Výsledky
RP3 skupina B
107. 10. 2016 18:30TJ Baník Vamberk DTJ Start Olešnice v Orlických horách C14:4
105. 10. 2016 18:00Sportovní klub Solnice BSDH Vrbice7:11
107. 10. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSportovní klub Týniště nad Orlicí B7:11
106. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách D1. FC Rokytnice v Orlických horách A0:18
105. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou EKPST Záhornice C13:5
214. 10. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CKPST Záhornice C11:7
214. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E15:3
217. 10. 2016 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DSportovní klub Záměl A1:17
214. 10. 2016 18:30SDH VrbiceTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B15:3
214. 10. 2016 18:30TJ Baník Vamberk DSportovní klub Solnice B7:11
321. 10. 2016 18:30Sportovní klub Solnice BTJ Start Olešnice v Orlických horách C11:7
321. 10. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Baník Vamberk D9:9
319. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DSportovní klub Týniště nad Orlicí B4:14
319. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESportovní klub Záměl A3:15
319. 10. 2016 18:30KPST Záhornice C1. FC Rokytnice v Orlických horách A4:14
428. 10. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách C1. FC Rokytnice v Orlických horách A3:15
428. 10. 2016 18:30Sportovní klub Záměl AKPST Záhornice C14:4
427. 10. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E12:6
426. 10. 2016 18:30SDH Vrbice1. FC Rokytnice v Orlických horách D14:4
428. 10. 2016 18:30Sportovní klub Solnice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B14:4
504. 11. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách C10:8
503. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Baník Vamberk D3:15
502. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESDH Vrbice6:12
502. 11. 2016 18:30KPST Záhornice CSportovní klub Týniště nad Orlicí B9:9
504. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ASportovní klub Záměl A13:5
611. 11. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSportovní klub Záměl A5:13
611. 11. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách A3:15
611. 11. 2016 18:30SDH VrbiceKPST Záhornice C12:6
611. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E3:15
610. 11. 2016 18:30
herna 1.FC Rokytnice v Orlických horách
Sportovní klub Solnice B1. FC Rokytnice v Orlických horách D13:5
717. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B5:13
716. 11. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESportovní klub Solnice B5:13
716. 11. 2016 18:30KPST Záhornice CTJ Baník Vamberk D9:9
718. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ASDH Vrbice16:2
718. 11. 2016 18:30Sportovní klub Záměl ASportovní klub Týniště nad Orlicí B13:5
825. 11. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSportovní klub Týniště nad Orlicí B11:7
825. 11. 2016 18:30SDH VrbiceSportovní klub Záměl A9:9
825. 11. 2016 18:30TJ Baník Vamberk D1. FC Rokytnice v Orlických horách A3:15
825. 11. 2016 18:30Sportovní klub Solnice BKPST Záhornice C11:7
825. 11. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E13:5
901. 12. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Start Olešnice v Orlických horách C9:9
930. 11. 2016 18:30KPST Záhornice CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B8:10
930. 11. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ASportovní klub Solnice B15:3
902. 12. 2016 18:30Sportovní klub Záměl ATJ Baník Vamberk D16:2
902. 12. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BSDH Vrbice8:10
1009. 12. 2016 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSDH Vrbice6:12
1009. 12. 2016 18:30TJ Baník Vamberk DSportovní klub Týniště nad Orlicí B10:8
1009. 12. 2016 18:30Sportovní klub Solnice BSportovní klub Záměl A9:9
1007. 12. 2016 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách A5:13
1007. 12. 2016 19:001. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E1:17
1114. 12. 2016 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Start Olešnice v Orlických horách C13:5
1114. 12. 2016 18:30KPST Záhornice C1. FC Rokytnice v Orlických horách D15:3
1116. 12. 2016 18:30Sportovní klub Záměl ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B15:3
1116. 12. 2016 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BSportovní klub Solnice B11:7
1116. 12. 2016 18:30SDH VrbiceTJ Baník Vamberk D10:8
1213. 01. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Baník Vamberk D9:9
1206. 01. 2017 18:30SDH VrbiceSportovní klub Solnice B11:7
1213. 01. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B12:6
1205. 10. 2016 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách A1. FC Rokytnice v Orlických horách D18:0
1223. 01. 2017 18:30
odloženo se souhlasem STK
KPST Záhornice CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E6:12
1318. 01. 2017 18:30KPST Záhornice CTJ Start Olešnice v Orlických horách C11:7
1318. 01. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E1. FC Rokytnice v Orlických horách A1:17
1320. 01. 2017 18:00Sportovní klub Záměl A1. FC Rokytnice v Orlických horách D18:0
1320. 01. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSDH Vrbice9:9
1320. 01. 2017 18:30Sportovní klub Solnice BTJ Baník Vamberk D12:6
1427. 01. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSportovní klub Solnice B12:6
1427. 01. 2017 18:30TJ Baník Vamberk DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B8:10
1427. 01. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách D14:4
1407. 02. 2017 16:30
Odloženo se souhlasem STK
Sportovní klub Záměl ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E14:4
1427. 01. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách AKPST Záhornice C15:3
1503. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Start Olešnice v Orlických horách C17:1
1501. 02. 2017 18:30KPST Záhornice CSportovní klub Záměl A9:9
1501. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESportovní klub Týniště nad Orlicí B5:13
1502. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DSDH Vrbice8:10
1503. 02. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSportovní klub Solnice B8:10
1610. 02. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B6:12
1610. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk D1. FC Rokytnice v Orlických horách D16:2
1608. 02. 2017 18:30SDH VrbiceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E9:9
1610. 02. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BKPST Záhornice C13:5
1610. 02. 2017 18:30Sportovní klub Záměl A1. FC Rokytnice v Orlických horách A2:16
1717. 02. 2017 18:30Sportovní klub Záměl ATJ Start Olešnice v Orlických horách C16:2
1717. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ASportovní klub Týniště nad Orlicí B11:7
1715. 02. 2017 18:30KPST Záhornice CSDH Vrbice8:10
1715. 02. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Baník Vamberk D12:6
1716. 02. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DSportovní klub Solnice B6:12
1822. 02. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách D12:6
1820. 02. 2017 17:00Sportovní klub Solnice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E9:9
1824. 02. 2017 18:30TJ Baník Vamberk DKPST Záhornice C7:11
1824. 02. 2017 18:30SDH Vrbice1. FC Rokytnice v Orlických horách A3:15
1824. 02. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BSportovní klub Záměl A12:6
1908. 03. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách C16:2
1910. 03. 2017 18:30Sportovní klub Záměl ASDH Vrbice13:5
1910. 03. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Baník Vamberk D16:2
1908. 03. 2017 18:30KPST Záhornice CSportovní klub Solnice B8:10
1909. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B6:12
2016. 03. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách C1. FC Rokytnice v Orlických horách D11:7
2017. 03. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BKPST Záhornice C6:12
2017. 03. 2017 18:30Sportovní klub Solnice B1. FC Rokytnice v Orlických horách A5:13
2017. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk DSportovní klub Záměl A3:15
2016. 03. 2017 18:30SDH VrbiceSportovní klub Týniště nad Orlicí B8:10
2124. 03. 2017 18:30SDH VrbiceTJ Start Olešnice v Orlických horách C11:7
2124. 03. 2017 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Baník Vamberk D12:6
2124. 03. 2017 18:30Sportovní klub Záměl ASportovní klub Solnice B15:3
2123. 03. 2017 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B15:3
2122. 03. 2017 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E1. FC Rokytnice v Orlických horách D12:6
2231. 03. 2017 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E6:12
2230. 03. 2017 18:001. FC Rokytnice v Orlických horách DKPST Záhornice C8:10
2231. 03. 2017 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSportovní klub Záměl A5:13
2231. 03. 2017 18:30Sportovní klub Solnice BSportovní klub Týniště nad Orlicí B4:14
2231. 03. 2017 18:30TJ Baník Vamberk DSDH Vrbice8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline