Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP III. třídy
130. 09. 2016 18:30Orel Šitbořice BMoravan Lednice B4:14
130. 09. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Rakvice C2:16
101. 10. 2016 17:00TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Velké Němčice B13:5
130. 09. 2016 18:30Moravan Lednice CSportovní klub Zaječí A15:3
129. 09. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Pouzdřany A16:2
207. 10. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Pouzdřany A9:9
207. 10. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ SPORT Němčičky C3:15
207. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMoravan Lednice C10:8
207. 10. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Velké Němčice B4:14
207. 10. 2016 18:30Moravan Lednice BTJ Jevišovka-Drnholec D17:1
314. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Vranovice B10:8
314. 10. 2016 18:00Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Němčice B6:12
314. 10. 2016 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Rakvice C11:7
313. 10. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Velké Hostěrádky A4:14
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany ASportovní klub Zaječí A10:8
421. 10. 2016 18:30Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Vranovice B8:10
421. 10. 2016 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
421. 10. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ SPORT Němčičky C12:6
421. 10. 2016 18:30Moravan Lednice BMoravan Lednice C11:7
421. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Jevišovka-Drnholec D16:2
528. 10. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Vranovice B5:13
529. 10. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Velké Němčice B3:15
527. 10. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CMoravan Lednice B8:10
528. 10. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Rakvice C11:7
528. 10. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Velké Hostěrádky A5:13
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CSportovní klub Zaječí A10:8
604. 11. 2016 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Pouzdřany A9:9
604. 11. 2016 18:30Orel Šitbořice BMoravan Lednice C7:11
602. 11. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Velké Němčice B0:18
711. 11. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Velké Němčice B6:12
711. 11. 2016 18:30Moravan Lednice CTJ Jevišovka-Drnholec D16:2
710. 11. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky COrel Šitbořice B7:11
711. 11. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí AMoravan Lednice B6:12
711. 11. 2016 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Rakvice C9:9
818. 11. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Rakvice C7:11
818. 11. 2016 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A8:10
818. 11. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Pouzdřany A6:12
818. 11. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ SPORT Němčičky C2:16
819. 11. 2016 17:00TJ Sokol Velké Němčice BMoravan Lednice C6:12
925. 11. 2016 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Vranovice B14:4
924. 11. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Velké Němčice B7:11
924. 11. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Jevišovka-Drnholec D18:0
925. 11. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí AOrel Šitbořice B9:9
925. 11. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice CMoravan Lednice B8:10
1002. 12. 2016 19:00TJ Sokol Vranovice BMoravan Lednice B4:14
1002. 12. 2016 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A3:15
1002. 12. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSportovní klub Zaječí A3:15
1003. 12. 2016 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Pouzdřany A16:2
1002. 12. 2016 18:30Moravan Lednice CTJ SPORT Němčičky C8:10
1108. 12. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Vranovice B11:7
1109. 12. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany AMoravan Lednice C5:13
1109. 12. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Velké Němčice B3:15
1111. 12. 2016 13:00TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Jevišovka-Drnholec D17:1
1109. 12. 2016 19:00TJ Sokol Rakvice COrel Šitbořice B7:11
1206. 01. 2017 18:30Moravan Lednice BOrel Šitbořice B15:3
1206. 01. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Jevišovka-Drnholec D16:2
1207. 01. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A3:15
1206. 01. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí AMoravan Lednice C3:15
1206. 01. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ SPORT Němčičky C6:12
1313. 01. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Vranovice B6:12
1312. 01. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky CSportovní klub Zaječí A10:8
1313. 01. 2017 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Velké Hostěrádky A14:4
1319. 01. 2017 19:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Rakvice C16:2
1313. 01. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DMoravan Lednice B1:17
1420. 01. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BOrel Šitbořice B12:6
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BMoravan Lednice B12:6
1420. 01. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CMoravan Lednice C4:14
1419. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ SPORT Němčičky C12:6
1420. 01. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Pouzdřany A8:10
1527. 01. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BSportovní klub Zaječí A9:9
1527. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Pouzdřany A12:6
1524. 10. 2016 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Rakvice C13:5
1525. 10. 2016 18:00Moravan Lednice CMoravan Lednice B11:7
1527. 01. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DOrel Šitbořice B3:15
1603. 02. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ Jevišovka-Drnholec D14:4
1603. 02. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice BOrel Šitbořice B18:0
1603. 02. 2017 18:30Moravan Lednice BTJ SPORT Němčičky C8:10
1603. 02. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Pouzdřany A8:10
1603. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ASportovní klub Zaječí A18:0
1710. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Vranovice B9:9
1710. 02. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Sokol Rakvice C7:11
1710. 02. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany AMoravan Lednice B6:12
1710. 02. 2017 18:30Moravan Lednice COrel Šitbořice B12:6
1711. 02. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Jevišovka-Drnholec D18:0
1818. 02. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Vranovice B13:5
1817. 02. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DMoravan Lednice C0:18
1817. 02. 2017 18:30Orel Šitbořice BTJ SPORT Němčičky C3:15
1817. 02. 2017 18:30Moravan Lednice BSportovní klub Zaječí A14:4
1817. 02. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Velké Hostěrádky A5:13
1922. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Vranovice B5:13
1924. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMoravan Lednice B9:9
1924. 02. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany AOrel Šitbořice B7:11
1923. 02. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Jevišovka-Drnholec D13:5
1924. 02. 2017 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Velké Němčice B7:11
2003. 03. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BMoravan Lednice C7:11
2004. 03. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ SPORT Němčičky C18:0
2003. 03. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Pouzdřany A4:14
2003. 03. 2017 18:30Orel Šitbořice BSportovní klub Zaječí A7:11
2003. 03. 2017 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Rakvice C7:11
2110. 03. 2017 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Vranovice B12:6
2115. 03. 2017 19:00TJ Sokol Velké Hostěrádky AOrel Šitbořice B10:8
2110. 03. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí ATJ Jevišovka-Drnholec D17:1
2110. 03. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Velké Němčice B3:15
2109. 03. 2017 18:30TJ SPORT Němčičky CMoravan Lednice C7:11
2217. 03. 2017 19:00TJ Sokol Vranovice BTJ SPORT Němčičky C10:8
2217. 03. 2017 18:30Moravan Lednice CTJ Sokol Pouzdřany A11:7
2218. 03. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice BSportovní klub Zaječí A16:2
2219. 03. 2017 14:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Sokol Velké Hostěrádky A1:17
2221. 03. 2017 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Rakvice C10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy