Výsledky
Krajský přebor II. třídy C
130. 09. 2016 18:00SK Markvartice ATJ Sokol Filipov B7:11
105. 10. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem B9:9
129. 09. 2016 18:00SK Štětí BTTC Roudnice C8:10
130. 09. 2016 18:00TTC Roudnice BGPD Benešov nad Ploučnicí A14:4
129. 09. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno AKST Kalich Litoměřice A13:5
129. 09. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Sokol Terezín A11:7
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Terezín A8:10
207. 10. 2016 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Terezín B13:5
204. 10. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AINPEKO Krásné Březno A6:12
207. 10. 2016 18:00TTC Roudnice CTTC Roudnice B3:15
207. 10. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Štětí B14:4
207. 10. 2016 18:00SK Markvartice ATJ Chemička Ústí nad Labem A8:10
314. 10. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov B9:9
313. 10. 2016 18:00SK Štětí BSK Markvartice A14:4
314. 10. 2016 18:00TTC Roudnice BSKP Sever Ústí nad Labem B12:6
313. 10. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ATTC Roudnice C11:7
313. 10. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BGPD Benešov nad Ploučnicí A6:12
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Terezín AKST Kalich Litoměřice A6:12
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BKST Kalich Litoměřice A8:10
421. 10. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Terezín A8:10
401. 11. 2016 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Terezín B12:6
421. 10. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BINPEKO Krásné Březno A6:12
421. 10. 2016 18:00SK Markvartice ATTC Roudnice B9:9
421. 10. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Štětí B14:4
527. 10. 2016 18:00SK Štětí BTJ Sokol Filipov B7:11
527. 10. 2016 18:00TTC Roudnice BTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
518. 10. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ASK Markvartice A11:7
527. 10. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BSKP Sever Ústí nad Labem B7:11
525. 10. 2016 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice C9:9
528. 10. 2016 18:00KST Kalich Litoměřice AGPD Benešov nad Ploučnicí A13:5
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
604. 11. 2016 18:00TTC Roudnice CKST Kalich Litoměřice A8:10
604. 11. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Terezín A11:7
604. 11. 2016 18:00SK Markvartice ATJ Sokol Terezín B10:8
603. 11. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Chemička Ústí nad Labem A11:7
603. 11. 2016 18:00SK Štětí BTTC Roudnice B7:11
711. 11. 2016 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Filipov B14:4
710. 11. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ASK Štětí B11:7
710. 11. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Chemička Ústí nad Labem A2:16
711. 11. 2016 18:00TJ Sokol Terezín ASK Markvartice A14:4
711. 11. 2016 18:00KST Kalich Litoměřice ASKP Sever Ústí nad Labem B15:3
711. 11. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice C9:9
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice C14:4
818. 11. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
818. 11. 2016 18:00SK Markvartice AKST Kalich Litoměřice A9:9
818. 11. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Terezín A12:6
817. 11. 2016 18:00SK Štětí BTJ Sokol Terezín B11:7
815. 11. 2016 18:00TTC Roudnice BINPEKO Krásné Březno A10:8
924. 11. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Sokol Filipov B12:6
924. 11. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BTTC Roudnice B4:14
925. 11. 2016 18:00TJ Sokol Terezín ASK Štětí B12:6
925. 11. 2016 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:8
925. 11. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Markvartice A10:8
925. 11. 2016 18:00TTC Roudnice CSKP Sever Ústí nad Labem B14:4
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BSKP Sever Ústí nad Labem B10:8
1002. 12. 2016 18:00SK Markvartice ATTC Roudnice C14:4
1002. 12. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
1002. 12. 2016 18:00SK Štětí BKST Kalich Litoměřice A6:12
1002. 12. 2016 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Terezín A13:5
1001. 12. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Sokol Terezín B11:7
1108. 12. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Sokol Filipov B5:13
1109. 12. 2016 18:00TJ Sokol Terezín AINPEKO Krásné Březno A11:7
1109. 12. 2016 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice B15:3
1108. 12. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Štětí B10:8
1109. 12. 2016 18:00TTC Roudnice CTJ Chemička Ústí nad Labem A5:13
1109. 12. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Markvartice A8:10
1220. 01. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BSK Markvartice A8:10
1220. 01. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
1220. 01. 2017 18:00TTC Roudnice CSK Štětí B11:7
1220. 01. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice B8:10
1220. 01. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice AINPEKO Krásné Březno A8:10
1226. 09. 2016 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Terezín B8:10
1327. 01. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Filipov B9:9
1326. 01. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BKST Kalich Litoměřice A10:8
1326. 01. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno AGPD Benešov nad Ploučnicí A10:8
1318. 10. 2016 18:00TTC Roudnice BTTC Roudnice C14:4
1326. 01. 2017 18:00SK Štětí BSKP Sever Ústí nad Labem B5:13
1327. 01. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Markvartice A9:9
1403. 02. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Chemička Ústí nad Labem A14:4
1403. 02. 2017 18:00SK Markvartice ASK Štětí B14:4
1403. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice B7:11
1403. 02. 2017 18:00TTC Roudnice CINPEKO Krásné Březno A14:4
1403. 02. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Terezín B8:10
1403. 02. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Terezín A12:6
1510. 02. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Filipov B9:9
1510. 02. 2017 18:00TJ Sokol Terezín AGPD Benešov nad Ploučnicí A14:4
1509. 02. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BTTC Roudnice C8:10
1509. 02. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ASKP Sever Ústí nad Labem B14:4
1510. 02. 2017 18:00TTC Roudnice BSK Markvartice A12:6
1509. 02. 2017 18:00SK Štětí BTJ Chemička Ústí nad Labem A4:14
1617. 02. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BSK Štětí B18:0
1617. 02. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice B8:10
1617. 02. 2017 18:00SK Markvartice AINPEKO Krásné Březno A5:13
1617. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Terezín B10:8
1617. 02. 2017 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Terezín A11:7
1617. 02. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AKST Kalich Litoměřice A5:13
1724. 02. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Filipov B12:6
1724. 02. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice C12:6
1724. 02. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ASKP Sever Ústí nad Labem B9:9
1723. 02. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BSK Markvartice A10:8
1724. 02. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AINPEKO Krásné Březno A8:10
1724. 02. 2017 18:00TTC Roudnice BSK Štětí B14:4
1803. 03. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice B5:13
1820. 02. 2017 18:00SK Štětí BINPEKO Krásné Březno A8:10
1803. 03. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Terezín B10:8
1803. 03. 2017 18:00SK Markvartice ATJ Sokol Terezín A9:9
1803. 03. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BKST Kalich Litoměřice A10:8
1803. 03. 2017 18:00TTC Roudnice CGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
1910. 03. 2017 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Filipov B10:8
1910. 03. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKP Sever Ústí nad Labem B6:12
1910. 03. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Markvartice A7:11
1910. 03. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Chemička Ústí nad Labem A11:7
1909. 03. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BSK Štětí B14:4
1909. 03. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ATTC Roudnice B8:10
2017. 03. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BINPEKO Krásné Březno A8:10
2017. 03. 2017 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Terezín B8:10
2016. 03. 2017 18:00SK Štětí BTJ Sokol Terezín A7:11
2017. 03. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Kalich Litoměřice A11:7
2017. 03. 2017 18:00SK Markvartice AGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
2017. 03. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice C8:10
2124. 03. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Filipov B10:8
2124. 03. 2017 18:00TTC Roudnice CSK Markvartice A13:5
2124. 03. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Chemička Ústí nad Labem A7:11
2124. 03. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí B13:5
2124. 03. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice B7:11
2123. 03. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BINPEKO Krásné Březno A12:6
2231. 03. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Terezín B9:9
2230. 03. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Sokol Terezín A9:9
2231. 03. 2017 18:00TTC Roudnice BKST Kalich Litoměřice A4:14
2223. 03. 2017 18:00SK Štětí BGPD Benešov nad Ploučnicí A7:11
2231. 03. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice C13:5
2229. 03. 2017 17:00SK Markvartice ASKP Sever Ústí nad Labem B10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy