Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP II. třídy
128. 09. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Jevišovka-Drnholec C18:0
109. 10. 2016 12:30TJ Sokol Brumovice ATJ SPORT Němčičky B7:11
102. 10. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Perná A14:4
129. 09. 2016 19:00TJ Sokol Perná BSK Boleradice 1935 A9:9
130. 09. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Brumovice B16:2
129. 09. 2016 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Šakvice A9:9
207. 10. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Šakvice A3:15
209. 10. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BMSK Břeclav A5:13
209. 10. 2016 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Pálava Mikulov A3:15
206. 10. 2016 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Perná B14:4
207. 10. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Klobouky u Brna B4:14
205. 10. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Brumovice A8:10
316. 10. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Jevišovka-Drnholec C17:1
316. 10. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Rakvice B16:2
313. 10. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ SPORT Němčičky B9:9
314. 10. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Perná A16:2
314. 10. 2016 17:00MSK Břeclav ASK Boleradice 1935 A15:3
316. 10. 2016 16:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Brumovice B1:17
421. 10. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Brumovice B3:15
423. 10. 2016 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Šakvice A15:3
420. 10. 2016 18:30TJ Sokol Perná AMSK Břeclav A13:5
421. 10. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Pálava Mikulov A6:12
419. 10. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Perná B14:4
425. 10. 2016 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Klobouky u Brna B6:12
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Jevišovka-Drnholec C17:1
501. 11. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Brumovice A11:7
527. 10. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Rakvice B13:5
527. 10. 2016 18:00MSK Břeclav ATJ SPORT Němčičky B12:6
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Perná A6:12
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BSK Boleradice 1935 A8:10
604. 11. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSK Boleradice 1935 A5:13
603. 11. 2016 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice B12:6
604. 11. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Šakvice A9:9
602. 11. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BMSK Břeclav A15:3
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Pálava Mikulov A3:15
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Perná B16:2
710. 11. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Jevišovka-Drnholec C18:0
711. 11. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Klobouky u Brna B14:4
716. 11. 2016 18:30MSK Břeclav ATJ Sokol Brumovice A10:8
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Rakvice B9:9
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ SPORT Němčičky B6:12
713. 11. 2016 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Perná A6:12
818. 11. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Perná A2:16
818. 11. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky BSK Boleradice 1935 A12:6
816. 11. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Brumovice B6:12
820. 11. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Šakvice A12:6
813. 11. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BMSK Břeclav A16:2
817. 11. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Pálava Mikulov A2:16
925. 11. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Jevišovka-Drnholec C17:1
925. 11. 2016 17:00MSK Břeclav ATJ Sokol Perná B11:7
927. 11. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Šakvice A17:1
927. 11. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Brumovice A0:18
902. 12. 2016 18:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Rakvice B13:5
924. 11. 2016 18:30TJ Sokol Perná ATJ SPORT Němčičky B8:10
1002. 12. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ SPORT Němčičky B0:18
1030. 11. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Perná A12:6
1004. 12. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice ASK Boleradice 1935 A7:11
1004. 12. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Brumovice B13:5
1001. 12. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Šakvice A9:9
1030. 11. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov AMSK Břeclav A17:1
1109. 12. 2016 17:00MSK Břeclav ATJ Jevišovka-Drnholec C15:3
1111. 12. 2016 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Pálava Mikulov A1:17
1111. 12. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Perná B10:8
1111. 12. 2016 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Klobouky u Brna B3:15
1108. 12. 2016 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice A11:7
1111. 12. 2016 09:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Rakvice B13:5
1205. 01. 2017 18:00
kulturní dům Jevišovka
TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Rakvice B3:15
1206. 01. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Brumovice A6:12
1205. 01. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Klobouky u Brna B5:13
1215. 01. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Perná B12:6
1206. 01. 2017 17:30TJ Sokol Brumovice BTJ Pálava Mikulov A5:13
1205. 01. 2017 19:00TJ Sokol Šakvice AMSK Břeclav A11:7
1315. 01. 2017 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Jevišovka-Drnholec C15:3
1312. 01. 2017 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Brumovice B11:7
1313. 01. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ASK Boleradice 1935 A13:5
1325. 10. 2016 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Perná A7:11
1315. 01. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ SPORT Němčičky B15:3
1315. 01. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Rakvice B12:6
1418. 01. 2017 19:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Brumovice A4:14
1418. 01. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Klobouky u Brna B10:8
1420. 01. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Perná B16:2
1419. 01. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Pálava Mikulov A3:15
1412. 02. 2017 12:30SK Boleradice 1935 AMSK Břeclav A10:8
1422. 01. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Šakvice A12:6
1527. 01. 2017 19:00TJ Sokol Brumovice BTJ Jevišovka-Drnholec C14:4
1511. 02. 2017 09:30TJ Sokol Šakvice ASK Boleradice 1935 A9:9
1527. 01. 2017 17:00MSK Břeclav ATJ Sokol Perná A5:13
1527. 01. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ SPORT Němčičky B14:4
1526. 01. 2017 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Rakvice B5:13
1529. 01. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Brumovice A12:6
1603. 02. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Klobouky u Brna B4:14
1605. 02. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná B10:8
1601. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Pálava Mikulov A10:8
1603. 02. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BMSK Břeclav A9:9
1602. 02. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Šakvice A12:6
1605. 02. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Brumovice B10:8
1712. 02. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ Jevišovka-Drnholec C17:1
1712. 02. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Perná A12:6
1712. 02. 2017 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ SPORT Němčičky B10:8
1710. 02. 2017 17:00MSK Břeclav ATJ Sokol Rakvice B11:7
1710. 02. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Brumovice A11:7
1709. 02. 2017 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Klobouky u Brna B10:8
1817. 02. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Sokol Perná B3:15
1826. 02. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Pálava Mikulov A13:5
1814. 02. 2017 18:30TJ Sokol Brumovice AMSK Břeclav A11:7
1815. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Šakvice A14:4
1817. 02. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Brumovice B16:2
1816. 02. 2017 18:30TJ Sokol Perná ASK Boleradice 1935 A11:7
1923. 02. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Jevišovka-Drnholec C16:2
1926. 02. 2017 09:30SK Boleradice 1935 ATJ SPORT Němčičky B7:11
1928. 02. 2017 19:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Rakvice B7:11
1926. 02. 2017 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Brumovice A9:9
1923. 02. 2017 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Klobouky u Brna B10:8
1924. 02. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Perná B15:3
2003. 03. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CTJ Pálava Mikulov A5:13
2002. 03. 2017 18:00TJ Sokol Perná BMSK Břeclav A10:8
2005. 03. 2017 09:30TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Klobouky u Brna B9:9
2005. 03. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Brumovice B18:0
2001. 03. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BSK Boleradice 1935 A12:6
2003. 03. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Perná A10:8
2110. 03. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Jevišovka-Drnholec C18:0
2109. 03. 2017 18:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Rakvice B8:10
2113. 03. 2017 18:30SK Boleradice 1935 ATJ Sokol Brumovice A4:14
2112. 03. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Klobouky u Brna B11:7
2106. 03. 2017 19:00TJ Sokol Šakvice ATJ Sokol Perná B15:3
2109. 03. 2017 18:00MSK Břeclav ATJ Pálava Mikulov A9:9
2213. 03. 2017 17:30TJ Jevišovka-Drnholec CMSK Břeclav A12:6
2217. 03. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Šakvice A16:2
2216. 03. 2017 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Brumovice B8:10
2219. 03. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BSK Boleradice 1935 A14:4
2219. 03. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná A10:8
2215. 03. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ SPORT Němčičky B12:6
1/124. 03. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Brumovice A9:0wo
1/126. 03. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Rakvice B9:0
1/202. 04. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice ATJ Pálava Mikulov A0:9wo
1/229. 03. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Klobouky u Brna B7:9
2/107. 04. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov ATJ Sokol Klobouky u Brna B9:0wo
2/216. 04. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Pálava Mikulov A0:9wo

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy