Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
124. 09. 2016 17:00Blatná BOST Kardašova Řečice A10:4
124. 09. 2016 15:00Vodňany AKST Orel A10:2
124. 09. 2016 15:00Přídolí ARUFA Bechyně A6:10
130. 09. 2016 18:00TTC Libín Prachatice BBlatná A2:10
124. 09. 2016 14:00Hluboká n. Vlt. AVS Tábor A10:6
124. 09. 2016 17:00OST Velešín BDDM Soběslav BANES A10:5
202. 10. 2016 10:30Blatná BKST Orel A5:10
225. 09. 2016 10:30Vodňany AOST Kardašova Řečice A10:1
225. 09. 2016 10:30Přídolí ABlatná A6:10
202. 10. 2016 14:00TTC Libín Prachatice BRUFA Bechyně A6:10
223. 09. 2016 18:30Hluboká n. Vlt. ADDM Soběslav BANES A9:9
225. 09. 2016 11:00OST Velešín BVS Tábor A10:5
315. 10. 2016 16:00VS Tábor ABlatná B10:7
315. 10. 2016 14:00DDM Soběslav BANES AVodňany A0:10
315. 10. 2016 13:00RUFA Bechyně AHluboká n. Vlt. A10:4
309. 10. 2016 10:30Blatná AOST Velešín B10:3
315. 10. 2016 16:30OST Kardašova Řečice APřídolí A6:10
315. 10. 2016 15:00KST Orel ATTC Libín Prachatice B10:8
416. 10. 2016 10:30VS Tábor AVodňany A1:10
414. 10. 2016 19:00DDM Soběslav BANES ABlatná B10:4
416. 10. 2016 10:30RUFA Bechyně AOST Velešín B10:1
416. 10. 2016 10:30Blatná AHluboká n. Vlt. A9:9
416. 10. 2016 10:30OST Kardašova Řečice ATTC Libín Prachatice B3:10
414. 10. 2016 18:30KST Orel APřídolí A7:10
501. 11. 2016 18:30Hluboká n. Vlt. AOST Velešín B10:6
529. 10. 2016 16:00VS Tábor ADDM Soběslav BANES A9:9
529. 10. 2016 13:00RUFA Bechyně ABlatná A10:3
529. 10. 2016 16:30OST Kardašova Řečice AKST Orel A8:10
529. 10. 2016 15:00Přídolí ATTC Libín Prachatice B10:5
529. 10. 2016 17:00Blatná BVodňany A2:10
612. 11. 2016 17:00Blatná BPřídolí A10:8
612. 11. 2016 15:00Vodňany ATTC Libín Prachatice B10:1
612. 11. 2016 14:00Hluboká n. Vlt. AOST Kardašova Řečice A10:3
612. 11. 2016 17:00OST Velešín BKST Orel A4:10
612. 11. 2016 16:00VS Tábor ARUFA Bechyně A5:10
612. 11. 2016 14:00DDM Soběslav BANES ABlatná A10:8
713. 11. 2016 10:30Blatná BTTC Libín Prachatice B8:10
713. 11. 2016 10:30Vodňany APřídolí A10:0
711. 11. 2016 18:30Hluboká n. Vlt. AKST Orel A10:3
713. 11. 2016 11:00OST Velešín BOST Kardašova Řečice A10:3
713. 11. 2016 10:30VS Tábor ABlatná A9:9
711. 11. 2016 19:00DDM Soběslav BANES ARUFA Bechyně A6:10
826. 11. 2016 13:00RUFA Bechyně ABlatná B10:4
826. 11. 2016 17:00Blatná AVodňany A5:10
826. 11. 2016 16:30OST Kardašova Řečice AVS Tábor A6:10
826. 11. 2016 15:00KST Orel ADDM Soběslav BANES A8:10
817. 11. 2016 19:00Přídolí AHluboká n. Vlt. A10:8
825. 11. 2016 19:30TTC Libín Prachatice BOST Velešín B10:5
927. 11. 2016 10:30RUFA Bechyně AVodňany A8:10
901. 10. 2016 10:30Blatná ABlatná B10:7
927. 11. 2016 10:30OST Kardašova Řečice ADDM Soběslav BANES A4:10
923. 11. 2016 18:30KST Orel AVS Tábor A10:0
908. 09. 2016 19:00Přídolí AOST Velešín B10:8
927. 11. 2016 14:00TTC Libín Prachatice BHluboká n. Vlt. A8:10
1010. 12. 2016 14:00Hluboká n. Vlt. ABlatná B10:6
1006. 12. 2016 18:00OST Velešín BVodňany A1:10
1010. 12. 2016 16:00VS Tábor APřídolí A10:7
1010. 12. 2016 14:00DDM Soběslav BANES ATTC Libín Prachatice B10:2
1010. 12. 2016 16:30OST Kardašova Řečice ARUFA Bechyně A9:9
1010. 12. 2016 17:00Blatná AKST Orel A9:9
1109. 12. 2016 18:30Hluboká n. Vlt. AVodňany A4:10
1111. 12. 2016 11:00OST Velešín BBlatná B9:9
1111. 12. 2016 10:30VS Tábor ATTC Libín Prachatice B9:9
1109. 12. 2016 19:00DDM Soběslav BANES APřídolí A10:7
1111. 12. 2016 10:30RUFA Bechyně AKST Orel A10:2
1111. 12. 2016 10:30Blatná AOST Kardašova Řečice A10:3
1214. 01. 2017 17:00Blatná BHluboká n. Vlt. A3:10
1211. 01. 2017 19:30Vodňany AOST Velešín B10:1
1204. 02. 2017 15:00Přídolí AVS Tábor A10:4
1213. 01. 2017 18:00TTC Libín Prachatice BDDM Soběslav BANES A2:10
1214. 01. 2017 13:00RUFA Bechyně AOST Kardašova Řečice A10:8
1214. 01. 2017 15:00KST Orel ABlatná A2:10
1315. 01. 2017 10:30Vodňany AHluboká n. Vlt. A10:4
1315. 01. 2017 10:30Blatná BOST Velešín B10:5
1315. 01. 2017 14:00TTC Libín Prachatice BVS Tábor A10:6
1311. 01. 2017 19:00Přídolí ADDM Soběslav BANES A4:10
1313. 01. 2017 18:30KST Orel ARUFA Bechyně A5:10
1315. 01. 2017 10:30OST Kardašova Řečice ABlatná A3:10
1404. 02. 2017 15:00OST Kardašova Řečice ABlatná B6:10
1428. 01. 2017 15:00KST Orel AVodňany A9:9
1427. 01. 2017 20:15RUFA Bechyně APřídolí A10:6
1428. 01. 2017 17:00Blatná ATTC Libín Prachatice B10:3
1428. 01. 2017 10:30VS Tábor AHluboká n. Vlt. A3:10
1428. 01. 2017 14:00DDM Soběslav BANES AOST Velešín B10:0
1527. 01. 2017 18:30KST Orel ABlatná B10:7
1514. 02. 2017 18:30OST Kardašova Řečice AVodňany A3:10
1529. 01. 2017 10:30Blatná APřídolí A10:4
1529. 01. 2017 10:30RUFA Bechyně ATTC Libín Prachatice B10:5
1527. 01. 2017 19:00DDM Soběslav BANES AHluboká n. Vlt. A7:10
1529. 01. 2017 10:30VS Tábor AOST Velešín B9:9
1607. 02. 2017 18:30OST Velešín BHluboká n. Vlt. A10:7
1609. 02. 2017 18:00DDM Soběslav BANES AVS Tábor A7:10
1611. 02. 2017 17:00Blatná ARUFA Bechyně A10:4
1612. 02. 2017 10:30KST Orel AOST Kardašova Řečice A10:5
1610. 02. 2017 18:00TTC Libín Prachatice BPřídolí A9:9
1611. 02. 2017 15:00Vodňany ABlatná B10:2
1725. 02. 2017 17:00Blatná BVS Tábor A8:10
1725. 02. 2017 10:30Vodňany ADDM Soběslav BANES A10:0
1721. 02. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. ARUFA Bechyně A3:10
1725. 02. 2017 17:00OST Velešín BBlatná A10:8
1725. 02. 2017 15:00Přídolí AOST Kardašova Řečice A10:6
1724. 02. 2017 18:00TTC Libín Prachatice BKST Orel A3:10
1826. 02. 2017 10:30Vodňany AVS Tábor A10:1
1826. 02. 2017 10:30Blatná BDDM Soběslav BANES A7:10
1826. 02. 2017 11:00OST Velešín BRUFA Bechyně A3:10
1824. 02. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. ABlatná A6:10
1826. 02. 2017 14:00TTC Libín Prachatice BOST Kardašova Řečice A6:10
1826. 02. 2017 10:30Přídolí AKST Orel A10:5
1911. 03. 2017 15:00Přídolí ABlatná B10:3
1911. 03. 2017 09:30TTC Libín Prachatice BVodňany A0:10
1911. 03. 2017 16:30OST Kardašova Řečice AHluboká n. Vlt. A7:10
1902. 03. 2017 19:00KST Orel AOST Velešín B5:10
1911. 03. 2017 13:00RUFA Bechyně AVS Tábor A10:1
1911. 03. 2017 17:00Blatná ADDM Soběslav BANES A10:5
2012. 03. 2017 14:00TTC Libín Prachatice BBlatná B10:6
2028. 02. 2017 19:00Přídolí AVodňany A6:10
2010. 03. 2017 18:30KST Orel AHluboká n. Vlt. A10:0
2012. 03. 2017 10:30OST Kardašova Řečice AOST Velešín B9:9
2012. 03. 2017 10:30Blatná AVS Tábor A10:5
2014. 03. 2017 20:15RUFA Bechyně ADDM Soběslav BANES A10:5
2125. 03. 2017 17:00Blatná BRUFA Bechyně A7:10
2125. 03. 2017 10:30Vodňany ABlatná A10:3
2125. 03. 2017 17:00VS Tábor AOST Kardašova Řečice A6:10
2122. 03. 2017 18:30DDM Soběslav BANES AKST Orel A9:9
2125. 03. 2017 14:00Hluboká n. Vlt. APřídolí A7:10
2125. 03. 2017 17:00OST Velešín BTTC Libín Prachatice B10:5
2226. 03. 2017 10:30Vodňany ARUFA Bechyně A10:3
2201. 10. 2016 15:00Blatná BBlatná A4:10
2224. 03. 2017 19:00DDM Soběslav BANES AOST Kardašova Řečice A5:10
2226. 03. 2017 10:30VS Tábor AKST Orel A5:10
2225. 10. 2016 19:00OST Velešín BPřídolí A9:9
2224. 03. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. ATTC Libín Prachatice B10:2

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy