Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RS III. třídy
102. 10. 2015 18:00SK Újezd "B"TJ Sokol Slopné "B"9:9
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Sokol Šarovy "D"10:8
104. 10. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"SK Slavičín "C"2:16
103. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Mysločovice "D"17:1
102. 10. 2015 18:30TJ Štítná "B"FS Napajedla "B"8:10
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaSlovan Luhačovice "A"11:7
210. 10. 2015 17:00FS Napajedla "B"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína9:9
209. 10. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Štítná "B"11:7
210. 10. 2015 17:00SK Slavičín "C"TJ Jiskra Otrokovice "F"14:4
209. 10. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"Sport centrum Bylnice "C"12:6
210. 10. 2015 18:00TJ Sokol Slopné "B"TJ Sokol Valašské Klobouky3:15
209. 10. 2015 18:30
Újezd Tělocvična ZŠ, čp. 252, značený směr fotbalové hřiště
SK Újezd "B"SK Rokytnice "B"8:10
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Valašské KloboukySK Rokytnice "B"15:3
318. 10. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Slopné "B"7:11
317. 10. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Šarovy "D"16:2
316. 10. 2015 18:30TJ Štítná "B"SK Slavičín "C"1:17
317. 10. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Sokol Mysločovice "D"12:6
317. 10. 2015 18:00Slovan Luhačovice "A"FS Napajedla "B"8:10
423. 10. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"Slovan Luhačovice "A"11:7
424. 10. 2015 17:00SK Slavičín "C"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína16:2
423. 10. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Štítná "B"13:5
424. 10. 2015 18:00TJ Sokol Slopné "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"7:11
423. 10. 2015 18:30SK Rokytnice "B"Sport centrum Bylnice "C"12:6
424. 10. 2015 16:30SK Újezd "B"TJ Sokol Valašské Klobouky7:11
508. 11. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"SK Újezd "B"7:11
507. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"SK Rokytnice "B"14:4
506. 11. 2015 18:30TJ Štítná "B"TJ Sokol Slopné "B"10:8
507. 11. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Sokol Šarovy "D"12:6
507. 11. 2015 17:00Slovan Luhačovice "A"SK Slavičín "C"5:13
507. 11. 2015 17:00FS Napajedla "B"TJ Sokol Mysločovice "D"15:3
614. 11. 2015 17:00SK Slavičín "C"FS Napajedla "B"10:8
613. 11. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"Slovan Luhačovice "A"10:8
614. 11. 2015 18:00TJ Sokol Slopné "B"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína9:9
613. 11. 2015 18:30SK Rokytnice "B"TJ Štítná "B"9:9
614. 11. 2015 16:30SK Újezd "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"10:8
614. 11. 2015 17:00TJ Sokol Valašské KloboukySport centrum Bylnice "C"14:4
721. 11. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Valašské Klobouky12:6
720. 11. 2015 18:30TJ Štítná "B"SK Újezd "B"9:9
721. 11. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaSK Rokytnice "B"11:7
721. 11. 2015 18:00Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Slopné "B"13:5
721. 11. 2015 18:00FS Napajedla "B"TJ Sokol Šarovy "D"10:8
720. 11. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"SK Slavičín "C"7:11
827. 11. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Sokol Mysločovice "D"6:12
828. 11. 2015 18:00TJ Sokol Slopné "B"FS Napajedla "B"10:8
827. 11. 2015 18:30SK Rokytnice "B"Slovan Luhačovice "A"14:4
828. 11. 2015 16:30SK Újezd "B"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína11:7
827. 11. 2015 18:30TJ Štítná "B"TJ Sokol Valašské Klobouky9:9
829. 11. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Jiskra Otrokovice "F"0:18wo
904. 12. 2015 18:30TJ Štítná "B"Sport centrum Bylnice "C"17:1
905. 12. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Sokol Valašské Klobouky6:12
906. 12. 2015 10:30Slovan Luhačovice "A"SK Újezd "B"14:4
905. 12. 2015 17:00FS Napajedla "B"SK Rokytnice "B"14:4
904. 12. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Sokol Slopné "B"12:6
905. 12. 2015 17:00SK Slavičín "C"TJ Sokol Šarovy "D"18:0
1012. 12. 2015 18:00TJ Sokol Slopné "B"SK Slavičín "C"4:14
1011. 12. 2015 18:30SK Rokytnice "B"TJ Sokol Mysločovice "D"10:8
1012. 12. 2015 16:30SK Újezd "B"FS Napajedla "B"7:11
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol Valašské KloboukySlovan Luhačovice "A"16:2
1013. 12. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína6:12
1012. 12. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Štítná "B"13:5
1119. 12. 2015 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Jiskra Otrokovice "F"10:8
1119. 12. 2015 18:00Slovan Luhačovice "A"Sport centrum Bylnice "C"16:2
1119. 12. 2015 17:00FS Napajedla "B"TJ Sokol Valašské Klobouky12:6
1118. 12. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"SK Újezd "B"16:2
1119. 12. 2015 17:00SK Slavičín "C"SK Rokytnice "B"10:8
1117. 12. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Sokol Slopné "B"8:10
1225. 09. 2015 18:30SK Rokytnice "B"TJ Sokol Šarovy "D"9:9
1226. 09. 2015 16:30SK Újezd "B"SK Slavičín "C"2:16
1226. 09. 2015 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Sokol Mysločovice "D"11:7
1227. 09. 2015 07:30Sport centrum Bylnice "C"FS Napajedla "B"8:10
1226. 09. 2015 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"Slovan Luhačovice "A"12:6
1225. 09. 2015 18:30TJ Štítná "B"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína10:8
1331. 10. 2015 18:00Slovan Luhačovice "A"TJ Štítná "B"8:10
1331. 10. 2015 17:00FS Napajedla "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"10:8
1330. 10. 2015 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"Sport centrum Bylnice "C"14:4
1331. 10. 2015 17:00SK Slavičín "C"TJ Sokol Valašské Klobouky9:9
1330. 10. 2015 18:30TJ Sokol Šarovy "D"SK Újezd "B"9:9
1330. 10. 2015 18:00
Rokytnice 11 - sál hospůdky za lávkou
TJ Sokol Slopné "B"SK Rokytnice "B"12:6
1405. 01. 2016 17:30TJ Sokol Slopné "B"SK Újezd "B"10:8
1408. 01. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Sokol Valašské Klobouky10:8
1409. 01. 2016 17:00SK Slavičín "C"Sport centrum Bylnice "C"16:2
1408. 01. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Jiskra Otrokovice "F"4:14
1409. 01. 2016 17:00FS Napajedla "B"TJ Štítná "B"7:11
1410. 01. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína9:9
1516. 01. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaFS Napajedla "B"9:9
1515. 01. 2016 18:30TJ Štítná "B"TJ Sokol Mysločovice "D"8:10
1516. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"SK Slavičín "C"5:13
1517. 01. 2016 10:00Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Šarovy "D"2:16
1516. 01. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Sokol Slopné "B"11:7
1516. 01. 2016 16:30SK Rokytnice "B"SK Újezd "B"11:7
1622. 01. 2016 18:30SK Rokytnice "B"TJ Sokol Valašské Klobouky4:14
1623. 01. 2016 18:00TJ Sokol Slopné "B"Sport centrum Bylnice "C"15:3
1622. 01. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Jiskra Otrokovice "F"10:8
1623. 01. 2016 17:00SK Slavičín "C"TJ Štítná "B"15:3
1622. 01. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína9:9
1623. 01. 2016 17:00FS Napajedla "B"Slovan Luhačovice "A"8:10
1731. 01. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Mysločovice "D"10:8
1730. 01. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaSK Slavičín "C"9:9
1729. 01. 2016 18:30TJ Štítná "B"TJ Sokol Šarovy "D"5:13
1730. 01. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Slopné "B"11:7
1731. 01. 2016 07:30Sport centrum Bylnice "C"SK Rokytnice "B"3:15
1730. 01. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukySK Újezd "B"10:8
1813. 02. 2016 16:30SK Újezd "B"Sport centrum Bylnice "C"15:3
1812. 02. 2016 18:30SK Rokytnice "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"12:6
1811. 02. 2016 19:00TJ Sokol Slopné "B"TJ Štítná "B"14:4
1812. 02. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína12:6
1813. 02. 2016 17:00SK Slavičín "C"Slovan Luhačovice "A"13:5
1812. 02. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"FS Napajedla "B"10:8
1920. 02. 2016 17:00FS Napajedla "B"SK Slavičín "C"5:13
1921. 02. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Šarovy "D"12:6
1920. 02. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Sokol Slopné "B"5:13
1919. 02. 2016 18:30TJ Štítná "B"SK Rokytnice "B"10:8
1920. 02. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"SK Újezd "B"14:4
1921. 02. 2016 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Valašské Klobouky4:14
2027. 02. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Jiskra Otrokovice "F"8:10
2027. 02. 2016 16:30SK Újezd "B"TJ Štítná "B"8:10
2026. 02. 2016 18:30SK Rokytnice "B"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína9:9
2027. 02. 2016 18:00TJ Sokol Slopné "B"Slovan Luhačovice "A"11:7
2026. 02. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"FS Napajedla "B"11:7
2025. 02. 2016 17:30SK Slavičín "C"TJ Sokol Mysločovice "D"12:6
2104. 03. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Sokol Šarovy "D"11:7
2105. 03. 2016 17:00FS Napajedla "B"TJ Sokol Slopné "B"11:7
2106. 03. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"SK Rokytnice "B"7:11
2105. 03. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaSK Újezd "B"11:7
2105. 03. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Štítná "B"7:11
2105. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"Sport centrum Bylnice "C"18:0
2213. 03. 2016 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Štítná "B"2:16
2212. 03. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyTJ Sokol Bohuslavice u Zlína13:5
2212. 03. 2016 16:30SK Újezd "B"Slovan Luhačovice "A"10:8
2211. 03. 2016 18:30SK Rokytnice "B"FS Napajedla "B"5:13
2212. 03. 2016 18:00TJ Sokol Slopné "B"TJ Sokol Mysločovice "D"13:5
2211. 03. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"SK Slavičín "C"5:13
2319. 03. 2016 17:00SK Slavičín "C"TJ Sokol Slopné "B"15:3
2318. 03. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"SK Rokytnice "B"11:7
2319. 03. 2016 17:00FS Napajedla "B"SK Újezd "B"10:8
2320. 03. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Valašské Klobouky3:15
2319. 03. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaSport centrum Bylnice "C"15:3
2318. 03. 2016 18:30TJ Štítná "B"TJ Jiskra Otrokovice "F"9:9
2426. 03. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"TJ Sokol Bohuslavice u Zlína14:4
2427. 03. 2016 07:30Sport centrum Bylnice "C"Slovan Luhačovice "A"5:13
2426. 03. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukyFS Napajedla "B"11:7
2426. 03. 2016 16:30SK Újezd "B"TJ Sokol Mysločovice "D"11:7
2425. 03. 2016 18:30SK Rokytnice "B"SK Slavičín "C"9:9
2422. 03. 2016 18:30TJ Sokol Slopné "B"TJ Sokol Šarovy "D"6:12
2503. 03. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy "D"SK Rokytnice "B"15:3
2502. 04. 2016 17:00SK Slavičín "C"SK Újezd "B"16:2
2501. 04. 2016 19:00TJ Sokol Mysločovice "D"TJ Sokol Valašské Klobouky12:6
2502. 04. 2016 17:00FS Napajedla "B"Sport centrum Bylnice "C"13:5
2503. 04. 2016 10:30
Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
Slovan Luhačovice "A"TJ Jiskra Otrokovice "F"9:9
2502. 04. 2016 17:00TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaTJ Štítná "B"8:10
2608. 04. 2016 18:30TJ Štítná "B"Slovan Luhačovice "A"9:9
2609. 04. 2016 09:00TJ Jiskra Otrokovice "F"FS Napajedla "B"9:9
2610. 04. 2016 07:30Sport centrum Bylnice "C"TJ Sokol Mysločovice "D"3:15
2609. 04. 2016 17:00TJ Sokol Valašské KloboukySK Slavičín "C"10:8
2609. 04. 2016 16:30SK Újezd "B"TJ Sokol Šarovy "D"16:2
2631. 03. 2016 18:00
Pohostinství Slopné
SK Rokytnice "B"TJ Sokol Slopné "B"5:13

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy