Výsledky
Krajská soutěž 1.třídy
124. 09. 2016 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A7:10
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Slavoj Stod B8:10
124. 09. 2016 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Kdyně A10:8
124. 09. 2016 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice A3:10
124. 09. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice BSK Nevid A10:6
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Klabava A2:10
224. 09. 2016 14:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod B4:10
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:7
224. 09. 2016 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A4:10
224. 09. 2016 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kdyně A9:9
224. 09. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Klabava A10:2
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Nevid A6:10
315. 10. 2016 09:00SK Nevid ADioss Nýřany B10:6
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horní Bělá A10:8
315. 10. 2016 10:30TJ Sokol Horažďovice ASK Jiskra Domažlice B10:6
315. 10. 2016 10:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. D10:5
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ASKUŘ Plzeň B3:10
315. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Stod BST DDM Stříbro A10:6
415. 10. 2016 14:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá A10:7
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Klabava ADioss Nýřany B10:3
415. 10. 2016 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. D10:0
411. 10. 2016 19:00TJ Sokol Kdyně ASK Jiskra Domažlice B8:10
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda AST DDM Stříbro A3:10
415. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Stod BSKUŘ Plzeň B5:10
529. 10. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. D10:3
527. 10. 2016 18:00SK Nevid ATJ Sokol Klabava A9:9
525. 10. 2016 19:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Kdyně A10:1
528. 10. 2016 19:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Slavoj Stod B7:10
529. 10. 2016 09:30SKUŘ Plzeň BST DDM Stříbro A6:10
529. 10. 2016 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Horní Bělá A5:10
612. 11. 2016 09:00Dioss Nýřany BSKUŘ Plzeň B5:10
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Horní Bělá AST DDM Stříbro A8:10
612. 11. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:2
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Slavoj Stod B10:7
612. 11. 2016 09:00SK Nevid ATJ Sokol Horažďovice A0:10
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Kdyně A4:10
712. 11. 2016 14:00Dioss Nýřany BST DDM Stříbro A6:10
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň B10:6
712. 11. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Slavoj Stod B10:5
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:4
712. 11. 2016 14:00SK Nevid ATJ Sokol Kdyně A3:10
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horažďovice A2:10
826. 11. 2016 10:30TJ Sokol Horažďovice ADioss Nýřany B10:0
826. 11. 2016 10:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horní Bělá A10:8
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ASK Nevid A7:10
826. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Klabava A10:2
826. 11. 2016 09:30SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice B10:8
826. 11. 2016 09:30ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. D10:1
926. 11. 2016 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Horní Bělá A10:2
926. 11. 2016 15:30TJ Sokol Kdyně ADioss Nýřany B10:2
926. 11. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Klabava A9:9
926. 11. 2016 14:00TJ Slavoj Stod BSK Nevid A10:3
926. 11. 2016 14:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. D10:2
926. 11. 2016 14:30ST DDM Stříbro ASK Jiskra Domažlice B10:2
1010. 12. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice BDioss Nýřany B10:2
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Horní Bělá A4:10
1010. 12. 2016 09:00SK Nevid ASKUŘ Plzeň B10:4
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Klabava AST DDM Stříbro A6:10
1010. 12. 2016 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horažďovice A1:10
1010. 12. 2016 08:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:2
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. DDioss Nýřany B9:9
1110. 12. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horní Bělá A10:2
1110. 12. 2016 14:00SK Nevid AST DDM Stříbro A5:10
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Klabava ASKUŘ Plzeň B7:10
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:4
1110. 12. 2016 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Kdyně A4:10
1214. 01. 2017 09:00Dioss Nýřany BSK Jiskra Domažlice B10:7
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. D10:8
1214. 01. 2017 09:30SKUŘ Plzeň BSK Nevid A10:5
1214. 01. 2017 09:30ST DDM Stříbro ATJ Sokol Klabava A5:10
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Horažďovice A3:10
1219. 01. 2017 18:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod B10:2
1314. 01. 2017 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň V. D10:6
1314. 01. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Jiskra Domažlice B6:10
1314. 01. 2017 14:30ST DDM Stříbro ASK Nevid A8:10
1314. 01. 2017 14:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Klabava A8:10
1320. 01. 2017 17:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod B10:6
1314. 01. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Kdyně A6:10
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ADioss Nýřany B10:3
1428. 01. 2017 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horní Bělá A7:10
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně ASKUŘ Plzeň B8:10
1428. 01. 2017 10:30TJ Sokol Horažďovice AST DDM Stříbro A10:1
1428. 01. 2017 09:00SK Nevid ASK Jiskra Domažlice B6:10
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. D10:2
1528. 01. 2017 14:00TJ Slavoj Stod BDioss Nýřany B9:9
1528. 01. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Horní Bělá A7:10
1528. 01. 2017 15:30TJ Sokol Horažďovice ASKUŘ Plzeň B10:4
1528. 01. 2017 15:30TJ Sokol Kdyně AST DDM Stříbro A10:2
1528. 01. 2017 14:00TJ Sokol Klabava ASK Jiskra Domažlice B9:9
1528. 01. 2017 14:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. D10:2
1611. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Jiskra Domažlice B6:10
1611. 02. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ASK Nevid A9:9
1607. 02. 2017 19:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice A4:10
1611. 02. 2017 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:5
1609. 02. 2017 18:30ST DDM Stříbro ASKUŘ Plzeň B4:10
1611. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ADioss Nýřany B10:3
1725. 02. 2017 09:00Dioss Nýřany BSK Nevid A8:10
1725. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Klabava A7:10
1725. 02. 2017 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horažďovice A3:10
1725. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kdyně A4:10
1725. 02. 2017 09:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:2
1725. 02. 2017 09:30ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod B10:6
1825. 02. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Nevid A10:4
1825. 02. 2017 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Klabava A9:9
1825. 02. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Horažďovice A4:10
1824. 02. 2017 18:30SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Kdyně A9:9
1825. 02. 2017 14:30ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:7
1825. 02. 2017 14:30SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Stod B8:10
1911. 03. 2017 09:30SKUŘ Plzeň BDioss Nýřany B10:7
1911. 03. 2017 09:30ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
1911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ASK Jiskra Domažlice B6:10
1911. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň V. D10:7
1911. 03. 2017 10:30TJ Sokol Horažďovice ASK Nevid A10:1
1911. 03. 2017 10:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Klabava A10:4
2011. 03. 2017 14:30ST DDM Stříbro ADioss Nýřany B10:5
2011. 03. 2017 14:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horní Bělá A10:2
2008. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Stod BSK Jiskra Domažlice B10:5
2011. 03. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Plzeň V. D7:10
2011. 03. 2017 15:30TJ Sokol Kdyně ASK Nevid A10:5
2011. 03. 2017 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Klabava A10:2
2125. 03. 2017 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Horažďovice A3:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Kdyně A6:10
2125. 03. 2017 09:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A3:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod B10:7
2125. 03. 2017 09:00SK Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň B10:7
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DST DDM Stříbro A10:8
2225. 03. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Horažďovice A7:10
2225. 03. 2017 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Kdyně A2:10
2225. 03. 2017 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:5
2225. 03. 2017 14:00SK Nevid ATJ Slavoj Stod B9:9
2221. 03. 2017 19:00TJ Sokol Plzeň V. DSKUŘ Plzeň B10:2
2225. 03. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice BST DDM Stříbro A5:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline