Výsledky
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
101. 10. 2016 09:00
hraje se v Hostinném
Tatran Hostinné CTTC KB Vrchlabí B6:10
102. 10. 2016 09:00TJ Jičín BSokol Nemyčeves B10:2
102. 10. 2016 18:00
STK souhlasí s dohodou o posunutí začátku utkání
Sokol Stěžery BKPST Hradec Králové10:4
101. 10. 2016 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FDTJ-Slavia Hradec Králové F10:7
104. 10. 2016 18:00
STK povolila odložení
TJ Nová Paka BSokol Stará Paka B10:8
101. 10. 2016 09:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Nový Bydžov B10:3
209. 10. 2016 09:00
hraje se v neděli
TTC KB Vrchlabí BSokol Chlumec n.C.10:2
209. 10. 2016 09:00
hraje se v neděli
Tatran Hostinné CJiskra Nový Bydžov B9:9
209. 10. 2016 09:00TJ Jičín BTJ Nová Paka B5:10
209. 10. 2016 09:00Sokol Nemyčeves BSokol Stará Paka B3:10
209. 10. 2016 09:00Sokol Stěžery BSokol PP Hradec Králové 2 F9:9
209. 10. 2016 09:00KPST Hradec KrálovéDTJ-Slavia Hradec Králové F7:10
309. 10. 2016 14:00
hraje se v neděli
TTC KB Vrchlabí BJiskra Nový Bydžov B9:9
309. 10. 2016 14:00
hraje se v neděli
Tatran Hostinné CSokol Chlumec n.C.10:6
309. 10. 2016 14:00TJ Jičín BSokol Stará Paka B10:8
309. 10. 2016 14:00Sokol Nemyčeves BTJ Nová Paka B3:10
309. 10. 2016 14:00Sokol Stěžery BDTJ-Slavia Hradec Králové F10:6
309. 10. 2016 14:00KPST Hradec KrálovéSokol PP Hradec Králové 2 F7:10
422. 10. 2016 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol PP Hradec Králové 2 F10:2
422. 10. 2016 09:00Jiskra Nový Bydžov BDTJ-Slavia Hradec Králové F10:6
422. 10. 2016 09:00TJ Nová Paka BSokol Stěžery B10:6
422. 10. 2016 09:00
hraje se ve Staré Pace
Sokol Stará Paka BKPST Hradec Králové10:2
422. 10. 2016 09:00TTC KB Vrchlabí BTJ Jičín B10:1
422. 10. 2016 09:00Tatran Hostinné CSokol Nemyčeves B10:8
522. 10. 2016 14:00Sokol Chlumec n.C.DTJ-Slavia Hradec Králové F10:7
522. 10. 2016 14:00Jiskra Nový Bydžov BSokol PP Hradec Králové 2 F10:1
522. 10. 2016 14:00TJ Nová Paka BKPST Hradec Králové8:10
522. 10. 2016 14:00
hraje se ve Staré Pace
Sokol Stará Paka BSokol Stěžery B10:6
522. 10. 2016 14:00TTC KB Vrchlabí BSokol Nemyčeves B10:1
522. 10. 2016 14:00Tatran Hostinné CTJ Jičín B10:4
630. 10. 2016 09:00TJ Jičín BSokol Chlumec n.C.9:9
630. 10. 2016 09:00Sokol Nemyčeves BJiskra Nový Bydžov B10:7
630. 10. 2016 09:00Sokol Stěžery BTTC KB Vrchlabí B9:9
630. 10. 2016 09:00KPST Hradec KrálovéTatran Hostinné C10:2
629. 10. 2016 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FTJ Nová Paka B10:6
629. 10. 2016 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové FSokol Stará Paka B9:9
730. 10. 2016 14:00TJ Jičín BJiskra Nový Bydžov B8:10
730. 10. 2016 14:00Sokol Nemyčeves BSokol Chlumec n.C.10:4
730. 10. 2016 14:00Sokol Stěžery BTatran Hostinné C10:4
730. 10. 2016 14:00KPST Hradec KrálovéTTC KB Vrchlabí B10:4
729. 10. 2016 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 FSokol Stará Paka B3:10
729. 10. 2016 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové FTJ Nová Paka B9:9
819. 11. 2016 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Nová Paka B9:9
819. 11. 2016 09:00Jiskra Nový Bydžov BSokol Stará Paka B9:9
819. 11. 2016 09:00TTC KB Vrchlabí BSokol PP Hradec Králové 2 F10:2
819. 11. 2016 09:00Tatran Hostinné CDTJ-Slavia Hradec Králové F10:4
820. 11. 2016 09:00TJ Jičín BSokol Stěžery B8:10
820. 11. 2016 09:00Sokol Nemyčeves BKPST Hradec Králové7:10
919. 11. 2016 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Stará Paka B2:10
919. 11. 2016 14:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Nová Paka B5:10
917. 11. 2016 09:00
dohoda o předehrání
TTC KB Vrchlabí BDTJ-Slavia Hradec Králové F5:10
919. 11. 2016 14:00Tatran Hostinné CSokol PP Hradec Králové 2 F10:5
920. 11. 2016 14:00TJ Jičín BKPST Hradec Králové9:9
920. 11. 2016 14:00Sokol Nemyčeves BSokol Stěžery B5:10
1004. 12. 2016 09:00Sokol Stěžery BSokol Chlumec n.C.10:4
1004. 12. 2016 09:00KPST Hradec KrálovéJiskra Nový Bydžov B10:6
1003. 12. 2016 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FTJ Jičín B10:6
1003. 12. 2016 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové FSokol Nemyčeves B10:4
1003. 12. 2016 09:00TJ Nová Paka BTTC KB Vrchlabí B10:8
1003. 12. 2016 09:00Sokol Stará Paka BTatran Hostinné C10:8
1104. 12. 2016 14:00Sokol Stěžery BJiskra Nový Bydžov B10:5
1104. 12. 2016 14:00KPST Hradec KrálovéSokol Chlumec n.C.10:3
1103. 12. 2016 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 FSokol Nemyčeves B10:4
1103. 12. 2016 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové FTJ Jičín B10:2
1103. 12. 2016 14:00TJ Nová Paka BTatran Hostinné C6:10
1103. 12. 2016 14:00Sokol Stará Paka BTTC KB Vrchlabí B10:4
1207. 01. 2017 09:00Jiskra Nový Bydžov BTTC KB Vrchlabí B10:7
1207. 01. 2017 09:00Sokol Chlumec n.C.Tatran Hostinné C4:10
1207. 01. 2017 09:00Sokol Stará Paka BTJ Jičín B10:2
1207. 01. 2017 09:00TJ Nová Paka BSokol Nemyčeves B10:3
1218. 12. 2016 18:00
předehrání dohodou
DTJ-Slavia Hradec Králové FSokol Stěžery B6:10
1207. 01. 2017 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FKPST Hradec Králové10:6
1307. 01. 2017 14:00Sokol Chlumec n.C.TTC KB Vrchlabí B10:3
1307. 01. 2017 14:00Jiskra Nový Bydžov BTatran Hostinné C7:10
1307. 01. 2017 14:00TJ Nová Paka BTJ Jičín B8:10
1307. 01. 2017 14:00Sokol Stará Paka BSokol Nemyčeves B10:1
1307. 01. 2017 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 FSokol Stěžery B9:9
1310. 12. 2016 09:00
předehrání dohodou
DTJ-Slavia Hradec Králové FKPST Hradec Králové10:7
1404. 02. 2017 14:00
hraje se ve Vrchlabí odpoledne
TTC KB Vrchlabí BTatran Hostinné C6:10
1405. 02. 2017 09:00Sokol Nemyčeves BTJ Jičín B8:10
1405. 02. 2017 09:00KPST Hradec KrálovéSokol Stěžery B10:7
1404. 02. 2017 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové FSokol PP Hradec Králové 2 F9:9
1404. 02. 2017 09:00Sokol Stará Paka BTJ Nová Paka B10:2
1404. 02. 2017 09:00Jiskra Nový Bydžov BSokol Chlumec n.C.9:9
1518. 02. 2017 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FSokol Chlumec n.C.10:3
1518. 02. 2017 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové FJiskra Nový Bydžov B10:8
1519. 02. 2017 14:00
změna začátku utkání dohodou
Sokol Stěžery BTJ Nová Paka B6:10
1516. 02. 2017 18:00
předehrání dohodou
KPST Hradec KrálovéSokol Stará Paka B9:9
1519. 02. 2017 09:00TJ Jičín BTTC KB Vrchlabí B9:9
1519. 02. 2017 09:00Sokol Nemyčeves BTatran Hostinné C1:10
1618. 02. 2017 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové FSokol Chlumec n.C.10:8
1618. 02. 2017 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 FJiskra Nový Bydžov B10:8
1619. 02. 2017 09:00
změna začátku utkání dohodou
KPST Hradec KrálovéTJ Nová Paka B8:10
1618. 02. 2017 18:00
předehrání dohodou
Sokol Stěžery BSokol Stará Paka B8:10
1619. 02. 2017 14:00Sokol Nemyčeves BTTC KB Vrchlabí B0:10wo
1619. 02. 2017 14:00TJ Jičín BTatran Hostinné C2:10
1704. 03. 2017 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Jičín B10:3
1704. 03. 2017 09:00Jiskra Nový Bydžov BSokol Nemyčeves B10:4
1704. 03. 2017 09:00TTC KB Vrchlabí BSokol Stěžery B10:4
1704. 03. 2017 09:00Tatran Hostinné CKPST Hradec Králové10:5
1704. 03. 2017 09:00TJ Nová Paka BSokol PP Hradec Králové 2 F10:6
1704. 03. 2017 09:00Sokol Stará Paka BDTJ-Slavia Hradec Králové F10:2
1804. 03. 2017 14:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Jičín B10:2
1804. 03. 2017 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Nemyčeves B10:1
1804. 03. 2017 14:00Tatran Hostinné CSokol Stěžery B10:7
1804. 03. 2017 14:00TTC KB Vrchlabí BKPST Hradec Králové10:3
1804. 03. 2017 14:00Sokol Stará Paka BSokol PP Hradec Králové 2 F10:5
1804. 03. 2017 14:00TJ Nová Paka BDTJ-Slavia Hradec Králové F10:8
1918. 03. 2017 09:00TJ Nová Paka BSokol Chlumec n.C.8:10
1918. 03. 2017 09:00Sokol Stará Paka BJiskra Nový Bydžov B10:5
1918. 03. 2017 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 FTTC KB Vrchlabí B6:10
1918. 03. 2017 09:00DTJ-Slavia Hradec Králové FTatran Hostinné C9:9
1919. 03. 2017 09:00Sokol Stěžery BTJ Jičín B10:3
1919. 03. 2017 09:00KPST Hradec KrálovéSokol Nemyčeves B10:6
2018. 03. 2017 14:00Sokol Stará Paka BSokol Chlumec n.C.10:1
2018. 03. 2017 14:00TJ Nová Paka BJiskra Nový Bydžov B5:10
2018. 03. 2017 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové FTTC KB Vrchlabí B10:8
2018. 03. 2017 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 FTatran Hostinné C4:10
2019. 03. 2017 14:00KPST Hradec KrálovéTJ Jičín B10:3
2019. 03. 2017 14:00Sokol Stěžery BSokol Nemyčeves B10:4
2101. 04. 2017 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Stěžery B10:5
2101. 04. 2017 09:00Jiskra Nový Bydžov BKPST Hradec Králové6:10
2102. 04. 2017 09:00TJ Jičín BSokol PP Hradec Králové 2 F1:10
2102. 04. 2017 09:00Sokol Nemyčeves BDTJ-Slavia Hradec Králové F0:10
2101. 04. 2017 09:00TTC KB Vrchlabí BTJ Nová Paka B10:8
2101. 04. 2017 09:00Tatran Hostinné CSokol Stará Paka B10:1
2201. 04. 2017 14:00Jiskra Nový Bydžov BSokol Stěžery B10:0
2201. 04. 2017 14:00Sokol Chlumec n.C.KPST Hradec Králové10:8
2202. 04. 2017 14:00Sokol Nemyčeves BSokol PP Hradec Králové 2 F3:10
2202. 04. 2017 14:00TJ Jičín BDTJ-Slavia Hradec Králové F9:9
2201. 04. 2017 14:00Tatran Hostinné CTJ Nová Paka B10:4
2201. 04. 2017 14:00TTC KB Vrchlabí BSokol Stará Paka B7:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline