Výsledky
Krajský přebor II. třídy B
130. 09. 2016 18:30KST Libědice ATJ Sokol Třebívlice A8:10
126. 09. 2016 18:00SKST Baník Most DTTC Litvínov D16:2
130. 09. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiTJ Baník Březenecká Chomutov B11:7
130. 09. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Lenešice A6:12
126. 09. 2016 18:00KST Most BTJ Klášterec nad Ohří A11:7
126. 09. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Spartak Lubenec B16:2
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Spartak Lubenec B13:5
207. 10. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ASKP Sever Ústí nad Labem C7:11
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice AKST Most B15:3
205. 10. 2016 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTJ Baník Meziboří A6:12
207. 10. 2016 18:00TTC Litvínov DOÚ Blažim A Tygři7:11
207. 10. 2016 18:30KST Libědice ASKST Baník Most D6:12
310. 10. 2016 18:00SKST Baník Most DTJ Sokol Třebívlice A8:10
314. 10. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiKST Libědice A9:9
314. 10. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATTC Litvínov D14:4
310. 10. 2016 18:00KST Most BTJ Baník Březenecká Chomutov B16:2
310. 10. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Sokol Lenešice A5:13
314. 10. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Klášterec nad Ohří A8:10
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Klášterec nad Ohří A12:6
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice ATJ Spartak Lubenec B18:0
419. 10. 2016 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BSKP Sever Ústí nad Labem C3:15
421. 10. 2016 18:00TTC Litvínov DKST Most B6:12
421. 10. 2016 18:30KST Libědice ATJ Baník Meziboří A9:9
417. 10. 2016 18:00SKST Baník Most DOÚ Blažim A Tygři13:5
526. 10. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiTJ Sokol Třebívlice A8:10
527. 10. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ASKST Baník Most D6:12
524. 10. 2016 18:00KST Most BKST Libědice A13:5
524. 10. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTTC Litvínov D12:6
528. 10. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Baník Březenecká Chomutov B7:11
528. 10. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Lenešice A7:11
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Sokol Lenešice A8:10
602. 11. 2016 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTJ Klášterec nad Ohří A7:11
604. 11. 2016 18:00TTC Litvínov DTJ Spartak Lubenec B13:5
608. 11. 2016 18:00KST Libědice ASKP Sever Ústí nad Labem C12:6
631. 10. 2016 18:00SKST Baník Most DKST Most B11:7
604. 11. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiTJ Baník Meziboří A12:6
711. 11. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Třebívlice A12:6
707. 11. 2016 18:00KST Most BOÚ Blažim A Tygři16:2
707. 11. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CSKST Baník Most D5:13
711. 11. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Libědice A3:15
711. 11. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATTC Litvínov D8:10
711. 11. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice ATJ Baník Březenecká Chomutov B14:4
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Baník Březenecká Chomutov B15:3
818. 11. 2016 18:00TTC Litvínov DTJ Sokol Lenešice A4:14
818. 11. 2016 18:30KST Libědice ATJ Klášterec nad Ohří A14:4
814. 11. 2016 18:00SKST Baník Most DTJ Spartak Lubenec B16:2
818. 11. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiSKP Sever Ústí nad Labem C3:15
815. 11. 2016 18:00TJ Baník Meziboří AKST Most B12:6
925. 11. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice AKST Most B9:9
925. 11. 2016 18:00
herna Meziboří
SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Baník Meziboří A9:9
925. 11. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec BOÚ Blažim A Tygři6:12
925. 11. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ASKST Baník Most D4:14
925. 11. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice AKST Libědice A6:12
923. 11. 2016 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTTC Litvínov D6:12
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATTC Litvínov D9:9
1002. 12. 2016 18:30KST Libědice ATJ Baník Březenecká Chomutov B12:6
1028. 11. 2016 18:00SKST Baník Most DTJ Sokol Lenešice A12:6
1002. 12. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiTJ Klášterec nad Ohří A6:12
1002. 12. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Spartak Lubenec B16:2
1007. 12. 2016 18:00KST Most BSKP Sever Ústí nad Labem C6:12
1105. 12. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Sokol Třebívlice A10:8
1109. 12. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Most B0:18
1109. 12. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Meziboří A8:10
1109. 12. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice AOÚ Blažim A Tygři13:5
1107. 12. 2016 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BSKST Baník Most D2:16
1109. 12. 2016 18:00TTC Litvínov DKST Libědice A10:8
1220. 01. 2017 18:00TJ Sokol Třebívlice AKST Libědice A13:5
1220. 01. 2017 18:00TTC Litvínov DSKST Baník Most D5:13
1218. 01. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BOÚ Blažim A Tygři9:9
1220. 01. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ATJ Baník Meziboří A12:6
1220. 01. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Most B10:8
1219. 01. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BSKP Sever Ústí nad Labem C3:15
1327. 01. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Třebívlice A7:11
1323. 01. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Klášterec nad Ohří A11:7
1323. 01. 2017 18:00KST Most BTJ Sokol Lenešice A4:14
1327. 01. 2017 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Baník Březenecká Chomutov B12:6
1327. 01. 2017 18:00OÚ Blažim A TygřiTTC Litvínov D7:11
1323. 01. 2017 19:00SKST Baník Most DKST Libědice A12:6
1403. 02. 2017 18:00TJ Sokol Třebívlice ASKST Baník Most D7:11
1403. 02. 2017 18:30KST Libědice AOÚ Blažim A Tygři10:8
1403. 02. 2017 18:00TTC Litvínov DTJ Baník Meziboří A13:5
1401. 02. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BKST Most B12:6
1426. 01. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ASKP Sever Ústí nad Labem C13:5
1403. 02. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Spartak Lubenec B15:3
1510. 02. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Třebívlice A11:7
1510. 02. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Lenešice A6:12
1506. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Baník Březenecká Chomutov B8:10
1506. 02. 2017 18:00KST Most BTTC Litvínov D10:8
1510. 02. 2017 18:00TJ Baník Meziboří AKST Libědice A17:1
1510. 02. 2017 18:00OÚ Blažim A TygřiSKST Baník Most D0:18
1617. 02. 2017 18:00TJ Sokol Třebívlice AOÚ Blažim A Tygři12:6
1613. 02. 2017 18:00SKST Baník Most DTJ Baník Meziboří A14:4
1617. 02. 2017 18:30KST Libědice AKST Most B12:6
1617. 02. 2017 17:00TTC Litvínov DSKP Sever Ústí nad Labem C6:12
1615. 02. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTJ Spartak Lubenec B14:4
1617. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ATJ Klášterec nad Ohří A15:3
1724. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sokol Třebívlice A12:6
1724. 02. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Březenecká Chomutov B14:4
1724. 02. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BTTC Litvínov D11:7
1720. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CKST Libědice A15:3
1720. 02. 2017 18:00KST Most BSKST Baník Most D5:13
1724. 02. 2017 18:00TJ Baník Meziboří AOÚ Blažim A Tygři13:5
1803. 03. 2017 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Baník Meziboří A16:2
1805. 03. 2017 16:00OÚ Blažim A TygřiKST Most B4:14
1827. 02. 2017 18:00SKST Baník Most DSKP Sever Ústí nad Labem C17:1
1803. 03. 2017 18:30KST Libědice ATJ Spartak Lubenec B13:5
1803. 03. 2017 18:00TTC Litvínov DTJ Klášterec nad Ohří A9:9
1801. 03. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTJ Sokol Lenešice A6:12
1908. 03. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTJ Sokol Třebívlice A13:5
1910. 03. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ATTC Litvínov D12:6
1910. 03. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Libědice A15:3
1910. 03. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BSKST Baník Most D4:14
1906. 03. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem COÚ Blažim A Tygři12:6
1906. 03. 2017 18:00KST Most BTJ Baník Meziboří A10:8
2013. 03. 2017 18:00KST Most BTJ Sokol Třebívlice A10:8
2016. 03. 2017 18:00TJ Baník Meziboří ASKP Sever Ústí nad Labem C5:13
2017. 03. 2017 18:00OÚ Blažim A TygřiTJ Spartak Lubenec B12:6
2013. 03. 2017 18:00SKST Baník Most DTJ Klášterec nad Ohří A17:1
2017. 03. 2017 18:30KST Libědice ATJ Sokol Lenešice A7:11
2028. 03. 2017 18:00TTC Litvínov DTJ Baník Březenecká Chomutov B4:14
2121. 03. 2017 17:30TTC Litvínov DTJ Sokol Třebívlice A11:7
2122. 03. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BKST Libědice A8:10
2124. 03. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ASKST Baník Most D11:7
2124. 03. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří AOÚ Blažim A Tygři14:4
2124. 03. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Baník Meziboří A10:8
2120. 03. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CKST Most B15:3
2217. 03. 2017 18:00TJ Sokol Třebívlice ASKP Sever Ústí nad Labem C13:5
2227. 03. 2017 18:00KST Most BTJ Spartak Lubenec B14:4
2231. 03. 2017 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Klášterec nad Ohří A7:11
2231. 03. 2017 17:00OÚ Blažim A TygřiTJ Sokol Lenešice A10:8
2227. 03. 2017 18:00SKST Baník Most DTJ Baník Březenecká Chomutov B15:3
2231. 03. 2017 18:30KST Libědice ATTC Litvínov D13:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy