Výsledky
2. liga žen skupina B
103. 10. 2015 10:00KST Jirkov TECHNOLINESK Dobré D10:0
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol PoděbradyTTC Ústí nad Orlicí A4:6
103. 10. 2015 10:00TJ Sokol ChrudimSKST Děčín2:8
103. 10. 2015 10:00SK Dobré BSKP Sever Ústí nad Labem B6:4
103. 10. 2015 10:00TTC Ústí nad Orlicí BSKST Vlašim D5:5
103. 10. 2015 10:00SK Dobré CSKST Vlašim E1:9
203. 10. 2015 15:30KST Jirkov TECHNOLINETTC Ústí nad Orlicí A5:5
203. 10. 2015 15:30TJ Sokol PoděbradySK Dobré D9:1
203. 10. 2015 14:30TJ Sokol ChrudimSKP Sever Ústí nad Labem B2:8
203. 10. 2015 14:30SK Dobré BSKST Děčín6:4
203. 10. 2015 14:00TTC Ústí nad Orlicí BSKST Vlašim E1:9
203. 10. 2015 14:00SK Dobré CSKST Vlašim D2:8
317. 10. 2015 10:00SK Dobré DSKST Vlašim D1:9
317. 10. 2015 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASKST Vlašim E1:9
317. 10. 2015 10:00SKST DěčínTTC Ústí nad Orlicí B5:5
317. 10. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Dobré C10:0
317. 10. 2015 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Sokol Chrudim7:3
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol PoděbradySK Dobré B4:6
417. 10. 2015 14:00SK Dobré DSKST Vlašim E1:9
417. 10. 2015 14:00TTC Ústí nad Orlicí ASKST Vlašim D4:6
417. 10. 2015 14:00SKST DěčínSK Dobré C9:1
417. 10. 2015 13:30SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Ústí nad Orlicí B4:6
417. 10. 2015 15:30KST Jirkov TECHNOLINESK Dobré B4:6
417. 10. 2015 15:30TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Chrudim9:1
531. 10. 2015 10:00TJ Sokol ChrudimSK Dobré D7:3
531. 10. 2015 10:00SK Dobré BTTC Ústí nad Orlicí A4:6
531. 10. 2015 10:00TTC Ústí nad Orlicí BKST Jirkov TECHNOLINE5:5
531. 10. 2015 10:00SK Dobré CTJ Sokol Poděbrady5:5
531. 10. 2015 10:00SKST Vlašim DSKST Děčín3:7
531. 10. 2015 12:00SKST Vlašim ESKP Sever Ústí nad Labem B8:2
631. 10. 2015 14:30TJ Sokol ChrudimTTC Ústí nad Orlicí A5:5
627. 09. 2015 15:00SK Dobré BSK Dobré D9:1
631. 10. 2015 14:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Poděbrady8:2
631. 10. 2015 14:00SK Dobré CKST Jirkov TECHNOLINE7:3
631. 10. 2015 16:00SKST Vlašim DSKP Sever Ústí nad Labem B6:4
631. 10. 2015 14:00SKST Vlašim ESKST Děčín9:1
714. 11. 2015 10:30KST Jirkov TECHNOLINETJ Sokol Poděbrady3:7
712. 11. 2015 18:00
v herně SK Dobré
TJ Sokol ChrudimSK Dobré B3:7
713. 11. 2015 17:30TTC Ústí nad Orlicí BSK Dobré C7:3
723. 09. 2015 17:00SKST Vlašim DSKST Vlašim E5:5
714. 11. 2015 10:30SKST DěčínSKP Sever Ústí nad Labem B7:3
714. 11. 2015 10:30SK Dobré DTTC Ústí nad Orlicí A1:9
828. 11. 2015 10:00SK Dobré DSKST Děčín2:8
828. 11. 2015 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASKP Sever Ústí nad Labem B7:3
828. 11. 2015 10:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Vlašim D6:4
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol PoděbradySKST Vlašim E1:9
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol ChrudimTTC Ústí nad Orlicí B0:10
827. 09. 2015 17:00SK Dobré BSK Dobré C7:3
928. 11. 2015 14:00SK Dobré DSKP Sever Ústí nad Labem B4:6
928. 11. 2015 14:00TTC Ústí nad Orlicí ASKST Děčín4:6
928. 11. 2015 15:30KST Jirkov TECHNOLINESKST Vlašim E4:6
928. 11. 2015 15:30TJ Sokol PoděbradySKST Vlašim D0:10
928. 11. 2015 14:30TJ Sokol ChrudimSK Dobré C1:9
928. 11. 2015 14:30SK Dobré BTTC Ústí nad Orlicí B6:4
1012. 12. 2015 10:00TTC Ústí nad Orlicí BSK Dobré D9:1
1012. 12. 2015 10:00SK Dobré CTTC Ústí nad Orlicí A6:4
1012. 12. 2015 10:00SKST Vlašim DTJ Sokol Chrudim10:0
1012. 12. 2015 12:00SKST Vlašim ESK Dobré B6:4
1012. 12. 2015 10:00SKST DěčínKST Jirkov TECHNOLINE7:3
1012. 12. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Poděbrady7:3
1120. 09. 2015 16:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Ústí nad Orlicí A9:1
1127. 09. 2015 19:00SK Dobré CSK Dobré D9:1
1112. 12. 2015 16:00SKST Vlašim DSK Dobré B4:6
1112. 12. 2015 14:00SKST Vlašim ETJ Sokol Chrudim7:3
1112. 12. 2015 14:00SKST DěčínTJ Sokol Poděbrady5:5
1112. 12. 2015 13:30SKP Sever Ústí nad Labem BKST Jirkov TECHNOLINE9:1
1209. 01. 2016 10:00SK Dobré DKST Jirkov TECHNOLINE4:6
1209. 01. 2016 10:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Poděbrady3:7
1209. 01. 2016 10:00SKST DěčínTJ Sokol Chrudim8:2
1209. 01. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Dobré B5:5
1209. 01. 2016 10:00SKST Vlašim DTTC Ústí nad Orlicí B5:5
1209. 01. 2016 12:00SKST Vlašim ESK Dobré C6:4
1309. 01. 2016 14:00TTC Ústí nad Orlicí AKST Jirkov TECHNOLINE4:6
1309. 01. 2016 14:00SK Dobré DTJ Sokol Poděbrady2:8
1308. 01. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Chrudim8:2
1309. 01. 2016 14:00SKST DěčínSK Dobré B3:7
1309. 01. 2016 14:00SKST Vlašim ETTC Ústí nad Orlicí B5:5
1309. 01. 2016 16:00SKST Vlašim DSK Dobré C8:2
1423. 01. 2016 10:00SKST Vlašim DSK Dobré D10:0
1423. 01. 2016 12:00SKST Vlašim ETTC Ústí nad Orlicí A8:2
1423. 01. 2016 10:00TTC Ústí nad Orlicí BSKST Děčín7:3
1423. 01. 2016 10:00SK Dobré CSKP Sever Ústí nad Labem B7:3
1423. 01. 2016 10:00TJ Sokol ChrudimKST Jirkov TECHNOLINE5:5
1423. 01. 2016 10:00SK Dobré BTJ Sokol Poděbrady7:3
1523. 01. 2016 14:00SKST Vlašim ESK Dobré D9:1
1523. 01. 2016 16:00SKST Vlašim DTTC Ústí nad Orlicí A9:1
1523. 01. 2016 14:00SK Dobré CSKST Děčín5:5
1523. 01. 2016 14:00TTC Ústí nad Orlicí BSKP Sever Ústí nad Labem B10:0
1523. 01. 2016 14:30SK Dobré BKST Jirkov TECHNOLINE8:2
1523. 01. 2016 14:30TJ Sokol ChrudimTJ Sokol Poděbrady5:5
1606. 02. 2016 10:00SK Dobré DTJ Sokol Chrudim0:10
1606. 02. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ASK Dobré B6:4
1606. 02. 2016 10:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Ústí nad Orlicí B5:5
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol PoděbradySK Dobré C0:10
1606. 02. 2016 10:00SKST DěčínSKST Vlašim D5:5
1606. 02. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Vlašim E1:9
1706. 02. 2016 14:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim4:6
1729. 09. 2015 15:00SK Dobré DSK Dobré B1:9
1706. 02. 2016 15:30TJ Sokol PoděbradyTTC Ústí nad Orlicí B2:8
1706. 02. 2016 15:30KST Jirkov TECHNOLINESK Dobré C8:2
1706. 02. 2016 13:30SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Vlašim D6:4
1706. 02. 2016 14:00SKST DěčínSKST Vlašim E4:6
1813. 02. 2016 10:30TJ Sokol PoděbradyKST Jirkov TECHNOLINE6:4
1813. 02. 2016 09:00
v herně TJ Sokol Chrudim
SK Dobré BTJ Sokol Chrudim7:3
1813. 02. 2016 09:00SK Dobré CTTC Ústí nad Orlicí B6:4
1824. 09. 2015 17:00SKST Vlašim ESKST Vlašim D4:6
1813. 02. 2016 10:30SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Děčín3:7
1812. 02. 2016 18:30TTC Ústí nad Orlicí ASK Dobré D6:4
1927. 02. 2016 10:00SKST DěčínSK Dobré D10:0
1927. 02. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Ústí nad Orlicí A4:6
1927. 02. 2016 10:00SKST Vlašim DKST Jirkov TECHNOLINE4:6
1927. 02. 2016 12:00SKST Vlašim ETJ Sokol Poděbrady8:2
1927. 02. 2016 10:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim8:2
1929. 09. 2015 17:00SK Dobré CSK Dobré B5:5
2027. 02. 2016 13:30SKP Sever Ústí nad Labem BSK Dobré D8:2
2027. 02. 2016 14:00SKST DěčínTTC Ústí nad Orlicí A6:4
2027. 02. 2016 14:00SKST Vlašim EKST Jirkov TECHNOLINE6:4
2027. 02. 2016 16:00SKST Vlašim DTJ Sokol Poděbrady4:6
2027. 02. 2016 14:00SK Dobré CTJ Sokol Chrudim7:3
2027. 02. 2016 14:00TTC Ústí nad Orlicí BSK Dobré B7:3
2104. 03. 2016 17:00
v herně TTC Ústí n. O.
SK Dobré DTTC Ústí nad Orlicí B1:9
2112. 03. 2016 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASK Dobré C3:7
2112. 03. 2016 10:00TJ Sokol ChrudimSKST Vlašim D1:9
2112. 03. 2016 10:00SK Dobré BSKST Vlašim E4:6
2112. 03. 2016 10:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Děčín4:6
2112. 03. 2016 10:00TJ Sokol PoděbradySKP Sever Ústí nad Labem B4:6
2220. 09. 2015 20:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Ústí nad Orlicí B6:4
2229. 09. 2015 19:00SK Dobré DSK Dobré C1:9
2212. 03. 2016 14:30SK Dobré BSKST Vlašim D6:4
2212. 03. 2016 14:30TJ Sokol ChrudimSKST Vlašim E1:9
2212. 03. 2016 15:30TJ Sokol PoděbradySKST Děčín0:10
2212. 03. 2016 15:30KST Jirkov TECHNOLINESKP Sever Ústí nad Labem B6:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS