Výsledky
Krajská soutěž 1. třídy
101. 10. 2016 09:00Sparta ÚpiceTJ Trutnov - Poříčí9:9
128. 09. 2016 09:00
předehrání dohodou
Baník VamberkTTC Nové Město n.M.7:10
101. 10. 2016 09:00Jiskra Nový BydžovSalamandr Hradec Králové10:4
102. 10. 2016 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 EDTJ-Slavia Hradec Králové E4:10
101. 10. 2016 09:00TJ Nová PakaSokol Valdice7:10
101. 10. 2016 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Dvůr Králové n.L.9:9
208. 10. 2016 09:00Sparta ÚpiceSokol Jaroměř-Josefov 2 B6:10
208. 10. 2016 09:00TJ Trutnov - PoříčíTJ Dvůr Králové n.L.9:9
208. 10. 2016 09:00Baník VamberkSokol Valdice10:8
208. 10. 2016 09:00TTC Nové Město n.M.TJ Nová Paka7:10
208. 10. 2016 09:00Jiskra Nový BydžovSokol PP Hradec Králové 2 E6:10
208. 10. 2016 09:00Salamandr Hradec KrálovéDTJ-Slavia Hradec Králové E9:9
308. 10. 2016 14:00Sparta ÚpiceTJ Dvůr Králové n.L.4:10
308. 10. 2016 14:00TJ Trutnov - PoříčíSokol Jaroměř-Josefov 2 B7:10
308. 10. 2016 14:00Baník VamberkTJ Nová Paka6:10
308. 10. 2016 14:00TTC Nové Město n.M.Sokol Valdice9:9
308. 10. 2016 14:00Jiskra Nový BydžovDTJ-Slavia Hradec Králové E10:2
308. 10. 2016 14:00Salamandr Hradec KrálovéSokol PP Hradec Králové 2 E10:8
422. 10. 2016 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSokol PP Hradec Králové 2 E2:10
422. 10. 2016 09:00TJ Dvůr Králové n.L.DTJ-Slavia Hradec Králové E10:8
422. 10. 2016 09:00Sokol ValdiceJiskra Nový Bydžov10:6
422. 10. 2016 09:00TJ Nová PakaSalamandr Hradec Králové10:3
422. 10. 2016 09:00Sparta ÚpiceBaník Vamberk7:10
422. 10. 2016 09:00TJ Trutnov - PoříčíTTC Nové Město n.M.10:3
522. 10. 2016 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BDTJ-Slavia Hradec Králové E10:8
522. 10. 2016 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol PP Hradec Králové 2 E10:8
522. 10. 2016 14:00Sokol ValdiceSalamandr Hradec Králové10:1
522. 10. 2016 14:00TJ Nová PakaJiskra Nový Bydžov10:4
522. 10. 2016 14:00Sparta ÚpiceTTC Nové Město n.M.9:9
522. 10. 2016 14:00TJ Trutnov - PoříčíBaník Vamberk10:8
629. 10. 2016 09:00Baník VamberkSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:5
629. 10. 2016 09:00TTC Nové Město n.M.TJ Dvůr Králové n.L.8:10
629. 10. 2016 09:00Jiskra Nový BydžovSparta Úpice7:10
629. 10. 2016 09:00Salamandr Hradec KrálovéTJ Trutnov - Poříčí10:8
630. 10. 2016 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 ESokol Valdice9:9
630. 10. 2016 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové ETJ Nová Paka9:9
729. 10. 2016 14:00Baník VamberkTJ Dvůr Králové n.L.10:6
729. 10. 2016 14:00TTC Nové Město n.M.Sokol Jaroměř-Josefov 2 B8:10
729. 10. 2016 14:00Jiskra Nový BydžovTJ Trutnov - Poříčí9:9
729. 10. 2016 14:00Salamandr Hradec KrálovéSparta Úpice10:8
730. 10. 2016 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 ETJ Nová Paka10:6
730. 10. 2016 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové ESokol Valdice9:9
819. 11. 2016 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSokol Valdice9:9
819. 11. 2016 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TJ Nová Paka10:3
819. 11. 2016 09:00Sparta ÚpiceSokol PP Hradec Králové 2 E3:10
819. 11. 2016 09:00TJ Trutnov - PoříčíDTJ-Slavia Hradec Králové E7:10
819. 11. 2016 09:00Baník VamberkJiskra Nový Bydžov10:6
819. 11. 2016 09:00
nedohráno pro výpadek el. proudu
TTC Nové Město n.M.Salamandr Hradec Králové10:3
919. 11. 2016 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Nová Paka5:10
919. 11. 2016 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Valdice10:1
919. 11. 2016 14:00Sparta ÚpiceDTJ-Slavia Hradec Králové E4:10
919. 11. 2016 14:00TJ Trutnov - PoříčíSokol PP Hradec Králové 2 E10:3
919. 11. 2016 14:00Baník VamberkSalamandr Hradec Králové10:4
919. 11. 2016 14:00TTC Nové Město n.M.Jiskra Nový Bydžov9:9
1003. 12. 2016 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:8
1003. 12. 2016 09:00Salamandr Hradec KrálovéTJ Dvůr Králové n.L.10:6
1004. 12. 2016 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 EBaník Vamberk10:2
1004. 12. 2016 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové ETTC Nové Město n.M.6:10
1003. 12. 2016 09:00Sokol ValdiceSparta Úpice10:2
1003. 12. 2016 09:00TJ Nová PakaTJ Trutnov - Poříčí10:4
1103. 12. 2016 14:00Jiskra Nový BydžovTJ Dvůr Králové n.L.10:1
1103. 12. 2016 14:00Salamandr Hradec KrálovéSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:7
1104. 12. 2016 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 ETTC Nové Město n.M.10:1
1104. 12. 2016 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové EBaník Vamberk9:9
1103. 12. 2016 14:00Sokol ValdiceTJ Trutnov - Poříčí10:5
1103. 12. 2016 14:00TJ Nová PakaSparta Úpice10:5
1207. 01. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSparta Úpice10:8
1207. 01. 2017 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TJ Trutnov - Poříčí9:9
1207. 01. 2017 09:00Sokol ValdiceBaník Vamberk6:10
1207. 01. 2017 09:00TJ Nová PakaTTC Nové Město n.M.10:6
1208. 01. 2017 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 EJiskra Nový Bydžov10:3
1208. 01. 2017 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové ESalamandr Hradec Králové10:6
1307. 01. 2017 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sparta Úpice10:8
1307. 01. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Trutnov - Poříčí5:10
1307. 01. 2017 14:00TJ Nová PakaBaník Vamberk10:3
1307. 01. 2017 14:00Sokol ValdiceTTC Nové Město n.M.10:4
1308. 01. 2017 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové EJiskra Nový Bydžov3:10
1308. 01. 2017 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 ESalamandr Hradec Králové10:4
1404. 02. 2017 09:00TJ Trutnov - PoříčíSparta Úpice10:8
1404. 02. 2017 09:00TTC Nové Město n.M.Baník Vamberk6:10
1404. 02. 2017 09:00Salamandr Hradec KrálovéJiskra Nový Bydžov3:10
1405. 02. 2017 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové ESokol PP Hradec Králové 2 E1:10
1404. 02. 2017 09:00Sokol ValdiceTJ Nová Paka3:10
1404. 02. 2017 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Jaroměř-Josefov 2 B10:3
1519. 02. 2017 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 ESokol Jaroměř-Josefov 2 B10:6
1509. 02. 2017 18:00
předehrání dohodou, hraje se v herně Dvora Králové n.L.
DTJ-Slavia Hradec Králové ETJ Dvůr Králové n.L.9:9
1518. 02. 2017 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Valdice6:10
1518. 02. 2017 09:00Salamandr Hradec KrálovéTJ Nová Paka8:10
1518. 02. 2017 09:00Baník VamberkSparta Úpice7:10
1518. 02. 2017 09:00TTC Nové Město n.M.TJ Trutnov - Poříčí9:9
1619. 02. 2017 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové ESokol Jaroměř-Josefov 2 B4:10
1619. 02. 2017 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 ETJ Dvůr Králové n.L.10:6
1618. 02. 2017 14:00Salamandr Hradec KrálovéSokol Valdice4:10
1618. 02. 2017 14:00Jiskra Nový BydžovTJ Nová Paka7:10
1618. 02. 2017 14:00TTC Nové Město n.M.Sparta Úpice10:4
1618. 02. 2017 14:00Baník VamberkTJ Trutnov - Poříčí5:10
1704. 03. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BBaník Vamberk10:8
1704. 03. 2017 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TTC Nové Město n.M.9:9
1728. 01. 2017 09:00
předehrání dohodou
Sparta ÚpiceJiskra Nový Bydžov10:8
1704. 03. 2017 09:00TJ Trutnov - PoříčíSalamandr Hradec Králové10:1
1704. 03. 2017 09:00Sokol ValdiceSokol PP Hradec Králové 2 E7:10
1704. 03. 2017 09:00TJ Nová PakaDTJ-Slavia Hradec Králové E10:7
1804. 03. 2017 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Baník Vamberk10:8
1804. 03. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTTC Nové Město n.M.10:8
1828. 01. 2017 14:00
předehrání dohodou
TJ Trutnov - PoříčíJiskra Nový Bydžov10:6
1804. 03. 2017 14:00Sparta ÚpiceSalamandr Hradec Králové10:0
1804. 03. 2017 14:00TJ Nová PakaSokol PP Hradec Králové 2 E7:10
1804. 03. 2017 14:00Sokol ValdiceDTJ-Slavia Hradec Králové E9:9
1918. 03. 2017 09:00Sokol ValdiceSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:8
1918. 03. 2017 09:00TJ Nová PakaTJ Dvůr Králové n.L.10:4
1919. 03. 2017 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 ESparta Úpice10:4
1919. 03. 2017 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové ETJ Trutnov - Poříčí10:4
1918. 03. 2017 09:00Jiskra Nový BydžovBaník Vamberk9:9
1918. 03. 2017 09:00Salamandr Hradec KrálovéTTC Nové Město n.M.10:4
2018. 03. 2017 14:00TJ Nová PakaSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:2
2018. 03. 2017 14:00Sokol ValdiceTJ Dvůr Králové n.L.10:4
2019. 03. 2017 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové ESparta Úpice10:4
2019. 03. 2017 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 ETJ Trutnov - Poříčí9:9
2018. 03. 2017 14:00Salamandr Hradec KrálovéBaník Vamberk9:9
2018. 03. 2017 14:00Jiskra Nový BydžovTTC Nové Město n.M.10:6
2101. 04. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BJiskra Nový Bydžov7:10
2101. 04. 2017 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Salamandr Hradec Králové10:1
2122. 03. 2017 18:30
dohoda o předehrání
Baník VamberkSokol PP Hradec Králové 2 E10:4
2101. 04. 2017 09:00TTC Nové Město n.M.DTJ-Slavia Hradec Králové E10:6
2101. 04. 2017 09:00Sparta ÚpiceSokol Valdice10:7
2101. 04. 2017 09:00TJ Trutnov - PoříčíTJ Nová Paka8:10
2201. 04. 2017 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Jiskra Nový Bydžov10:2
2201. 04. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSalamandr Hradec Králové4:10
2230. 03. 2017 17:30
dohoda o předehrání
TTC Nové Město n.M.Sokol PP Hradec Králové 2 E3:10
2201. 04. 2017 14:00Baník VamberkDTJ-Slavia Hradec Králové E9:9
2201. 04. 2017 14:00TJ Trutnov - PoříčíSokol Valdice9:9
2201. 04. 2017 14:00Sparta ÚpiceTJ Nová Paka10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline