Výsledky
Krajská soutěž II. třídy B
101. 10. 2016 09:00TJ Sokol Otnice ATJ Cemo Mokrá A8:10
108. 10. 2016 14:00TJ Sokol Moravské Prusy AOrel Silůvky C3:10
124. 09. 2016 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Velešovice A7:10
124. 09. 2016 18:00MK Řeznovice CSTK Zbraslavec B10:1
124. 09. 2016 09:30TJ Holásky BSK Kuřim A10:4
124. 09. 2016 18:00Orel Boskovice ATJ Šošůvka A5:10
225. 09. 2016 10:30TJ Sokol Otnice AOrel Silůvky C10:4
202. 10. 2016 09:00TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Cemo Mokrá A6:10
225. 09. 2016 13:30STK Zbraslavec BTJ Velešovice A10:5
225. 09. 2016 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Drnovice A10:1
225. 09. 2016 12:00TJ Holásky BTJ Šošůvka A3:10
225. 09. 2016 10:30Orel Boskovice ASK Kuřim A7:10
311. 10. 2016 17:30SK Kuřim ATJ Sokol Otnice A10:3
315. 10. 2016 17:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Moravské Prusy A10:3
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Drnovice ATJ Holásky B3:10
315. 10. 2016 10:30STK Zbraslavec BOrel Boskovice A10:2
315. 10. 2016 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Velešovice A10:3
315. 10. 2016 09:00MK Řeznovice COrel Silůvky C10:5
408. 10. 2016 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ASK Kuřim A9:9
416. 10. 2016 10:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Otnice A10:1
416. 10. 2016 11:00TJ Sokol Drnovice AOrel Boskovice A4:10
414. 10. 2016 18:30STK Zbraslavec BTJ Holásky B2:10
416. 10. 2016 09:00TJ Cemo Mokrá AMK Řeznovice C3:10
414. 10. 2016 19:00Orel Silůvky CTJ Velešovice A10:8
529. 10. 2016 17:30TJ Holásky BOrel Boskovice A10:3
528. 10. 2016 17:30SK Kuřim ATJ Šošůvka A4:10
529. 10. 2016 18:00TJ Sokol Drnovice ASTK Zbraslavec B10:3
529. 10. 2016 17:00TJ Cemo Mokrá AOrel Silůvky C10:4
529. 10. 2016 09:00MK Řeznovice CTJ Velešovice A10:2
529. 10. 2016 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Moravské Prusy A10:7
630. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Velešovice A7:10
612. 11. 2016 17:30TJ Sokol Moravské Prusy AMK Řeznovice C7:10
630. 10. 2016 09:00TJ Holásky BTJ Cemo Mokrá A10:4
618. 11. 2016 18:30Orel Boskovice AOrel Silůvky C10:8
612. 11. 2016 18:30SK Kuřim ATJ Sokol Drnovice A9:9
612. 11. 2016 17:30TJ Šošůvka ASTK Zbraslavec B10:1
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol Otnice AMK Řeznovice C0:10
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Velešovice A8:10
712. 11. 2016 09:30TJ Holásky BOrel Silůvky C10:5
711. 11. 2016 18:30Orel Boskovice ATJ Cemo Mokrá A2:10
713. 11. 2016 10:30SK Kuřim ASTK Zbraslavec B10:1
705. 11. 2016 16:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Drnovice A10:2
826. 11. 2016 19:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Drnovice A10:5
826. 11. 2016 10:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Moravské Prusy A9:9
826. 11. 2016 17:00TJ Cemo Mokrá ASK Kuřim A9:9
826. 11. 2016 10:00Orel Silůvky CTJ Šošůvka A0:10
819. 11. 2016 17:30TJ Velešovice ATJ Holásky B5:10
826. 11. 2016 18:00MK Řeznovice COrel Boskovice A10:3
927. 11. 2016 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Moravské Prusy A10:8
925. 11. 2016 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Otnice A9:9
927. 11. 2016 09:00TJ Cemo Mokrá ATJ Šošůvka A8:10
925. 11. 2016 19:00Orel Silůvky CSK Kuřim A5:10
920. 11. 2016 10:30TJ Velešovice AOrel Boskovice A10:6
926. 11. 2016 10:00MK Řeznovice CTJ Holásky B10:5
1010. 12. 2016 17:30TJ Holásky BTJ Sokol Otnice A10:3
1010. 12. 2016 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Moravské Prusy A10:3
1010. 12. 2016 16:00SK Kuřim ATJ Velešovice A10:2
1010. 12. 2016 09:00MK Řeznovice CTJ Šošůvka A9:9
1007. 12. 2016 18:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Drnovice A10:8
1010. 12. 2016 10:30STK Zbraslavec BOrel Silůvky C4:10
1110. 12. 2016 09:30TJ Holásky BTJ Sokol Moravské Prusy A10:7
1109. 12. 2016 18:30Orel Boskovice ATJ Sokol Otnice A10:4
1111. 12. 2016 10:30SK Kuřim AMK Řeznovice C6:10
1111. 12. 2016 10:30TJ Velešovice ATJ Šošůvka A3:10
1111. 12. 2016 11:00TJ Sokol Drnovice AOrel Silůvky C10:5
1104. 12. 2016 10:00STK Zbraslavec BTJ Cemo Mokrá A1:10
1214. 01. 2017 16:00TJ Sokol Otnice ATJ Holásky B10:5
1214. 01. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Prusy AOrel Boskovice A5:10
1214. 01. 2017 17:30TJ Velešovice ASK Kuřim A2:10
1214. 01. 2017 17:30TJ Šošůvka AMK Řeznovice C10:3
1214. 01. 2017 17:00
Tělocvična ZŠ Mokrá
TJ Sokol Drnovice ATJ Cemo Mokrá A3:10
1214. 01. 2017 10:00Orel Silůvky CSTK Zbraslavec B10:4
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Holásky B8:10
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Otnice AOrel Boskovice A5:10
1314. 01. 2017 09:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice CSK Kuřim A10:2
1315. 01. 2017 10:30TJ Šošůvka ATJ Velešovice A10:4
1320. 12. 2016 18:30Orel Silůvky CTJ Sokol Drnovice A10:5
1315. 01. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá ASTK Zbraslavec B10:0
1428. 01. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Otnice A10:0
1428. 01. 2017 10:00Orel Silůvky CTJ Sokol Moravské Prusy A10:6
1408. 12. 2016 19:00TJ Velešovice ATJ Sokol Drnovice A10:4
1426. 01. 2017 18:00STK Zbraslavec BMK Řeznovice C2:10
1428. 01. 2017 18:30SK Kuřim ATJ Holásky B8:10
1428. 01. 2017 17:30TJ Šošůvka AOrel Boskovice A10:1
1527. 01. 2017 19:00Orel Silůvky CTJ Sokol Otnice A9:9
1529. 01. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Moravské Prusy A10:3
1527. 01. 2017 17:30TJ Velešovice ASTK Zbraslavec B9:9
1528. 01. 2017 09:00
sokolovna Moravský Krumlov
TJ Sokol Drnovice AMK Řeznovice C4:10
1529. 01. 2017 10:30TJ Šošůvka ATJ Holásky B10:2
1529. 01. 2017 10:30SK Kuřim AOrel Boskovice A10:0wo
1607. 02. 2017 18:30Orel Boskovice ATJ Holásky B10:8
1611. 02. 2017 17:30TJ Šošůvka ASK Kuřim A10:0
1610. 02. 2017 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Drnovice A10:5
1611. 02. 2017 09:00Orel Silůvky CTJ Cemo Mokrá A1:10
1611. 02. 2017 17:30TJ Velešovice AMK Řeznovice C10:8
1611. 02. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Otnice A8:10
1725. 02. 2017 17:30TJ Sokol Otnice ASK Kuřim A10:5
1725. 02. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Šošůvka A1:10
1725. 02. 2017 12:00TJ Holásky BTJ Sokol Drnovice A10:3
1721. 02. 2017 18:30Orel Boskovice ASTK Zbraslavec B9:9
1724. 02. 2017 18:00TJ Velešovice ATJ Cemo Mokrá A3:10
1724. 02. 2017 19:00Orel Silůvky CMK Řeznovice C10:7
1825. 02. 2017 13:00SK Kuřim ATJ Sokol Moravské Prusy A10:2
1826. 02. 2017 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Šošůvka A0:10
1826. 02. 2017 10:30Orel Boskovice ATJ Sokol Drnovice A9:9
1825. 02. 2017 09:00TJ Holásky BSTK Zbraslavec B10:4
1825. 02. 2017 09:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice CTJ Cemo Mokrá A2:10
1826. 02. 2017 15:00TJ Velešovice AOrel Silůvky C4:10
1911. 03. 2017 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Otnice A9:9
1911. 03. 2017 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Moravské Prusy A10:1
1908. 03. 2017 18:30TJ Cemo Mokrá ATJ Holásky B10:3
1911. 03. 2017 10:00Orel Silůvky COrel Boskovice A10:8
1903. 03. 2017 18:30TJ Sokol Drnovice ASK Kuřim A7:10
1911. 03. 2017 10:30STK Zbraslavec BTJ Šošůvka A5:10
2011. 03. 2017 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Otnice A10:2
2012. 03. 2017 10:30TJ Velešovice ATJ Sokol Moravské Prusy A10:5
2010. 03. 2017 19:00Orel Silůvky CTJ Holásky B6:10
2001. 03. 2017 19:00TJ Cemo Mokrá AOrel Boskovice A10:1
2010. 03. 2017 18:30STK Zbraslavec BSK Kuřim A10:5
2012. 03. 2017 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Šošůvka A0:10
2124. 03. 2017 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Otnice A10:7
2125. 03. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ASTK Zbraslavec B7:10
2125. 03. 2017 16:45SK Kuřim ATJ Cemo Mokrá A3:10
2125. 03. 2017 17:30TJ Šošůvka AOrel Silůvky C10:5
2124. 03. 2017 18:00TJ Holásky BTJ Velešovice A10:3
2124. 03. 2017 18:00Orel Boskovice AMK Řeznovice C2:10
2226. 03. 2017 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Drnovice A9:9
2226. 03. 2017 10:30TJ Sokol Otnice ASTK Zbraslavec B10:8
2226. 03. 2017 10:30TJ Šošůvka ATJ Cemo Mokrá A10:4
2226. 03. 2017 10:30SK Kuřim AOrel Silůvky C10:4
2226. 03. 2017 10:30Orel Boskovice ATJ Velešovice A10:4
2225. 03. 2017 09:30TJ Holásky BMK Řeznovice C10:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy