Výsledky
3. třída A muži (RS-1A)
130. 09. 2016 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Petrovice I. C10:8
126. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Stadion Žižkov - Ulita C7:10
129. 09. 2016 19:15
(P4 Jankovská 3) Zelená Liška
TJ Sokol Běchovice II ATJ Zelená Liška A10:6
127. 09. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Lokomotiva Vršovice D9:9
126. 09. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha APSK Olymp Praha B10:3
127. 09. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4:10
204. 10. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C3:10
205. 10. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A9:9
206. 10. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DKK Konstruktiva Praha A10:6
205. 10. 2016 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Nusle Praha E8:10
203. 10. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Sokol Běchovice II A4:10
207. 10. 2016 19:00TJ Střížkov DSlovan KST Bohnice E10:6
312. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Petrovice I. C10:7
312. 10. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Střížkov D10:2
312. 10. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Stadion Žižkov - Ulita C10:4
310. 10. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Zelená Liška A10:7
311. 10. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Lokomotiva Vršovice D10:8
312. 10. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CPSK Olymp Praha B10:0
418. 10. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CPSK Olymp Praha B10:1
420. 10. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
419. 10. 2016 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:8
417. 10. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CKK Konstruktiva Praha A8:10
421. 10. 2016 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Nusle Praha E10:6
419. 10. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Běchovice II A10:3
502. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Petrovice I. C10:5
502. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESlovan KST Bohnice E10:7
531. 10. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Střížkov D10:8
501. 11. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Stadion Žižkov - Ulita C10:4
502. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Zelená Liška A10:5
502. 11. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D4:10
608. 11. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Lokomotiva Vršovice D10:4
609. 11. 2016 19:15TJ Zelená Liška APSK Olymp Praha B9:9
607. 11. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
611. 11. 2016 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:4
609. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice EKK Konstruktiva Praha A10:7
609. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Nusle Praha E10:6
716. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Petrovice I. C10:3
714. 11. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Běchovice II A6:10
715. 11. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASlovan KST Bohnice E7:10
716. 12. 2016 19:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Střížkov D10:6
716. 11. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTJ Stadion Žižkov - Ulita C10:2
715. 11. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Zelená Liška A8:10
822. 11. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Zelená Liška A6:10
821. 11. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Lokomotiva Vršovice D10:8
825. 11. 2016 19:00TJ Střížkov DPSK Olymp Praha B10:8
823. 11. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:5
823. 11. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
823. 11. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha EKK Konstruktiva Praha A9:9
928. 11. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Petrovice I. C10:5
929. 11. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Nusle Praha E8:10
930. 11. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Běchovice II A10:2
930. 11. 2016 19:00PSK Olymp Praha BSlovan KST Bohnice E1:10
901. 12. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Střížkov D10:2
930. 11. 2016 19:15TJ Zelená Liška ATJ Stadion Žižkov - Ulita C9:9
1006. 12. 2016 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Stadion Žižkov - Ulita C10:8
1009. 12. 2016 19:00TJ Střížkov DTJ Zelená Liška A10:0
1007. 12. 2016 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Lokomotiva Vršovice D10:3
1007. 12. 2016 19:10TJ Sokol Běchovice II APSK Olymp Praha B10:2
1007. 12. 2016 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
1005. 12. 2016 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:4
1113. 12. 2016 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Petrovice I. C9:9
1114. 12. 2016 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CKK Konstruktiva Praha A10:2
1114. 12. 2016 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Nusle Praha E3:10
1115. 12. 2016 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Běchovice II A4:10
1114. 12. 2016 19:15TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice E4:10
1112. 12. 2016 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Střížkov D9:9
1210. 01. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Střížkov D10:7
1209. 01. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CSlovan KST Bohnice E4:10
1211. 01. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Běchovice II A4:10
1212. 01. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Nusle Praha E10:5
1211. 01. 2017 19:00PSK Olymp Praha BKK Konstruktiva Praha A10:4
1211. 01. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1318. 01. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Petrovice I. C10:0
1317. 01. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec APSK Olymp Praha B10:5
1316. 01. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Lokomotiva Vršovice D10:8
1318. 01. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Zelená Liška A6:10
1318. 01. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Stadion Žižkov - Ulita C10:6
1318. 01. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Střížkov D7:10
1424. 01. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSlovan KST Bohnice E6:10
1427. 01. 2017 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Běchovice II A10:5
1423. 01. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Sokol Nusle Praha E10:7
1425. 01. 2017 19:15TJ Zelená Liška AKK Konstruktiva Praha A7:10
1426. 01. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
1425. 01. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9:9
1501. 02. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Petrovice I. C7:10
1501. 02. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Lokomotiva Vršovice D10:5
1531. 01. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Zelená Liška A2:10
1530. 01. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Stadion Žižkov - Ulita C10:5
1501. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Střížkov D10:5
1501. 02. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice E7:10
1614. 02. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Běchovice II A2:10
1615. 02. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nusle Praha E10:2
1617. 02. 2017 19:00TJ Střížkov DKK Konstruktiva Praha A10:6
1613. 02. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A3:10
1615. 02. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C7:10
1616. 02. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DPSK Olymp Praha B10:2
1723. 02. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Petrovice I. C9:9
1722. 02. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Zelená Liška A10:2
1722. 02. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Stadion Žižkov - Ulita C10:5
1721. 02. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Střížkov D9:9
1720. 02. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ASlovan KST Bohnice E10:5
1722. 02. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Běchovice II A10:6
1828. 02. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Nusle Praha E7:10
1801. 03. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II AKK Konstruktiva Praha A10:6
1801. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
1815. 03. 2017 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
1827. 02. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CPSK Olymp Praha B6:10
1801. 03. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice D10:6
1908. 03. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Petrovice I. C10:0
1909. 03. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Stadion Žižkov - Ulita C10:8
1908. 03. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Střížkov D10:0
1908. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSlovan KST Bohnice E10:6
1907. 03. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Běchovice II A7:10
1906. 03. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Nusle Praha E10:3
2021. 03. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CKK Konstruktiva Praha A10:6
2022. 03. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
2022. 03. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C5:10
2022. 03. 2017 19:15Slovan KST Bohnice EPSK Olymp Praha B6:10
2024. 03. 2017 19:00TJ Střížkov DTJ Lokomotiva Vršovice D9:9
2020. 03. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Zelená Liška A4:10
2127. 03. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov - Ulita CTJ Sokol Petrovice I. C8:10
2129. 03. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Střížkov D10:4
2130. 03. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSlovan KST Bohnice E10:7
2129. 03. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Běchovice II A9:9
2129. 03. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Nusle Praha E10:1
2128. 03. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec AKK Konstruktiva Praha A10:8
2204. 04. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:4
2203. 04. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9:9
2205. 04. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha EPSK Olymp Praha B8:9
2205. 04. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Lokomotiva Vršovice D10:5
2205. 04. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Zelená Liška A9:9
2207. 04. 2017 19:00TJ Střížkov DTJ Stadion Žižkov - Ulita C10:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy