Výsledky
Krajská soutěž I. třídy
124. 09. 2016 17:30TTC Komořany ATJ Sokol Brno I B4:10
124. 09. 2016 19:00SKST Hodonín ESK Slatina - Brno C10:7
124. 09. 2016 17:30TJ Agrotec Hustopeče BKST Oltec Brno B10:8
124. 09. 2016 10:00STK Zbraslavec AKST Blansko C9:9
124. 09. 2016 13:30SK Slatina - Brno BTJ Brno-Bystrc A7:10
124. 09. 2016 17:30TJ Sokol Hlubočany AOrel Ivančice A10:3
225. 09. 2016 10:30TTC Komořany ASK Slatina - Brno C10:5
224. 09. 2016 10:00SKST Hodonín ETJ Sokol Brno I B10:8
223. 09. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSTK Zbraslavec A6:10
223. 09. 2016 18:30KST Blansko CKST Oltec Brno B10:8
225. 09. 2016 10:30SK Slatina - Brno BOrel Ivančice A10:7
225. 09. 2016 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Brno-Bystrc A6:10
315. 10. 2016 17:30TJ Brno-Bystrc ATTC Komořany A8:10
315. 10. 2016 17:00Orel Ivančice ASKST Hodonín E10:7
315. 10. 2016 14:00KST Oltec Brno BSK Slatina - Brno B3:10
315. 10. 2016 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Hlubočany A10:3
315. 10. 2016 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Agrotec Hustopeče B10:2
315. 10. 2016 17:30SK Slatina - Brno CKST Blansko C10:7
415. 10. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc ASKST Hodonín E10:7
408. 10. 2016 17:00Orel Ivančice ATTC Komořany A6:10
416. 10. 2016 10:30KST Oltec Brno BTJ Sokol Hlubočany A7:10
416. 10. 2016 10:30STK Zbraslavec ASK Slatina - Brno B7:10
416. 10. 2016 10:30TJ Sokol Brno I BKST Blansko C10:4
415. 10. 2016 10:00SK Slatina - Brno CTJ Agrotec Hustopeče B10:7
529. 10. 2016 13:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Hlubočany A10:2
527. 10. 2016 18:00TJ Brno-Bystrc AOrel Ivančice A10:4
529. 10. 2016 14:00KST Oltec Brno BSTK Zbraslavec A5:10
524. 10. 2016 18:00TJ Sokol Brno I BSK Slatina - Brno C10:1
529. 10. 2016 17:30TJ Agrotec Hustopeče BKST Blansko C10:5
529. 10. 2016 17:30TTC Komořany ASKST Hodonín E10:7
612. 11. 2016 17:30TTC Komořany ATJ Agrotec Hustopeče B9:9
612. 11. 2016 19:00SKST Hodonín EKST Blansko C10:4
612. 11. 2016 13:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Brno I B5:10
612. 11. 2016 17:30TJ Sokol Hlubočany ASK Slatina - Brno C10:7
612. 11. 2016 17:30TJ Brno-Bystrc AKST Oltec Brno B10:0
612. 11. 2016 17:00Orel Ivančice ASTK Zbraslavec A3:10
713. 11. 2016 10:30TTC Komořany AKST Blansko C10:4
712. 11. 2016 10:00SKST Hodonín ETJ Agrotec Hustopeče B10:7
726. 10. 2016 18:30SK Slatina - Brno BSK Slatina - Brno C3:10
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I B2:10
712. 11. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc ASTK Zbraslavec A2:10
712. 11. 2016 10:00Orel Ivančice AKST Oltec Brno B10:4
826. 11. 2016 14:00KST Oltec Brno BTTC Komořany A6:10
826. 11. 2016 17:30STK Zbraslavec ASKST Hodonín E10:2
826. 11. 2016 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Brno-Bystrc A10:6
826. 11. 2016 17:30SK Slatina - Brno COrel Ivančice A10:7
826. 11. 2016 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSK Slatina - Brno B10:3
826. 11. 2016 10:00KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany A5:10
927. 11. 2016 10:30KST Oltec Brno BSKST Hodonín E4:10
927. 11. 2016 09:00STK Zbraslavec ATTC Komořany A5:10
927. 11. 2016 10:30TJ Sokol Brno I BOrel Ivančice A10:3
926. 11. 2016 10:00SK Slatina - Brno CTJ Brno-Bystrc A4:10
925. 11. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Hlubočany A10:7
925. 11. 2016 18:30KST Blansko CSK Slatina - Brno B10:4
1010. 12. 2016 13:30SK Slatina - Brno BTTC Komořany A7:10
1003. 12. 2016 10:00SKST Hodonín ETJ Sokol Hlubočany A7:10
1006. 12. 2016 18:00
herna ST Hustopeče, Šafaříkova 22
TJ Brno-Bystrc ATJ Agrotec Hustopeče B10:5
1029. 11. 2016 17:30Orel Ivančice AKST Blansko C9:9
1010. 12. 2016 14:00KST Oltec Brno BTJ Sokol Brno I B3:10
1010. 12. 2016 17:30STK Zbraslavec ASK Slatina - Brno C10:2
1111. 12. 2016 10:30SK Slatina - Brno BSKST Hodonín E10:7
1111. 12. 2016 10:30TJ Sokol Hlubočany ATTC Komořany A1:10
1110. 12. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc AKST Blansko C2:10
1103. 12. 2016 10:00Orel Ivančice ATJ Agrotec Hustopeče B10:6
1111. 12. 2016 10:30KST Oltec Brno BSK Slatina - Brno C6:10
1111. 12. 2016 10:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I B10:8
1214. 01. 2017 17:30TTC Komořany ASK Slatina - Brno B10:4
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Hlubočany ASKST Hodonín E6:10
1212. 01. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Brno-Bystrc A4:10
1214. 01. 2017 18:30KST Blansko COrel Ivančice A6:10
1214. 01. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BKST Oltec Brno B10:0
1214. 01. 2017 17:30SK Slatina - Brno CSTK Zbraslavec A4:10
1314. 01. 2017 10:00SKST Hodonín ESK Slatina - Brno B9:9
1315. 01. 2017 10:30TTC Komořany ATJ Sokol Hlubočany A10:3
1313. 01. 2017 18:30KST Blansko CTJ Brno-Bystrc A9:9
1307. 01. 2017 17:00TJ Agrotec Hustopeče BOrel Ivančice A9:9
1314. 01. 2017 10:00SK Slatina - Brno CKST Oltec Brno B3:10
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Brno I BSTK Zbraslavec A10:5
1428. 01. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BTTC Komořany A10:7
1428. 01. 2017 17:30SK Slatina - Brno CSKST Hodonín E9:9
1428. 01. 2017 14:00KST Oltec Brno BTJ Agrotec Hustopeče B9:9
1426. 01. 2017 19:30KST Blansko CSTK Zbraslavec A10:5
1426. 01. 2017 18:00TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno B5:10
1428. 01. 2017 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Hlubočany A10:6
1528. 01. 2017 10:30SK Slatina - Brno CTTC Komořany A3:10
1529. 01. 2017 10:30TJ Sokol Brno I BSKST Hodonín E10:2
1529. 01. 2017 10:30STK Zbraslavec ATJ Agrotec Hustopeče B10:4
1529. 01. 2017 10:30KST Oltec Brno BKST Blansko C4:10
1528. 01. 2017 10:00Orel Ivančice ASK Slatina - Brno B5:10
1528. 01. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Hlubočany A5:10
1611. 02. 2017 17:30TJ Sokol Hlubočany ASK Slatina - Brno B5:10
1611. 02. 2017 17:00Orel Ivančice ATJ Brno-Bystrc A10:8
1611. 02. 2017 17:30STK Zbraslavec AKST Oltec Brno B10:2
1608. 02. 2017 18:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Brno I B6:10
1611. 02. 2017 14:30KST Blansko CTJ Agrotec Hustopeče B9:9
1611. 02. 2017 17:00
sportovní hala Kollárova, Holíč
SKST Hodonín ETTC Komořany A4:10
1725. 02. 2017 17:30TTC Komořany ATJ Brno-Bystrc A10:4
1725. 02. 2017 19:00SKST Hodonín EOrel Ivančice A10:3
1725. 02. 2017 13:30SK Slatina - Brno BKST Oltec Brno B10:2
1725. 02. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany ASTK Zbraslavec A0:10
1725. 02. 2017 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Brno I B3:10
1723. 02. 2017 18:30KST Blansko CSK Slatina - Brno C10:5
1825. 02. 2017 10:00SKST Hodonín ETJ Brno-Bystrc A10:3
1826. 02. 2017 10:30TTC Komořany AOrel Ivančice A10:4
1826. 02. 2017 10:30TJ Sokol Hlubočany AKST Oltec Brno B10:4
1826. 02. 2017 10:30SK Slatina - Brno BSTK Zbraslavec A10:8
1824. 02. 2017 18:30KST Blansko CTJ Sokol Brno I B5:10
1824. 02. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSK Slatina - Brno C8:10
1911. 03. 2017 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTTC Komořany A10:8
1911. 03. 2017 10:00KST Blansko CSKST Hodonín E8:10
1909. 03. 2017 18:30TJ Sokol Brno I BSK Slatina - Brno B10:4
1911. 03. 2017 17:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Hlubočany A10:3
1911. 03. 2017 14:00KST Oltec Brno BTJ Brno-Bystrc A2:10
1911. 03. 2017 17:30STK Zbraslavec AOrel Ivančice A10:3
2010. 03. 2017 18:30KST Blansko CTTC Komořany A10:8
2010. 03. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Hodonín E10:5
2028. 10. 2016 08:30SK Slatina - Brno CSK Slatina - Brno B8:10
2011. 03. 2017 14:00TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Hlubočany A10:4
2012. 03. 2017 10:30STK Zbraslavec ATJ Brno-Bystrc A3:10
2012. 03. 2017 10:30KST Oltec Brno BOrel Ivančice A2:10
2125. 03. 2017 17:30TTC Komořany AKST Oltec Brno B10:2
2125. 03. 2017 19:00SKST Hodonín ESTK Zbraslavec A10:5
2125. 03. 2017 17:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Brno I B2:10
2125. 03. 2017 17:00Orel Ivančice ASK Slatina - Brno C10:4
2125. 03. 2017 13:30SK Slatina - Brno BTJ Agrotec Hustopeče B10:3
2125. 03. 2017 17:30TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko C10:6
2225. 03. 2017 10:00SKST Hodonín EKST Oltec Brno B10:4
2226. 03. 2017 10:30TTC Komořany ASTK Zbraslavec A5:10
2225. 03. 2017 10:00Orel Ivančice ATJ Sokol Brno I B4:10
2223. 03. 2017 18:00TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno C10:2
2224. 03. 2017 19:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Agrotec Hustopeče B5:10
2226. 03. 2017 10:30SK Slatina - Brno BKST Blansko C10:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy