Výsledky
3. třída A muži (RS-1A)
128. 09. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSK OAZA Praha B7:10
130. 09. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II AKK Konstruktiva Praha A7:10
129. 09. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
128. 09. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GSK Slivenec A3:10
129. 09. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK Dolní Měcholupy A10:4
102. 10. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Pankrác D7:10
205. 10. 2015 00:00SK OAZA Praha BTJ Pankrác D5:10
205. 10. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Břevnov Hradčany B10:8
205. 10. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Lokomotiva Vršovice C6:10
207. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSlovan KST Bohnice G10:3
205. 10. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:6
205. 10. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Běchovice II A4:10
314. 10. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ASK OAZA Praha B6:10
313. 10. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:5
312. 10. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GKK Konstruktiva Praha A1:10
313. 10. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:4
316. 10. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSK Slivenec A10:1
315. 10. 2015 19:15TJ Pankrác DSK Dolní Měcholupy A10:3
419. 10. 2015 00:00SK OAZA Praha BSK Dolní Měcholupy A10:8
419. 10. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Pankrác D4:10
421. 10. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Břevnov Hradčany B6:10
419. 10. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C2:10
419. 10. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSlovan KST Bohnice G10:1
421. 10. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:6
503. 11. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK OAZA Praha B7:10
502. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Běchovice II A0:10
503. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:2
506. 11. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BKK Konstruktiva Praha A10:6
505. 11. 2015 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
502. 11. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ASK Slivenec A10:2
609. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha BSK Slivenec A10:3
611. 11. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSK Dolní Měcholupy A10:3
609. 11. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Pankrác D2:10
609. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:4
611. 11. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Lokomotiva Vršovice C5:10
610. 11. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASlovan KST Bohnice G10:0
716. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GSK OAZA Praha B7:10
720. 11. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:0
720. 11. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Běchovice II A10:8
719. 11. 2015 19:15TJ Pankrác DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:1
716. 11. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy AKK Konstruktiva Praha A10:2
716. 11. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C2:10
823. 11. 2015 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4:10
823. 11. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Slivenec A10:4
823. 11. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSK Dolní Měcholupy A10:6
825. 11. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác D7:10
824. 11. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Břevnov Hradčany B10:4
823. 11. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Lokomotiva Vršovice C5:10
901. 12. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK OAZA Praha B10:4
904. 12. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSlovan KST Bohnice G10:4
903. 12. 2015 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:1
930. 11. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Běchovice II A10:5
930. 11. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C8:10
902. 12. 2015 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CKK Konstruktiva Praha A10:7
1007. 12. 2015 00:00SK OAZA Praha BKK Konstruktiva Praha A9:9
1007. 12. 2015 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C7:10
1009. 12. 2015 19:00TJ Sokol Běchovice II ASK Slivenec A10:0
1008. 12. 2015 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK Dolní Měcholupy A8:10
1007. 12. 2015 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Pankrác D0:10
1008. 12. 2015 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:7
1118. 12. 2015 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSK OAZA Praha B10:8
1117. 12. 2015 19:15TJ Pankrác DTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
1114. 12. 2015 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice G10:1
1114. 12. 2015 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A7:10
1102. 03. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Běchovice II A9:9
1114. 12. 2015 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:3
1204. 01. 2016 00:00SK OAZA Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:8
1204. 01. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Běchovice II A8:10
1206. 01. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1204. 01. 2016 00:00SK Slivenec ASlovan KST Bohnice G10:5
1204. 01. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Lokomotiva Vršovice C10:7
1207. 01. 2016 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:3
1314. 01. 2016 19:15TJ Pankrác DSK OAZA Praha B10:3
1315. 01. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSK Dolní Měcholupy A5:10
1312. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK Slivenec A10:3
1311. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4:10
1312. 01. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec AKK Konstruktiva Praha A10:6
1313. 01. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:7
1418. 01. 2016 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Běchovice II A7:10
1418. 01. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:1
1418. 01. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ASlovan KST Bohnice G10:0
1420. 01. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Lokomotiva Vršovice C5:10
1418. 01. 2016 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Břevnov Hradčany B6:10
1418. 01. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Pankrác D9:9
1525. 01. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ASK OAZA Praha B10:6
1528. 01. 2016 19:15TJ Pankrác DSK Slivenec A10:3
1529. 01. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C1:10
1526. 01. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CKK Konstruktiva Praha A10:1
1525. 01. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C2:10
1526. 01. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Běchovice II A10:6
1601. 02. 2016 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1603. 02. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice G10:2
1601. 02. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Lokomotiva Vršovice C3:10
1608. 02. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany B9:9
1603. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Pankrác D8:10
1601. 02. 2016 00:00SK Slivenec ASK Dolní Měcholupy A7:10
1708. 02. 2016 00:00SK Slivenec ASK OAZA Praha B10:5
1708. 02. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
1711. 02. 2016 19:15TJ Pankrác DKK Konstruktiva Praha A10:0
1712. 02. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C3:10
1709. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Běchovice II A10:5
1708. 02. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Suchdol-Sedlec A5:10
1815. 02. 2016 00:00SK OAZA Praha BSlovan KST Bohnice G10:1
1816. 02. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Lokomotiva Vršovice C1:10
1817. 02. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Břevnov Hradčany B10:7
1815. 02. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Pankrác D6:10
1815. 02. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Dolní Měcholupy A10:7
1817. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSK Slivenec A10:5
1924. 02. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSK OAZA Praha B10:5
1922. 02. 2016 00:00SK Slivenec AKK Konstruktiva Praha A10:6
1922. 02. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:8
1925. 02. 2016 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Běchovice II A10:6
1926. 02. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1923. 02. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice G10:1
2014. 03. 2016 00:00SK OAZA Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C4:10
2014. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Břevnov Hradčany B5:10
2015. 03. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Pankrác D5:10
2016. 03. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II ASK Dolní Měcholupy A6:10
2014. 03. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSK Slivenec A10:7
2014. 03. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
2121. 03. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ASK OAZA Praha B10:5
2123. 03. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C9:9
2121. 03. 2016 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Běchovice II A3:10
2121. 03. 2016 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:8
2124. 03. 2016 19:15TJ Pankrác DSlovan KST Bohnice G10:2
2125. 03. 2016 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Lokomotiva Vršovice C5:10
2228. 03. 2016 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:8
2229. 03. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác D10:4
2228. 03. 2016 19:15Slovan KST Bohnice GSK Dolní Měcholupy A0:10
2229. 03. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK Slivenec A10:2
2230. 03. 2016 19:00TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
2204. 04. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CKK Konstruktiva Praha A8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS