Výsledky
Krajský přebor I. třídy
124. 09. 2016 16:00TTC Litvínov BSKST Teplice C10:7
124. 09. 2016 16:00TJ Sokol Spořice ATJ Krupka B10:5
124. 09. 2016 16:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov B9:9
124. 09. 2016 16:00TJ Pevato Smolnice AKST Jirkov C10:7
124. 09. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litoměřice C8:10
124. 09. 2016 16:00KST Most ATJ Sever Žatec B9:9
225. 09. 2016 10:00TTC Litvínov BTJ Krupka B9:9
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Spořice ASKST Teplice C10:6
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov C10:6
225. 09. 2016 10:00TJ Pevato Smolnice AKST Jirkov B10:8
225. 09. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sever Žatec B7:10
225. 09. 2016 10:00KST Most ATTC Litoměřice C5:10
315. 10. 2016 10:00TTC Litoměřice CTTC Litvínov B10:2
315. 10. 2016 16:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Spořice A10:7
315. 10. 2016 16:00ASK Lovosice ATJ Spartak Lubenec A5:10
308. 10. 2016 15:00SKST Děčín BKST Most A2:10
315. 10. 2016 17:30SKST Teplice CTJ Sokol Dobroměřice A10:4
315. 10. 2016 16:00TJ Krupka BTJ Pevato Smolnice A5:10
416. 10. 2016 14:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Spořice A10:2
416. 10. 2016 10:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov B10:6
416. 10. 2016 10:00ASK Lovosice AKST Most A10:8
416. 10. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Děčín B10:5
416. 10. 2016 10:00SKST Teplice CTJ Pevato Smolnice A2:10
416. 10. 2016 10:00TJ Krupka BTJ Sokol Dobroměřice A9:9
529. 10. 2016 16:00KST Jirkov BTTC Litvínov B9:9
522. 10. 2016 16:00KST Jirkov CTJ Sokol Spořice A6:10
529. 10. 2016 16:00SKST Teplice CASK Lovosice A6:10
529. 10. 2016 16:00TJ Krupka BSKST Děčín B9:9
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Litoměřice C5:10
529. 10. 2016 16:00TJ Pevato Smolnice ATJ Sever Žatec B10:5
623. 10. 2016 10:00KST Jirkov BTJ Sokol Spořice A6:10
630. 10. 2016 10:00KST Jirkov CTTC Litvínov B10:4
630. 10. 2016 10:00SKST Teplice CSKST Děčín B10:0
630. 10. 2016 10:00TJ Krupka BASK Lovosice A10:8
630. 10. 2016 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sever Žatec B5:10
630. 10. 2016 10:00TJ Pevato Smolnice ATTC Litoměřice C5:10
712. 11. 2016 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Dobroměřice A10:8
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Spořice ATJ Pevato Smolnice A6:10
712. 11. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov B10:4
712. 11. 2016 16:00KST Most AKST Jirkov C10:6
712. 11. 2016 10:00TTC Litoměřice CASK Lovosice A10:5
712. 11. 2016 16:00TJ Sever Žatec BSKST Děčín B10:3
805. 11. 2016 13:00TTC Litvínov BTJ Pevato Smolnice A2:10
813. 11. 2016 10:00TJ Sokol Spořice ATJ Sokol Dobroměřice A5:10
813. 11. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov C6:10
813. 11. 2016 10:00KST Most AKST Jirkov B7:10
813. 11. 2016 14:00TTC Litoměřice CSKST Děčín B10:7
813. 11. 2016 10:00TJ Sever Žatec BASK Lovosice A10:8
926. 11. 2016 16:00ASK Lovosice ATTC Litvínov B10:6
926. 11. 2016 16:00SKST Děčín BTJ Sokol Spořice A10:2
926. 11. 2016 16:00KST Jirkov BTTC Litoměřice C1:10
926. 11. 2016 16:00KST Jirkov CTJ Sever Žatec B6:10
922. 11. 2016 18:00SKST Teplice CTJ Spartak Lubenec A8:10
926. 11. 2016 16:00TJ Krupka BKST Most A10:7
1027. 11. 2016 10:00ASK Lovosice ATJ Sokol Spořice A10:2
1027. 11. 2016 10:00SKST Děčín BTTC Litvínov B6:10
1027. 11. 2016 10:00KST Jirkov BTJ Sever Žatec B9:9
1027. 11. 2016 10:00KST Jirkov CTTC Litoměřice C6:10
1024. 11. 2016 18:00SKST Teplice CKST Most A10:3
1027. 11. 2016 10:00TJ Krupka BTJ Spartak Lubenec A6:10
1110. 12. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov B10:5
1110. 12. 2016 16:00KST Most ATJ Sokol Spořice A10:3
1110. 12. 2016 11:00ASK Lovosice ATJ Sokol Dobroměřice A10:4
1110. 12. 2016 16:00SKST Děčín BTJ Pevato Smolnice A10:5
1110. 12. 2016 16:00KST Jirkov BSKST Teplice C10:7
1110. 12. 2016 16:00KST Jirkov CTJ Krupka B10:2
1211. 12. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Spořice A10:5
1211. 12. 2016 10:00KST Most ATTC Litvínov B8:10
1211. 12. 2016 10:00ASK Lovosice ATJ Pevato Smolnice A10:7
1211. 12. 2016 10:00SKST Děčín BTJ Sokol Dobroměřice A7:10
1211. 12. 2016 10:00KST Jirkov BTJ Krupka B8:10
1211. 12. 2016 10:00KST Jirkov CSKST Teplice C10:4
1317. 12. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Dobroměřice A1:10
1317. 12. 2016 16:00KST Most ATJ Pevato Smolnice A9:9
1317. 12. 2016 18:00TTC Litoměřice CSKST Teplice C10:6
1317. 12. 2016 16:00TJ Krupka BTJ Sever Žatec B5:10
1317. 12. 2016 17:00ASK Lovosice AKST Jirkov B7:10
1317. 12. 2016 16:00SKST Děčín BKST Jirkov C8:10
1418. 12. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Pevato Smolnice A10:3
1418. 12. 2016 10:00KST Most ATJ Sokol Dobroměřice A9:9
1418. 12. 2016 14:00TTC Litoměřice CTJ Krupka B10:3
1418. 12. 2016 10:00SKST Teplice CTJ Sever Žatec B9:9
1418. 12. 2016 10:00ASK Lovosice AKST Jirkov C10:6
1418. 12. 2016 12:00SKST Děčín BKST Jirkov B8:10
1522. 10. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Most A10:7
dvojička
1510. 12. 2016 10:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec B10:5
dvojička
1524. 09. 2016 16:00ASK Lovosice ASKST Děčín B10:4
dvojička
1517. 09. 2016 15:00KST Jirkov BKST Jirkov C8:10
dvojička
1512. 11. 2016 15:00SKST Teplice CTJ Krupka B10:3
dvojička
1526. 11. 2016 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Pevato Smolnice A10:6
dvojička
1517. 12. 2016 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Spořice A9:9
dvojička
1614. 01. 2017 16:00TTC Litvínov BTJ Spartak Lubenec A9:9
1614. 01. 2017 16:00TJ Sokol Spořice AKST Most A10:7
1614. 01. 2017 10:30TJ Sokol Dobroměřice AASK Lovosice A7:10
1614. 01. 2017 16:00TJ Pevato Smolnice ASKST Děčín B10:2
1614. 01. 2017 16:00SKST Teplice CKST Jirkov B9:9
1614. 01. 2017 16:00TJ Krupka BKST Jirkov C10:6
1715. 01. 2017 10:00TJ Sokol Spořice ATJ Spartak Lubenec A5:10
1715. 01. 2017 10:00TTC Litvínov BKST Most A10:8
1715. 01. 2017 10:00TJ Pevato Smolnice AASK Lovosice A3:10
1715. 01. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Děčín B10:3
1715. 01. 2017 10:00TJ Krupka BKST Jirkov B10:6
1715. 01. 2017 10:00SKST Teplice CKST Jirkov C3:10
1828. 01. 2017 16:00SKST Teplice CTTC Litvínov B10:7
1828. 01. 2017 16:00TJ Krupka BTJ Sokol Spořice A10:8
1828. 01. 2017 16:00KST Jirkov BTJ Sokol Dobroměřice A10:4
1828. 01. 2017 10:00KST Jirkov CTJ Pevato Smolnice A9:9
1828. 01. 2017 10:00TTC Litoměřice CTJ Spartak Lubenec A10:4
1828. 01. 2017 16:00TJ Sever Žatec BKST Most A9:9
1929. 01. 2017 10:00TJ Krupka BTTC Litvínov B10:6
1929. 01. 2017 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Spořice A10:8
1929. 01. 2017 10:00KST Jirkov CTJ Sokol Dobroměřice A10:5
1929. 01. 2017 10:00KST Jirkov BTJ Pevato Smolnice A10:8
1929. 01. 2017 10:00TJ Sever Žatec BTJ Spartak Lubenec A6:10
1929. 01. 2017 14:00TTC Litoměřice CKST Most A10:2
2011. 02. 2017 16:00TTC Litvínov BKST Jirkov B5:10
2011. 02. 2017 16:00TJ Sokol Spořice AKST Jirkov C9:9
2011. 02. 2017 16:00ASK Lovosice ASKST Teplice C10:5
2011. 02. 2017 16:00SKST Děčín BTJ Krupka B9:9
2011. 02. 2017 10:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Dobroměřice A10:7
2011. 02. 2017 16:00TJ Sever Žatec BTJ Pevato Smolnice A10:3
2112. 02. 2017 10:00TJ Sokol Spořice AKST Jirkov B9:9
2112. 02. 2017 10:00TTC Litvínov BKST Jirkov C10:8
2112. 02. 2017 10:00SKST Děčín BSKST Teplice C10:3
2112. 02. 2017 10:00ASK Lovosice ATJ Krupka B8:10
2112. 02. 2017 10:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Dobroměřice A10:8
2112. 02. 2017 14:00TTC Litoměřice CTJ Pevato Smolnice A10:4
2225. 02. 2017 16:00TTC Litvínov BTTC Litoměřice C4:10
2225. 02. 2017 16:00TJ Sokol Spořice ATJ Sever Žatec B8:10
2225. 02. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec AASK Lovosice A9:9
2225. 02. 2017 16:00KST Most ASKST Děčín B10:4
2225. 02. 2017 15:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Teplice C10:3
2225. 02. 2017 16:00TJ Pevato Smolnice ATJ Krupka B7:10
2326. 02. 2017 10:00TJ Sokol Spořice ATTC Litoměřice C4:10
2326. 02. 2017 10:00TTC Litvínov BTJ Sever Žatec B7:10
2326. 02. 2017 10:00KST Most AASK Lovosice A10:7
2326. 02. 2017 10:00SKST Děčín BTJ Spartak Lubenec A9:9
2326. 02. 2017 10:00TJ Pevato Smolnice ASKST Teplice C10:8
2326. 02. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Krupka B10:5
2411. 03. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Litvínov B10:4
2411. 03. 2017 16:00TJ Pevato Smolnice ATJ Sokol Spořice A6:10
2411. 03. 2017 16:00KST Jirkov BTJ Spartak Lubenec A10:3
2411. 03. 2017 16:00KST Jirkov CKST Most A10:4
2411. 03. 2017 16:00ASK Lovosice ATTC Litoměřice C10:4
2411. 03. 2017 16:00SKST Děčín BTJ Sever Žatec B4:10
2512. 03. 2017 10:00TJ Pevato Smolnice ATTC Litvínov B9:9
2512. 03. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sokol Spořice A10:5
2512. 03. 2017 10:00KST Jirkov CTJ Spartak Lubenec A10:5
2512. 03. 2017 10:00KST Jirkov BKST Most A9:9
2512. 03. 2017 10:00SKST Děčín BTTC Litoměřice C10:8
2512. 03. 2017 10:00ASK Lovosice ATJ Sever Žatec B10:6
2625. 03. 2017 16:00TTC Litvínov BASK Lovosice A6:10
2625. 03. 2017 16:00TJ Sokol Spořice ASKST Děčín B7:10
2625. 03. 2017 10:00TTC Litoměřice CKST Jirkov B10:4
2625. 03. 2017 16:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov C10:1
2625. 03. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Teplice C8:10
2625. 03. 2017 16:00KST Most ATJ Krupka B10:7
2726. 03. 2017 10:00TJ Sokol Spořice AASK Lovosice A1:10
2726. 03. 2017 10:00TTC Litvínov BSKST Děčín B9:9
2726. 03. 2017 10:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov B10:4
2726. 03. 2017 14:00TTC Litoměřice CKST Jirkov C10:4
2726. 03. 2017 10:00KST Most ASKST Teplice C10:7
2726. 03. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Krupka B8:10
2808. 04. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Spartak Lubenec A10:0
2808. 04. 2017 16:00TJ Pevato Smolnice AKST Most A10:8
2808. 04. 2017 17:00SKST Teplice CTTC Litoměřice C10:0
2808. 04. 2017 16:00TJ Sever Žatec BTJ Krupka B10:4
2808. 04. 2017 16:00KST Jirkov BASK Lovosice A6:10
2808. 04. 2017 16:00KST Jirkov CSKST Děčín B10:0
2909. 04. 2017 10:00TJ Pevato Smolnice ATJ Spartak Lubenec A6:10
2909. 04. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Most A10:4
2907. 04. 2017 18:00TJ Krupka BTTC Litoměřice C10:1
2909. 04. 2017 10:00TJ Sever Žatec BSKST Teplice C10:1
2909. 04. 2017 10:00KST Jirkov CASK Lovosice A10:7
2908. 04. 2017 10:00KST Jirkov BSKST Děčín B10:6
3011. 02. 2017 13:00KST Most ATJ Spartak Lubenec A10:8
dvojička
3005. 03. 2017 10:00
odloženo
TJ Sever Žatec BTTC Litoměřice C3:10
dvojička
3028. 01. 2017 16:00SKST Děčín BASK Lovosice A4:10
dvojička
3025. 10. 2016 17:30KST Jirkov CKST Jirkov B9:9
dvojička
3011. 03. 2017 16:00TJ Krupka BSKST Teplice C6:10
dvojička
3025. 03. 2017 16:00TJ Pevato Smolnice ATJ Sokol Dobroměřice A2:10
dvojička
3008. 04. 2017 16:00TJ Sokol Spořice ATTC Litvínov B4:10
dvojička

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy