Výsledky
5. třída B muži
129. 09. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Nové Vysočany C5:10
129. 09. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESK Slivenec C3:10
129. 09. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ ABC Branik C6:10
103. 10. 2014 19:15SK Vršovice AAC Sparta Praha I10:7
101. 10. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Zelená Liška C10:2
103. 10. 2014 18:30TTC Klánovice ETTC Praha - klub stolního tenisu C10:6
209. 10. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Praha - klub stolního tenisu C10:7
206. 10. 2014 00:00TJ Zelená Liška CTTC Klánovice E3:10
207. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Praha Podolí A10:8
206. 10. 2014 19:00TJ ABC Branik CSK Vršovice A2:10
206. 10. 2014 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Běchovice II C8:10
206. 10. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:4
313. 10. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Nové Vysočany C10:7
313. 10. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CVŠSK MFF Praha A6:10
317. 10. 2014 19:15SK Vršovice ASK Slivenec C10:2
315. 10. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ ABC Branik C10:5
317. 10. 2014 18:30TTC Klánovice EAC Sparta Praha I10:0
315. 10. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Zelená Liška C7:10
423. 10. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Zelená Liška C10:5
421. 10. 2014 19:00AC Sparta Praha ITTC Praha - klub stolního tenisu C10:5
420. 10. 2014 19:00TJ ABC Branik CTTC Klánovice E1:10
420. 10. 2014 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Praha Podolí A9:9
420. 10. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ASK Vršovice A5:10
420. 10. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Běchovice II C5:10
503. 11. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Nové Vysočany C9:9
507. 11. 2014 19:15SK Vršovice ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:4
505. 11. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí AVŠSK MFF Praha A10:2
507. 11. 2014 18:30TTC Klánovice ESK Slivenec C10:2
505. 11. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ ABC Branik C9:9
506. 11. 2014 19:00TJ Zelená Liška CAC Sparta Praha I10:4
613. 11. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CAC Sparta Praha I9:9
610. 11. 2014 19:00TJ ABC Branik CTJ Zelená Liška C10:3
610. 11. 2014 00:00SK Slivenec CTTC Praha - klub stolního tenisu C10:8
610. 11. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Klánovice E5:10
610. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Praha Podolí A2:10
610. 11. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CSK Vršovice A3:10
721. 11. 2014 19:15SK Vršovice ATJ Sokol Nové Vysočany C10:2
719. 11. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Běchovice II C10:1
721. 11. 2014 18:30TTC Klánovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:3
719. 11. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CVŠSK MFF Praha A10:1
717. 11. 2014 00:00TJ Zelená Liška CSK Slivenec C10:5
718. 11. 2014 19:00AC Sparta Praha ITJ ABC Branik C10:1
827. 11. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ ABC Branik C7:10
824. 11. 2014 00:00SK Slivenec CAC Sparta Praha I7:10
824. 11. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Zelená Liška C9:9
824. 11. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETTC Praha - klub stolního tenisu C10:8
824. 11. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CTTC Klánovice E7:10
828. 11. 2014 19:15SK Vršovice ATJ Sokol Praha Podolí A10:8
903. 12. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nové Vysočany C10:0
905. 12. 2014 18:30TTC Klánovice ESK Vršovice A10:3
903. 12. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Běchovice II C6:10
901. 12. 2014 00:00TJ Zelená Liška CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:4
902. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha IVŠSK MFF Praha A10:6
901. 12. 2014 19:00TJ ABC Branik CSK Slivenec C4:10
1011. 12. 2014 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSK Slivenec C6:10
1008. 12. 2014 19:00VŠSK MFF Praha ATJ ABC Branik C6:10
1008. 12. 2014 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EAC Sparta Praha I10:7
1008. 12. 2014 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Zelená Liška C10:2
1012. 12. 2014 19:15SK Vršovice ATTC Praha - klub stolního tenisu C10:5
1010. 12. 2014 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATTC Klánovice E4:10
1119. 12. 2014 18:30TTC Klánovice ETJ Sokol Nové Vysočany C10:2
1118. 12. 2014 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Praha Podolí A10:6
1115. 12. 2014 00:00TJ Zelená Liška CSK Vršovice A9:9
1116. 12. 2014 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Běchovice II C10:7
1115. 12. 2014 19:00TJ ABC Branik CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:0
1115. 12. 2014 00:00SK Slivenec CVŠSK MFF Praha A8:10
1208. 01. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CVŠSK MFF Praha A4:10
1205. 01. 2015 00:00SK Slivenec CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:1
1205. 01. 2015 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Běchovice II C8:10
1206. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha ISK Vršovice A10:5
1205. 01. 2015 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Praha Podolí A10:0wo
1207. 01. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTTC Klánovice E5:10
1314. 01. 2015 18:30TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Sokol Nové Vysočany C7:10
1316. 01. 2015 18:30TTC Klánovice ETJ Zelená Liška C10:0wo
1314. 01. 2015 19:00TJ Sokol Praha Podolí AAC Sparta Praha I10:0
1316. 01. 2015 19:15SK Vršovice ATJ ABC Branik C10:4
1312. 01. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CSK Slivenec C10:5
1312. 01. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVŠSK MFF Praha A0:10
1422. 01. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:7
1419. 01. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Běchovice II C4:10
1419. 01. 2015 00:00SK Slivenec CSK Vršovice A6:10
1419. 01. 2015 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Praha Podolí A3:10
1420. 01. 2015 19:00AC Sparta Praha ITTC Klánovice E10:4
1419. 01. 2015 00:00TJ Zelená Liška CTTC Praha - klub stolního tenisu C6:10
1526. 01. 2015 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Nové Vysočany C7:10
1528. 01. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu CAC Sparta Praha I5:10
1530. 01. 2015 18:30TTC Klánovice ETJ ABC Branik C10:2
1528. 01. 2015 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASK Slivenec C10:4
1530. 01. 2015 19:15SK Vršovice AVŠSK MFF Praha A9:9
1526. 01. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:6
1605. 02. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Běchovice II C10:6
1602. 02. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESK Vršovice A5:10
1602. 02. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Praha Podolí A9:9
1602. 02. 2015 00:00SK Slivenec CTTC Klánovice E0:10
1602. 02. 2015 19:00TJ ABC Branik CTTC Praha - klub stolního tenisu C9:9
1603. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha ITJ Zelená Liška C10:4
1710. 02. 2015 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Nové Vysočany C9:9
1709. 02. 2015 00:00TJ Zelená Liška CTJ ABC Branik C10:8
1711. 02. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu CSK Slivenec C10:2
1713. 02. 2015 18:30TTC Klánovice EVŠSK MFF Praha A10:6
1711. 02. 2015 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:8
1724. 02. 2015 20:00SK Vršovice ATJ Sokol Běchovice II C10:5
1819. 02. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSK Vršovice A5:10
1816. 02. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Praha Podolí A7:10
1816. 02. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETTC Klánovice E1:10
1816. 02. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu C9:9
1816. 02. 2015 00:00SK Slivenec CTJ Zelená Liška C10:6
1816. 02. 2015 19:00TJ ABC Branik CAC Sparta Praha I4:10
1909. 03. 2015 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Nové Vysočany C4:10
1910. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha ISK Slivenec C10:8
1909. 03. 2015 00:00TJ Zelená Liška CVŠSK MFF Praha A7:10
1911. 03. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:1
1913. 03. 2015 18:30TTC Klánovice ETJ Sokol Běchovice II C10:2
1911. 03. 2015 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASK Vršovice A5:10
2019. 03. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Praha Podolí A10:1
2020. 03. 2015 19:15SK Vršovice ATTC Klánovice E5:10
2016. 03. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CTTC Praha - klub stolního tenisu C8:10
2016. 03. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Zelená Liška C10:7
2016. 03. 2015 19:00VŠSK MFF Praha AAC Sparta Praha I2:10
2016. 03. 2015 00:00SK Slivenec CTJ ABC Branik C10:5
2123. 03. 2015 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Nové Vysočany C10:7
2123. 03. 2015 19:00TJ ABC Branik CVŠSK MFF Praha A10:3
2124. 03. 2015 19:00AC Sparta Praha ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:4
2123. 03. 2015 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Běchovice II C2:10
2123. 03. 2015 18:00
PINECARENA.cz
TTC Praha - klub stolního tenisu CSK Vršovice A10:8
2127. 03. 2015 18:30TTC Klánovice ETJ Sokol Praha Podolí A10:0wo
2202. 04. 2015 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Klánovice E10:0wo
2201. 04. 2015 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATTC Praha - klub stolního tenisu C10:6
2203. 04. 2015 19:15SK Vršovice ATJ Zelená Liška C10:3
2230. 03. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II CAC Sparta Praha I10:0
2230. 03. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ ABC Branik C8:10
2230. 03. 2015 19:00VŠSK MFF Praha ASK Slivenec C10:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS