Výsledky
Divize
101. 10. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A8:10
101. 10. 2016 16:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A10:4
101. 10. 2016 16:00SKST Děčín ATJ Sokol Filipov A10:2
101. 10. 2016 16:00SKST Teplice BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B3:10
101. 10. 2016 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most C10:2
101. 10. 2016 16:00TTC Roudnice ASK Štětí A10:4
208. 10. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Roudnice A6:10
208. 10. 2016 16:00SKST Teplice ASK Štětí A3:10
208. 10. 2016 16:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A10:6
208. 10. 2016 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most C10:5
208. 10. 2016 16:00SKST Děčín ASKST Teplice B10:1
208. 10. 2016 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B5:10
309. 10. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASK Štětí A8:10
309. 10. 2016 10:00SKST Teplice ATTC Roudnice A9:9
309. 10. 2016 10:00SKST Baník Most BSKST Baník Most C10:6
309. 10. 2016 10:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A10:6
309. 10. 2016 10:00SKST Děčín ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B7:10
309. 10. 2016 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice B10:7
422. 10. 2016 16:00TTC Roudnice ASKST Teplice B10:6
422. 10. 2016 16:00SK Štětí ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:6
422. 10. 2016 16:00TTC Litvínov ASKST Děčín A10:7
422. 10. 2016 16:00SKST Baník Most CTJ Sokol Filipov A10:8
422. 10. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most B4:10
422. 10. 2016 16:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec A10:7
523. 10. 2016 10:00TTC Roudnice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B5:10
523. 10. 2016 10:00SK Štětí ASKST Teplice B10:3
523. 10. 2016 10:00TTC Litvínov ATJ Sokol Filipov A8:10
523. 10. 2016 10:00SKST Baník Most CSKST Děčín A9:9
523. 10. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A3:10
523. 10. 2016 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most B10:8
605. 11. 2016 16:00SKST Baník Most BTTC Roudnice A9:9
605. 11. 2016 16:00TJ Sever Žatec ASK Štětí A5:10
605. 11. 2016 16:00SKST Děčín ASKP Sever Ústí nad Labem A10:4
605. 11. 2016 16:00
herna Varnsdorf
TJ Sokol Filipov ASKST Teplice A8:10
605. 11. 2016 16:00SKST Teplice BTTC Litvínov A1:10
605. 11. 2016 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Baník Most C10:2
706. 11. 2016 10:00SKST Baník Most BSK Štětí A4:10
706. 11. 2016 10:00TJ Sever Žatec ATTC Roudnice A9:9
706. 11. 2016 10:00SKST Děčín ASKST Teplice A10:1
706. 11. 2016 10:00
herna Varnsdorf
TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9
706. 11. 2016 10:00SKST Teplice BSKST Baník Most C6:10
706. 11. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTTC Litvínov A10:1
819. 11. 2016 16:00TTC Roudnice ATTC Litvínov A8:10
819. 11. 2016 16:00SK Štětí ASKST Baník Most C10:0
819. 11. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice B10:3
819. 11. 2016 16:00SKST Teplice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B7:10
819. 11. 2016 16:00SKST Baník Most BSKST Děčín A6:10
819. 11. 2016 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Filipov A10:7
920. 11. 2016 10:00TTC Roudnice ASKST Baník Most C10:4
920. 11. 2016 10:00SK Štětí ATTC Litvínov A10:5
920. 11. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:8
917. 09. 2016 10:00SKST Teplice ASKST Teplice B10:4
920. 11. 2016 10:00SKST Baník Most BTJ Sokol Filipov A10:6
920. 11. 2016 10:00TJ Sever Žatec ASKST Děčín A3:10
1003. 12. 2016 16:00SKST Děčín ATTC Roudnice A10:3
1003. 12. 2016 16:00TJ Sokol Filipov ASK Štětí A6:10
1003. 12. 2016 16:00SKST Teplice BSKST Baník Most B7:10
1003. 12. 2016 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Sever Žatec A10:7
1003. 12. 2016 16:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí nad Labem A10:8
1003. 12. 2016 16:00SKST Baník Most CSKST Teplice A6:10
1104. 12. 2016 10:00SKST Děčín ASK Štětí A7:10
1104. 12. 2016 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Roudnice A10:8
1104. 12. 2016 10:00SKST Teplice BTJ Sever Žatec A2:10
1104. 12. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Baník Most B9:9
1104. 12. 2016 10:00TTC Litvínov ASKST Teplice A5:10
1104. 12. 2016 10:00SKST Baník Most CSKP Sever Ústí nad Labem A9:9
1222. 01. 2017 10:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A5:10
1221. 01. 2017 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B9:9
1222. 01. 2017 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Děčín A6:10
1222. 01. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Teplice B10:2
1222. 01. 2017 10:00SKST Baník Most CTTC Litvínov A1:10
1222. 01. 2017 10:00SK Štětí ATTC Roudnice A10:8
1304. 02. 2017 16:00TTC Roudnice ASKP Sever Ústí nad Labem A10:4
1304. 02. 2017 15:00SK Štětí ASKST Teplice A10:6
1304. 02. 2017 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B10:3
1304. 02. 2017 16:00SKST Baník Most CTJ Sever Žatec A10:2
1304. 02. 2017 16:00SKST Teplice BSKST Děčín A7:10
1304. 02. 2017 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Sokol Filipov A10:2
1405. 02. 2017 10:00SK Štětí ASKP Sever Ústí nad Labem A10:6
1405. 02. 2017 10:00TTC Roudnice ASKST Teplice A10:6
1427. 10. 2016 18:00SKST Baník Most CSKST Baník Most B9:9
1405. 02. 2017 10:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A10:5
1405. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Děčín A10:0
1405. 02. 2017 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Filipov A9:9
1518. 02. 2017 16:00SKST Teplice BTTC Roudnice A3:10
1516. 02. 2017 18:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSK Štětí A10:5
1518. 02. 2017 16:00SKST Děčín ATTC Litvínov A10:5
1518. 02. 2017 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most C9:9
1518. 02. 2017 16:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí nad Labem A10:2
1518. 02. 2017 16:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A7:10
1619. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTTC Roudnice A10:8
1619. 02. 2017 10:00SKST Teplice BSK Štětí A5:10
1619. 02. 2017 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov A10:8
1619. 02. 2017 10:00SKST Děčín ASKST Baník Most C10:1
1619. 02. 2017 10:00TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9
1619. 02. 2017 10:00SKST Baník Most BSKST Teplice A10:4
1704. 03. 2017 16:00TTC Roudnice ASKST Baník Most B10:7
1701. 03. 2017 18:00SK Štětí ATJ Sever Žatec A10:2
1704. 03. 2017 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Děčín A0:10
1704. 03. 2017 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Filipov A10:6
1704. 03. 2017 16:00TTC Litvínov ASKST Teplice B10:5
1704. 03. 2017 16:00SKST Baník Most CTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B9:9
1802. 03. 2017 18:30SK Štětí ASKST Baník Most B9:9
1805. 03. 2017 10:00TTC Roudnice ATJ Sever Žatec A10:0
1805. 03. 2017 10:00SKST Teplice ASKST Děčín A4:10
1805. 03. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A7:10
1805. 03. 2017 10:00SKST Baník Most CSKST Teplice B10:6
1805. 03. 2017 10:00TTC Litvínov ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B4:10
1918. 03. 2017 16:00TTC Litvínov ATTC Roudnice A10:6
1916. 03. 2017 18:00SKST Baník Most CSK Štětí A10:7
1918. 03. 2017 16:00SKST Teplice BSKP Sever Ústí nad Labem A4:10
1918. 03. 2017 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Teplice A10:3
1918. 03. 2017 16:00SKST Děčín ASKST Baník Most B10:8
1918. 03. 2017 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec A10:8
2019. 03. 2017 10:00SKST Baník Most CTTC Roudnice A10:8
2017. 03. 2017 18:00TTC Litvínov ASK Štětí A9:9
2019. 03. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKP Sever Ústí nad Labem A5:10
2012. 10. 2016 19:00SKST Teplice BSKST Teplice A5:10
2019. 03. 2017 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most B9:9
2019. 03. 2017 10:00SKST Děčín ATJ Sever Žatec A10:2
2101. 04. 2017 16:00TTC Roudnice ASKST Děčín A3:10
2101. 04. 2017 15:00SK Štětí ATJ Sokol Filipov A9:9
2101. 04. 2017 16:00SKST Baník Most BSKST Teplice B10:3
2101. 04. 2017 16:00TJ Sever Žatec ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:6
2101. 04. 2017 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A10:2
2101. 04. 2017 16:00SKST Teplice ASKST Baník Most C10:6
2202. 04. 2017 10:00SK Štětí ASKST Děčín A10:4
2202. 04. 2017 10:00TTC Roudnice ATJ Sokol Filipov A5:10
2202. 04. 2017 10:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice B10:4
2202. 04. 2017 10:00SKST Baník Most BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B9:9
2202. 04. 2017 10:00SKST Teplice ATTC Litvínov A10:7
2202. 04. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most C10:6
1/122. 04. 2017 16:00SKST Baník Most BSK Štětí A2:9
1/122. 04. 2017 16:30SKST Děčín ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B0:9
1/223. 04. 2017 10:00SK Štětí ASKST Baník Most B9:0wo
1/223. 04. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Děčín A9:1
2/126. 04. 2017 18:00SK Štětí ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B1:9
2/227. 04. 2017 18:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSK Štětí A9:1

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy