Výsledky
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
126. 09. 2015 09:00TJ Nová Paka BTatran Hostinné C0:10
128. 09. 2015 19:00
odložení dohodou se souhlasem STK
Sokol Stěžery CKPST Hradec Králové7:10
126. 09. 2015 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FDTJ-Slavia Hradec Králové F10:6
126. 09. 2015 09:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Nový Bydžov2:10
127. 09. 2015 09:00Sokol Nemyčeves BTJ Jičín B10:8
129. 09. 2015 18:30
odložení utkání dohodou se souhlasem STK
TTC Salamandr Hradec KrálovéSokol Stěžery B10:6
210. 10. 2015 09:00TJ Nová Paka BTTC Salamandr Hradec Králové3:10
210. 10. 2015 09:00Tatran Hostinné CSokol Stěžery B10:7
211. 10. 2015 08:30Sokol Stěžery CSokol Nemyčeves B10:5
211. 10. 2015 08:30KPST Hradec KrálovéTJ Jičín B10:3
210. 10. 2015 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FSokol Chlumec n.C.10:6
210. 10. 2015 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové FJiskra Nový Bydžov10:7
310. 10. 2015 14:00TJ Nová Paka BSokol Stěžery B9:9
310. 10. 2015 14:00Tatran Hostinné CTTC Salamandr Hradec Králové9:9
311. 10. 2015 13:30Sokol Stěžery CTJ Jičín B10:8
311. 10. 2015 13:30KPST Hradec KrálovéSokol Nemyčeves B10:2
303. 10. 2015 14:00
předehrání dohodou, STK bere na vědomí
Sokol PP Hradec Králové 2 FJiskra Nový Bydžov7:10
310. 10. 2015 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové FSokol Chlumec n.C.10:5
417. 10. 2015 09:00TTC Salamandr Hradec KrálovéSokol Chlumec n.C.10:0
428. 10. 2015 18:00
odložení utkání dohodou se souhlasem STK
Sokol Stěžery BJiskra Nový Bydžov8:10
425. 10. 2015 09:00Sokol Nemyčeves BSokol PP Hradec Králové 2 F8:10
425. 10. 2015 09:00TJ Jičín BDTJ-Slavia Hradec Králové F6:10
424. 10. 2015 09:00TJ Nová Paka BSokol Stěžery C5:10
424. 10. 2015 09:00Tatran Hostinné CKPST Hradec Králové10:8
517. 10. 2015 14:00TTC Salamandr Hradec KrálovéJiskra Nový Bydžov10:2
517. 10. 2015 14:00Sokol Stěžery BSokol Chlumec n.C.9:9
525. 10. 2015 14:00Sokol Nemyčeves BDTJ-Slavia Hradec Králové F9:9
525. 10. 2015 14:00TJ Jičín BSokol PP Hradec Králové 2 F10:8
524. 10. 2015 14:00TJ Nová Paka BKPST Hradec Králové6:10
524. 10. 2015 14:00Tatran Hostinné CSokol Stěžery C10:3
608. 11. 2015 09:00Sokol Stěžery CTTC Salamandr Hradec Králové0:10
611. 11. 2015 18:30
odložení utkání dohodou se souhlasem STK
KPST Hradec KrálovéSokol Stěžery B9:9
607. 11. 2015 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FTJ Nová Paka B10:8
607. 11. 2015 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové FTatran Hostinné C10:7
607. 11. 2015 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Nemyčeves B10:5
607. 11. 2015 09:00Jiskra Nový BydžovTJ Jičín B9:9
725. 09. 2015 18:00
povinné předehrání v dohodnutém termínu
Sokol Stěžery CSokol Stěžery B6:10
708. 11. 2015 13:30KPST Hradec KrálovéTTC Salamandr Hradec Králové6:10
707. 11. 2015 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 FTatran Hostinné C3:10
707. 11. 2015 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové FTJ Nová Paka B10:3
707. 11. 2015 14:00Sokol Chlumec n.C.TJ Jičín B5:10
707. 11. 2015 14:00Jiskra Nový BydžovSokol Nemyčeves B10:4
821. 11. 2015 09:00TTC Salamandr Hradec KrálovéSokol Nemyčeves B10:1
821. 11. 2015 09:00Sokol Stěžery BTJ Jičín B9:9
814. 11. 2015 08:00TJ Nová Paka BSokol Chlumec n.C.10:3
814. 11. 2015 08:00Tatran Hostinné CJiskra Nový Bydžov10:5
815. 11. 2015 08:30Sokol Stěžery CSokol PP Hradec Králové 2 F7:10
815. 11. 2015 08:30KPST Hradec KrálovéDTJ-Slavia Hradec Králové F10:4
921. 11. 2015 14:00TTC Salamandr Hradec KrálovéTJ Jičín B10:4
921. 11. 2015 14:00Sokol Stěžery BSokol Nemyčeves B10:3
914. 11. 2015 12:00TJ Nová Paka BJiskra Nový Bydžov4:10
914. 11. 2015 12:00Tatran Hostinné CSokol Chlumec n.C.5:10
915. 11. 2015 13:30Sokol Stěžery CDTJ-Slavia Hradec Králové F4:10
915. 11. 2015 13:30KPST Hradec KrálovéSokol PP Hradec Králové 2 F10:6
1005. 12. 2015 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FTTC Salamandr Hradec Králové0:10
1005. 12. 2015 09:40
VR odsouhlasili dohodu o sehrání utkání po čekací době SŘ ST čl.332.04
DTJ-Slavia Hradec Králové FSokol Stěžery B10:7
1005. 12. 2015 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Stěžery C10:7
1005. 12. 2015 09:00Jiskra Nový BydžovKPST Hradec Králové3:10
1006. 12. 2015 09:00Sokol Nemyčeves BTJ Nová Paka B10:5
1006. 12. 2015 09:00TJ Jičín BTatran Hostinné C10:7
1105. 12. 2015 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 FSokol Stěžery B10:7
1105. 12. 2015 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové FTTC Salamandr Hradec Králové7:10
1105. 12. 2015 14:00Sokol Chlumec n.C.KPST Hradec Králové9:9
1105. 12. 2015 14:00Jiskra Nový BydžovSokol Stěžery C10:3
1106. 12. 2015 14:00Sokol Nemyčeves BTatran Hostinné C0:10
1106. 12. 2015 14:00TJ Jičín BTJ Nová Paka B10:4
1219. 12. 2015 09:00Tatran Hostinné CTJ Nová Paka B10:5
1220. 12. 2015 09:00KPST Hradec KrálovéSokol Stěžery C10:6
1219. 12. 2015 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové FSokol PP Hradec Králové 2 F10:5
1219. 12. 2015 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Chlumec n.C.10:7
1220. 12. 2015 09:00TJ Jičín BSokol Nemyčeves B10:1
1219. 12. 2015 09:00Sokol Stěžery BTTC Salamandr Hradec Králové9:9
1316. 01. 2016 09:00TTC Salamandr Hradec KrálovéTJ Nová Paka B10:1
1316. 01. 2016 09:00Sokol Stěžery BTatran Hostinné C10:7
1310. 01. 2016 09:00Sokol Nemyčeves BSokol Stěžery C10:8
1310. 01. 2016 09:00TJ Jičín BKPST Hradec Králové10:7
1309. 01. 2016 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol PP Hradec Králové 2 F10:1
1309. 01. 2016 09:00Jiskra Nový BydžovDTJ-Slavia Hradec Králové F9:9
1416. 01. 2016 14:00Sokol Stěžery BTJ Nová Paka B10:8
1416. 01. 2016 14:00TTC Salamandr Hradec KrálovéTatran Hostinné C10:0
1410. 01. 2016 14:00TJ Jičín BSokol Stěžery C10:3
1410. 01. 2016 14:00Sokol Nemyčeves BKPST Hradec Králové7:10
1409. 01. 2016 14:00Jiskra Nový BydžovSokol PP Hradec Králové 2 F10:3
1409. 01. 2016 14:00Sokol Chlumec n.C.DTJ-Slavia Hradec Králové F6:10
1523. 01. 2016 09:00Sokol Chlumec n.C.TTC Salamandr Hradec Králové6:10
1515. 01. 2016 18:00
dohoda o předehrání, STK bere na vědomí
Jiskra Nový BydžovSokol Stěžery B7:10
1516. 01. 2016 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FSokol Nemyčeves B10:6
1516. 01. 2016 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové FTJ Jičín B2:10
1524. 01. 2016 08:30Sokol Stěžery CTJ Nová Paka B2:10
1524. 01. 2016 08:30KPST Hradec KrálovéTatran Hostinné C10:1
1623. 01. 2016 14:00Jiskra Nový BydžovTTC Salamandr Hradec Králové7:10
1623. 01. 2016 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Stěžery B10:3
1616. 01. 2016 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové FSokol Nemyčeves B9:9
1616. 01. 2016 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 FTJ Jičín B8:10
1624. 01. 2016 13:30KPST Hradec KrálovéTJ Nová Paka B10:2
1624. 01. 2016 13:30Sokol Stěžery CTatran Hostinné C10:2
1706. 02. 2016 09:00TTC Salamandr Hradec KrálovéSokol Stěžery C10:2
1707. 02. 2016 16:30
posunutí utkání na neděli dohodou se souhlasem STK
Sokol Stěžery BKPST Hradec Králové7:10
1706. 02. 2016 08:00TJ Nová Paka BSokol PP Hradec Králové 2 F6:10
1706. 02. 2016 08:00Tatran Hostinné CDTJ-Slavia Hradec Králové F6:10
1707. 02. 2016 14:00
změna začátku utkání, STK souhlasí
Sokol Nemyčeves BSokol Chlumec n.C.8:10
1707. 02. 2016 14:00
změna začátku utkání, STK souhlasí
TJ Jičín BJiskra Nový Bydžov7:10
1826. 09. 2015 12:00
povinné předehrání v dohodnutém termínu
Sokol Stěžery BSokol Stěžery C4:10
1805. 02. 2016 19:00
předehrání dohodou, STK bere na vědomí
TTC Salamandr Hradec KrálovéKPST Hradec Králové10:2
1806. 02. 2016 12:00Tatran Hostinné CSokol PP Hradec Králové 2 F9:9
1806. 02. 2016 12:00TJ Nová Paka BDTJ-Slavia Hradec Králové F6:10
1807. 02. 2016 09:00
změna začátku utkání, STK souhlasí
TJ Jičín BSokol Chlumec n.C.10:2
1807. 02. 2016 18:00
změna začátku utkání, STK souhlasí
Sokol Nemyčeves BJiskra Nový Bydžov3:10
1906. 03. 2016 09:00Sokol Nemyčeves BTTC Salamandr Hradec Králové2:10
1906. 03. 2016 09:00TJ Jičín BSokol Stěžery B6:10
1905. 03. 2016 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Nová Paka B10:7
1905. 03. 2016 09:00Jiskra Nový BydžovTatran Hostinné C10:2
1905. 03. 2016 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FSokol Stěžery C10:4
1905. 03. 2016 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové FKPST Hradec Králové10:4
2006. 03. 2016 14:00TJ Jičín BTTC Salamandr Hradec Králové4:10
2006. 03. 2016 14:00Sokol Nemyčeves BSokol Stěžery B3:10
2005. 03. 2016 14:00Jiskra Nový BydžovTJ Nová Paka B10:3
2005. 03. 2016 14:00Sokol Chlumec n.C.Tatran Hostinné C10:7
2005. 03. 2016 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové FSokol Stěžery C3:10
2005. 03. 2016 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 FKPST Hradec Králové5:10
2126. 03. 2016 09:00TTC Salamandr Hradec KrálovéSokol PP Hradec Králové 2 F10:0
2126. 03. 2016 09:00Sokol Stěžery BDTJ-Slavia Hradec Králové F9:9
2127. 03. 2016 08:30Sokol Stěžery CSokol Chlumec n.C.10:3
2127. 03. 2016 08:30KPST Hradec KrálovéJiskra Nový Bydžov10:2
2126. 03. 2016 09:00TJ Nová Paka BSokol Nemyčeves B9:9
2126. 03. 2016 09:00Tatran Hostinné CTJ Jičín B2:10
2218. 03. 2016 18:00
předehrávka dohodou
Sokol Stěžery BSokol PP Hradec Králové 2 F10:7
2226. 03. 2016 14:00TTC Salamandr Hradec KrálovéDTJ-Slavia Hradec Králové F10:0
2227. 03. 2016 13:30KPST Hradec KrálovéSokol Chlumec n.C.10:3
2227. 03. 2016 13:30Sokol Stěžery CJiskra Nový Bydžov1:10
2226. 03. 2016 14:00Tatran Hostinné CSokol Nemyčeves B10:6
2226. 03. 2016 14:00TJ Nová Paka BTJ Jičín B9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS