Výsledky
Divize
124. 09. 2016 18:00SKST Hodonín DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B6:10
124. 09. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno DOrel Silůvky A3:10
124. 09. 2016 16:00TTC Koral Tišnov BKST Oltec Brno A0:10
124. 09. 2016 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Lanžhot A10:6
124. 09. 2016 17:30SK Slatina - Brno AKST Blansko B10:3
124. 09. 2016 16:00TJ Sokol Brno I ATJ Jiskra Strážnice A9:9
223. 09. 2016 18:00SKST Hodonín DOrel Silůvky A10:7
225. 09. 2016 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B5:10
225. 09. 2016 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Lanžhot A0:10
223. 09. 2016 19:00MK Řeznovice BKST Oltec Brno A8:10
224. 09. 2016 10:00SK Slatina - Brno ATJ Jiskra Strážnice A10:7
225. 09. 2016 10:30TJ Sokol Brno I AKST Blansko B10:8
315. 10. 2016 17:30KST Blansko BSKST Hodonín D10:5
315. 10. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice ATTC Moravská Slavia Brno D10:6
315. 10. 2016 17:00KST Oltec Brno ASK Slatina - Brno A7:10
315. 10. 2016 14:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Brno I A10:4
315. 10. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Koral Tišnov B10:0
315. 10. 2016 17:30
herna Vojtova 12, Brno
Orel Silůvky AMK Řeznovice B2:10
416. 10. 2016 10:30KST Blansko BTTC Moravská Slavia Brno D10:8
416. 10. 2016 10:30TJ Jiskra Strážnice ASKST Hodonín D10:3
416. 10. 2016 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Brno I A3:10
415. 10. 2016 10:00TJ Sokol Lanžhot ASK Slatina - Brno A9:9
415. 10. 2016 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BMK Řeznovice B10:5
416. 10. 2016 10:00Orel Silůvky ATTC Koral Tišnov B10:0
529. 10. 2016 17:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I A4:10
529. 10. 2016 17:30KST Blansko BTJ Jiskra Strážnice A10:7
529. 10. 2016 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Lanžhot A7:10
529. 10. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel Silůvky A10:8
529. 10. 2016 16:00TTC Koral Tišnov BMK Řeznovice B4:10
529. 10. 2016 18:00SKST Hodonín DTTC Moravská Slavia Brno D10:7
612. 11. 2016 18:00SKST Hodonín DTTC Koral Tišnov B10:4
612. 11. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno DMK Řeznovice B9:9
612. 11. 2016 17:30SK Slatina - Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:9
612. 11. 2016 16:00TJ Sokol Brno I AOrel Silůvky A10:2
612. 11. 2016 17:30KST Blansko BKST Oltec Brno A3:10
612. 11. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Lanžhot A7:10
711. 11. 2016 18:00SKST Hodonín DMK Řeznovice B1:10
713. 11. 2016 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTTC Koral Tišnov B10:5
712. 11. 2016 10:00SK Slatina - Brno AOrel Silůvky A10:3
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol Brno I AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:7
713. 11. 2016 10:30KST Blansko BTJ Sokol Lanžhot A4:10
713. 11. 2016 10:30TJ Jiskra Strážnice AKST Oltec Brno A9:9
826. 11. 2016 17:00KST Oltec Brno ASKST Hodonín D9:9
826. 11. 2016 14:30TJ Sokol Lanžhot ATTC Moravská Slavia Brno D10:0
826. 11. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Blansko B10:5
826. 11. 2016 17:30Orel Silůvky ATJ Jiskra Strážnice A3:10
826. 11. 2016 16:00TTC Koral Tišnov BSK Slatina - Brno A4:10
826. 11. 2016 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I A7:10
927. 11. 2016 10:30KST Oltec Brno ATTC Moravská Slavia Brno D4:10
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Lanžhot ASKST Hodonín D10:3
926. 11. 2016 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Jiskra Strážnice A9:9
927. 11. 2016 10:00Orel Silůvky AKST Blansko B5:10
927. 11. 2016 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Brno I A2:10
925. 11. 2016 18:00MK Řeznovice BSK Slatina - Brno A5:10
1010. 12. 2016 17:30SK Slatina - Brno ASKST Hodonín D10:2
1010. 12. 2016 16:00TJ Sokol Brno I ATTC Moravská Slavia Brno D10:2
1010. 12. 2016 17:30KST Blansko BTTC Koral Tišnov B10:4
1010. 12. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice AMK Řeznovice B10:6
1010. 12. 2016 17:00KST Oltec Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:6
1010. 12. 2016 14:30TJ Sokol Lanžhot AOrel Silůvky A10:3
1110. 12. 2016 10:00SK Slatina - Brno ATTC Moravská Slavia Brno D10:6
1111. 12. 2016 10:30TJ Sokol Brno I ASKST Hodonín D10:4
1111. 12. 2016 10:30KST Blansko BMK Řeznovice B10:6
1111. 12. 2016 10:30TJ Jiskra Strážnice ATTC Koral Tišnov B10:3
1111. 12. 2016 10:30KST Oltec Brno AOrel Silůvky A10:4
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Lanžhot AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:1
1214. 01. 2017 18:00SKST Hodonín DSK Slatina - Brno A1:10
1214. 01. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Brno I A9:9
1214. 01. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BKST Blansko B0:10
1214. 01. 2017 13:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice BTJ Jiskra Strážnice A4:10
1214. 01. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Oltec Brno A10:8
1214. 01. 2017 15:00
herna MS, Brno Vojtova 12
Orel Silůvky ATJ Sokol Lanžhot A4:10
1315. 01. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina - Brno A2:10
1313. 01. 2017 18:00SKST Hodonín DTJ Sokol Brno I A10:7
1315. 01. 2017 10:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice BKST Blansko B10:3
1315. 01. 2017 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Jiskra Strážnice A1:10
1315. 01. 2017 10:00Orel Silůvky AKST Oltec Brno A9:9
1314. 01. 2017 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Lanžhot A5:10
1428. 01. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKST Hodonín D4:10
1428. 01. 2017 15:00Orel Silůvky ATTC Moravská Slavia Brno D10:8
1428. 01. 2017 17:00KST Oltec Brno ATTC Koral Tišnov B10:2
1428. 01. 2017 14:30TJ Sokol Lanžhot AMK Řeznovice B10:3
1428. 01. 2017 17:30KST Blansko BSK Slatina - Brno A3:10
1428. 01. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Brno I A6:10
1529. 01. 2017 10:00Orel Silůvky ASKST Hodonín D5:10
1528. 01. 2017 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Moravská Slavia Brno D10:8
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot ATTC Koral Tišnov B10:3
1529. 01. 2017 10:30KST Oltec Brno AMK Řeznovice B10:8
1529. 01. 2017 10:30TJ Jiskra Strážnice ASK Slatina - Brno A10:7
1529. 01. 2017 10:30KST Blansko BTJ Sokol Brno I A10:8
1611. 02. 2017 16:00TJ Sokol Brno I ASK Slatina - Brno A8:10
1611. 02. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice AKST Blansko B10:6
1611. 02. 2017 14:30TJ Sokol Lanžhot AKST Oltec Brno A10:4
1611. 02. 2017 17:30Orel Silůvky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:9
1611. 02. 2017 18:00MK Řeznovice BTTC Koral Tišnov B10:3
1611. 02. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno DSKST Hodonín D10:3
1725. 02. 2017 18:00SKST Hodonín DKST Blansko B4:10
1725. 02. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Jiskra Strážnice A3:10
1725. 02. 2017 17:30SK Slatina - Brno AKST Oltec Brno A10:8
1725. 02. 2017 16:00TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Lanžhot A9:9
1725. 02. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B1:10
1725. 02. 2017 09:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice BOrel Silůvky A9:9
1826. 02. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Blansko B4:10
1824. 02. 2017 18:00SKST Hodonín DTJ Jiskra Strážnice A2:10
1826. 02. 2017 10:30TJ Sokol Brno I AKST Oltec Brno A5:10
1825. 02. 2017 10:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Lanžhot A10:5
1826. 02. 2017 10:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:8
1823. 02. 2017 17:30TTC Koral Tišnov BOrel Silůvky A0:10
1911. 03. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BSKST Hodonín D5:10
1911. 03. 2017 18:00MK Řeznovice BTTC Moravská Slavia Brno D10:4
1911. 03. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina - Brno A10:5
1911. 03. 2017 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Brno I A4:10
1911. 03. 2017 17:00KST Oltec Brno AKST Blansko B5:10
1911. 03. 2017 14:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Jiskra Strážnice A10:1
2010. 03. 2017 18:00MK Řeznovice BSKST Hodonín D10:6
2012. 03. 2017 10:00TTC Koral Tišnov BTTC Moravská Slavia Brno D0:10
2007. 03. 2017 18:30Orel Silůvky ASK Slatina - Brno A10:4
2011. 03. 2017 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I A7:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot AKST Blansko B10:6
2012. 03. 2017 10:30KST Oltec Brno ATJ Jiskra Strážnice A2:10
2123. 03. 2017 18:30SKST Hodonín DKST Oltec Brno A1:10
2125. 03. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Lanžhot A6:10
2125. 03. 2017 17:30KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:3
2125. 03. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice AOrel Silůvky A10:7
2125. 03. 2017 17:30SK Slatina - Brno ATTC Koral Tišnov B10:0
2125. 03. 2017 16:00TJ Sokol Brno I AMK Řeznovice B10:4
2226. 03. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Oltec Brno A3:10
2224. 03. 2017 20:00SKST Hodonín DTJ Sokol Lanžhot A9:9
2226. 03. 2017 10:30TJ Jiskra Strážnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:8
2226. 03. 2017 10:30KST Blansko BOrel Silůvky A10:5
2226. 03. 2017 10:30TJ Sokol Brno I ATTC Koral Tišnov B10:0
2225. 03. 2017 10:00SK Slatina - Brno AMK Řeznovice B9:9
1/102. 04. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot ATJ Jiskra Strážnice A9:7
1/101. 04. 2017 17:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I A9:6
1/208. 04. 2017 16:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Lanžhot A9:8
1/208. 04. 2017 16:00TJ Sokol Brno I ASK Slatina - Brno A9:7
1/309. 04. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot ATJ Jiskra Strážnice A9:3
1/309. 04. 2017 10:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I A7:9
2/116. 04. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Brno I A9:1
2/222. 04. 2017 13:00TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Lanžhot A9:4
2/323. 04. 2017 10:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Brno I A9:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy