:9
2011. 03. 2015 18:30Viktoria Radim "C"SK Nová Ves "D"11:7
2013. 03. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Týnec n. L. "C"11:7
2015. 03. 2015 16:00TJ Sokol PlaňanyTTC Dobřichovská Pivnice "B"13:5
2012. 03. 2015 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Velký Osek "E"3:15
2018. 03. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Velim "B"9:9
odloženo
2011. 03. 2015 18:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Starý Kolín "B"3:15
2121. 03. 2015 10:30Stolní tenis Kolín "D"Viktoria Radim "C"3:15
2125. 03. 2015 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"14:4
odloženo
2119. 03. 2015 19:00TJ Sokol Velim "B"FK Kolín "E"15:3
2116. 03. 2015 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TJ Sokol Plaňany4:14
2120. 03. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Velký Osek "D"5:13
2122. 03. 2015 17:30TJ Sokol Týnec n. L. "C"SK Nová Ves "D"3:15
2225. 03. 2015 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Týnec n. L. "C"14:4
2227. 03. 2015 18:30SK Nová Ves "D"TTC Dobřichovská Pivnice "B"18:0
2227. 03. 2015 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Velký Osek "E"17:1
2229. 03. 2015 16:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Velim "B"7:11
2226. 03. 2015 17:45FK Kolín "E"TJ Sokol Starý Kolín "B"5:13
2202. 04. 2015 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"Stolní tenis Kolín "D"11:7
odloženo

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS