Výsledky
2. liga mužů skupina A
103. 10. 2015 16:00Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Plzeň V.10:7
103. 10. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTJ Sokol Bor Eissmann10:2
103. 10. 2015 15:00TTC Elizza Praha BTJ Libín 1096 Prachatice10:5
103. 10. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha DSK Pedagog České Budějovice10:8
103. 10. 2015 15:00AC Sparta PrahaTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:7
103. 10. 2015 16:00SKST Liberec BTTC Litoměřice10:7
204. 10. 2015 10:00Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Bor Eissmann10:8
204. 10. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTJ Sokol Plzeň V.10:6
204. 10. 2015 10:00TTC Elizza Praha BSK Pedagog České Budějovice2:10
204. 10. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Libín 1096 Prachatice10:1
204. 10. 2015 10:00AC Sparta PrahaTTC Litoměřice8:10
204. 10. 2015 10:00SKST Liberec BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:4
317. 10. 2015 16:30TJ Sokol Plzeň V.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B5:10
317. 10. 2015 15:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Litoměřice10:8
317. 10. 2015 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeAC Sparta Praha7:10
317. 10. 2015 15:00SK Pedagog České BudějoviceSKST Liberec B10:3
317. 10. 2015 16:00Tatran KRPA HostinnéTTC Elizza Praha B6:10
317. 10. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumSF SKK EL Niňo Praha D10:6
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V.TTC Litoměřice6:10
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B9:9
418. 10. 2015 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeSKST Liberec B10:3
418. 10. 2015 10:00SK Pedagog České BudějoviceAC Sparta Praha10:6
418. 10. 2015 10:00Tatran KRPA HostinnéSF SKK EL Niňo Praha D10:6
418. 10. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTTC Elizza Praha B10:2
531. 10. 2015 15:30TTC Elizza Praha BTJ Sokol Plzeň V.10:5
531. 10. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Bor Eissmann10:8
531. 10. 2015 15:00AC Sparta PrahaTatran KRPA Hostinné5:10
531. 10. 2015 16:00SKST Liberec BTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum3:10
531. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Libín 1096 Prachatice10:1
531. 10. 2015 15:00TTC LitoměřiceSK Pedagog České Budějovice10:6
601. 11. 2015 10:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Bor Eissmann10:4
601. 11. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Plzeň V.10:4
601. 11. 2015 10:00AC Sparta PrahaTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum3:10
601. 11. 2015 10:00SKST Liberec BTatran KRPA Hostinné9:9
601. 11. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSK Pedagog České Budějovice9:9
601. 11. 2015 10:00TTC LitoměřiceTJ Libín 1096 Prachatice10:1
714. 11. 2015 16:00Tatran KRPA HostinnéTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum7:10
713. 11. 2015 18:30TTC Elizza Praha BSF SKK EL Niňo Praha D10:5
714. 11. 2015 15:00AC Sparta PrahaSKST Liberec B10:7
714. 11. 2015 12:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTTC Litoměřice10:7
714. 11. 2015 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeSK Pedagog České Budějovice6:10
714. 11. 2015 16:30TJ Sokol Plzeň V.TJ Sokol Bor Eissmann6:10
828. 11. 2015 16:30TJ Sokol Plzeň V.TJ Libín 1096 Prachatice7:10
828. 11. 2015 15:00TJ Sokol Bor EissmannSK Pedagog České Budějovice10:7
828. 11. 2015 16:00Tatran KRPA HostinnéTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:0
828. 11. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTTC Litoměřice6:10
828. 11. 2015 15:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha10:5
828. 11. 2015 12:00
SC ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
SF SKK EL Niňo Praha DSKST Liberec B10:8
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V.SK Pedagog České Budějovice5:10
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Libín 1096 Prachatice10:3
929. 11. 2015 10:00Tatran KRPA HostinnéTTC Litoměřice10:8
929. 11. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:0
929. 11. 2015 10:00TTC Elizza Praha BSKST Liberec B7:10
929. 11. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha DAC Sparta Praha10:5
1012. 12. 2015 15:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Plzeň V.9:9
1012. 12. 2015 16:00SKST Liberec BTJ Sokol Bor Eissmann10:4
1008. 12. 2015 18:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTTC Elizza Praha B9:9
1012. 12. 2015 15:00TTC LitoměřiceSF SKK EL Niňo Praha D10:2
1012. 12. 2015 17:00TJ Libín 1096 PrachaticeTatran KRPA Hostinné9:9
1012. 12. 2015 15:00SK Pedagog České BudějoviceTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum10:5
1113. 12. 2015 10:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Bor Eissmann9:9
1113. 12. 2015 10:00SKST Liberec BTJ Sokol Plzeň V.10:2
1113. 12. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSF SKK EL Niňo Praha D10:0
1113. 12. 2015 10:00TTC LitoměřiceTTC Elizza Praha B10:5
1113. 12. 2015 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum4:10
1113. 12. 2015 10:00SK Pedagog České BudějoviceTatran KRPA Hostinné9:9
1209. 01. 2016 16:30TJ Sokol Plzeň V.Tatran KRPA Hostinné8:10
1209. 01. 2016 15:00TJ Sokol Bor EissmannTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum6:10
1209. 01. 2016 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeTTC Elizza Praha B8:10
1209. 01. 2016 15:00SK Pedagog České BudějoviceSF SKK EL Niňo Praha D10:3
1209. 01. 2016 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BAC Sparta Praha10:4
1209. 01. 2016 15:00TTC LitoměřiceSKST Liberec B10:7
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Bor EissmannTatran KRPA Hostinné10:7
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V.TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum9:9
1310. 01. 2016 10:00SK Pedagog České BudějoviceTTC Elizza Praha B10:6
1310. 01. 2016 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeSF SKK EL Niňo Praha D10:5
1310. 01. 2016 10:00TTC LitoměřiceAC Sparta Praha10:4
1310. 01. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Liberec B4:10
1423. 01. 2016 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Sokol Plzeň V.10:7
1423. 01. 2016 15:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Bor Eissmann10:7
1423. 01. 2016 15:00AC Sparta PrahaTJ Libín 1096 Prachatice5:10
1423. 01. 2016 16:00SKST Liberec BSK Pedagog České Budějovice10:4
1423. 01. 2016 15:00TTC Elizza Praha BTatran KRPA Hostinné10:7
1423. 01. 2016 14:00
SC ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
SF SKK EL Niňo Praha DTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum10:2
1524. 01. 2016 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Plzeň V.10:7
1524. 01. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Sokol Bor Eissmann5:10
1524. 01. 2016 10:00SKST Liberec BTJ Libín 1096 Prachatice9:9
1524. 01. 2016 10:00AC Sparta PrahaSK Pedagog České Budějovice10:5
1524. 01. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTatran KRPA Hostinné10:7
1524. 01. 2016 10:00TTC Elizza Praha BTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum10:5
1606. 02. 2016 16:30TJ Sokol Plzeň V.TTC Elizza Praha B2:10
1606. 02. 2016 15:00TJ Sokol Bor EissmannSF SKK EL Niňo Praha D6:10
1606. 02. 2016 16:00Tatran KRPA HostinnéAC Sparta Praha10:5
1606. 02. 2016 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumSKST Liberec B6:10
1606. 02. 2016 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:1
1606. 02. 2016 15:00SK Pedagog České BudějoviceTTC Litoměřice4:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Elizza Praha B9:9
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V.SF SKK EL Niňo Praha D10:8
1707. 02. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumAC Sparta Praha10:3
1707. 02. 2016 10:00Tatran KRPA HostinnéSKST Liberec B10:4
1707. 02. 2016 10:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:2
1707. 02. 2016 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeTTC Litoměřice10:3
1813. 02. 2016 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTatran KRPA Hostinné10:5
1810. 02. 2016 19:00SF SKK EL Niňo Praha DTTC Elizza Praha B9:9
1813. 02. 2016 15:00SKST Liberec BAC Sparta Praha10:0
1812. 02. 2016 18:00TTC LitoměřiceTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:1
1813. 02. 2016 15:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Libín 1096 Prachatice7:10
1813. 02. 2016 15:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Sokol Plzeň V.10:4
1927. 02. 2016 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeTJ Sokol Plzeň V.10:8
1927. 02. 2016 15:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Sokol Bor Eissmann7:10
1927. 02. 2016 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTatran KRPA Hostinné7:10
1927. 02. 2016 15:00TTC LitoměřiceTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum9:9
1927. 02. 2016 10:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B2:10
1927. 02. 2016 16:00SKST Liberec BSF SKK EL Niňo Praha D10:2
2028. 02. 2016 10:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Sokol Plzeň V.10:2
2028. 02. 2016 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeTJ Sokol Bor Eissmann9:9
2028. 02. 2016 10:00TTC LitoměřiceTatran KRPA Hostinné10:8
2028. 02. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum0:10
2028. 02. 2016 10:00SKST Liberec BTTC Elizza Praha B6:10
2028. 02. 2016 10:00AC Sparta PrahaSF SKK EL Niňo Praha D10:8
2112. 03. 2016 16:30TJ Sokol Plzeň V.AC Sparta Praha5:10
2112. 03. 2016 15:00TJ Sokol Bor EissmannSKST Liberec B10:5
2110. 03. 2016 18:30TTC Elizza Praha BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:0
2112. 03. 2016 17:30SF SKK EL Niňo Praha DTTC Litoměřice10:7
2112. 03. 2016 16:00Tatran KRPA HostinnéTJ Libín 1096 Prachatice10:7
2112. 03. 2016 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumSK Pedagog České Budějovice10:0
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Bor EissmannAC Sparta Praha8:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V.SKST Liberec B6:10
2213. 03. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:1
2213. 03. 2016 10:00TTC Elizza Praha BTTC Litoměřice5:10
2213. 03. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTJ Libín 1096 Prachatice10:5
2213. 03. 2016 10:00Tatran KRPA HostinnéSK Pedagog České Budějovice10:2
1/102. 04. 2016 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTTC LitoměřiceWO
1/209. 04. 2016 15:00TTC LitoměřiceTJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumWO
1/310. 04. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTTC LitoměřiceWO

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS