Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP IV. třídy
129. 09. 2016 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Pouzdřany B13:5
130. 09. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Pálava Mikulov B2:16
102. 10. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Rakvice D13:5
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B14:4
130. 09. 2016 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Brumovice C14:4
209. 10. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Kobylí D4:14
209. 10. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BMoravan Lednice D6:12
203. 10. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Velké Němčice C9:9
207. 10. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Klobouky u Brna C9:9
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany BSportovní klub Zaječí B10:8
314. 10. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BMSK Břeclav B13:5
314. 10. 2016 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Pouzdřany B17:1
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Pálava Mikulov B9:9
314. 10. 2016 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Rakvice D13:5
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Velké Hostěrádky B4:14
421. 10. 2016 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Brumovice C14:4
417. 10. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Kobylí D9:9
419. 10. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov BMoravan Lednice D4:14
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Velké Němčice C2:16
421. 10. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Klobouky u Brna C4:14
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CMSK Břeclav B14:4
528. 10. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice CSportovní klub Zaječí B13:5
528. 10. 2016 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Pouzdřany B15:3
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Pálava Mikulov B4:14
501. 11. 2016 19:00TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Velké Hostěrádky B5:13
610. 11. 2016 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Hostěrádky B10:8
631. 10. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Brumovice C5:13
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Kobylí D12:6
604. 11. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BMoravan Lednice D6:12
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Velké Němčice C8:10
711. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice CMSK Břeclav B11:7
711. 11. 2016 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Klobouky u Brna C11:7
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí DSportovní klub Zaječí B10:8
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Pálava Mikulov B4:14
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Rakvice D9:9
818. 11. 2016 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Rakvice D7:11
818. 11. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Velké Hostěrádky B16:2
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Brumovice C6:12
820. 11. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Kobylí D15:3
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velké Němčice CMoravan Lednice D6:12
925. 11. 2016 18:30Moravan Lednice DMSK Břeclav B13:5
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Velké Němčice C4:14
920. 11. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CSportovní klub Zaječí B3:15
927. 11. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Pouzdřany B12:6
928. 11. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Pálava Mikulov B5:13
1001. 12. 2016 18:00MSK Břeclav BTJ Pálava Mikulov B9:9
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Rakvice D3:15
1002. 12. 2016 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Velké Hostěrádky B9:9
1004. 12. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Brumovice C17:1
1002. 12. 2016 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Kobylí D14:4
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí DMSK Břeclav B4:14
1111. 12. 2016 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Velké Němčice C4:14
1111. 12. 2016 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Klobouky u Brna C9:9
1105. 12. 2016 18:15TJ Sokol Rakvice DSportovní klub Zaječí B13:5
1109. 12. 2016 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Pouzdřany B16:2
1206. 01. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany BMSK Břeclav B1:17
1206. 01. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BSportovní klub Zaječí B15:3
1202. 01. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Klobouky u Brna C6:12
1208. 01. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Velké Němčice C8:10
1208. 01. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CMoravan Lednice D5:13
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Brumovice C15:3
1317. 01. 2017 19:00Moravan Lednice DTJ Sokol Velké Hostěrádky B11:7
1319. 01. 2017 19:30TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Rakvice D15:3
1315. 01. 2017 08:15TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Pálava Mikulov B9:9
1317. 01. 2017 18:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Pouzdřany B12:6
1420. 01. 2017 17:00MSK Břeclav BSportovní klub Zaječí B13:5
1420. 01. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Klobouky u Brna C3:15
1420. 01. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Velké Němčice C13:5
1416. 01. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice DMoravan Lednice D4:14
1421. 01. 2017 15:00
tělocvična ZŠ Kobylí
TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Kobylí D14:4
1507. 02. 2017 18:00TJ Sokol Brumovice CMSK Břeclav B1:17
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Rakvice D12:6
1527. 01. 2017 18:30Moravan Lednice DTJ Pálava Mikulov B8:10
1527. 01. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Pouzdřany B18:0
1529. 01. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CSportovní klub Zaječí B14:4
1602. 02. 2017 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Klobouky u Brna C9:9
1603. 02. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Velké Němčice C0:18
1603. 02. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany BMoravan Lednice D4:14
1610. 02. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Kobylí D18:0
1605. 02. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Sokol Brumovice C13:5
1709. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BMSK Břeclav B4:14
1712. 02. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Rakvice D8:10
1712. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Pouzdřany B9:9
1710. 02. 2017 18:30Moravan Lednice DSportovní klub Zaječí B14:4
1710. 02. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Klobouky u Brna C11:7
1817. 02. 2017 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Němčice C9:9
1819. 02. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CMoravan Lednice D4:14
1817. 02. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Kobylí D10:8
1817. 02. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Brumovice C13:5
1813. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Velké Hostěrádky B9:9
1920. 02. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice DMSK Břeclav B14:4
1926. 02. 2017 15:00TJ Sokol Velké Hostěrádky BTJ Pálava Mikulov B6:12
1926. 02. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Pouzdřany B10:8
1926. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DTJ Sokol Klobouky u Brna C3:15
1924. 02. 2017 18:30Moravan Lednice DTJ Sokol Velké Němčice C10:8
2008. 03. 2017 18:00MSK Břeclav BMoravan Lednice D11:7
2004. 03. 2017 17:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Kobylí D7:11
2003. 03. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Brumovice C10:8
2003. 03. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Velké Hostěrádky B7:11
2003. 03. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BTJ Sokol Rakvice D14:4
2115. 03. 2017 18:00TJ Pálava Mikulov BMSK Břeclav B9:9
2106. 03. 2017 18:15TJ Sokol Rakvice DTJ Sokol Pouzdřany B14:4
2112. 03. 2017 09:30TJ Sokol Velké Hostěrádky BSportovní klub Zaječí B11:7
2112. 03. 2017 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Klobouky u Brna C5:13
2112. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí DMoravan Lednice D1:17
2223. 03. 2017 18:30MSK Břeclav BTJ Sokol Kobylí D11:7
2217. 03. 2017 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Brumovice C12:6
2219. 03. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Velké Hostěrádky B12:6
2217. 03. 2017 19:00Sportovní klub Zaječí BTJ Sokol Rakvice D11:7
2217. 03. 2017 18:00TJ Sokol Pouzdřany BTJ Pálava Mikulov B5:13

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy