Výsledky
Krajská soutěž II. třídy C
124. 09. 2016 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Lanžhot B9:9
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Vracov B5:10
122. 09. 2016 18:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Hodonín F0:10
124. 09. 2016 16:30SKST Rohatec ASKST Hodonín G10:4
124. 09. 2016 17:00SK Baník Ratíškovice AT.J. Sokol Hodonín A10:8
122. 09. 2016 19:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B10:3
225. 09. 2016 10:30SKST Dubňany ATJ Sokol Vracov B0:10wo
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot B10:5
220. 09. 2016 18:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Hodonín G0:10
225. 09. 2016 10:00SKST Rohatec ASKST Hodonín F7:10
225. 09. 2016 10:30SK Baník Ratíškovice ATJ Jiskra Strážnice B7:10
225. 09. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín AT.J. Sokol Hodonín A10:7
314. 10. 2016 19:15T.J. Sokol Hodonín ASKST Dubňany A3:10
315. 10. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí A9:9
315. 10. 2016 18:00SKST Hodonín FSK Baník Ratíškovice A6:10
315. 10. 2016 18:00SKST Hodonín GTJ Slovan Hodonín A0:10
315. 10. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jevišovka-Drnholec B10:1
313. 10. 2016 18:00TJ Sokol Vracov BSKST Rohatec A10:4
416. 10. 2016 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Kobylí A7:10
415. 10. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Dubňany A10:1
414. 10. 2016 18:00SKST Hodonín FTJ Slovan Hodonín A9:9
416. 10. 2016 10:00SKST Hodonín GSK Baník Ratíškovice A2:10
416. 10. 2016 10:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Rohatec A4:10
406. 10. 2016 18:30TJ Sokol Vracov BTJ Jevišovka-Drnholec B10:0
529. 10. 2016 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Slovan Hodonín A6:10
529. 10. 2016 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B10:7
521. 09. 2016 18:30SKST Hodonín FSKST Hodonín G10:8
529. 10. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Vracov B7:10
521. 10. 2016 19:00TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Rohatec A1:10
529. 10. 2016 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Kobylí A5:10
609. 11. 2016 18:30SKST Dubňany ATJ Jevišovka-Drnholec B10:1
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí ASKST Rohatec A9:9
612. 11. 2016 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Lanžhot B1:10
612. 11. 2016 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Vracov B6:10
612. 11. 2016 17:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Hodonín F10:8
612. 11. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Hodonín G10:5
713. 11. 2016 10:30SKST Dubňany ASKST Rohatec A8:10
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0
713. 11. 2016 10:30SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Vracov B5:10
713. 11. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Lanžhot B3:10
713. 11. 2016 10:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Hodonín G9:9
712. 11. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Hodonín F7:10
826. 11. 2016 18:00SKST Hodonín FSKST Dubňany A6:10
816. 09. 2016 18:15SKST Hodonín GTJ Sokol Kobylí A9:9
826. 11. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot BT.J. Sokol Hodonín A10:8
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Vracov BTJ Jiskra Strážnice B10:6
825. 11. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BSK Baník Ratíškovice A1:10
825. 11. 2016 17:30SKST Rohatec ATJ Slovan Hodonín A1:10
927. 11. 2016 10:00SKST Hodonín FTJ Sokol Kobylí A9:9
922. 11. 2016 18:30SKST Hodonín GSKST Dubňany A9:9
927. 11. 2016 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jiskra Strážnice B5:10
927. 11. 2016 10:30TJ Sokol Vracov BT.J. Sokol Hodonín A10:4
924. 11. 2016 18:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Slovan Hodonín A1:10
927. 11. 2016 10:00SKST Rohatec ASK Baník Ratíškovice A4:10
1010. 12. 2016 17:00SK Baník Ratíškovice ASKST Dubňany A10:5
1010. 12. 2016 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí A10:8
1010. 12. 2016 14:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec B10:2
1010. 12. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Rohatec A10:4
1010. 12. 2016 18:00SKST Hodonín FTJ Sokol Lanžhot B8:10
1010. 12. 2016 18:00SKST Hodonín GTJ Sokol Vracov B2:10
1111. 12. 2016 10:30SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Kobylí A8:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín ASKST Dubňany A10:4
1111. 12. 2016 10:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Rohatec A10:8
1110. 12. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Jevišovka-Drnholec B10:0
1109. 12. 2016 18:00SKST Hodonín FTJ Sokol Vracov B10:2
1109. 12. 2016 18:00SKST Hodonín GTJ Sokol Lanžhot B1:10
1214. 01. 2017 17:30SKST Dubňany ASK Baník Ratíškovice A6:10
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Slovan Hodonín A9:9
1210. 01. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BT.J. Sokol Hodonín A0:10
1214. 01. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Jiskra Strážnice B6:10
1214. 01. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Hodonín F10:8
1212. 01. 2017 18:00TJ Sokol Vracov BSKST Hodonín G10:4
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí ASK Baník Ratíškovice A9:9
1315. 01. 2017 10:30SKST Dubňany ATJ Slovan Hodonín A10:8
1315. 01. 2017 10:00SKST Rohatec AT.J. Sokol Hodonín A8:10
1312. 01. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Jiskra Strážnice B0:10
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Vracov BSKST Hodonín F9:9
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Hodonín G10:5
1428. 01. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Dubňany A10:8
1428. 01. 2017 10:00
tělocvična ZŠ Kobylí
TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Kobylí A6:10
1426. 01. 2017 20:30SKST Hodonín FTJ Jevišovka-Drnholec B10:1
1428. 01. 2017 18:00SKST Hodonín GSKST Rohatec A7:10
1428. 01. 2017 17:30T.J. Sokol Hodonín ASK Baník Ratíškovice A7:10
1428. 01. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Slovan Hodonín A10:2
1529. 01. 2017 10:30TJ Sokol Vracov BSKST Dubňany A6:10
1529. 01. 2017 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí A2:10
1526. 01. 2017 18:30SKST Hodonín GTJ Jevišovka-Drnholec B10:2
1527. 01. 2017 18:00SKST Hodonín FSKST Rohatec A10:5
1528. 01. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BSK Baník Ratíškovice A10:3
1529. 01. 2017 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Slovan Hodonín A10:5
1611. 02. 2017 17:00TJ Slovan Hodonín ASK Baník Ratíškovice A9:9
1611. 02. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice BT.J. Sokol Hodonín A10:7
1618. 09. 2016 13:00SKST Hodonín GSKST Hodonín F8:10
1611. 02. 2017 14:00
herna Bzenecká 1538,Strážnice
TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Lanžhot B10:3
1611. 02. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0wo
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ASKST Dubňany A10:4
1725. 02. 2017 17:30SKST Dubňany AT.J. Sokol Hodonín A10:5
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jiskra Strážnice B9:9
1725. 02. 2017 17:00SK Baník Ratíškovice ASKST Hodonín F6:10
1721. 02. 2017 18:00TJ Slovan Hodonín ASKST Hodonín G10:2
1723. 02. 2017 18:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Lanžhot B1:10
1725. 02. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Vracov B4:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí AT.J. Sokol Hodonín A10:5
1826. 02. 2017 10:30SKST Dubňany ATJ Jiskra Strážnice B6:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín ASKST Hodonín F10:7
1826. 02. 2017 10:30SK Baník Ratíškovice ASKST Hodonín G10:3
1826. 02. 2017 09:00SKST Rohatec ATJ Sokol Lanžhot B3:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Vracov B0:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Dubňany A1:10
1911. 03. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí A4:10
1911. 03. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BSK Baník Ratíškovice A10:1
1909. 03. 2017 18:15TJ Sokol Vracov BTJ Slovan Hodonín A10:5
1911. 03. 2017 18:00SKST Hodonín FT.J. Sokol Hodonín A10:8
1907. 03. 2017 18:30SKST Hodonín GTJ Jiskra Strážnice B3:10
2012. 03. 2017 10:00SKST Rohatec ASKST Dubňany A5:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Kobylí A1:10
2012. 03. 2017 10:30TJ Sokol Vracov BSK Baník Ratíškovice A7:10
2012. 03. 2017 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Slovan Hodonín A10:4
2008. 03. 2017 18:30SKST Hodonín GT.J. Sokol Hodonín A9:9
2010. 03. 2017 18:00SKST Hodonín FTJ Jiskra Strážnice B1:10
2125. 03. 2017 18:00
herna SKST Hodonín, Lipová alej 23 B
SKST Dubňany ASKST Hodonín F7:10
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ASKST Hodonín G10:3
2125. 03. 2017 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Lanžhot B10:0wo
2125. 03. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Vracov B1:10
2124. 03. 2017 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0
2125. 03. 2017 17:00TJ Slovan Hodonín ASKST Rohatec A10:6
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí ASKST Hodonín F7:10
2226. 03. 2017 10:30SKST Dubňany ASKST Hodonín G10:2
2225. 03. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lanžhot B10:4
2226. 03. 2017 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Vracov B10:7
2221. 03. 2017 18:30TJ Slovan Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec B10:1
2225. 03. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ASKST Rohatec A4:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy