Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž I.třídy
103. 10. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Nivnice10:8
103. 10. 2015 17:00TJ Jiskra Otrokovice BT.J. Sokol Vsetín10:8
103. 10. 2015 13:30KST Dolní Němčí CKST Zlín C12:6
103. 10. 2015 17:00Sport centrum BylniceTJ Fryšták B5:13
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Vidče12:6
103. 10. 2015 17:00SK Spartak HulínTJ Sokol Kostelec B11:7
204. 10. 2015 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BT.J. Sokol Vsetín13:5
204. 10. 2015 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Nivnice11:7
204. 10. 2015 08:00KST Dolní Němčí CTJ Fryšták B10:8
204. 10. 2015 11:00Sport centrum BylniceKST Zlín C13:5
204. 10. 2015 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Sokol Kostelec B5:13
204. 10. 2015 10:30SK Spartak HulínTJ Vidče13:5
317. 10. 2015 17:00TJ NivniceTJ Vidče12:6
317. 10. 2015 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Kostelec B5:13
317. 10. 2015 17:00KST Zlín CTJ Sokol Vlčnov7:11
317. 10. 2015 17:00TJ Fryšták BSK Spartak Hulín13:5
317. 10. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí C11:7
317. 10. 2015 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSport centrum Bylnice13:5
418. 10. 2015 10:30TJ NivniceTJ Sokol Kostelec B8:10
418. 10. 2015 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Vidče11:7
418. 10. 2015 11:00KST Zlín CSK Spartak Hulín13:5
418. 10. 2015 10:30TJ Fryšták BTJ Sokol Vlčnov8:10
418. 10. 2015 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BSport centrum Bylnice15:3
418. 10. 2015 11:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Dolní Němčí C11:7
531. 10. 2015 13:30KST Dolní Němčí CTJ Nivnice9:9
531. 10. 2015 17:00Sport centrum BylniceT.J. Sokol Vsetín8:10
531. 10. 2015 17:00TJ Sokol VlčnovTJ DDM Valašské Meziříčí B6:12
531. 10. 2015 17:00SK Spartak HulínTJ Jiskra Otrokovice B11:7
531. 10. 2015 17:00TJ VidčeKST Zlín C13:5
529. 10. 2015 18:00TJ Sokol Kostelec BTJ Fryšták B12:6
601. 11. 2015 08:00KST Dolní Němčí CT.J. Sokol Vsetín6:12
601. 11. 2015 11:00Sport centrum BylniceTJ Nivnice7:11
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Jiskra Otrokovice B9:9
601. 11. 2015 10:30SK Spartak HulínTJ DDM Valašské Meziříčí B8:10
601. 11. 2015 10:30TJ VidčeTJ Fryšták B10:8
601. 11. 2015 10:30TJ Sokol Kostelec BKST Zlín C4:14
714. 11. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice B17:1
714. 11. 2015 13:30KST Dolní Němčí CSport centrum Bylnice8:10
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol VlčnovSK Spartak Hulín13:5
714. 11. 2015 17:00TJ VidčeTJ Sokol Kostelec B10:8
714. 11. 2015 17:00KST Zlín CTJ Fryšták B10:8
714. 11. 2015 10:00TJ NivniceT.J. Sokol Vsetín13:5
828. 11. 2015 17:00TJ NivniceKST Zlín C8:10
828. 11. 2015 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Fryšták B8:10
828. 11. 2015 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Vidče12:6
828. 11. 2015 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Kostelec B11:7
828. 11. 2015 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Vlčnov11:7
828. 11. 2015 17:00Sport centrum BylniceSK Spartak Hulín8:10
929. 11. 2015 10:30TJ NivniceTJ Fryšták B13:5
929. 11. 2015 11:00T.J. Sokol VsetínKST Zlín C9:9
929. 11. 2015 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Kostelec B18:0
929. 11. 2015 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Vidče7:11
929. 11. 2015 08:00KST Dolní Němčí CSK Spartak Hulín8:10
929. 11. 2015 11:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Vlčnov7:11
1012. 12. 2015 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Nivnice5:13
1012. 12. 2015 17:00SK Spartak HulínT.J. Sokol Vsetín10:8
1012. 12. 2015 17:00TJ VidčeKST Dolní Němčí C6:12
1012. 12. 2015 16:00TJ Sokol Kostelec BSport centrum Bylnice11:7
1012. 12. 2015 17:00KST Zlín CTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
1012. 12. 2015 17:00TJ Fryšták BTJ Jiskra Otrokovice B8:10
1113. 12. 2015 10:30TJ Sokol VlčnovT.J. Sokol Vsetín12:6
1115. 11. 2015 10:30SK Spartak HulínTJ Nivnice12:6
1113. 12. 2015 10:30TJ VidčeSport centrum Bylnice9:9
1113. 12. 2015 10:30TJ Sokol Kostelec BKST Dolní Němčí C12:6
1113. 12. 2015 11:00KST Zlín CTJ Jiskra Otrokovice B10:8
1113. 12. 2015 10:30TJ Fryšták BTJ DDM Valašské Meziříčí B5:13
1209. 01. 2016 17:00TJ NivniceTJ DDM Valašské Meziříčí B13:5
1209. 01. 2016 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Jiskra Otrokovice B10:8
1209. 01. 2016 17:00KST Zlín CKST Dolní Němčí C10:8
1209. 01. 2016 17:00TJ Fryšták BSport centrum Bylnice12:6
1209. 01. 2016 17:00TJ VidčeTJ Sokol Vlčnov8:10
1209. 01. 2016 16:00TJ Sokol Kostelec BSK Spartak Hulín6:12
1310. 01. 2016 11:00T.J. Sokol VsetínTJ DDM Valašské Meziříčí B9:9
1310. 01. 2016 10:30TJ NivniceTJ Jiskra Otrokovice B11:7
1310. 01. 2016 10:30TJ Fryšták BKST Dolní Němčí C8:10
1310. 01. 2016 11:00KST Zlín CSport centrum Bylnice9:9
1310. 01. 2016 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Sokol Vlčnov12:6
1310. 01. 2016 10:30TJ VidčeSK Spartak Hulín7:11
1423. 01. 2016 17:00TJ VidčeTJ Nivnice3:15
1423. 01. 2016 16:00TJ Sokol Kostelec BT.J. Sokol Vsetín10:8
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol VlčnovKST Zlín C17:1
1423. 01. 2016 17:00SK Spartak HulínTJ Fryšták B12:6
1423. 01. 2016 13:30KST Dolní Němčí CTJ DDM Valašské Meziříčí B5:13
1423. 01. 2016 17:00Sport centrum BylniceTJ Jiskra Otrokovice B6:12
1524. 01. 2016 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Nivnice4:14
1524. 01. 2016 10:30TJ VidčeT.J. Sokol Vsetín7:11
1524. 01. 2016 10:30SK Spartak HulínKST Zlín C13:5
1524. 01. 2016 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Fryšták B8:10
1524. 01. 2016 11:00Sport centrum BylniceTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
1524. 01. 2016 08:00KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice B7:11
1606. 02. 2016 17:00TJ NivniceKST Dolní Němčí C13:5
1606. 02. 2016 17:00T.J. Sokol VsetínSport centrum Bylnice11:7
1606. 02. 2016 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Vlčnov14:4
1606. 02. 2016 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSK Spartak Hulín12:6
1606. 02. 2016 17:00KST Zlín CTJ Vidče8:10
1606. 02. 2016 17:00TJ Fryšták BTJ Sokol Kostelec B12:6
1707. 02. 2016 11:00T.J. Sokol VsetínKST Dolní Němčí C16:2
1707. 02. 2016 10:30TJ NivniceSport centrum Bylnice8:10
1707. 02. 2016 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Vlčnov12:6
1707. 02. 2016 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BSK Spartak Hulín10:8
1707. 02. 2016 10:30TJ Fryšták BTJ Vidče10:8
1707. 02. 2016 11:00KST Zlín CTJ Sokol Kostelec B12:6
1813. 02. 2016 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ DDM Valašské Meziříčí B9:9
1813. 02. 2016 17:00Sport centrum BylniceKST Dolní Němčí C11:7
1813. 02. 2016 17:00SK Spartak HulínTJ Sokol Vlčnov11:7
1813. 02. 2016 16:00TJ Sokol Kostelec BTJ Vidče13:5
1813. 02. 2016 17:00TJ Fryšták BKST Zlín C7:11
1813. 02. 2016 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Nivnice4:14
1927. 02. 2016 17:00KST Zlín CTJ Nivnice4:14
1927. 02. 2016 17:00TJ Fryšták BT.J. Sokol Vsetín11:7
1927. 02. 2016 17:00TJ VidčeTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol Kostelec BTJ Jiskra Otrokovice B8:10
1927. 02. 2016 17:00TJ Sokol VlčnovKST Dolní Němčí C11:7
1927. 02. 2016 17:00SK Spartak HulínSport centrum Bylnice11:7
2028. 02. 2016 10:30TJ Fryšták BTJ Nivnice7:11
2028. 02. 2016 11:00KST Zlín CT.J. Sokol Vsetín13:5
2028. 02. 2016 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ DDM Valašské Meziříčí B1:17
2028. 02. 2016 10:30TJ VidčeTJ Jiskra Otrokovice B11:7
2028. 02. 2016 10:30SK Spartak HulínKST Dolní Němčí C14:4
2028. 02. 2016 10:30TJ Sokol VlčnovSport centrum Bylnice10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ NivniceTJ Sokol Vlčnov14:4
2112. 03. 2016 17:00T.J. Sokol VsetínSK Spartak Hulín13:5
2112. 03. 2016 13:30KST Dolní Němčí CTJ Vidče8:10
2112. 03. 2016 17:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Kostelec B10:8
2112. 03. 2016 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Zlín C17:1
2112. 03. 2016 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Fryšták B4:14
2213. 03. 2016 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Vlčnov14:4
2213. 03. 2016 10:30TJ NivniceSK Spartak Hulín12:6
2213. 03. 2016 11:00Sport centrum BylniceTJ Vidče5:13
2213. 03. 2016 08:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Kostelec B11:7
2213. 03. 2016 11:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Zlín C11:7
2213. 03. 2016 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Fryšták B12:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy