Výsledky
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
124. 09. 2016 13:30TJ Vidče BT.J. Sokol Vsetín B11:7
124. 09. 2016 17:00ST AMON Kunovice BTJ Holešov B9:9
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Kostelec CSK Slavičín B15:3
124. 09. 2016 13:00KST Dolní Němčí CSK Spartak Hulín B16:2
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceST Bílovice8:10
124. 09. 2016 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Horní Bečva6:12
225. 09. 2016 08:00TJ Vidče BTJ Holešov B6:12
225. 09. 2016 10:30ST AMON Kunovice BT.J. Sokol Vsetín B11:7
225. 09. 2016 10:30TJ Sokol Kostelec CSK Spartak Hulín B15:3
225. 09. 2016 08:00KST Dolní Němčí CSK Slavičín B8:10
225. 09. 2016 11:00TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Horní Bečva11:7
225. 09. 2016 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CST Bílovice9:9
315. 10. 2016 17:00ST BíloviceTJ Vidče B17:1
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Horní BečvaST AMON Kunovice B8:10
315. 10. 2016 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Mysločovice11:7
315. 10. 2016 16:00SK Spartak Hulín BTJ DDM Valašské Meziříčí C10:8
315. 10. 2016 18:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Kostelec C6:12
315. 10. 2016 17:00TJ Holešov BKST Dolní Němčí C14:4
416. 10. 2016 10:30ST BíloviceST AMON Kunovice B13:5
416. 10. 2016 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Vidče B14:4
416. 10. 2016 10:00SK Slavičín BTJ DDM Valašské Meziříčí C12:6
416. 10. 2016 10:30SK Spartak Hulín BTJ Sokol Mysločovice4:14
416. 10. 2016 11:00T.J. Sokol Vsetín BKST Dolní Němčí C18:0wo
416. 10. 2016 10:30TJ Holešov BTJ Sokol Kostelec C8:10
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ DDM Valašské Meziříčí C12:6
529. 10. 2016 17:00ST BíloviceTJ Sokol Horní Bečva15:3
529. 10. 2016 17:00SK Slavičín BSK Spartak Hulín B15:3
529. 10. 2016 18:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Holešov B1:17
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol Kostelec CKST Dolní Němčí C14:4
529. 10. 2016 13:30TJ Vidče BST AMON Kunovice B1:17
612. 11. 2016 13:30TJ Vidče BTJ Sokol Kostelec C4:14
611. 11. 2016 18:30ST AMON Kunovice BKST Dolní Němčí C14:4
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceT.J. Sokol Vsetín B14:4
612. 11. 2016 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Holešov B3:15
612. 11. 2016 17:00ST BíloviceSK Slavičín B15:3
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Horní BečvaSK Spartak Hulín B11:7
713. 11. 2016 10:30TJ Vidče BKST Dolní Němčí C13:5
713. 11. 2016 10:30ST AMON Kunovice BTJ Sokol Kostelec C12:6
713. 11. 2016 11:00TJ Sokol MysločoviceTJ Holešov B9:9
713. 11. 2016 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CT.J. Sokol Vsetín B8:10
713. 11. 2016 10:30ST BíloviceSK Spartak Hulín B16:2
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol Horní BečvaSK Slavičín B13:5
826. 11. 2016 17:00SK Slavičín BTJ Vidče B13:5
826. 11. 2016 17:00SK Spartak Hulín BST AMON Kunovice B2:16
826. 11. 2016 18:00T.J. Sokol Vsetín BST Bílovice2:16
826. 11. 2016 17:00TJ Holešov BTJ Sokol Horní Bečva12:6
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kostelec CTJ Sokol Mysločovice11:7
826. 11. 2016 13:00KST Dolní Němčí CTJ DDM Valašské Meziříčí C15:3
927. 11. 2016 10:30SK Slavičín BST AMON Kunovice B2:16
927. 11. 2016 10:30SK Spartak Hulín BTJ Vidče B12:6
927. 11. 2016 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Horní Bečva7:11
927. 11. 2016 10:30TJ Holešov BST Bílovice9:9
927. 11. 2016 10:30TJ Sokol Kostelec CTJ DDM Valašské Meziříčí C15:3
927. 11. 2016 08:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Mysločovice6:12
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Vidče B16:2
1010. 12. 2016 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CST AMON Kunovice B6:12
1010. 12. 2016 17:00ST BíloviceTJ Sokol Kostelec C7:11
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol Horní BečvaKST Dolní Němčí C15:3
1010. 12. 2016 17:00SK Slavičín BT.J. Sokol Vsetín B12:6
1010. 12. 2016 17:00SK Spartak Hulín BTJ Holešov B3:15
1111. 12. 2016 11:00TJ Sokol MysločoviceST AMON Kunovice B14:4
1111. 12. 2016 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Vidče B12:6
1111. 12. 2016 10:30ST BíloviceKST Dolní Němčí C17:1
1111. 12. 2016 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Kostelec C11:7
1111. 12. 2016 10:00SK Slavičín BTJ Holešov B8:10
1111. 12. 2016 10:30SK Spartak Hulín BT.J. Sokol Vsetín B9:9
1214. 01. 2017 13:30TJ Vidče BTJ Sokol Mysločovice10:8
1214. 01. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ DDM Valašské Meziříčí C11:7
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec CST Bílovice9:9
1214. 01. 2017 13:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Horní Bečva9:9
1214. 01. 2017 18:00
tělocvična ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, Vsetín
T.J. Sokol Vsetín BSK Slavičín B3:15
1205. 01. 2017 18:00TJ Holešov BSK Spartak Hulín B16:2
1315. 01. 2017 10:30ST AMON Kunovice BTJ Sokol Mysločovice14:4
1315. 01. 2017 08:00TJ Vidče BTJ DDM Valašské Meziříčí C9:9
1315. 01. 2017 09:00KST Dolní Němčí CST Bílovice5:13
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec CTJ Sokol Horní Bečva9:9
1315. 01. 2017 10:30TJ Holešov BSK Slavičín B11:7
1315. 01. 2017 13:00
utkání se bude hrát v Hulíně
T.J. Sokol Vsetín BSK Spartak Hulín B12:6
1428. 01. 2017 18:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Vidče B9:9
1428. 01. 2017 17:00TJ Holešov BST AMON Kunovice B14:4
1428. 01. 2017 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Kostelec C1:17
1428. 01. 2017 16:00SK Spartak Hulín BKST Dolní Němčí C8:10
1428. 01. 2017 17:00ST BíloviceTJ Sokol Mysločovice14:4
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ DDM Valašské Meziříčí C12:6
1529. 01. 2017 10:30TJ Holešov BTJ Vidče B17:1
1529. 01. 2017 11:00T.J. Sokol Vsetín BST AMON Kunovice B8:10
1529. 01. 2017 10:30SK Spartak Hulín BTJ Sokol Kostelec C4:14
1529. 01. 2017 10:00SK Slavičín BKST Dolní Němčí C7:11
1529. 01. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Mysločovice11:7
1529. 01. 2017 10:30ST BíloviceTJ DDM Valašské Meziříčí C15:3
1611. 02. 2017 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Mysločovice4:14
1611. 02. 2017 16:00TJ Sokol Horní BečvaST Bílovice5:13
1611. 02. 2017 17:00SK Spartak Hulín BSK Slavičín B12:6
1611. 02. 2017 17:00TJ Holešov BT.J. Sokol Vsetín B15:3
1611. 02. 2017 13:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Kostelec C9:9
1611. 02. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ Vidče B17:1
1725. 02. 2017 13:30TJ Vidče BST Bílovice5:13
1725. 02. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ Sokol Horní Bečva10:8
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol MysločoviceSK Slavičín B10:8
1725. 02. 2017 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Spartak Hulín B8:10
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec CT.J. Sokol Vsetín B13:5
1725. 02. 2017 13:00KST Dolní Němčí CTJ Holešov B4:14
1826. 02. 2017 11:00ST AMON Kunovice BST Bílovice2:16
1826. 02. 2017 08:00TJ Vidče BTJ Sokol Horní Bečva10:8
1826. 02. 2017 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Slavičín B10:8
1823. 02. 2017 18:30TJ Sokol MysločoviceSK Spartak Hulín B8:10
1826. 02. 2017 08:00KST Dolní Němčí CT.J. Sokol Vsetín B10:8
1826. 02. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec CTJ Holešov B6:12
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec CTJ Vidče B17:1
1911. 03. 2017 13:00KST Dolní Němčí CST AMON Kunovice B10:8
1911. 03. 2017 18:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Mysločovice7:11
1911. 03. 2017 17:00TJ Holešov BTJ DDM Valašské Meziříčí C12:6
1911. 03. 2017 17:00SK Slavičín BST Bílovice7:11
1911. 03. 2017 17:00SK Spartak Hulín BTJ Sokol Horní Bečva14:4
2012. 03. 2017 08:00KST Dolní Němčí CTJ Vidče B15:3
2012. 03. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec CST AMON Kunovice B9:9
2012. 03. 2017 10:30TJ Holešov BTJ Sokol Mysločovice13:5
2012. 03. 2017 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ DDM Valašské Meziříčí C15:3
2012. 03. 2017 10:30SK Spartak Hulín BST Bílovice3:15
2012. 03. 2017 10:00SK Slavičín BTJ Sokol Horní Bečva13:5
2125. 03. 2017 13:30TJ Vidče BSK Slavičín B8:10
2121. 03. 2017 17:30ST AMON Kunovice BSK Spartak Hulín B7:11
2125. 03. 2017 17:00ST BíloviceT.J. Sokol Vsetín B15:3
2125. 03. 2017 15:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Holešov B6:12
2117. 03. 2017 18:00TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Kostelec C5:13
2125. 03. 2017 16:00TJ DDM Valašské Meziříčí CKST Dolní Němčí C14:4
2226. 03. 2017 10:30ST AMON Kunovice BSK Slavičín B9:9
2226. 03. 2017 08:00TJ Vidče BSK Spartak Hulín B13:5
2226. 03. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaT.J. Sokol Vsetín B10:8
2226. 03. 2017 10:30ST BíloviceTJ Holešov B10:8
2224. 03. 2017 18:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Kostelec C8:10
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol MysločoviceKST Dolní Němčí C13:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy