Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I muži
121. 09. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C6:12
122. 09. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CSK Byňov A6:12
122. 09. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub BKST Orel ČB D11:7
121. 09. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol České Budějovice C15:3
120. 09. 2016 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Lišov A16:2
122. 09. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ASKST Týn nad Vltavou C7:11
227. 09. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CSKST Týn nad Vltavou C13:5
229. 09. 2016 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol Zliv A15:3
226. 09. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice CSK Pedagog ČB C5:13
226. 09. 2016 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol České Budějovice D8:10
230. 09. 2016 18:00SK Byňov ATJ Slovan Černý Dub B15:3
228. 09. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Calofrig Borovany C17:1
306. 10. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C11:7
306. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Kněžské Dvory A14:4
305. 10. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DSK Byňov A7:11
304. 10. 2016 18:00SK Pedagog ČB CKST Orel ČB D15:3
306. 10. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol České Budějovice C11:7
305. 10. 2016 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol Lišov A10:8
411. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol Lišov A12:6
410. 10. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice CSKST Týn nad Vltavou C9:9
410. 10. 2016 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol Zliv A13:5
414. 10. 2016 18:00SK Byňov ASK Pedagog ČB C12:6
412. 10. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol České Budějovice D8:10
413. 10. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Slovan Černý Dub B9:9
520. 10. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C11:7
519. 10. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Calofrig Borovany C13:5
518. 10. 2016 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Kněžské Dvory A15:3
520. 10. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ASK Byňov A5:13
519. 10. 2016 19:15SKST Týn nad Vltavou CKST Orel ČB D5:13
520. 10. 2016 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol České Budějovice C13:5
625. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol České Budějovice C16:2
624. 10. 2016 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol Lišov A10:8
628. 10. 2016 18:00SK Byňov ASKST Týn nad Vltavou C14:4
626. 10. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol Zliv A14:4
627. 10. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CSK Pedagog ČB C8:10
603. 11. 2016 18:30
změna odsouhlasena vedoucími obou mužstev z důvodu obsazenosti sálu v Č.Dubu
TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol České Budějovice D9:9
702. 11. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C9:9
701. 11. 2016 18:00SK Pedagog ČB CTJ Slovan Černý Dub B16:2
703. 11. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Calofrig Borovany C7:11
702. 11. 2016 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol Kněžské Dvory A9:9
703. 11. 2016 18:00TJ Sokol Lišov ASK Byňov A7:11
731. 10. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice CKST Orel ČB D5:13
808. 11. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CKST Orel ČB D10:8
811. 11. 2016 18:00SK Byňov ATJ Sokol České Budějovice C15:3
809. 11. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol Lišov A14:4
810. 11. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CSKST Týn nad Vltavou C14:4
810. 11. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Zliv A10:8
809. 11. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DSK Pedagog ČB C9:9
915. 11. 2016 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C16:2
917. 11. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol České Budějovice D3:15
916. 11. 2016 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Slovan Černý Dub B7:11
917. 11. 2016 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Calofrig Borovany C11:7
914. 11. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Kněžské Dvory A11:7
914. 11. 2016 19:00KST Orel ČB DSK Byňov A7:11
1022. 11. 2016 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CSK Byňov A9:9
1023. 11. 2016 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory AKST Orel ČB D10:8
1024. 11. 2016 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol České Budějovice C7:11
1024. 11. 2016 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Lišov A10:8
1023. 11. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice DSKST Týn nad Vltavou C16:2
1022. 11. 2016 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Zliv A13:5
1101. 12. 2016 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C8:10
1130. 11. 2016 19:15SKST Týn nad Vltavou CSK Pedagog ČB C9:9
1101. 12. 2016 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol České Budějovice D11:7
1128. 11. 2016 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Slovan Černý Dub B7:11
1128. 11. 2016 19:00KST Orel ČB DTJ Calofrig Borovany C13:5
1102. 12. 2016 18:00SK Byňov ATJ Sokol Kněžské Dvory A8:10
1217. 01. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol Kněžské Dvory A4:14
1220. 01. 2017 18:00SK Byňov ATJ Calofrig Borovany C16:2
1216. 01. 2017 19:00KST Orel ČB DTJ Slovan Černý Dub B10:8
1216. 01. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol České Budějovice D10:8
1219. 01. 2017 18:00TJ Sokol Lišov ASK Pedagog ČB C8:10
1218. 01. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol Zliv A11:7
1325. 01. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C14:4
1326. 01. 2017 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Lišov A6:12
1324. 01. 2017 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol České Budějovice C15:3
1325. 01. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice DKST Orel ČB D16:2
1326. 01. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub BSK Byňov A6:12
1326. 01. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol Kněžské Dvory A14:4
1431. 01. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Calofrig Borovany C8:10
1401. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Slovan Černý Dub B9:9
1403. 02. 2017 18:00SK Byňov ATJ Sokol České Budějovice D9:9
1430. 01. 2017 19:00KST Orel ČB DSK Pedagog ČB C5:13
1430. 01. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Zliv A11:7
1402. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lišov ASKST Týn nad Vltavou C13:5
1509. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C11:7
1508. 02. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol České Budějovice C8:10
1509. 02. 2017 18:30TJ Sokol Zliv AKST Orel ČB D10:8
1507. 02. 2017 18:00SK Pedagog ČB CSK Byňov A12:6
1508. 02. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol Kněžské Dvory A12:6
1509. 02. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Calofrig Borovany C9:9
1614. 02. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Slovan Černý Dub B6:12
1616. 02. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol České Budějovice D7:11
1615. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ASK Pedagog ČB C7:11
1617. 02. 2017 18:00SK Byňov ATJ Sokol Zliv A14:4
1613. 02. 2017 19:00KST Orel ČB DSKST Týn nad Vltavou C9:9
1613. 02. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Lišov A10:8
1720. 02. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C14:4
1723. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lišov AKST Orel ČB D7:11
1722. 02. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CSK Byňov A5:13
1723. 02. 2017 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Kněžské Dvory A6:12
1721. 02. 2017 18:00SK Pedagog ČB CTJ Calofrig Borovany C16:2
1722. 02. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Slovan Černý Dub B13:5
1828. 02. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol České Budějovice D5:13
1802. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub BSK Pedagog ČB C7:11
1802. 03. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol Zliv A14:4
1801. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ASKST Týn nad Vltavou C13:5
1803. 03. 2017 18:00SK Byňov ATJ Sokol Lišov A12:6
1827. 02. 2017 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol České Budějovice C11:7
1906. 03. 2017 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C14:4
1906. 03. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CSK Byňov A8:10
1909. 03. 2017 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol Kněžské Dvory A1:17
1908. 03. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Calofrig Borovany C14:4
1909. 03. 2017 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Slovan Černý Dub B4:14
1907. 03. 2017 18:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol České Budějovice D16:2
2014. 03. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CSK Pedagog ČB C2:16
2015. 03. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol Zliv A18:0
2016. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub BSKST Týn nad Vltavou C8:10
2016. 03. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol Lišov A12:6
2015. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol České Budějovice C11:7
2017. 03. 2017 18:00SK Byňov AKST Orel ČB D11:7
2124. 03. 2017 18:00SK Byňov ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C14:4
2120. 03. 2017 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol Kněžské Dvory A9:9
2120. 03. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Calofrig Borovany C12:6
2123. 03. 2017 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Slovan Černý Dub B9:9
2122. 03. 2017 19:15SKST Týn nad Vltavou CTJ Sokol České Budějovice D7:11
2123. 03. 2017 18:30TJ Sokol Zliv ASK Pedagog ČB C2:16
2228. 03. 2017 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol Zliv A10:8
2228. 03. 2017 18:00SK Pedagog ČB CSKST Týn nad Vltavou C17:1
2229. 03. 2017 18:30TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol Lišov A16:2
2230. 03. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol České Budějovice C13:5
2230. 03. 2017 18:00TJ Calofrig Borovany CKST Orel ČB D12:6
2229. 03. 2017 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory ASK Byňov A11:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy