Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP I. třídy
130. 09. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Křepice B16:2
101. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice AMoravan Lednice A4:14
102. 10. 2016 16:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rakvice A7:11
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Troskotovice A11:7
102. 10. 2016 14:00TJ SPORT Němčičky ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Kobylí C15:3
209. 10. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí C11:7
207. 10. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí B7:11
209. 10. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ SPORT Němčičky A4:14
207. 10. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Velké Němčice A13:5
207. 10. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Lanžhot C11:7
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BOrel Šitbořice A11:7
315. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Vranovice A9:9
315. 10. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Křepice B16:2
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice AMoravan Lednice A4:14
316. 10. 2016 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Rakvice A7:11
315. 10. 2016 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Troskotovice A11:7
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Agrotec Hustopeče C2:16
414. 10. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice ATJ Agrotec Hustopeče C7:11
423. 10. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C14:4
421. 10. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí B5:13
421. 10. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ SPORT Němčičky A15:3
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Velké Němčice A6:12
422. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Lanžhot C4:14
529. 10. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Vranovice A8:10
528. 10. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice AOrel Šitbořice A15:3
530. 10. 2016 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Křepice B17:1
529. 10. 2016 14:00TJ Sokol Kobylí BMoravan Lednice A9:9
528. 10. 2016 18:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Rakvice A5:13
528. 10. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Troskotovice A12:6
606. 11. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Troskotovice A6:12
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
604. 11. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Kobylí C14:4
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Kobylí B0:18
605. 11. 2016 18:30Orel Šitbořice ATJ SPORT Němčičky A4:14
605. 11. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Velké Němčice A13:5
711. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Vranovice A6:12
713. 11. 2016 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Lanžhot C14:4
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Kobylí BOrel Šitbořice A14:4
712. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Křepice B16:2
711. 11. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče CMoravan Lednice A11:7
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Rakvice A8:10
827. 11. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Rakvice A8:10
802. 12. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Troskotovice A12:6
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Agrotec Hustopeče C0:18
806. 11. 2016 10:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí C5:13
819. 11. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí B6:12
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ SPORT Němčičky A5:13
925. 11. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Vranovice A11:7
926. 11. 2016 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Velké Němčice A12:6
926. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Lanžhot C9:9
925. 11. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče COrel Šitbořice A16:2
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Křepice B18:0
925. 11. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice AMoravan Lednice A11:7
1004. 12. 2016 10:30TJ Sokol Vranovice AMoravan Lednice A10:8
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Rakvice A5:13
1003. 12. 2016 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Troskotovice A9:9
1003. 12. 2016 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Agrotec Hustopeče C10:8
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Kobylí C6:12
1004. 12. 2016 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Kobylí B12:6
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vranovice A13:5
1110. 12. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ SPORT Němčičky A7:11
1109. 12. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Velké Němčice A16:2
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Lanžhot C9:9
1109. 12. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice AOrel Šitbořice A15:3
1109. 12. 2016 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Křepice B18:0
1206. 01. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Vranovice A3:15
1206. 01. 2017 18:30Moravan Lednice AOrel Šitbořice A13:5
1206. 01. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Lanžhot C11:7
1208. 01. 2017 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Velké Němčice A11:7
1206. 01. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ SPORT Němčičky A9:9
1204. 10. 2016 18:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Kobylí B3:15
1314. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Vranovice A4:14
1314. 01. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče C11:7
1315. 01. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Troskotovice A14:4
1313. 01. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Rakvice A5:13
1314. 01. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CMoravan Lednice A7:11
1313. 01. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Křepice B11:7
1422. 01. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice AOrel Šitbořice A11:7
1420. 01. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Lanžhot C3:15
1420. 01. 2017 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Velké Němčice A14:4
1420. 01. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ SPORT Němčičky A7:11
1420. 01. 2017 18:30TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí B8:10
1420. 01. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí C16:2
1526. 01. 2017 19:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Vranovice A11:7
1528. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Troskotovice A9:9
1528. 01. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A8:10
1522. 01. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky AMoravan Lednice A11:7
1527. 01. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Křepice B16:2
1528. 01. 2017 09:30TJ Sokol Lanžhot COrel Šitbořice A17:1
1605. 02. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Lanžhot C9:9
1604. 02. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Velké Němčice A3:15
1606. 02. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BTJ SPORT Němčičky A3:15
1610. 02. 2017 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Kobylí B8:10
1603. 02. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí C16:2
1605. 02. 2017 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Agrotec Hustopeče C8:10
1712. 02. 2017 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Vranovice A15:3
1709. 02. 2017 18:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Rakvice A12:6
1711. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí CMoravan Lednice A6:12
1711. 02. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Křepice B17:1
1712. 02. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky AOrel Šitbořice A13:5
1710. 02. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Lanžhot C6:12
1819. 02. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Velké Němčice A10:8
1818. 02. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ SPORT Němčičky A9:9
1814. 02. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Kobylí B3:15
1817. 02. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Kobylí C0:18
1817. 02. 2017 18:30Moravan Lednice ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
1827. 02. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Troskotovice A11:7
1924. 02. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Vranovice A11:7
1926. 02. 2017 10:00TJ Sokol Troskotovice AMoravan Lednice A8:10
1924. 02. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Křepice B15:3
1921. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kobylí COrel Šitbořice A16:2
1925. 02. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Lanžhot C13:5
1924. 02. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Velké Němčice A12:6
2005. 03. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ SPORT Němčičky A9:9
2003. 03. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Kobylí B4:14
2004. 03. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí C15:3
2004. 03. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Agrotec Hustopeče C6:12
2003. 03. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Troskotovice A9:9
2003. 03. 2017 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Rakvice A4:14
2110. 03. 2017 18:30Moravan Lednice ATJ Sokol Vranovice A10:8
2110. 03. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Křepice B15:3
2112. 03. 2017 10:00TJ Sokol Troskotovice AOrel Šitbořice A11:7
2110. 03. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Lanžhot C13:5
2125. 02. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Němčice A7:11
2111. 03. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ SPORT Němčičky A10:8
2219. 03. 2017 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Kobylí B9:9
2219. 03. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Kobylí C15:3
2217. 03. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Agrotec Hustopeče C3:15
2218. 03. 2017 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Troskotovice A9:9
2217. 03. 2017 18:30Orel Šitbořice ATJ Sokol Rakvice A6:12
2217. 03. 2017 18:00TJ Sokol Křepice BMoravan Lednice A4:14
1/130. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kobylí BTJ SPORT Němčičky A9:3
1/124. 03. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče C6:9
1/202. 04. 2017 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Kobylí B4:9
1/231. 03. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Rakvice A9:8
2/108. 04. 2017 14:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče C2:9
2/213. 04. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí B9:1

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy