Výsledky
Krajská soutěž 2.třídy, sk. A
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováUnion Plzeň D10:7
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Těně A9:9
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Mirošov1:10
120. 09. 2016 19:00TJ Sokol Klabava BTJ Zdemyslice A10:4
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Starý Plzenec A10:1
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Bor BSK Rokycany A10:3
124. 09. 2016 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Město Zbiroh A4:10
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Mirošov6:10
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Těně A1:10
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Starý Plzenec A4:10
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Zdemyslice A10:2
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Bor BTJ Město Zbiroh A10:3
224. 09. 2016 14:00TJ Slavoj Tachov ASK Rokycany A4:10
315. 10. 2016 09:00SK Rokycany ATJ Město Zbiroh A10:5
315. 10. 2016 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Bor B1:10
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Slavoj Tachov A10:5
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Klabava B10:3
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Nezvěstice A3:10
315. 10. 2016 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Plzeň V. E10:3
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Plzeň V. F10:4
415. 10. 2016 14:00TJ Zdemyslice ATJ Slavoj Tachov A10:6
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Bor B4:10
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A4:10
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Klabava B10:4
415. 10. 2016 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Plzeň V. F10:2
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Plzeň V. E8:10
517. 09. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. F9:9
529. 10. 2016 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Klabava B10:3
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Nezvěstice A8:10
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Těně A7:10
529. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Mirošov2:10
529. 10. 2016 09:00SK Rokycany ATJ Zdemyslice A10:2
529. 10. 2016 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Starý Plzenec A10:2
629. 10. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Klabava B10:6
629. 10. 2016 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Nezvěstice A9:9
629. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Těně A1:10
629. 10. 2016 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Mirošov9:9
629. 10. 2016 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Starý Plzenec A10:7
629. 10. 2016 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Zdemyslice A10:7
712. 11. 2016 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Starý Plzenec A9:9
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol Těně ASK Rokycany A3:10
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol MirošovTJ Město Zbiroh A10:5
712. 11. 2016 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Bor B4:10
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Slavoj Tachov A10:2
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Klabava B10:3
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Nezvěstice A4:10
812. 11. 2016 14:00TJ Sokol Těně ATJ Město Zbiroh A10:3
812. 11. 2016 14:00TJ Sokol MirošovSK Rokycany A7:10
812. 11. 2016 14:00Union Plzeň DTJ Slavoj Tachov A10:4
812. 11. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Bor B3:10
812. 11. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Nezvěstice A8:10
812. 11. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Klabava B10:4
924. 11. 2016 18:30TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Nezvěstice A4:10
926. 11. 2016 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. E10:2
926. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Plzeň V. F9:9
926. 11. 2016 09:00SK Rokycany AUnion Plzeň D5:10
926. 11. 2016 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Lhůta B - Trnová3:10
926. 11. 2016 09:00TJ Sokol Těně ATJ Zdemyslice A10:7
926. 11. 2016 09:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Starý Plzenec A10:0
1026. 11. 2016 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. F10:1
1026. 11. 2016 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Plzeň V. E5:10
1026. 11. 2016 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Lhůta B - Trnová9:9
1026. 11. 2016 14:00TJ Město Zbiroh AUnion Plzeň D4:10
1026. 11. 2016 14:00TJ Sokol MirošovTJ Zdemyslice A10:5
1026. 11. 2016 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Starý Plzenec A10:2
1110. 12. 2016 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Mirošov6:10
1110. 12. 2016 09:00Union Plzeň DTJ Zdemyslice A10:5
1110. 12. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Starý Plzenec A10:5
1110. 12. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Rokycany A5:10
1110. 12. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Město Zbiroh A4:10
1110. 12. 2016 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Klabava B10:1
1110. 12. 2016 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Nezvěstice A6:10
1210. 12. 2016 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Starý Plzenec A10:0
1210. 12. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Zdemyslice A10:4
1210. 12. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Město Zbiroh A10:5
1210. 12. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. FSK Rokycany A8:10
1210. 12. 2016 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Klabava B9:9
1210. 12. 2016 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Nezvěstice A10:1
1317. 12. 2016 09:00TJ Sokol Bor BTJ Slavoj Tachov A10:0
1317. 12. 2016 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Klabava B10:4
1317. 12. 2016 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Nezvěstice A1:10
1317. 12. 2016 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Plzeň V. E2:10
1317. 12. 2016 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Plzeň V. F6:10
1317. 12. 2016 09:00TJ Sokol Těně AUnion Plzeň D3:10
1317. 12. 2016 09:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:1
1417. 12. 2016 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Nezvěstice A4:10
1417. 12. 2016 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Klabava B10:8
1417. 12. 2016 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Plzeň V. F7:10
1417. 12. 2016 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Plzeň V. E4:10
1417. 12. 2016 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:8
1417. 12. 2016 14:00TJ Sokol MirošovUnion Plzeň D10:3
1514. 01. 2017 09:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Těně A10:8
1514. 01. 2017 09:00TJ Zdemyslice AUnion Plzeň D6:10
1514. 01. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Lhůta B - Trnová7:10
1514. 01. 2017 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. E10:2
1514. 01. 2017 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. F10:3
1514. 01. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Bor B0:10
1514. 01. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Tachov A10:0
1614. 01. 2017 14:00TJ Sokol Starý Plzenec AUnion Plzeň D2:10
1614. 01. 2017 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
1614. 01. 2017 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. E10:2
1614. 01. 2017 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. F10:4
1614. 01. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Slavoj Tachov A10:2
1614. 01. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Bor B5:10
1728. 01. 2017 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Lhůta B - Trnová7:10
1728. 01. 2017 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. E9:9
1728. 01. 2017 09:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Plzeň V. F10:6
1728. 01. 2017 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Klabava B5:10
1728. 01. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Nezvěstice A3:10
1728. 01. 2017 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Bor B2:10
1728. 01. 2017 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Tachov A10:0
1828. 01. 2017 14:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Plzeň V. E7:10
1828. 01. 2017 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. F10:1
1828. 01. 2017 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Klabava B3:10
1828. 01. 2017 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Nezvěstice A1:10
1828. 01. 2017 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Bor B1:10
1828. 01. 2017 14:00SK Rokycany ATJ Slavoj Tachov A10:1
1917. 09. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Plzeň V. E10:4
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BUnion Plzeň D9:9
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Lhůta B - Trnová9:9
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Bor B4:10
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol MirošovTJ Slavoj Tachov A10:1
1911. 02. 2017 09:00TJ Zdemyslice ASK Rokycany A10:6
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Město Zbiroh A4:10
2011. 02. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:8
2011. 02. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice AUnion Plzeň D2:10
2011. 02. 2017 14:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Tachov A10:4
2011. 02. 2017 14:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Bor B4:10
2011. 02. 2017 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ASK Rokycany A6:10
2011. 02. 2017 14:00TJ Zdemyslice ATJ Město Zbiroh A10:6
2125. 02. 2017 09:00TJ Město Zbiroh ASK Rokycany A7:10
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Bor BTJ Zdemyslice A7:10
2125. 02. 2017 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Starý Plzenec A2:10
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Těně A6:10
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Mirošov10:4
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. EUnion Plzeň D10:7
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:4
2225. 02. 2017 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Zdemyslice A4:10
2225. 02. 2017 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Starý Plzenec A10:2
2225. 02. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Těně A10:2
2225. 02. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Mirošov9:9
2225. 02. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. FUnion Plzeň D5:10
2225. 02. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Lhůta B - Trnová10:3
2311. 03. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Zdemyslice A5:10
2311. 03. 2017 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Těně A10:8
2311. 03. 2017 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Mirošov10:7
2311. 03. 2017 09:00TJ Sokol Bor BUnion Plzeň D10:3
2311. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Lhůta B - Trnová3:10
2311. 03. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Plzeň V. E5:10
2311. 03. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. F10:3
2411. 03. 2017 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Těně A9:9
2411. 03. 2017 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Mirošov10:8
2411. 03. 2017 14:00TJ Slavoj Tachov AUnion Plzeň D6:10
2411. 03. 2017 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:2
2411. 03. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. E10:5
2411. 03. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Plzeň V. F9:9
2523. 03. 2017 18:30TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Klabava B8:10
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Bor B0:10
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Slavoj Tachov A10:2
2525. 03. 2017 09:00Union Plzeň DSK Rokycany A10:3
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Město Zbiroh A10:3
2525. 03. 2017 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Těně A10:8
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Mirošov9:9
2625. 03. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Bor B2:10
2625. 03. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Slavoj Tachov A10:2
2625. 03. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováSK Rokycany A10:8
2625. 03. 2017 14:00Union Plzeň DTJ Město Zbiroh A10:2
2625. 03. 2017 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Mirošov10:6
2625. 03. 2017 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Těně A4:10
2701. 04. 2017 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Bor B1:10
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BSK Rokycany A10:6
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Město Zbiroh A10:4
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Zdemyslice A10:8
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Starý Plzenec A10:3
2701. 04. 2017 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Těně A10:2
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Mirošov7:10
2801. 04. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Rokycany A9:9
2801. 04. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Město Zbiroh A10:8
2801. 04. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Zdemyslice A10:1
2801. 04. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Starý Plzenec A10:4
2801. 04. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Těně A3:10
2801. 04. 2017 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Mirošov10:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline