Výsledky
Krajský přebor II. třídy A
101. 10. 2016 16:00TJ Krupka CSKST Teplice D14:4
101. 10. 2016 14:00SKST Baník Most ETTC Litvínov C11:7
122. 09. 2016 18:00TJ Smolnice BKST Libořice A10:8
101. 10. 2016 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ASokol Horní Jiřetín A6:12
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bořislav ATTC Duchcov A7:11
130. 09. 2016 18:00TTC Roudnice DSKP Sever Ústí nad Labem D17:1
208. 10. 2016 10:00TJ Krupka CTTC Roudnice D13:5
208. 10. 2016 10:00SKST Teplice DSKP Sever Ústí nad Labem D17:1
208. 10. 2016 14:00SKST Baník Most ETJ Sokol Bořislav A11:7
208. 10. 2016 16:00TTC Litvínov CTTC Duchcov A8:10
205. 10. 2016 18:00TJ Smolnice BTJ Baník Březenecká Chomutov A9:9
208. 10. 2016 16:00KST Libořice ASokol Horní Jiřetín A10:8
309. 10. 2016 10:00TJ Krupka CSKP Sever Ústí nad Labem D17:1
309. 10. 2016 13:00SKST Teplice DTTC Roudnice D16:2
309. 10. 2016 10:00SKST Baník Most ETTC Duchcov A10:8
309. 10. 2016 10:00TTC Litvínov CTJ Sokol Bořislav A10:8
306. 10. 2016 18:00TJ Smolnice BSokol Horní Jiřetín A6:12
309. 10. 2016 10:00KST Libořice ATJ Baník Březenecká Chomutov A5:13
414. 10. 2016 18:00TTC Roudnice DTJ Baník Březenecká Chomutov A8:10
422. 10. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem DSokol Horní Jiřetín A2:16
422. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Smolnice B14:4
422. 10. 2016 16:00TTC Duchcov AKST Libořice A12:6
422. 10. 2016 16:00TJ Krupka CSKST Baník Most E8:10
422. 10. 2016 10:00SKST Teplice DTTC Litvínov C14:4
521. 10. 2016 18:00TTC Roudnice DSokol Horní Jiřetín A11:7
523. 10. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Baník Březenecká Chomutov A1:17
523. 10. 2016 10:00TJ Sokol Bořislav AKST Libořice A11:7
515. 10. 2016 16:00TTC Duchcov ATJ Smolnice B7:11
523. 10. 2016 10:00TJ Krupka CTTC Litvínov C11:7
523. 10. 2016 13:00SKST Teplice DSKST Baník Most E10:8
605. 11. 2016 15:00SKST Baník Most ETTC Roudnice D14:4
605. 11. 2016 16:00TTC Litvínov CSKP Sever Ústí nad Labem D17:1
627. 10. 2016 18:00TJ Smolnice BTJ Krupka C11:7
605. 11. 2016 16:00KST Libořice ASKST Teplice D7:11
605. 11. 2016 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATJ Sokol Bořislav A14:4
624. 10. 2016 18:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Duchcov A8:10
706. 11. 2016 10:00SKST Baník Most ESKP Sever Ústí nad Labem D12:6
706. 11. 2016 10:00TTC Litvínov CTTC Roudnice D12:6
703. 11. 2016 18:00TJ Smolnice BSKST Teplice D7:11
706. 11. 2016 10:00KST Libořice ATJ Krupka C9:9
706. 11. 2016 10:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATTC Duchcov A12:6
731. 10. 2016 18:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Sokol Bořislav A11:7
811. 11. 2016 18:00TTC Roudnice DTJ Sokol Bořislav A10:8
819. 11. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem DTTC Duchcov A2:16
819. 11. 2016 16:00TJ Krupka CTJ Baník Březenecká Chomutov A16:2
819. 11. 2016 10:00SKST Teplice DSokol Horní Jiřetín A17:1
819. 11. 2016 14:00SKST Baník Most ETJ Smolnice B13:5
819. 11. 2016 16:00TTC Litvínov CKST Libořice A15:3
918. 11. 2016 18:00TTC Roudnice DTTC Duchcov A11:7
920. 11. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Sokol Bořislav A0:18
920. 11. 2016 10:00TJ Krupka CSokol Horní Jiřetín A9:9
920. 11. 2016 13:00SKST Teplice DTJ Baník Březenecká Chomutov A10:8
920. 11. 2016 10:00SKST Baník Most EKST Libořice A14:4
920. 11. 2016 10:00TTC Litvínov CTJ Smolnice B12:6
1024. 11. 2016 18:00TJ Smolnice BTTC Roudnice D11:7
1003. 12. 2016 16:00KST Libořice ASKP Sever Ústí nad Labem D14:4
1003. 12. 2016 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ASKST Baník Most E9:9
1021. 11. 2016 18:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Litvínov C10:8
1003. 12. 2016 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Krupka C9:9
1003. 12. 2016 16:00TTC Duchcov ASKST Teplice D8:10
1101. 12. 2016 18:00TJ Smolnice BSKP Sever Ústí nad Labem D17:1
1104. 12. 2016 10:00KST Libořice ATTC Roudnice D8:10
1104. 12. 2016 10:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATTC Litvínov C6:12
1128. 11. 2016 18:00Sokol Horní Jiřetín ASKST Baník Most E9:9
1104. 12. 2016 10:00TJ Sokol Bořislav ASKST Teplice D6:12
1126. 11. 2016 16:00TTC Duchcov ATJ Krupka C13:5
1221. 01. 2017 16:00SKST Teplice DTJ Krupka C9:9
1222. 01. 2017 10:00TTC Litvínov CSKST Baník Most E8:10
1222. 01. 2017 10:00KST Libořice ATJ Smolnice B11:7
1222. 01. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Baník Březenecká Chomutov A18:0wo
1221. 01. 2017 16:00TTC Duchcov ATJ Sokol Bořislav A12:6
1222. 01. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DTTC Roudnice D6:12
1327. 01. 2017 18:00TTC Roudnice DTJ Krupka C5:13
1306. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DSKST Teplice D0:18
1304. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav ASKST Baník Most E12:6
1304. 02. 2017 16:00TTC Duchcov ATTC Litvínov C9:9
1304. 02. 2017 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATJ Smolnice B9:9
1329. 01. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín AKST Libořice A11:7
1403. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Krupka C5:13
1403. 02. 2017 18:00TTC Roudnice DSKST Teplice D6:12
1428. 01. 2017 16:00TTC Duchcov ASKST Baník Most E9:9
1405. 02. 2017 10:00TJ Sokol Bořislav ATTC Litvínov C6:12
1405. 02. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Smolnice B9:9
1405. 02. 2017 10:00TJ Baník Březenecká Chomutov AKST Libořice A10:8
1518. 02. 2017 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATTC Roudnice D17:1
1512. 02. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ASKP Sever Ústí nad Labem D12:6
1509. 02. 2017 18:00TJ Smolnice BTJ Sokol Bořislav A11:7
1518. 02. 2017 16:00KST Libořice ATTC Duchcov A5:13
1518. 02. 2017 14:00SKST Baník Most ETJ Krupka C5:13
1518. 02. 2017 16:00TTC Litvínov CSKST Teplice D9:9
1619. 02. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Roudnice D9:9
1619. 02. 2017 10:00TJ Baník Březenecká Chomutov ASKP Sever Ústí nad Labem D16:2
1611. 02. 2017 16:00KST Libořice ATJ Sokol Bořislav A6:12
1616. 02. 2017 18:00TJ Smolnice BTTC Duchcov A3:15
1619. 02. 2017 10:00TTC Litvínov CTJ Krupka C11:7
1619. 02. 2017 10:00SKST Baník Most ESKST Teplice D7:11
1724. 02. 2017 18:00TTC Roudnice DSKST Baník Most E13:5
1704. 03. 2017 16:00SKP Sever Ústí nad Labem DTTC Litvínov C4:14
1704. 03. 2017 16:00TJ Krupka CTJ Smolnice B13:5
1704. 03. 2017 10:00SKST Teplice DKST Libořice A11:7
1704. 03. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Baník Březenecká Chomutov A8:10
1704. 03. 2017 16:00TTC Duchcov ASokol Horní Jiřetín A16:2
1805. 03. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DSKST Baník Most E5:13
1803. 03. 2017 18:00TTC Roudnice DTTC Litvínov C12:6
1807. 03. 2017 18:00SKST Teplice DTJ Smolnice B17:1
1805. 03. 2017 10:00TJ Krupka CKST Libořice A13:5
1825. 02. 2017 16:00TTC Duchcov ATJ Baník Březenecká Chomutov A10:8
1805. 03. 2017 10:00TJ Sokol Bořislav ASokol Horní Jiřetín A14:4
1918. 03. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav ATTC Roudnice D12:6
1918. 03. 2017 16:00TTC Duchcov ASKP Sever Ústí nad Labem D18:0
1918. 03. 2017 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATJ Krupka C4:14
1912. 03. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ASKST Teplice D5:13
1909. 03. 2017 18:00TJ Smolnice BSKST Baník Most E14:4
1918. 03. 2017 16:00KST Libořice ATTC Litvínov C5:13
2011. 03. 2017 16:00TTC Duchcov ATTC Roudnice D12:6
2019. 03. 2017 10:00TJ Sokol Bořislav ASKP Sever Ústí nad Labem D15:3
2019. 03. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Krupka C7:11
2019. 03. 2017 10:00TJ Baník Březenecká Chomutov ASKST Teplice D7:11
2019. 03. 2017 10:00KST Libořice ASKST Baník Most E8:10
2016. 03. 2017 18:00TJ Smolnice BTTC Litvínov C5:13
2124. 03. 2017 18:00TTC Roudnice DTJ Smolnice B14:4
2101. 04. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DKST Libořice A12:6
2101. 04. 2017 14:00SKST Baník Most ETJ Baník Březenecká Chomutov A7:11
2101. 04. 2017 16:00TTC Litvínov CSokol Horní Jiřetín A7:11
2101. 04. 2017 16:00TJ Krupka CTJ Sokol Bořislav A9:9
2128. 03. 2017 18:30SKST Teplice DTTC Duchcov A10:8
2202. 04. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Smolnice B4:14
2231. 03. 2017 18:00TTC Roudnice DKST Libořice A14:4
2202. 04. 2017 10:00TTC Litvínov CTJ Baník Březenecká Chomutov A10:8
2202. 04. 2017 10:00SKST Baník Most ESokol Horní Jiřetín A6:12
2202. 04. 2017 13:00SKST Teplice DTJ Sokol Bořislav A3:15
2202. 04. 2017 10:00TJ Krupka CTTC Duchcov A14:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy