Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž B
102. 10. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl B10:7
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Žamberk AOrel Orlice A10:6
101. 10. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Česká Třebová B10:1
101. 10. 2016 09:00TJ Sokol ŘetováTJ Vidlatá Seč4:10
101. 10. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava AOrel Vysoké Mýto A4:10
102. 10. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Borová B5:10
208. 10. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Řetová9:9
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Borová BTJ Vidlatá Seč10:5
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Slovan Moravská Třebová A6:10
208. 10. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Česká Třebová B10:7
209. 10. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Žamberk A7:10
209. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Litomyšl BOrel Orlice A10:8
308. 10. 2016 13:30TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Vidlatá Seč7:10
308. 10. 2016 13:30TJ Sokol Borová BTJ Sokol Řetová10:2
308. 10. 2016 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Česká Třebová B10:4
308. 10. 2016 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Slovan Moravská Třebová A7:10
309. 10. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí COrel Orlice A10:7
309. 10. 2016 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Žamberk A8:10
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Slovan Moravská Třebová B10:2
422. 10. 2016 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Borová B10:6
422. 10. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Ústí nad Orlicí C10:1
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Jiskra Litomyšl B1:10
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Sudslava A7:10
422. 10. 2016 09:00TJ Vidlatá SečOrel Vysoké Mýto A10:7
522. 10. 2016 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Borová B10:8
522. 10. 2016 13:30Orel Orlice ATJ Slovan Moravská Třebová B10:2
522. 10. 2016 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Jiskra Litomyšl B10:4
522. 10. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTTC Ústí nad Orlicí C3:10
522. 10. 2016 13:30TJ Sokol ŘetováOrel Vysoké Mýto A3:10
522. 10. 2016 13:30TJ Vidlatá SečTJ Sokol Sudslava A5:10
605. 11. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Sudslava A2:10
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol Borová BOrel Vysoké Mýto A10:4
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol ŘetováTTC Ústí nad Orlicí C4:10
605. 11. 2016 09:00TJ Vidlatá SečTJ Jiskra Litomyšl B6:10
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Slovan Moravská Třebová A5:10
605. 11. 2016 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Česká Třebová B10:2
705. 11. 2016 13:30TJ Slovan Moravská Třebová BOrel Vysoké Mýto A4:10
705. 11. 2016 13:30TJ Sokol Borová BTJ Sokol Sudslava A10:4
705. 11. 2016 13:30TJ Vidlatá SečTTC Ústí nad Orlicí C9:9
705. 11. 2016 13:30TJ Sokol ŘetováTJ Jiskra Litomyšl B10:4
705. 11. 2016 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Česká Třebová B10:1
705. 11. 2016 13:30Orel Orlice ATJ Slovan Moravská Třebová A6:10
827. 09. 2016 18:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Slovan Moravská Třebová B8:10
819. 11. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Borová B3:10
819. 11. 2016 09:00TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Žamberk A8:10
819. 11. 2016 09:00TJ Vidlatá SečOrel Orlice A4:10
819. 11. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C10:5
819. 11. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Jiskra Litomyšl B8:10
919. 11. 2016 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Borová B10:4
919. 11. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Slovan Moravská Třebová B10:6
919. 11. 2016 13:30TJ Sokol ŘetováOrel Orlice A10:8
919. 11. 2016 13:30TJ Vidlatá SečTJ Sokol Žamberk A1:10
919. 11. 2016 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Jiskra Litomyšl B10:6
919. 11. 2016 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
1001. 12. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Slovan Moravská Třebová B10:3
1003. 12. 2016 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Borová B10:2
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Sudslava A10:7
1003. 12. 2016 09:00Orel Orlice AOrel Vysoké Mýto A10:2
1003. 12. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Řetová10:0
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Vidlatá Seč5:10
1103. 12. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Borová B10:5
1102. 12. 2016 18:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Slovan Moravská Třebová B10:3
1103. 12. 2016 13:30TJ Sokol Žamberk AOrel Vysoké Mýto A10:8
1103. 12. 2016 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A10:7
1103. 12. 2016 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Vidlatá Seč10:5
1103. 12. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Řetová10:4
1222. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTTC Ústí nad Orlicí C10:4
1219. 01. 2017 17:00Orel Orlice ATJ Sokol Žamberk A7:10
1222. 01. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Slovan Moravská Třebová A0:10
1220. 01. 2017 18:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Řetová10:2
1222. 01. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Sudslava A10:6
1222. 01. 2017 09:00TJ Sokol Borová BTJ Slovan Moravská Třebová B10:0
1307. 01. 2017 09:00TJ Sokol ŘetováTJ Slovan Moravská Třebová B10:8
1307. 01. 2017 09:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Borová B6:10
1307. 01. 2017 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Sudslava A10:2
1307. 01. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová BOrel Vysoké Mýto A7:10
1307. 01. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí C10:5
1307. 01. 2017 09:00Orel Orlice ATJ Jiskra Litomyšl B10:2
1407. 01. 2017 13:30TJ Vidlatá SečTJ Slovan Moravská Třebová B10:0
1407. 01. 2017 13:30TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Borová B8:10
1407. 01. 2017 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Sudslava A2:10
1407. 01. 2017 13:30TJ Slovan Moravská Třebová AOrel Vysoké Mýto A10:4
1407. 01. 2017 13:30Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí C10:8
1407. 01. 2017 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Jiskra Litomyšl B10:4
1525. 01. 2017 18:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Žamberk A1:10
1504. 02. 2017 09:00TJ Sokol Borová BOrel Orlice A10:0
1527. 01. 2017 18:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Slovan Moravská Třebová A7:10
1505. 02. 2017 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Česká Třebová B10:2
1504. 02. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Řetová10:4
1504. 02. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Vidlatá Seč6:10
1604. 02. 2017 13:30TJ Sokol Borová BTJ Sokol Žamberk A7:10
1604. 02. 2017 13:30TJ Slovan Moravská Třebová BOrel Orlice A2:10
1603. 02. 2017 18:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Slovan Moravská Třebová A6:10
1605. 02. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Česká Třebová B10:1
1604. 02. 2017 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Řetová10:4
1604. 02. 2017 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Vidlatá Seč10:4
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Slovan Moravská Třebová B10:0
1718. 02. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Borová B9:9
1712. 02. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Řetová10:2
1712. 02. 2017 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Vidlatá Seč8:10
1718. 02. 2017 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Žamberk A10:6
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová BOrel Orlice A5:10
1818. 02. 2017 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Slovan Moravská Třebová B10:2
1818. 02. 2017 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Borová B9:9
1812. 02. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Vidlatá Seč10:5
1812. 02. 2017 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Řetová10:2
1818. 02. 2017 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Žamberk A0:10
1818. 02. 2017 13:30TJ Slovan Moravská Třebová AOrel Orlice A10:3
1929. 09. 2016 18:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Slovan Moravská Třebová A6:10
1904. 03. 2017 09:00TJ Sokol Borová BTJ Sokol Česká Třebová B10:2
1905. 03. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Řetová10:4
1905. 03. 2017 09:00Orel Orlice ATJ Vidlatá Seč10:0
1905. 03. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Sudslava A10:7
1905. 03. 2017 09:00TJ Jiskra Litomyšl BOrel Vysoké Mýto A10:5
2004. 03. 2017 13:30TJ Sokol Borová BTJ Slovan Moravská Třebová A10:5
2004. 03. 2017 13:30TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Česká Třebová B9:9
2005. 03. 2017 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Řetová10:0
2005. 03. 2017 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Vidlatá Seč10:6
2005. 03. 2017 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Sudslava A10:7
2005. 03. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí COrel Vysoké Mýto A10:7
2118. 03. 2017 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTTC Ústí nad Orlicí C4:10
2118. 03. 2017 09:00TJ Sokol Borová BTJ Jiskra Litomyšl B7:10
2118. 03. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Žamberk A3:10
2118. 03. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto AOrel Orlice A4:10
2117. 03. 2017 18:00TJ Sokol ŘetováTJ Slovan Moravská Třebová A0:10
2117. 03. 2017 18:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Česká Třebová B10:4
2218. 03. 2017 13:30TJ Sokol Borová BTTC Ústí nad Orlicí C4:10
2218. 03. 2017 13:30TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Jiskra Litomyšl B9:9
2218. 03. 2017 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Žamberk A2:10
2218. 03. 2017 13:30TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice A3:10
2218. 03. 2017 10:00TJ Vidlatá SečTJ Slovan Moravská Třebová A3:10
2218. 03. 2017 13:30TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Česká Třebová B10:4

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline